• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jooo a Maki,tak návštěvu budem muset ješt zase o chvilinku odložti neb nakonec nemá rýmu Janička,ale já :grinning: .Mám už třetí den nos jak bambuli.Pravděpodobně z přehřátí :sweat_smile: ,jsme jednu noc spali se zavřenmy oknem :rolling_eyes: kvůli hluku z venku...se nám utábořili společenský znavení spoluobčané pod oknama :sweat_smile: asi je zmohlo to country :grinning: :grinning: :grinning: .Bejt venku mráz a bejt to okno otevřený tak jsem jak rybička........ale v tom vedru to nejni nic pro mě :sweat_smile: .

A taky ještě přeji všem šprtům ke krásným vysvědčením :slight_smile: !
30. čer 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš holky a snad to po mě přečtete :astonished: .Se snažim to rychle napsat a jít spát a lítaj mi písmenka sem tam..úplná šifra :sweat_smile: ......
30. čer 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: Nejsi chobotnice??? :slight_smile: jak tohle všechno stíháš?
1. črc 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Kristík vzal prázdniny opravdu vážně :grinning: spal do 7.45h!!!

Bell no Tvoje zážitky jsou fakt na knihu!!! :grinning:

Mýmu chlapovi není moc dobře :frowning2: :confounded: on zkrátka jak nikam nechce jet snad si to v sobě vypěstoval!!Doufám že se mu uleví,začal smrkat a cítí se malátně...to by mě šlehlo!Já hlídám děti aby byly OK a složí to velkýho!
1. črc 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
u nás zatím vše při satrým,pořád teplota,ale zase nic dramatického.Jen je to otrava,že nemůže ven,pořád chudáka tatínka mučí dominem:slight_smile:.Zítra nastupuju já,manža jde do práce,to si taky užiju.Pokud bude mít ještě teplotu,máme zajít pro jistotu k dr,tak jsem zvědavá.Jinak mu snad nic není,možná se trochu klube rýma,ale jinak ho prý nic nebolí.V sobotu máme jít na chvíli na narozenovou solavu jeho nejlepší kamarádky Soničky,tak bych ráda,aby byl fit a mohl jít.
Natt,sádru ještě nemáme,zatím má dlahu a sádru jen tak provizorně.Za týden půjdeme na kontrolu a pak se uvidí,jakou sádru mu dají a na jak dlouho.Včera byl manžel na chvíli ve školce a prý se tvářili,že by pak mohl jít i se sádrou do školky..tak nevím,uvidíme,třeba to nebude tak hrozný.
1. črc 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,on manžel nechce jet na dovolenou...?Tak to já bych jela hned..Proč se mu nechce?
1. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo -dálka,děti ,neznámá cesta,a pořád něco -zkrátka on nerad jezdí někam......ať je to výlet či dovča,naše dovča za 12let co jsme spolu byla 1x Jižní Čechy+odvážení mamky mojí do Karlovy Studánky,tam už 4rokem nejezdí ,takže od té doby jsme doma,výjimka minulého léta kdy byl s Jiříkem v Chorvatsku.A tu Karlovu Studánku jsme měli tak na 4dny i s cestou,páč se těšil domů do garáže že tam si nejvíce odpočine.....
1. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak malej se dnes v autobuse tak zesr...l že jsme vystoupili o dvě stanice dřív :grinning: :grinning:

Bell tak já a auto... jsem ráda, když natankuju a to musí být volné místo u stojanu tam, kde mám nádrž, páč to se svými kily prostě nedokážu vytáhnout :grinning:

Terez, tak to je u nás právě naopak, já cestovní horečku a manža v klidu, jako bývalý kamioňák mě po Evropě doveze kam budu chtít + i s výkladem kde je jaká super cesta a pumpa... a navíc ho to baví, tak si to i odřídí :grinning: jediný problém je, že u něj "kousek" znamená i 160km :rolling_eyes: na to jsem mu skočila jen 2x :sunglasses:

Prin miminko úžasný a jak to bráškům sluší a je fakt, že jsi tedy doma rychle, ale hlavně že je vše v pořádku, já dnes v noci taky rodila, holky no moc mi to nešlo, až jsem se z toho vzbudila, tak se děsím, aby to nebyla skutečnost u druhýho prcka :grinning:

Peťo, Šimonek ať je brzy fit, a dr. to se sádrou určo nějak vymyslí, aby si prázdnin co nejvíc užil:slight_smile:

Božínku, to moje dítě zase serfuje s polštářem... :rolling_eyes: :grinning:
1. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před chvílí jsem mluvila s manžou,malej měl horečku 39 stupňů.Tak zítra asi naběhnu zase k dr a s solavou narozenin se můžem rozloučit,nejspíš.Sonička bude pekelně zklamaná..ať už je fit,chudinka malej...
1. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holký,tak dneska to naše mimino slaví svůj první sváteček :grinning: .Dostane velikánskou pusu a kousátko a chratítko se žirafkou :grinning: :grinning: :grinning: neb nám ještě zatím na nějaký oslavy hází bobek :grinning: :grinning: :grinning: .

Terez,Mirando,no jedině,že bych napsala knížku : Jelito na cestách... :grinning: :grinning: :grinning:

Singid,no hele já bych sice přetáhla hadici na druhou stranu vozu k nádrži....ale ten úkon samotnej vypadá dost zvláštně :grinning: :grinning: :grinning: ,né že bych to už v nouzi nikdy nedělala :grinning: ,ale radši si počkám ve frontičce :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak já jsem teda zvyklá hodně cestovat aj to odřídit :slight_smile: ,mě to neva,já jsem takovej ten cestovatel co by jel klidně na kravskym povozu hlavně,abych se někam podívala :grinning: .Můj bejvalej přítel taky jezdil pár let s kamionem a já jak měla pár dní turnusovýho volna tak jsem jela s nim,takže už taky vím kde je jaká pumpa a kde se dá cestou po Evropě dobře najíst,vykoupat a pokoupit apod. :grinning: .Taky jsem už absolvovala i cesty vozmo k moři,takže aj intineráře už mám zmáknutý :grinning: .Ale jak budu teď cestovat s dětma(vlastníma teda neb už jsem dřív cestovala s oddílem dětí) to teda nevim :fearful: ,já když vidim tu hromadu krámů co se pokoušim dostat do auta a to jedem jenom kousek za roh .... :fearful: :grinning: .
1. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin miminko krasny a ta spolecna fotka je uzasna. :slight_smile:
@Bellatrix13,ty mas historky! :grinning: Navstevu klido dame az pristi tyden,Roman v pondeli jede,bude klidek. :wink:
\Pouzivame s holkama na diskusi starsicha starych marek :grinning: tuhle vychytavku se zavinacema,nahore se pak dotycnymu objevi hlaska,ze byl osloven,docela dobry,nezapadne pak zadna odpoved.... :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,tak držim palečky ať je Šímovi líp :slight_smile: .

Terez,a co takhle manžu něčim motivovat........třebas vidinou nějakýho dobrýho pití či gáblíku na dovče :slight_smile: ,aby i přes vidinu rozharcovanýho volna se měl taky na co těšit :sweat_smile: .Asi to pro něj bude velký sebezapření,když má rád tu svojí představu o volnu v garáži :slight_smile: ........ještě je tu porád ta možnost výměny příbuzných.... :grinning: :grinning: :grinning: .
1. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Mame tu na rekonstrukci te loznice 2 chlapiky z firmy naseho kamarada,asi me chtel o´blazit,bo jeden z panu makacu je vyrazne svalovity a opaleny mladik s kerkou na bicepsu.Smiruju ho pres protisluncovy brejle,jak jen v kratasech reze tramy.
1. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 ¨vše nej jarušce..já si na ni ráno vzpomněla a pak už ne..:slight_smile:
@makinka.1 Tak jukej na mladíka,já tu čučím v práci jen na lidi s plnýma košíkama jídla..nic moc...
1. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki hmm tomu říkám Léto s kovbojem :grinning: :grinning:

Bell no jo vše nej přejeme Jarušce a já pořád že to jméno má více nositelek které znám!! :slight_smile:
Já ho na jídlo či pití moc nedostanu,to neboj on extra gurmán není,že by se těšil na něco specoš,joo to takhle kdyby věděl o nějaké "staré rachotině"že tam je tak by možná "letěl" hihi,néé on zkrátka tohle spíš má z dětství s tátou a ségrama dost jezdili a on to fakt v době puberty nesl dost špatně.....zkrátka raději jedu s kámoškou a dětma ,nebo s dětma sama a udělám výlet na celý den,nyní jsme jeli všichni do Liberce botanický ,s tím že se vyjelo v 8h ráno a po 13h jsme byli doma!Aby mohl jěště posekat a do garáže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujem za přáníčka :slight_smile: .

Mirando,teď jsem jukala na fotky na FB z Deštný ,teda máte je fakt úžasný :slight_smile: ,dětem to moc sluší,určo jste si to bezva užili :slight_smile: .Já to tam taky trochu znám,ale jen v zimě.Kámoška tam provozovala penzion a my jsem tam k ní jeli tenkrát s dětma s oddílem turisťáků :sweat_smile: na víkendovku....to byl tenkrát náš první větší výlet s manžou :slight_smile: teda tenkrát ještě né manžou :grinning: .

Maki.........tak to teda ten tvůj kámoš poslal ty správný pracanty........na rekonstrukci ložnice :grinning: .Zajímalo by mě koho by poslal třeba na kuchyň :grinning: :grinning: :grinning: .Hele podle toho jak to popisuješ to tu ložnici ženete vo štok vejš,ne? :grinning:

Terez,no tak holt budeš muset manžovi říct,že mu bude muset na dovče stačit jen ta jeho stará......(rachotina) :grinning: :grinning: :grinning: .
1. črc 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,ja taky moc gratuluju a posilam Jarusce pusinku! :slight_smile:
1. črc 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarušce vše nejlepší k jejímu prvnímu svátečku :hearts:
1. črc 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell Jarušce vše nej, ať si užívá chrastítek :grinning: :grinning: :grinning:
Bell s tím cestováním, právě že tolik krámů, my se chystali teď o manželově dovolený do K. Varů za tchánem, no a když jsem to spočítala, co vše s sebou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: řekla jsem, že až příští rok, až bude malej aspoň běhat bez kočáru a bez plín :sunglasses:
Maki ooooooo, závidím, taky bych šmírovala :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Bell, taky přejeme Jarušce všechno nej, jaksi mi to nedocvaklo, páč naše bába Jářa slavívala vždycky s dědou na Jaroslava, jednak ona byla Jaruška, né Jaroslava, no a nevím, jak to tehdá za jejího mlada bylo se svátkem Jáři :slight_smile:
Snad už nám to vyjde a sejdeme se...Macek už je ok a já už jen krákorám, Ondra se doléčuje.
O cestování mi nemluvte, my jedeme na 4 dny do JIhlavy a oktávka kombi je nám malá...a to nám i teta Hanka leccos přepere :slight_smile: (a kdybyste viděly to nakládání...jé a to jste měly vidět, jak jsme nakládali teď v květnu transportér na tu Moravu...no jéje...ale to už jsem tu myslím líčila)
No teda Maki, to my máme jen pana zedníka důvěrně přezdívaného Frankenštajn a tátu a Zdendu, to se člověk moc nepokouká...i když teď prej za ty dva měsíce Zdenda v Norsku sundal 10 kilo, tak se těším a jsem zvědavá :wink:
Petru, tak držím palce, ať je to s Šímou co nejdřív ok v rámci sádrových možností.
1. črc 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ukazovala jsem vám už tu naši 100% domácí kočku, která by se venku zbláznila?

Oliva Oylová :slight_smile: No tak milá Oliva nejen že putuje ven za kocourama, ale děda ji pozoroval při lovu ptáků a dnes ráno našla ségra mezi svýma botama rozcupované zbytky čehosi...tým forenzních zoologů to určil jako zesnulého rejska :astonished: Ovšem podržte se...Oliva přijde zvenku a jako první pospíchá ne bedýnku! :dizzy_face: No co - já taky nejradši čůrám doma :sweat_smile:
1. črc 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No...jinak my dnes zase úžasný logisticky náročný den...dopoledne jsem měla vyzvednout ze školky Ondrovy věci a sjet si cosi zjistit na UP. Jenže než jsme se vyprdelili, no znáte to...ve školce jsem měla vyřídit Ondrově lásce Kájině, že ji pozdravuje a posílá jí pusu. No a jí to chudinku tak sebralo, že začala natahovat, že je jí po Ondrovi smutno...tak jsem dala věci do auta a dala jí vizitku, ať mi mamka zavolá, aby přišli na návštěvu, až bude Ondra zdravej...ona chudák už plakala a těma ušmudlanejma ručičkama (byli venku) si šmudlala tu vizitku...a ty slzičky si matlala těma ušmudlanýma ručičkama po tvářičkách...jsem měla na krajíčku taky... :sweat_smile: No na paracáku jsem se dozvěděla, že by mi měl od 26.7. začínat ten rekvalifkační kurz...já se blbec tak těšila a teď jsem byla zaskočená, že už tak brzy, neb jsme měli bejt začátkem srpna všichni na chalupě i se švagrovic, že mi až večer došlo, když jsem mluvila se Zdeňkem, že vlastně mám doma děti...bez hlídání...tajže zítra musím obvolat školky, jestli by evt. vzali Ondru na srpen, i když jsme si to předem nedomlouvali...a Martina taky, když má nastoupit až v září...a na ten pracák teda že co s tím kurzem... No pak honem rychle domů uvařit oběd (přijeli jsme v 11,16), kupodivu jsem to stihla, ve 13 už jsem měla být s Ondrou na logopedii, tak rychle to do sebe naházet, voblíct děti, naložit, doma uložit, aby je mohla ségra hlídat, no a pak jsem musela volat k Oskarovi, jestli platí, co jsme měli ujednáno, hned zase kámošovi, že to platí, tak aby stihnul autobus, vyzvednout ho na nádraží a jeli jsme k tomu Oskarovi - domluvil mi u něj totiž prohlídku ateliéru s vyptáváním se a tak :wink: Takže jsem se vyptala a stejně nejsem o moc moudřejší.
Martin už lítal odpoledne s babičkou po zahradě nahej, já s Ondrou hrála pexeso. Holky, normálně už mi tak hrabe, mám totální výpadky...na mě někdo mluví, jjá poslouchám, poslouchám...a najednou zjistím, že netuším, o čem mluví. To pexeso jsem ponejprv projela asi 4:20 (máme jakýsi neklasický), než jsem se trochu srovnala. Navečer jsem vzala ven i toho Ondru, jen tak se posadit.
1. črc 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, teď už jsem vyřízená, ale zítra se vám pokusím vylíčit pondělní automobilový zážitek :wink:
1. črc 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujem všem za přáníčka :slight_smile: .Jájinka ožužlala kousátko a chrastítko a už do osmi spinká :slight_smile: .

Laro,teda Olivka má krásný fota :wink: ............a jestli jsem to dešifrovala správně.......kdy že se chystáš na nějaké to profi focení? :grinning: Já že,abych věděla kam máme s holkama přijít se nechat vyfotit.Mám se nervovat s foťákama co nás s klidnym srdcem vyfotí zažloulte nebo s dítětem,kterýmu padá čepice a je mu to fuk a jen cvaká nebo radši udělat kšeft tobě.... :wink: :slight_smile: .Hele čoveče ty jseš rychlejší než vítr,se ti nedivim,že už jen slyšíš,ale neposloucháš :grinning: .

Sin,no je fakt,že místo kočáru se ve voze udělá dost místa,ale zasejc se plně zaplní nutnýma hračkama sebou :grinning: :grinning: :grinning: a hromadou oblečení :grinning: :grinning: :grinning: neb čim pohyblivější dítě tim více vymetených kaluží a označkovaných triček svačinou :grinning: ..popřípadě v případě bezplínatosti :grinning: označkování nehodama co na sbe nenechají dlouho čekat :grinning: .
1. črc 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...já mám volno,malej nejde d oškoly.tak proč vstává před šestou????????????? :angry:
Bohužel stále teplota,jdeme zase k dr,pak dám vědět,co a jak.
2. črc 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
d oškoly-do školky..lítaj mi písmenka
2. črc 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak Dája zase včera drhnul bradou podlahu, zase tekla červená a myslela jsem,že je i bez zubu, ale byla jsem odvážná, jukla do pusinky a jsou tam všechny 4!! ufff, ale klepaly se mi ruce jak nějaký stařence
jinak jsem odbourala bryndáky a musím říct, že se nám začal zlepšovat ten ekzém na krku, asi ho to vážně dřelo, i když teda jsou to jemný látky, nic škrábavýho... takže sice 3x denně převlíkám neb je poslintanej až k pupíku, ale zase má (vlastně už nemá) tu vyrážku krásnou... teď ještě vyzkoušíme jak reaguje na jablíčko a snad už budeme vědět na čem jsme :grinning:
mě louplo pod lopatkou, chodím tu jak nalomenej pangejt, chjo :frowning2:

Laro krásný fotky, Olivka je jak z reklamy :grinning: :grinning:

Bell :grinning: chceš říct, že to auto prostě neušetřím a stejně ho nacpu krámama?????????? :grinning: :grinning: :grinning:

Petrunko držím palečky ať to u dr. dopadne co nejlépe... :wink:
2. črc 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,no přééésně to mám na mysli :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky, tady kopíruju email,co mi přišel..kdybyjste třeba někdop měl zájme nebo jste nějakýho takvýho domácího nikam nechodícího tvora znali...... :grinning: :

Dobrý den,
dovolujeme si Vás požádat o pomoc při zajištění pozorovatelské činnosti meteorologické stanice v Děčíně.
Předpokladem pro zřízení meteorologické stanice je vhodný pozemek, pečlivost a celoroční přítomnost pozorovatele (možný zástupce). Podmínkou je oplocený pozemek (např. zahrada) bez blízkých převyšujících překážek (např. vysoké stromy), na kterém se na ploše zhruba 8 x 8 m postaví meteorologická budka, srážkoměr a stožár. Na stožáru je ve výšce 10 m umístěn přístroj na měření rychlosti a směru větru.
Pozorovatel má povinnost denně v klimatických termínech 07, 14 a 21 hod. SEČ zaznamenat určené meteorologické prvky (např. teplotu vzduchu, vlhkost vzduchu, úhrn srážek,…) a v průběhu dne zaznamenávat význačné atmosférické jevy (např. mlhu, bouřku, kroupy, námrazu,…). Naměřené a napozorované údaje zapíše pozorovatel do deníku a po ukončení měsíce pošle formou výkazu na pobočku do ČHMÚ do Ústí n. L..
Tato pozorovatelská činnost je odměňována částkou cca 1300 Kč btto/měsíc. Jako pozorovatelé se nám osvědčili mladší důchodci, školníci, myslivci, vícegenerační rodiny, apod.
Prosíme případné zájemce, aby se obrátili písemně, nebo telefonicky na Ing. Richterovou (tel.: 047/2706021, e-mail: dasar@chmi.cz), nebo paní Dvořákovou (tel.: 047/2706028), které Vám podají podrobnější informace.
V Děčíně se pravidelná meteorologická pozorování provádí již od konce 19. století. Věříme, že s Vaší pomocí zabezpečíme meteorologická měření ve Vašem městě i do budoucna.
S pozdravem

Ing. Dáša Richterová, vedoucí oddělení meteorologie a klimatologie ČHMÚ v Ústí n. L.

P:S.: Možná přímo vy nemáte čas nebo zahrádku, ale třeba víte o kamarádovi, známém, sousedovi, který by takovou činnost mohl a chtěl vykonávat. Potom mu prosím přepošlete tento mail.
V příloze posílám na ukázku foto jedné z našich meteorologických stanic.

2. črc 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Laro, Olivka je kočičí model a zároveň pěkná divoška s chováním aristokratky :grinning:
Ateliér je asi na déle, ale já to mám hrozně ráda a chystám se na nějaký ten fotovíkend, až Petřík trochu odroste.

Sin, my to měli taky - pod bradičkou opruzenina jak prase - ale já naopak bryndáky zavedla - bavlněné silnější - a bylo to lepší. A večer jsem to mazala mastí na opruzeniny a ráno to vždy bylo v klidu. Přes den se to zase trochu rozjitřilo, ale udrželi jsme to celkem v přijatelném rozsahu...

Petrunko, Petík taky nejde do školky a dnes vstával chvíli po páté - zase jsem mu hrozila Babyboxem...

2. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,Šíma má antibiotika,to je potřetí za rok,co je ve školce..chjo a k tomu zlomená ručička...Takže celý dny zavřený doma.Pak,až nebude teplota,můžem ven do stínu.
2. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek