• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell, to je dobrá brigoška :wink:

Petrunko, to je strašný, chudák malej, to se mu to seběhlo :frowning2:
2. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko to je teda pech,tohle všechno malej zakusí najednou! :angry:

My dnes taky nevyjíždíme páč chlapovi stále není hej!Tak možná sobota nebo neděle večer,mě by šlehlo...Jiřík už je netrpělivej a prudí kdy už pojedem......no mám dost
2. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
petrunko: to mne moc mrzí ... takové léto :( - hodně síly pro oba ...

verca: to je dobrý s tím babyboxem ... to se bude hodit ;)

bell: to je dobrý!!! popřemýšlíme ...

lara: nejlepší kurz manažerských dovedností je mateřská !!! :slight_smile:
2. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
MIrando, to je sice dobrý s Babyboxem, ale já si celý den lámu hlavu, jak ho tam naskládám :grinning:
2. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
bell: v deštným máme také známé a taky mají "penzionek" - ubytování v soukromí přímo pod sjezdovkami ... bylo to moc krásný, ale ta aklimatizace doma :(
www.destne.unas.cz
2. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell :grinning:

Veru :grinning: náš Dája taky nikam nechodí a pravidelně vstává pár minut před 6h, včera až v 7 :fearful: no to jsem zírala neb jsem se vzbudila dřív jak on :sweat_smile: a ta bradička kupodivu fakt drží a hlavně i za tím krkem se mu to lepší, on se ten bryndoš tam asi zařezává, jak furt leze, ale vyzkoušela jsem i jakoby lacl místo šňůrky a taky blbý... ale taky mu nedávám to jablíčko tak že by z toho...???? prostě pokus omyl

Petrunko tak to držíme palečky, to se asi tou zlomenou pacičkou lekl a bacily toho hned využily....potvory jedny :frowning2:

Terez takže jako ve Shrekovi, už tam budem????:slight_smile:))))))))

teď jsem si objednala sluneční clonu ke kočárku, tak už se moc těším, protože boudička ač je docela polohovatelná tak nestačí a když ano, tak Dája sedí jak v tanku a prostě MUSÍ vidět ven... :grinning:
2. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já než vám vypíšu pondělní zážitky, už jsem zase zahlcená dnešnějšíma...táta dnes letí do Finska na rozvojový kemp hokejistek (neznaje slova anglicky), ségra ho měla babiččiným autem vézt na letiště a pokračovat do HrADCE k., kam jede na konzultaci bakalářky. Odjezd v 9. V půl 9 se děda ptá, co ta Markéta, jestli vstává nebo co...říkám, že nevím, ale že přece vstane a bude tu včas, když to mají domluvený a je to tak důležitý...ve 3/4 za mnou přiletěl celej divej, že jí volá, že ona není doma, že prej zaspala, ale že tu bude hned, ale že on na ní nemůže čekat, ať se voblíknu, naložím děti a že pojedeme. Já teď najíždím na režim, kdy ráno vstanu, nejdřív si zacvičím, zašlapu na hupcuku a a ž pak snídám...takže mě chytil akorát když jsem chtěla jít šlapat...no za 15 minut jsme fakt cpali děti do auta a Markéta akorát dorazila. Tak zase všechno zpátky...no jak u blbejch. Tak jsem Ondrovi pustila pohádku a jela s Mackem na ten pracák (nakonec se to snad přesune na září, ale uvidíme...paní ředitelka v MŠ teda že s Ondrou by nebyl porblém, ale že Macka bysme museli nastrčit za nějaké jiné dítě, že ofiko to nejde...no snad to přesunou), chtěla jsem mu dát ještě i dělat pas, aby ho třeba mohli vzít i naši na dovču (Ondra svůj pas už má), tam samozřejmě úřadujou jen v Po a St...no a nakonec jsem si jela koupit botičky, který jsem si vyhlídla včera ve Sportissimu, když si tam kupoval děda do toho Finska, neb staré se mu rozpadly. Krásný světle béžový Merellky, lehoučký, takový letní, ze 2000 zlevněný na 14 stováků :slight_smile: Ondra doma to zvládnul šikulka.
2. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Sin, aha, já to špatně pochopila, Petík to míval pod bradičkou a na hrudníku - Davídek to má vzadu, jo??

Laro :grinning: :grinning: :grinning: nemám slov :grinning: :grinning: :grinning: - taky se nenudíš, co???
2. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru jj, on to má hlavně za krkem, tam už to má docela dobrý ťuk ťuk, a pod bradičkou měl jen takovou hrubší kůži, a to už má taky ok... tak dnes už má 3 tílko, ale dobrý :grinning: :grinning:
Laro :grinning: :grinning: to by mě zabilo jet bez snídaně :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Sing, mě právě taky...já to za těch 15 min stihla...i připravit pitíčka na cestu :grinning:
Jo a to jsem zapomněla dodat, že děda ani při 10 min. zpoždění neváhal ve vjezdu zastavit a zastrkávat popelnice, které byly kvůli vyvážení na chodníku. Jako bych to nedělala já, když kolem nich chodím, že... :angry:
2. črc 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,dočítám.....
SIn,ta sluneční clona na kočárek je super věc,vůbec nevimjak jsem bez ní dřív mohla existovat......úplně jsme is vypěstovala alergii na slunečníčk,kterej je k ničemu :rolling_eyes: .
2. črc 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Lara :grinning: když si vzpomenu jak jsem dřív vstávala, hodinu snídala, pak se krášlila, no trvalo to hodinu dvacet... dneska? šup šup a od otevření oka jsem i s Dájou vypravená do hodinky :astonished:
Bell já právě bytostně nesnáším slunečníky, nikdy jsem žádný neměla, ale fakt je nemám ráda... :rolling_eyes:
2. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
sin: :slight_smile: mne se ted i stane, ze se rano ani neucesu a do auta sedam s backorama (to zjistim, az kdyz chci slapnout na pedal :slight_smile: ), hlavne, ze mam deti nalozeny a svacinky, piticka, backurky :slight_smile:

bell: sluneční clona??? jak to vypadá??? my to zvládáme bez slunečníku i clony - přetáčíme "boudičku" podle slunce ...
2. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Mirando,jukala jsem na tu Deštnou,ukládám si to tu...mohlo by se to někdy hodit :slight_smile: :wink: .
Tady přikládám foto sluneční clony.Úplně jednoduchej systém,připíná se to na dvě žabky a dá se to nacvaknout v podstatě na všechno,tady je fotka jak to máme přicvaknutý na autosedačce.Podle toho jak moc na dítko svítí se to lehce jedním prstem víc sklopí nebo odklopí,žádnej nerv s natáčením slunečníku,kterje se kroutí jak hovno v proutí :grinning: ,žádný otáčení kočárku apod.My taky dřív točili a běhali s připnutou plínou,posléze slunečníkem a akorát jsem měla vztek.Tu clonu jsem náhodně objevila na mimibazaru,když jsem sháněla druhej kočárek pro Jájinu na doma místo košíku.Stála 249,-Kč. :slight_smile:
2. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Petru,držim palečky :frowning2: .Hele venku je stejně vedro k nevydržení tak holt budete přeborníci v dominu :slight_smile: .

Holky,jako já svejch 10 minut v koupelně(když je čas tak 20)prostě musim mít :sweat_smile: .Většinou to stíhám než se Janička nasnídá nebo když je tam se mnou a čistí si zuby(naštěstí máme dvojumyvadlo)takže se zkrášlujem obě naráz,.A Jájina v tej době buď ještě spí nebo jí mám u dveří do kouplny v kočárku.Já mám totiž vlnitý vlasy......jako docela dost .a já jak je ráno neučešu a aspoň trochu nepřejedu žehličkou na vlasy,tak prostě nemůžu z baráku :sweat_smile: by jsem děsila okolí :grinning: .Oni se mi stejně zavlněj hned při prvim náznaku venkovní vlhkosti.....ale stejně :grinning: .Šance na odchod do hodiny všichni tři je za předpokladu,že si tašku s věcma pro holky připravím už večer :sweat_smile: ,z toho 20 minut si dávám na J8jinu,20 minut na Janičku,zbytek,já a ouvání a ládování do auta.Ovšem hodina je dost hraniční,většinounám to trvá dýl :grinning: .Ovšem když se překonám a vstanu dřív než holky tak i méně :sunglasses: .
2. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
2. črc 2010 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

SLuneční clonu musím taky vychválit a měly jsme s Bell evidentně štěstí na kvalitní - kámošky si taky objednaly a mají to jak hadr - ten "drát" mají zkrátka měkký a je to na prd.
Sin, kdybys to tu napsala, tak jsem ti jí dala - už jí nepotřebuju a jen tu zaclání :grinning:

My byli odpolko na zahradě a zítra se tam chystáme na celý den. Koupili jsme Petíkovi klouzačku - tedy tolik radosti a vynaložené energie jsem dloooooooouho neviděla - bylo to zapotřebí, spal po o 3 hodiny...!!!

Já mám ráno zaběhlý tak nějak, v koupelně jsem asi 10 minut a když jdu do práce tak trochu dýl :grinning:
Petík obvykle asistuje :slight_smile:
2. črc 2010 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak já mám torchu jinou tu clonu, ale je taky univezrální - měli jsme na kořárku, golfkách i sedačce a houpacím lehátku a vždy v pohodě.
Slunečník se chytal jen dokud Petík na něj nedosáhl, pak jsem ho odložila.

Tady je ta naše:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12898727&tab=0
2. črc 2010 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell jj tak to budemem mít stejnou clonu, taky jsem jí objednávala u té paní na mimibazaru za 250,-
Veru :grinning: tak příště:grinning:
já si dnes udělala radost a nakoupila jsem si čičurovinky na pečení, marcipánek (už mám hotový růžičky na zítřejší dort k našim), zdobení barevný, čokoládový, aromátka, jéééééj já mám takovou radost :grinning: :grinning: manža nechápe :grinning: ale je to vrchní ochutnávač tak se snad tolik zlobit nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a Davídek taky asistuje v koupelně, kouše do vany, strká ručky do pračky (vypnutý :grinning: ), případně mi zasekne drápky do podkolenní jamky a vine se mi po noze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dneska poprvé zatleskal ručičkama a už má tendence vstávat a chodit dopředu, nejen se posunovat po nábytku :grinning: je to prostě zlato :wink:
3. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

Tak dnes kolem 19h vyrážíme směr Francie,mějte se tady všechny fajn a dávejte pozor na svoje děťátka a sebe!!
Kdybyste viděli to naše TWINGO!Je totálně nařachnutý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Natt napíšu sms a ona Vám písne jak jsme dorazili!
Myslete na nás (my budeme na Vás taky :wink: a držte nám palečky aby to ty naši klucíí zvládli.......

Sin no vidíš je to prostě šikulka!! :slight_smile:
3. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
PAC A PUSU AHOOOJ :slight_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

v prvé řadě tady na koníkovi gratuluji Pavlínce k chlapečkovi. Hlavně, ať je plný zdravý a je šťastný jako bleška a na tomhle světě se mu líbí :slight_smile:

jinak dovolená super, jsem plná dojmů a nejradši bych se odstěhovala do Českého ráje. Byli jsme v Tužíně, asi 7 km za Jičínem. V Jičíně jsme si prohlédli historické náměstí (fakt náádherné městečko), zašli na procházku do Lipové aleje (cca 900 lip ve 4 řadách) a Danečka jsme vzali do Rumcajsovy ševcovské dílny a pak do Dvora Králové na safari. Doma už se mi pere třetí pračka... což o to, to je super, hezky to schne, ale kdo to pak vyžehlí, že? :grinning:
3. črc 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, jé, ty razíš užívat volna dneska... tak šťastnou cestu a užij si to :slight_smile:
3. črc 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Makinko, zkoukla jsem fotky dětiček a teda hezký :slight_smile: A koukám, že Emičce už se říká prostě Didi, co? :grinning: To se mi moc líbí.

3. črc 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko, chudáček Šíma. Pohlaď ho za mě a hlavně, ať nic nebolí. Než se ožení... ale chápu, zrovna na prázdniny... :frowning2:

Bell, my máme nočník u Danečka v pokojíčku, kam chodí před spaním a po spaní. Druhý nočník máme v obýváku, ale na ten Daneček už kašle, jak si řekne, chce rovnou na záchod na dětské prkýnko, tak ho bereme tam.

Terez, máš doma šikulu, gratuluji za samé biče :slight_smile:
3. črc 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahj holky..
Terez,pokud tě jěště zastihnu,šťastnou cestu.
Leni,krásně jste si to užili,i počásko vyšlo,ne...?
mám dobrou zprávu,Šimonek nemá od rána teplotu,ATB zabrala opravdu rychle.Akorát je snad ještě unuděnější.Ale zítra snad bude moct jít na chvíli ven,jen na chvíli a do stínu,ale i tak dobrý,od úterý je zavřenej doma,chudáček.
3. črc 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
bell:tak ta clona vypadá fakt dobře a cena nejni zas tak vysoka ... slunečník je dražší ... a vypadá to mnohem praktičtěji než sluneční :O ... asi ještě pořídíme
4. črc 2010 v 06:13  • Odpověz  • To se mi líbí
petru: hurraaa ... tak at uz jste ok!!!

leni: Jicin ... muj rodny kraj ...:slight_smile:
taky jsem si po dovce pochvalovala pocasi :slight_smile:, prala jsem cely den :O
4. črc 2010 v 06:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,
Leni, Jičínsko je nádherný, my tenkrát byli v Zámostí (tj asi 9km od Jičína), kousek od Prachovských skal... nádhera, v lesích klid a mír, Jičín úžasný (hlavně hospůdka U Piráta), jéééé jak bych se tam vrátila :grinning:
Péťo to moc gratuluju!!!!
Terez vy jedete tím malinkým autíčkem???? :grinning: :grinning: :grinning: pošli pak fotku a přeji šťastnou cestu, silnice jsou teď hrozný...
hezký den všem, my už teď ráno máme 21C na teploměru :rolling_eyes: to bude pařák a já jdu zrovna matlat dort :sweat_smile:
4. črc 2010 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile:

Leni, vítej zpátky, na Safari jsme se o měsíc minuli :grinning:
My byli taky cestou v Jičíně, je to moc pěkné městečko. Ale my pokračovali trochu dál do podkrkonoší. Bylo to tam fakt super.

Petrunko, jen tak dál, bude snad už jen líp - spousta dětí má ATB jsem si všimla :frowning2:

Terez, hezkou dovču - nechápu, jak jste se tam naskládali - my megakombík a sotva se vejdem :grinning:

Dneska jedem k příbuzným, co mají hospodářství, tak se těším na "ZOO". Jen musíme jet v oledne na spaní, jinak by s Petíkem nebylo k vydržení...
4. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek