• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj Leni,tak jste si to uzili asi paradneTo je fajn! :slight_smile:
@bellatrix13 takze ta clona jde v poho navaknout i na Speedi korbicku?U hlubokyho je ten okraj tak silnej,ze nase clona Safety1 jde jen na sportak,na hlubokou ne. :frowning2: Budu muset koupit.
4. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky totiz nesnasim slunecniky.
4. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinac nam vcera polozili podlahu,makaci jsou pryc,tak je tu konecne klid,uz me to tu sralo,jeste jsem jim totiz varila.Dneska jedeme na obed k tchynakum.Romca zase zitra jede,ach jo... :frowning2: Vecer snad stihnu dat foto rekonstrukce a peknyho remeslnika. :grinning: Max mu vydatne pomahal a vcera normalne natahoval,kdyz vecer odjizdeli. :grinning: Bell,o stok vejs jsme to nehnali,ale predstav si omlaceny zdi na omitku a vyrvanou podlahu.Puvodni byla z roku 1937,kurva drat,par let a je to schnily,nic to nevydrzi! :grinning:
4. črc 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nestíhám dočítat jsme v Praze :wink:

zpráva od terez v 9:37h-
480km od tety,cesta o.k..\děti +-,dobrý,J.řídil celou noc,jáv zhuru taky.........Nyní jí 150km+-,ale jsem grogy..........Nyní J.pojede.............Písnu až dorazíme...........zdravíme všechny.......pááááááááá

leni,
tak to je super,že se vám dovolená povedla :wink:

petrunko,
co malej???????????????

maki,
no to ukaž :grinning:
4. črc 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
chystám se se do kina,docela se těším.
Šíma už dobrý-teda,co se nemoci týče,akortá mě štve,že je venku pořád sluníčko(což vám ostatním teda přeju,že jo..) a nemůže jít pořádně ven,aby se neosypal po těch ATB.Bude je brát ještě celý příští týden,to bude zase opruz...Ale pak plánujeme,že mu to co nejvíc zpříjemníme a budeme jezdit na výlety(když se teda někdy sejdeme všichni doma).
4. črc 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, už se moc těším na fotky polonahýho řemeslníka :grinning:

Daneček je ode dneška do úterý u našich. Jupí, konečně si ho vzali na dýl! Zítra jdeme na oběd s milovanou tchýňuškou.

A svatba se blíží... už jen 13 dní...
4. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, na sluníčko se nesmí při všech ATB? Já měla za to, že jen při některých a u těch je to výslovně napsáno v příbalovém letáku. Můj Tomáš bohužel začal brát ATB hned druhý den po příjezdu na dovču (první výlet byl tedy do špitálu) a byl na sluníčku. JInak jsem ráda, že je Šimonkovi líp. Je mi ho fakt líto.
4. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
no prosim te............vy už jste jak my???????????,co výlet z domova,dál než k máme(to byl pravidlem),do nemocnice :confounded: .................to Vám blbe začalo,ale zvládli jste to.............no jo už jen 13 dní...........to to letí????????vše připraveno???????????

vzkaz od Terezy:
od 11 h jsme v kempu.......400 km od tety.........zítra tam dojedem,nemka mi udelala kafe.JK ok......J je taky ok.ale budu vyprávet-cesta,navigace,my....písnu zítra zdravíme všechny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u nás už jsou deti všechny KO!!!!!!!!!!!!!!celej den se koupali,pak jsme si dali procházku k rybníku............ :wink:
4. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki, quiňáci maj stejnou korbičku jako xlandr a na tu to jde ouplně akorát.Hlavně je to tak jednoduchej systém,že tojde na cvaknout fakt v podstatě na všechno :slight_smile:
4. črc 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,pkouším se dočítat,ale nevim,jestli dřív neusnu :sweat_smile: .
Leni,vítám tě z dovči :wink: věřim,že jste se měli usprově taky ten kraj znám.Mě se nejvíc líbila Drápský světničky a rozhled na věži v Jičíně na námku :slight_smile: .

Terez,to jsem teda fááákt zvědavá jakým kouzlem si naládovala twingo :grinning: :grinning: :grinning: ,těším se na fotky :wink: .
4. črc 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

My měli fajn den - jen se Petík bál krocana a pak tedy všech opeřenců včetně malých křepelek, které měly tak 5 cm...
Zvěřinec byl úžasný, ale musí do toho trochu dorůst...
4. črc 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, jupíííí prší, vzduch tedy stále jak z pralesa,ale snad se to zlepší:slight_smile:)
Dájovi roste horní dvojka, už je krásně vidět bílá v dásni, ale protivnej je až běda.. :confounded: :astonished: kvůli každý blbině hned spouští sirénu, sousedi na nás asi brzy pošlou sociálku :rolling_eyes:
včera to byl hnus, vedro, matlala jsem ten dort, dělala jsem marcipánovej potah, malej do toho skučel....nakonec mi manža řekl, že marcipán on moc nemusí...naštěstí byl dort pro mámu, jinak bych si ho zbaštila sama... :confused:
jinak dnes budíček v 5 :rolling_eyes:
5. črc 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 dik za info,jdu ho hned objednat. :wink:
5. črc 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,já nevím,já mám zase zato,že se nesmí u žádných ATB na sluníčko.Každopádně mi to říkala naše dr,když jsem se ptala,jestli může ven.Ještě si doma přečtu ten příbalový leták.
5. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ani nemám všechno dočtené, ale chtěla jsem vás pozdravit, jako že žijeme :sweat_smile:
teď mám chvilku, Rostík spí a Jarda je s babičkou, dneska naši odjíždějí, tak zas bude klid :sweat_smile: Oni jsou teda v pohodě, ale vzali ještě neteř, té jsou čtyři, což je super, protože si s Jardou hodně vyhrajou, ale už stačilo :grinning:

Leni,
tak to věřím že byla dovča super a nechtělo se ti domů, těším se na fotky! :wink:

sin,
a co manža, už je to lepší? (myslím skrz tu práci)

5. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám že vypadá na té fotce hodně velký, ale fakt to zkresluje :sunglasses:
5. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Prin, ten je krásnej :dizzy_face:
Petru, ohledně ATB mi to doktorka říkala u všech, co naše děcka kdy dostaly, u všech to bylo i v letácích (čtu je poctivě), ale nemyslím, že by to nutně platilo pro úplně všechna ATB...myslím, že třeba takový ty speciálky že máš tři tablety na celou angínu, ty to zrovna nemají (Sumamed?)... Každopádně je to vopruz, my už jsme víceméně doma od 20.6. :confounded:
Sing - no jo, zuby...se holt musí přetrpět :wink:
Maki - řemesníka, řemesníka, řemesníka!!!! (jako skanduju, jo, aby bylo jasno) :wink:
Leni, vítej po dovče :slight_smile:

Jinak u nás vopruz i nadále. Ondra furt smrká a pokašlává. Martin furt zlobí. Pozor, ovšem perlička, děda je ve Finsku, tudíž "to je pohoda, jak není táta doma..." :wink: V pátek navečer jsme byli s dětma všichni venku, já hrála s klukama hokejbal (Ondra nesměl běhat a jenom chytal, takže hádky, kdo kdy komu nahraje a kdy bude kdpo střílet)...no a v sobotu ráno jsem se probudila, krk zase úplně staženej, dejchat jsem vůbec nemohla, voko zalepený, sotva jsem stála na nohou, no vopruz na druhou. A to jsem si plánovala, že třeba už v neděli a pak i dál by šly nějaký vejlety...hovnajz :frowning2:
5. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro..jo,to je dost možný,že u speciálních ATB to neplatí.To je hrůza,že taky nemůžete pořádně ven,je to opruz,když je hezky,co..Hlavně já chodím do práce,jsem tam celý dny a manžel to často doma odnáší sám s malým a už mu taky docházej síly.lae,když mu řeknu,že si vezmu paragraf a budu doma,tak zase,že to není potřeba,že to zvládne..tak nevím.každopádně ho musím hodně chválit,fakt je to zlato,s jiným bych tuhle práci dělat nemohla,on se fakt postará.Já bych teda ráda byla zase doma,ale zatím nějak se nedaří..:slight_smile:
5. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/makinka-1/album/deti/5335323/
Tak slibeny foto.Predem se omlouvam,jestli je to neci manzel,kamos,bracha nebo jinak znamej....Ja se FAKT jen koukala! :grinning:
5. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zpráva od terezy:
dojeli jsme OK..................Je tu fajn,teta a strejda tu meli vnoučata,tak jsme pokecali :slight_smile:................no už no už jsme ani nebloudili.................tak se opatrujte mejte se fajn ....................................

maki,
řemeslníka neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my byli dnes v Backilandu,pak dodám fotky..................no paráda :wink:

prin,
malej je fakt nádhernej :wink:
5. črc 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,to se divim...Specialne u tebe jsem si myslela,ze ho budes znat urcite.... :grinning:
5. črc 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, :sweat_smile:
taky vám přijde, že co máte doma mimčo, tak to starší dítě je nějak moc velké? Já jak jsem se vrátila z porodnice, tak si pořád říkám, že Jarda je strašně velký, dřív se mi to vůbec nezdálo :slight_smile: :confused:
5. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak ted nevim jak to myslíš!!!!!!!!!!!! :fearful:
5. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jéžíš vytoho nakrafáte,jen stěží dočtu jeden den ............. :grinning:

Prin.Rostík je nádhernej :slight_smile: ,taky si ho očucháváš do zásoby? :grinning: Já furt Jájinu očuchávám...takový to voňavý miminečko.než nám zase vyroste jak z vody. chjoo :slight_smile: .No hele,mě přišla Janička úplně neskutečně velká hned jak s ní za mnou přišli do porodky :astonished: .Porád jsem jí prohlížela jak má najednou strašně velkou hlavu a oči,nos,pusu, jak je vlastně strašně dlouhá................všem připadala normální jako dycky a já jsem tvdrila,že mi během jednoho dne nějakmoc vyrostla :grinning: .Pak teda i manža doma na ní furt koukal,že je fakt nějaká veliká :grinning: .Asi to jenormál,když člověk pozoruje to malý miminko a pak se podívá na to sotva odrostlý mimino a na ten hroznej nepoměr mezi nima :grinning: .
5. črc 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat,to myslim tak,ze ty jsi super spionka,znas hodne lidi. :wink:
5. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tal pána bohužel neznám :grinning: .ale zkusim si ho zapamatovat ju a dám info........... :wink:
5. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no to máš recht,podlaha vydržela jenom třičtvrtě století :grinning: :grinning: :grinning: taková fušařina :grinning: :grinning: :grinning: .Schválně jak dlouho vydrží ta nová :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Já když to vidim jak nám tady pracanti uděli nový zdi hned křivý... :rolling_eyes: a tak dlouho vyrovnávali podlahy nivelačkou až se na nich věci kutalej z kopce... :rolling_eyes: ...a jak si Jarin musel sám předělat elektriku na světla v kuchyni,aby nám šli otevírat výklopy u horních skříněk... :rolling_eyes: ......Jinak teda pokérovanej pracant je vcelku sympaťák :wink: :grinning:
5. črc 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,dobra prace!Ja nastesti tyhle zkusenosti nemam,bo bracha je zednik a vsechny upravy v byte nam delal on.Tohle byla prvni prace,kterou delala firma.Teda ono to ani moc ofiko neni,sef je Romcuv kamos,proste nam sem jen poslal lidi a zaplatili jsme matros+neco na pivo. :wink: Sympatak byl docela peclivka,mel k ruce jeste jednoho a porad ho komandoval,at to dela poradne. :grinning: Asi byl od sefa zaukolovanej. :wink:
5. črc 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak my máme onen pověstný tříměsíční velký růstový skok :slight_smile: .Jájina poslední týden už se překuluje na obě staryn tak,že už si umí vytáhnout z pod sbe ručičky a nejni jako lachtánek :grinning: .Před tim se sice tak už pěkně dlouho překulovala na bříško,ale nějak tam zapomínala ruce a plácala se jak lachtan :sweat_smile: .A už si ručičkama doastane do pusiny co potřebuje :slight_smile: .když dostane kousátko,tak s nima tka dlouho zápasí až ho do tej papuli dostane a ožužlá :grinning: ...jenže tim pádem je z těch zážitků i nějaká dost rozdivočelá :fearful: ,tak že se jí zasejc nějak nechce moc spat :fearful: .Ovšem v noci stále vydrží spát v kuse svých osm hodin :dizzy_face: ..ale radši pst,pst :grinning: .
Jinak teda jsme koupili ještě jedn nočník a máme jedn v obýváku,jeden v koupelně a ještě máme malý prkýnko nebona někdy chce na velkje záchod někdy na nočník.Zatim se do pátku statečně držíme bez plíny :slight_smile: ..ovšem na spaní ...to ňák nende.Jsem to riskla aspoň na polední spaní bez plíny a samo se počůrala a chudák se v tom rochnila a zarputile tvrdila,že neni počůlaná :sweat_smile: .No ale aspoň když má te´d ještě jeden pohotovostní nočňajz v blízkosti tak to stíhá doběhnout :slight_smile: .My už jsme teda normální plíny nekupovali vůbec a máme tu jenom ty plínový kalhotky na spaní a do auta............tak snad............no uvidíme :slight_smile: .Ale noc nevim nevim jak dlouho námt o bude trvat.....Jaňule dost pije a chce pít i v noci .
5. črc 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Max taky dneska spal poo bez pliny,jenze nedopatrenim.Roman mu ji roste zapomel det.Cely dopol behal jen v kratasech a pak ho proste flaknul do postele.Vypadalo to,ze je to v poho,prosteradlo suchy,tak jsme pochvalili.Ale pak jsem zjistila,ze je pochcanej polstar,nebylo to videt.Pustil to az po probuzeni,kdyz si "cetl" knizku. :grinning: Jinak dneska i vcera celej den bez nehody.Ale musim se porad ptat.
Emca se teda jeste nepretaci,kdyz je na dece,tak proste jen lezi ná zadech.Na brisku teda nic moc,nelibi se ji to.Ale hlavicku zveda krasne,ale nadava u toho.Vydava takovy legracni zvuky.S hrazdickou si vyhraje,docela pekne bere ty hracky do pacicek. :wink:
5. črc 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek