• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj při noci - já dožehlila svůj megarest - pořád si říkám, že jak to sundám ze šňůry, tak na to vlítnu a ono mi to vlítnutí jako trvá týden...!!! Minimálně :grinning:

Prin, ten je tááák krááásnééééj :hearts: :hearts: :hearts:

Maki a Bell, trochu vám to nočníčkování závidím - u nás fiasko, takže bez plíny je venku, to má z čůrání radost a i když je na klíně, tak si sleze a čůrá a ani do botiček si nenačůrá, ale to je tak všechno.
Jste šikulky :slight_smile:
6. črc 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 a proto já nežehlím..žehlila jsem,dokud byl Šíma miminko,pak už ne,fakt to nesnáším
6. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru a jak to děláš?
Já nesnesu pohled na Adama ve zmuchlaném triku - zkouším to věšet na ramínka, ale přesto to prostě musím přejet.
Tedy popravdě žehlím jen to, co je nutné a jen tehdy, když už není zbytí :grinning: :sunglasses:
6. črc 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždycky vyklepu,pověsím na sušák-ten s dráty,jen přehnu,nekolíčkuju.Pak sundávám a "žehlím" rukama při skládání a pak hned uklidím.Není to třeba dokonalé,jako po žehlení,ale zase tolik mi to neva..zmuchlaní nechodíme...
6. črc 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda žehlení mela ráda,než byl teda šimon,ted co se dá delám jako petrunka a co neee,hold vyžehlim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ale Veru ted jsem na tom stejne nejak jako ty............
6. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,jsi muj clovek.Nezehlim teplaky,trika na doma,v zadnym pripade rucniky a ted uz ani plinky.Zehlim jen to,co je do mesta. :wink: A povleceni postupem doby obmenujeme za nezehlici,krepovy a to z takovyho toho jemnyho mikrovlakna. :wink: Kdyby nebyla Didinka,tak uz snad nezehlime skorem nic... :grinning:
6. črc 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Tescu maji slevy na detsky hadriky. :wink: Teda vlastne i na dospelacky.Koupila jsem slipky pack s Toy Story,zlevneny o 70 kacek.Vzala jsem rovnou i vetsi. :slight_smile:
6. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, flákám to co? Ale pořád mi tady sedí skoromanžel :slight_smile: Od zítřka už je v práci... tak zas budu vopruzovat :slight_smile:

Pavlínko, Rostík je naprosto sladkej. Už se těším, až ho poňuchňám, zlatíčko :slight_smile:

Makinko, toho fešáka, a že je to fakt fešák, bohužel neznám :grinning:

Teď nevím, kdo se to tady ptal, asi Natt, jestli už máme na svatbu vše připravené... tak v podstatě teď to teprv začne naplno. V pátek mě čeká poslední zkouška šatů, zkouška účesu a líčení, o víkendu pojedeme nakoupit chlast alko i nealko, příší týden nehty, vyzvednout šaty, rozvézt koláčky, vyzvednout dort, kytky, nakoupit jídlo na rautík na zahradě a pak nachystat zahradu. Příští týden se asi střelim, bude toho neskutečně moooc... a pak jeden den a je to fuč.

Jo holky, mám pro vás tip na další výlet s dětmi... Mstišov. Je to hned za Dubí. Obora... kozy, jeleni, srny, dokonce dva BAMBi tam maj :grinning:, divočáci, králíci, koně, morčata, fretka, kachny, labutě... úúúžasný dětský dřevěný prolejzačky a domečky, dětské hřišťátko s odrážedly, obrovská trampolína a jízdy na koni tuším od 15,30 do 17,30. Je tam báječná restaurace přímo v objektu, kde dělají krom jiného neskutečně křehoučkou a výbornou zvěřinu. Měla jsem srnčí s brusinkovou omáčkou a teda nejlepší!!! Na úrovni Myslivny!!! Za chvilku dodám pár foteček, ale nefotila jsem všechno. Vstup ZDARMA!!! No my tam budeme jezdit častěji.
6. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,Dubi u Teplic?Jak jste na to prisli?Je to na netu?
6. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady jsou ty fotky ze Mstišova:
6. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, ano. Dubí u Teplic. Jede se tam přes Krupku nebo prostě pořád po hlavní za Teplice a pak odbočit. Stránky jsem našla teď:

http://www.iteplice.cz/cestovatel_obora_mstisov.html

http://www.vyletnik.cz/hrady-a-zamky/severni-cechy/lazne-teplice-a-okoli/586-dvojhradi_-_mstisov/

Jejich ofiko stránky http://www.zamecekdvojhradi.cz/data/kontakt.htm
6. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,diky,ukladam si. :wink:
6. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny foto,ten konskej cumacek je skvelej.Hned bych si ho pohladila,sametacka.A to hriste vypada vyborne!
6. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak chladný den za námi, kéž by jich bylo víc.
S žehlením to mám ta napůl, ráda žehlím Dájovi, je to šup šup, navíc u něj si nemůžu lupnout něco nevyžehlit, všechno má hezký, takže moc nerozlišuju na doma a na ven... ale naše hadry, tohle fakt flákám, nesnáším to a nejhorší jsou manžovy kapsáče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nežehlím povlečení, plíny, ručníky, spodky, tepláky a pyžama :grinning: jenom když jedeme někam nocovat...navíc mi stejně přijde, že se to v tý skříni stejně zmuchlá, nebo se vyrýsujou přehyby a prostě to musím přejet ještě jednou :unamused: a bohužel do práce jsem musela chodit "nažehlená"
Prin mrňousek krásnej :grinning: manža zatím s prací nic moc, asi si obnoví řidičák profesák na bus (stojí cca 30tis :rolling_eyes: ) a asi půjde jezdit do MHD... nadšený není, ale zbytí není no...konec života to není, tak až budu já zpět v práci, tak se může podívat po něčem jiném, stahovala jsem fotky, tak přidávám do fotoblogu
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/singid/album/daja/5338869/
6. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, tak přesně ten čumec jsem hladila až do alelůja, fakt jsem si to tam užívala jak malý dítě a DOPORUČUJU!

Žehlení tady mám po dovolené neskutečně. Kdo si dá brigádu? :grinning:
6. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Maki a z toho hřiště je tam jen půlka, děti se tam fakt vyblbnou
Jsem debža... teda na té fotce je jen půlka toho hřiště, které je tam k dispozici.
Leni,chapu... :grinning:
6. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, jsem těžkej případ, už mi hrabe, neumím se na mateřský vyjadřovat... jako bejvalá novinářka... ehm :grinning:
6. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda,Leni to je super,sakriš a my jeli dneska odpo do Teplic :astonished: .No tak příště,ukládám si to :slight_smile: .My se dva dny tak neskutečně nudíme.Včéra jsem chtělijet na chajdu a ráno koukám,že leje,tak jsme nikam nejeli neb by jsme se všichni plácali ve venitř v chalupě.Odpolko už bylo hezky jenže už jsme si vymysleli program,že si rolzložíme gauč v obýváku a zčíhnem tři díly toy story :grinning: .Holky neprotestovaly takže jsme s válely na gauči na střídačku s balkonem.No a dneska ráno zease slejvák :frowning2: tak už jsem byla pěkně naprdnutá neb já mám ráda gaučink........ale zas až tak moc mě telka teda taky moc neba........no jo jenže kam............nic nás nenapadlo,takže jsem vyrazili do Olympie,Janiška má z CA pack deseti kalhotek za 125,- :slight_smile: .Zrovna před chvílí jsem si řikala jakej jsem blbec,že jsem nevzala aspoň dvoje :cry: ,sakriš .No a pak má Janička ještě nový sandálky.........a my nic :grinning: v podstatě jsme jen okouněli a běhali s Janičkou od jednoho autíčka na mince ke druhýmu.To je teď zrovna hit :rolling_eyes: .Ještě nedávno o nich ani nevěděla...a najednou nám začla vyprávět,že až vyroste tak si koupí růžovej koblížek (koblížek-rozuměj malý autíčko :grinning: ),tak jsme si tak řikali co to do ní vjelo a ještě ke všemu růžovej :rolling_eyes: ,že jsme se jí snažili od přerůžovělejch regálů pokud možno trochu odradit :rolling_eyes: .Nooo a nakonec nám to došlo,když jsem šli do kaufu......je tam růžový autíčko na mince ve vchodě :grinning: a bába tam s ní chodí,když jdou spolu ze hřiště ze staráku :grinning: :grinning: :grinning: .

Jinak.........zásadně nežehlím pokud nejde o život :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ,fakt jen pokud si o to druh oblečení řiká-košile,halenky apod. jinak ne :grinning: ,maximálně Jájině ovšem ta to stačí tak rychle prosrandírovat a poblindit,že jsem ráda když to aspoň,po vyprání, uschne :grinning: .Nažehlila jsem jí oblečeky než se narodila neb jsem je chtěla jakože desinfikovat když před tim byli uskladňěný v pytli.
6. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, to jste měli super program - ukládám - my jeli přes Teplice v neděli...
Ale musíme povyrůst - Petík se bál krocana a i černých slepiček, tak asi až za rok. Té oboře séfuje nějaký pán, kterého můj muž zná :slight_smile: - svět je malý.

Bell, koukám, že jste měli podobný program, my dneska taky dali nákupní kulturu - jeli jsme do Baumaxu a okolí :grinning:

Sin, hlavně když bude nějaká práce a hledat může dál. Držím palečky. Koukala jsem na fotky, Davídek je krásňý smíšek :hearts: :hearts: :hearts:.
6. črc 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a hlásím,že slavnej výprodej v Ikea stojí za prd :rolling_eyes: .Jsme se tam o víkendu vypravili.Jelijsem nejdřív do Mníšku na chatu,nechhali tam Janičku s tchánovcem ať se v klidu vybbne na zahrádce ve vaničce a jen s Jájinou jsme vyrazili nai kočár jsme i nebrali :rolling_eyes: :grinning: ,aby jsme měli místo na tá NÁKUPY :sweat_smile: ...........no samo vypadodávaj fakt je to co jim bylo líto vyhodit do popelnice :grinning: .Něco málo klumpů jsme tda koupili jo,ale ty nebyly samo ve výprodeji :rolling_eyes: azse jsme jeli zpátky na chajdu............tak jsme aspoň udělali okružní jízdu Praha-Mníšek zadníma cestičkama přes všechny vsi a lesy co tam jsou :grinning: .Těsně jsme minuli Ameriku :grinning: (lom) ,ale bylo tam narváno už na parkovišti až k prasknutí,tak jsme ještě cestou zamávali Karlštejnu :grinning: a jeli dál :grinning: .
6. črc 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

jsem ráda, že jsem vám s typem na výlet udělala radost. My až se teda oddáme, tak tam pojedeme zas :slight_smile:

Teď razíme pro maso, páč nemáme co jíst. A v lednici je krom másla a domácího jogurtu už jen žárovka.
7. črc 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Ahoj..taky jsem si to uložila,určitě tam pojedeme na výlet,teda,až se někdy sejdeme všichni doma.Já si teda ani nějak velký stres před svatbou nepamatuju.Nějak jsme to zvládli,ani nevím jak.Obřad teda máte v Jílovém?My ho tam měli právě kvůli fotkám z parku..
Zítra jsem na to zvědavá,jdeme na kontrolní rentgen a pak dají Šímovi sádru.Doufám,že to půjde a budou mu moct dát nějakou tu lehčí.Teď to skoro vypadá,že kolikrát i zapomene,že má něco s rukou.Blbne a tuhle chtěl dokonce ven na kolo,než si to uvědomil.Tak,aspoň,že ho to nebolí
7. črc 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My pojedem na nákup večer,vyzvedneme si tatínka u Kaufu,až půjde z práce a rovnou nakoupíme.Dneska asi budeme radši doma,nechci riskovat,že by se nám Šiška osypal na sluníčku.V pátek jdeme na kontrolu a snad už pak nebude muset ATB brát u budem normálně chodit ven.
7. črc 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko, tak to po osvěžujícím deštíku vypadá zas na krásný den :slight_smile:
Petrunko, držíme palce, aby vše bylo OK a Šimonek si užil léta v rámci možností.
7. črc 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, ty děti to většinou všechno snášejí líp než my maminky. Ať vám to zítra dobře dopadne. Jinak máme to v Jílovém. Hlavní důvod byl, že je to krásné prostředí a nechtějí za to peníze. Přijde mi docela trapný, aby si na zámku v DC účtovali za patnáctiminutový obřad (někdy ani to ne) 3500 Kč. Na tohle já nehraju. A v Jílovém je to fakt pěkné. Já nemám nějak velký nervy, ale cítím už takovou tu příjemnou nervozitu, hezký pocit :slight_smile: Uvidíme ty dva dny před. Tím, že to nemáme v restauraci, ale na zahradě, bude hodně nakupování.

Daneček kouká na Tipa a Tapa a baští u toho maliny, červený + bílý + černý rybíz. On to prostě miluje! Když byl od neděle do úterý u našich, tak tam toho prý snědl na kila.
7. črc 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to máš pravdu,taky mi příjde torchu hloupý platit za ten obřad takový peníze.My to taky měli zadarmo.
závávidím,že jí Daneček ovoce,Šiška tomu moc nedá,tak jablka maximálně
7. črc 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v tomhle máme fakt štěstí, on jí ovoce na kusy bez problémů. Když si vzpomenu, jak jsem tady v roce psala, že pořád musím mixovat... Jí maliny, rybíz, banány, jablka, hrozno bez pecek. Co nejí, je meloun.
7. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek