Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
makinka.1
7. črc 2010
Leni,to mate,ja mixuju dodnes.Jinou,nez pesnidavkovou konzistenci ovoce nevezme do pusy.Je mi to zahadou,jinak kouse normalne.Ale hlavne rizky... 😃
A jak nejedl dlouho sladky,tak mame obrat,kazdy den chce koladu. 😃 Nastesti se spokoji s kouskem a jiny sladkosti nechce,takze bonbony a lizatka a podobny nepestujeme.Cokoska je to nejmensi zlo z tehle sladkech veci,si myslim....
larakroft
7. črc 2010
Ahoj holky!
Tak kluci mají oba zase ATB, Ondra už potřetí od konce dubna, Macek podruhé. To je síla.
verca111
7. črc 2010
Ahojky 🙂

Laro, to je tedy fakt síla - to jsem nezažila. Jak to, že se jim to takhle vrací??

Petík ovoce celkem jí - víno, melouna, meruňky, jahody v jogurtu - rybíz tedy ne, to je na něj moc ostré.
Spíš mě překvapuje, že naprosto úžasně jí zeleninu - okurky, rajčata, papriky, kedlubny, prostě všechno - syrové nebo upravené. Tuhle jsem mu psíchla zapečené brambory s cuketou a sýrem a vejcem a to mu velice chutnalo.
Ve sladkém zatím nejedem vůbec, ale ono to jednou přijít musí, maki... 😉

Jdeme zas do večera ven, když je tak hezky.
petrunka01
7. črc 2010
@larakroft to je fakt hrozný...co jim pořád je?a já si stěžuju,že má Šiška ATB potřetí během roku.. 😞 .
lenik_25
7. črc 2010
Laro, to je hrozný. My to takhle měli s Danečkem, když mu bylo 7 - 11 měsíců. V té době měl troje ATB. Pak nasadili ketof a ribomunyl a to pomohlo.

Verčo, tak Daneček právě ze zeleniny zas jen červenou papriku, jinak absolutně nic, ani cherry rajčátka.

lenik_25
7. črc 2010
Jo holky, mám prosbu. Zvolily byste Lázně Libverda nebo Lázně Poděbrady? Nemáte zkušenost?
larakroft
7. črc 2010
Leni, já už naší doktorku naťukávala, jak na ty nemoci, poradila preventan (dávám už skoro rok, s vyjímkou léta), plus pak v chřipkovém období oscilococcinum. Na podzim nasadím. Jinak nic 😞
Na ty lázně se ti zeptám, mamka byla v obou. Myslíš jako s malým, nebo bez dětí?
larakroft
7. črc 2010
Petru, Veru...Ondra má furt rýmu, v těch horších obdobích děsný zeleňáky, který není schopnej vysmrkat, takže minule mu ani ty celkový antibiotika pořádně nezabraly a měl zánět dutin. Macek nebejvá tak zahleněnej, zase mu to to to víc padá na prudušky, který má úplně stažený a nemůže tak dejchat, zejména v noci. Teď k tomu má zánět spojivek...nakapat mu do očí kapky, to je 5 minutová dřina pro dva dospělý ]-(
larakroft
7. črc 2010
Leni, tak lázně - Poděbrady: klídek, pohodička, kultura, hodně kaváren - leháro "pro báby"
Libverda - míň kultury a kaváren, víc to nutí člověka do túr a sportovnějšího vyžití

Suma sumárum - babička doporučuje Luhačovice 😃
lenik_25
7. črc 2010
Holky, tady jsou fotky z naší dovolené. http://pavlikovi2010.rajce.idnes.cz/Prvni_rodin...
Speciálně pro Makinku, které se líbil detail koňského čumce, posílám fotku dalšího detailu 😃
lenik_25
7. črc 2010
Laro, moc děkuju. Ty lázně ale sháním pro mýho tátu. Má na výběr od doktorky a právě se má rozhodnout mezi Poděbradama a Libverdou. Škoda, že odmítl Konstantinovy lázně, ještě, než se na ně podíval, protože ty bych asi volila já. Tak ti nevim, jestli mu z těch dvou doporučit kavárny pro báby nebo pěší tůry, když i ze Staráku k rybníku jede autem...
larakroft
7. črc 2010
Tak to ty Poděbrady, ty jsou myslím pro starší ideální 😉
lenik_25
7. črc 2010
My jsme právě Poděbradama jen jednou projížděli a přilo mi to tam takový špinavý a ošklivý. Ale to jsme asi neviděli tu lázeňskou oblast, co?
makinka.1
7. črc 2010
Leni,diky. 😃
verca111
7. črc 2010
Leni, to je zvláštní, že jsme obě na Safari fotily sloní pr... 😃 Já ještě zebří - možná jsi viděla na FB 😉 Chalupa byla fajn, viď? Fotky jsou pěkné, je vidět, že jste si odpočinuli. A tedy na Safari jste mměli lepší zvířenu než my - nám tam zebry nechodily a vůbec - byl to první horký víkend a zvířata byla zblblá a zalezlá 😞

V Poděbradech je ta lázeňská část moc pěkná a klidná 🙂
nattally
7. črc 2010
laro,
me teda řikali v lékárně,at hlavne nikdy nekupuju preventan,že je to tahák..............co zkusit tu hlívu,tu dávám ted,když nemám rybomunil 😉 😉 😉 ............at jsou kluci brzy fit 😉

leni,
fotka super 😉 a i obídek máte doma???????????????a jak je to zláznema?????????doporučí dr,nebo sami????????taky sháníme pro tchána,stále ho máme v nemocnici :-|
lenik_25
7. črc 2010
Verčo, jojo, viděla jsem ty zebří. Moc hezký. Sloní tentononc jsi fotila taky jo?
lenik_25
7. črc 2010
Natt, lázně musel tátovi doporučit nejdřív kardiolog, ten to předal obvoďačce a ještě mu to musí schválit doktoři, co ho léčili po infarktu v Ústí. Má na ně nárok právě po tom infarktu.
lenik_25
7. črc 2010
Natt a ještě něco... kdo se nezeptá, nic nezíská... ani kardiolog se k tomu sám neměl, to si táta musel 3x dupnout.
lenik_25
7. črc 2010
Verčo, tak jsem ti mrkla na FB a fakt že jo, fotila jsi i sloní prdku! 😃
makinka.1
7. črc 2010
Laro,teda to mate fakt blby.Obvzlast v tomhle pocasi je to na prd.
bellatrix13
7. črc 2010
Leni,hezký detail pro Maki 😃 😃 😃 .Čoveče mě nějak nejdou zčíhnout ty fotky na rajčeti 😞 .

Laro,sakra chlapi sakramenrský ať se koukaj rychle vyzdravit 🙂 .....dneska už tu začli padat návrhy jakože ta čokoláda už bude určitě brzo prošlá apod. 😃 .Mám pocit,že ma j kluci úplně čistokrevnou otravu Děčínem 😕 ,organismus jim nejspíš přiviknul na Norecko a Děčín je jak arsen v kafi 😕 .Nám ropákům už to tady naštěstí zas tak moc nevadí :-N .
bellatrix13
7. črc 2010
Holky,můžu se zeptat....a neber te to nějak zle jo 🙂 ,vy si o ty ATB řeknete hned,aby nemoc rychle polevila nebo vám je dr. automaticky hned dává? 😕 Já mám furt zažito,že když mi chce dát někdo ATB,tak že už jsem prakticky polomrtvá(né,že bych teda nikdy žádný neměla).Zrovna mi manža řikal,že si u něj lidi řikaj o ATB i na to že je bolej zuby.... 😕
singid
8. črc 2010
ahoj holky,

dneska noc nic moc, Dája zlobil, když byl u mě tak kopal,pořád se převracel, v postýlce řval a v 6h byl vzhůru 8😞 navíc se dostáváme do nějakého období vzdoru či co, cokoliv mu řeknu, tak najust jde a udělá to, naučil se mačkat myčku, takže když ho neuhlídám, tak ji zblbne že ani nemeje ]-( a pořád brečí, kvůli každý blbině, už nemám ani odvahu mu něco vzít z ruky, protože to vypadá, že to beru i s tou rukou.... 8-(

Bell já mám taky pocit,ž e se dnes vše řeší hned ATB, nevím někdy to asi chtějí mít doktoři hned z krku, někdy si o to říkají sami pacoši... já na jednom serveru četla diskuzi k zánětům v prsu při kojení a někdy to ty ženský neměly tak zlý jako já (byly bez horeček, jen třeba zatvrdlinka v prsu) a hned mazaly k dr. pro ATB... já tyhle léky taky beru až jako poslední štaci a musím se pochlubit, že ani jeden z mých 20 zánětů nebyl léčený atb, vždy jsem to rozehnala tvarohem a paralenem...
dofám, že se holky nebudou zlobit, je to můj názor, Laro zkuste opravdu to homeo a nebo tu čínskou léčitelku určitě aspoň trochu pomůže a nebo nějaké spešl vyšetření těch dutin aby se přišlo na příčinu a neléčil se jen následek...

hezký den všem, bude zase asi pařák... :-|
bellatrix13
8. črc 2010
Sin,nám začlo období vzdoru v 10-ti měsících 😃 😃 😃 .Hodně zdaru a pevné nervy přeji 😉 😃 .
bellatrix13
8. črc 2010
Taky přeji všem hezký den,my už jsme po snídani,převlečený do domácího a aj kytky už mám zalitý 😕 .

Sin,no mě právě taky přijde,že se teď dávak ATB snad úplně na všechno =-) ,tak by mě jen zajímalo proč je maj všichni tak často =-) .Já teda ATB na zánět v prsu měla........ale to jsem fakt byla už trochu polomrtvoň :-N .Taky jsem všechno rpzehnala paralenem a zelnýma obkladama.....ovšem ten jeden zánět byl fakt festovej,prso rudý jak indián a po třech dnech s horečkou ke 39 už jsem radši šla k dr......tami atb dala,ale protože jsem se bránila tak hledala v moudrej knize a posléze volala lékárníkovi,aby zkonzultovala jaký mi dát když kojim,aby to mělo co nejmenší dopad na mlíko.A i tak jsem vůbec nebyla ráda =-) .Ovšm s takovejma horečkama a s malym mimčem(Janičkou)....za dva dny jsem měla klid,takže se dá říct,že jsem nakonec teda taky za ně byla ráda.Ovšem před tim jsem je měla snad naposled jako puberťačka.
bellatrix13
8. črc 2010
Leni,tak se mi konečně podařilo otevřít ty fotky ,fakt jste se měli suprově 😃 .Hezký skupinový fotky na závěr 😃 😃 😃 .
petrunka01
8. črc 2010
Ahoj..
My zatím měli ATB v podstatě jen na anínu a vělký záněty v krku a nevím,jestli se to dá léčit jinak.Neříkám o ně,dá mi je dr sama..
nattally
8. črc 2010
ahoj holky,
tak Šimonovi jsem o ne neřekla nikdy,vždy je dala dr :-| a já je mela v tehu,když jsem mela zánet močáku a dvakrát po porodu,kdy jsem mela zánet ve stehách ]-( ]-( ,nevim čim to šili ]-( ]-( a jinak taky už nevim kdy 😉 ,ale po každé je dávali dr sami,nevím jak si nekdo muze říct o atb,snad dr ví,co delá a musíš mu věřit 😉

venku zas krásně..............to zas nekam vypadnem 😉 !!!!!!!!!!!!!!
nattally
8. črc 2010
a v 11.20 jdem ukázat Šimonkoi zoubky,už od včerejška trenujem,jak je ukáže 😉 .to jsem na nej zvedavá 😉 .minul eto probehlo v poho,ale uvidíme,on jak kdy,nekdyscéna,nekdy v poho 😉