• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni,to mate,ja mixuju dodnes.Jinou,nez pesnidavkovou konzistenci ovoce nevezme do pusy.Je mi to zahadou,jinak kouse normalne.Ale hlavne rizky... :grinning:
A jak nejedl dlouho sladky,tak mame obrat,kazdy den chce koladu. :grinning: Nastesti se spokoji s kouskem a jiny sladkosti nechce,takze bonbony a lizatka a podobny nepestujeme.Cokoska je to nejmensi zlo z tehle sladkech veci,si myslim....
7. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak kluci mají oba zase ATB, Ondra už potřetí od konce dubna, Macek podruhé. To je síla.
7. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Laro, to je tedy fakt síla - to jsem nezažila. Jak to, že se jim to takhle vrací??

Petík ovoce celkem jí - víno, melouna, meruňky, jahody v jogurtu - rybíz tedy ne, to je na něj moc ostré.
Spíš mě překvapuje, že naprosto úžasně jí zeleninu - okurky, rajčata, papriky, kedlubny, prostě všechno - syrové nebo upravené. Tuhle jsem mu psíchla zapečené brambory s cuketou a sýrem a vejcem a to mu velice chutnalo.
Ve sladkém zatím nejedem vůbec, ale ono to jednou přijít musí, maki... :wink:

Jdeme zas do večera ven, když je tak hezky.
7. črc 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft to je fakt hrozný...co jim pořád je?a já si stěžuju,že má Šiška ATB potřetí během roku.. :frowning2: .
7. črc 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, to je hrozný. My to takhle měli s Danečkem, když mu bylo 7 - 11 měsíců. V té době měl troje ATB. Pak nasadili ketof a ribomunyl a to pomohlo.

Verčo, tak Daneček právě ze zeleniny zas jen červenou papriku, jinak absolutně nic, ani cherry rajčátka.

7. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, mám prosbu. Zvolily byste Lázně Libverda nebo Lázně Poděbrady? Nemáte zkušenost?
7. črc 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já už naší doktorku naťukávala, jak na ty nemoci, poradila preventan (dávám už skoro rok, s vyjímkou léta), plus pak v chřipkovém období oscilococcinum. Na podzim nasadím. Jinak nic :frowning2:
Na ty lázně se ti zeptám, mamka byla v obou. Myslíš jako s malým, nebo bez dětí?
7. črc 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, Veru...Ondra má furt rýmu, v těch horších obdobích děsný zeleňáky, který není schopnej vysmrkat, takže minule mu ani ty celkový antibiotika pořádně nezabraly a měl zánět dutin. Macek nebejvá tak zahleněnej, zase mu to to to víc padá na prudušky, který má úplně stažený a nemůže tak dejchat, zejména v noci. Teď k tomu má zánět spojivek...nakapat mu do očí kapky, to je 5 minutová dřina pro dva dospělý :angry:
7. črc 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak lázně - Poděbrady: klídek, pohodička, kultura, hodně kaváren - leháro "pro báby"
Libverda - míň kultury a kaváren, víc to nutí člověka do túr a sportovnějšího vyžití

Suma sumárum - babička doporučuje Luhačovice :grinning:
7. črc 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady jsou fotky z naší dovolené. http://pavlikovi2010.rajce.idnes.cz/Prvni_rodinna_dovolena_-_Tuzin%2C_Cesky_raj/
Speciálně pro Makinku, které se líbil detail koňského čumce, posílám fotku dalšího detailu :grinning:
7. črc 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, moc děkuju. Ty lázně ale sháním pro mýho tátu. Má na výběr od doktorky a právě se má rozhodnout mezi Poděbradama a Libverdou. Škoda, že odmítl Konstantinovy lázně, ještě, než se na ně podíval, protože ty bych asi volila já. Tak ti nevim, jestli mu z těch dvou doporučit kavárny pro báby nebo pěší tůry, když i ze Staráku k rybníku jede autem...
7. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ty Poděbrady, ty jsou myslím pro starší ideální :wink:
7. črc 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme právě Poděbradama jen jednou projížděli a přilo mi to tam takový špinavý a ošklivý. Ale to jsme asi neviděli tu lázeňskou oblast, co?
7. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,diky. :grinning:
7. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je zvláštní, že jsme obě na Safari fotily sloní pr... :grinning: Já ještě zebří - možná jsi viděla na FB :wink: Chalupa byla fajn, viď? Fotky jsou pěkné, je vidět, že jste si odpočinuli. A tedy na Safari jste mměli lepší zvířenu než my - nám tam zebry nechodily a vůbec - byl to první horký víkend a zvířata byla zblblá a zalezlá :frowning2:

V Poděbradech je ta lázeňská část moc pěkná a klidná :slight_smile:
7. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro,
me teda řikali v lékárně,at hlavne nikdy nekupuju preventan,že je to tahák..............co zkusit tu hlívu,tu dávám ted,když nemám rybomunil :wink: :wink: :wink: ............at jsou kluci brzy fit :wink:

leni,
fotka super :wink: a i obídek máte doma???????????????a jak je to zláznema?????????doporučí dr,nebo sami????????taky sháníme pro tchána,stále ho máme v nemocnici :unamused:
7. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, jojo, viděla jsem ty zebří. Moc hezký. Sloní tentononc jsi fotila taky jo?
7. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, lázně musel tátovi doporučit nejdřív kardiolog, ten to předal obvoďačce a ještě mu to musí schválit doktoři, co ho léčili po infarktu v Ústí. Má na ně nárok právě po tom infarktu.
7. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt a ještě něco... kdo se nezeptá, nic nezíská... ani kardiolog se k tomu sám neměl, to si táta musel 3x dupnout.
7. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak jsem ti mrkla na FB a fakt že jo, fotila jsi i sloní prdku! :grinning:
7. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,teda to mate fakt blby.Obvzlast v tomhle pocasi je to na prd.
7. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,hezký detail pro Maki :grinning: :grinning: :grinning: .Čoveče mě nějak nejdou zčíhnout ty fotky na rajčeti :frowning2: .

Laro,sakra chlapi sakramenrský ať se koukaj rychle vyzdravit :slight_smile: .....dneska už tu začli padat návrhy jakože ta čokoláda už bude určitě brzo prošlá apod. :grinning: .Mám pocit,že ma j kluci úplně čistokrevnou otravu Děčínem :fearful: ,organismus jim nejspíš přiviknul na Norecko a Děčín je jak arsen v kafi :fearful: .Nám ropákům už to tady naštěstí zas tak moc nevadí :sweat_smile: .
7. črc 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,můžu se zeptat....a neber te to nějak zle jo :slight_smile: ,vy si o ty ATB řeknete hned,aby nemoc rychle polevila nebo vám je dr. automaticky hned dává? :fearful: Já mám furt zažito,že když mi chce dát někdo ATB,tak že už jsem prakticky polomrtvá(né,že bych teda nikdy žádný neměla).Zrovna mi manža řikal,že si u něj lidi řikaj o ATB i na to že je bolej zuby.... :fearful:
7. črc 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dneska noc nic moc, Dája zlobil, když byl u mě tak kopal,pořád se převracel, v postýlce řval a v 6h byl vzhůru 8:frowning2: navíc se dostáváme do nějakého období vzdoru či co, cokoliv mu řeknu, tak najust jde a udělá to, naučil se mačkat myčku, takže když ho neuhlídám, tak ji zblbne že ani nemeje :angry: a pořád brečí, kvůli každý blbině, už nemám ani odvahu mu něco vzít z ruky, protože to vypadá, že to beru i s tou rukou.... :rolling_eyes:

Bell já mám taky pocit,ž e se dnes vše řeší hned ATB, nevím někdy to asi chtějí mít doktoři hned z krku, někdy si o to říkají sami pacoši... já na jednom serveru četla diskuzi k zánětům v prsu při kojení a někdy to ty ženský neměly tak zlý jako já (byly bez horeček, jen třeba zatvrdlinka v prsu) a hned mazaly k dr. pro ATB... já tyhle léky taky beru až jako poslední štaci a musím se pochlubit, že ani jeden z mých 20 zánětů nebyl léčený atb, vždy jsem to rozehnala tvarohem a paralenem...
dofám, že se holky nebudou zlobit, je to můj názor, Laro zkuste opravdu to homeo a nebo tu čínskou léčitelku určitě aspoň trochu pomůže a nebo nějaké spešl vyšetření těch dutin aby se přišlo na příčinu a neléčil se jen následek...

hezký den všem, bude zase asi pařák... :unamused:
8. črc 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,nám začlo období vzdoru v 10-ti měsících :grinning: :grinning: :grinning: .Hodně zdaru a pevné nervy přeji :wink: :grinning: .
8. črc 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji všem hezký den,my už jsme po snídani,převlečený do domácího a aj kytky už mám zalitý :fearful: .

Sin,no mě právě taky přijde,že se teď dávak ATB snad úplně na všechno :confused: ,tak by mě jen zajímalo proč je maj všichni tak často :confused: .Já teda ATB na zánět v prsu měla........ale to jsem fakt byla už trochu polomrtvoň :sweat_smile: .Taky jsem všechno rpzehnala paralenem a zelnýma obkladama.....ovšem ten jeden zánět byl fakt festovej,prso rudý jak indián a po třech dnech s horečkou ke 39 už jsem radši šla k dr......tami atb dala,ale protože jsem se bránila tak hledala v moudrej knize a posléze volala lékárníkovi,aby zkonzultovala jaký mi dát když kojim,aby to mělo co nejmenší dopad na mlíko.A i tak jsem vůbec nebyla ráda :confused: .Ovšm s takovejma horečkama a s malym mimčem(Janičkou)....za dva dny jsem měla klid,takže se dá říct,že jsem nakonec teda taky za ně byla ráda.Ovšem před tim jsem je měla snad naposled jako puberťačka.
8. črc 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak se mi konečně podařilo otevřít ty fotky ,fakt jste se měli suprově :grinning: .Hezký skupinový fotky na závěr :grinning: :grinning: :grinning: .
8. črc 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
My zatím měli ATB v podstatě jen na anínu a vělký záněty v krku a nevím,jestli se to dá léčit jinak.Neříkám o ně,dá mi je dr sama..
8. črc 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak Šimonovi jsem o ne neřekla nikdy,vždy je dala dr :unamused: a já je mela v tehu,když jsem mela zánet močáku a dvakrát po porodu,kdy jsem mela zánet ve stehách :angry: :angry: ,nevim čim to šili :angry: :angry: a jinak taky už nevim kdy :wink: ,ale po každé je dávali dr sami,nevím jak si nekdo muze říct o atb,snad dr ví,co delá a musíš mu věřit :wink:

venku zas krásně..............to zas nekam vypadnem :wink: !!!!!!!!!!!!!!
8. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v 11.20 jdem ukázat Šimonkoi zoubky,už od včerejška trenujem,jak je ukáže :wink: .to jsem na nej zvedavá :wink: .minul eto probehlo v poho,ale uvidíme,on jak kdy,nekdyscéna,nekdy v poho :wink:
8. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek