• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Dobré ranko, tak dneska se mi Dandulka vzbudil na jídlo až v šest ráno. Pak už jen tak polehával, moc toho nenaspal, ale já jo :grinning:

Já dávám zatím jen nemléčné kaše od hami - obyč, broskvová, banánová nebo jablečná. Banánová a broskvová mu ale moc nejedou. Zkusila jsem i nemléčnou sunarku a ta mu docela chutnala, tak ji klidně koupím znovu.

Laro, pěknej čert :grinning:

Jdu krmit to svoje dvounohý zviřátko.
7. pro 2008 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, hezkou neděli!
Mně dneska ve 2 TM ujel "na vejlet" do Stavangeru, vrací se až v pondělí ráno :confounded: ...a už při probuzení jsem musela poslouchat kvílení, že "mě je smutno po tatínkovi...!! (on je Ondráš přecitlivělej, chodíme kvůli tomu i na kineziologii). Tak mi držte palce, ať to s těma lotrama přežiju bez újmy na nervové soustavě.

...

Jééé, teď byl v Toulavý kameře Děčín, maminkooo, já chci domůůůů :frowning2:
7. pro 2008 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Laro, jojo, kineziologie je bezva. A chodíte někde u vás nebo k někomu tady v DC? Držím palce, neboj, bude to v pohodě, snad si za chviličku zvyknou. Ježiš, já jsem Toulavku přepla na novu :frowning2: Takže jsem to neviděla.

Mílo, jestli se tu ukážeš, tak jen ještě jednou děkuji za ohrádku. Nastěhovala jsem do ní Danečkovi ty barevné pěnové puzzle a hromadu hraček a člověče, ono se mu tam hrozně líbí :grinning: Pořád se na mě do kuchyně hlasitě smál. Jo a včera, když jsme šli od vás, tak Daneček usnul hned za rohem a doma jsem ho svlíkla z rukavic, čepice, bundy i kalhot a přenesla jsem ho do postele a byl úplnej tuhoň, ani se nehnul. Moc se mu u vás líbilo, tak ani neměl čas myslet na to, že chce vlastně spát :grinning: A v noci byl taky pohodovej.
7. pro 2008 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem,
Leni,
Daneček ti pořád spí celou noc?

Jinak jak jsem Jardu přestěhovala, tak to bylo lepší, kojila jsem 4x a ráno spal do 7,30 a i včera, no asi jde do sebe a rozhodl se, že nás nechá vyspat.

Dančo,
my jsme to taky tak měli. Jarda jednu dobu vůbec nepřibíral a pak najednou jo, tak to bude určitě v pohodě :slight_smile:
7. pro 2008 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, chodíme k paní Veselé do Želenic :wink:
Já doma (v Dc) na telku moc nemám čas, ale tady v Norsku si toulavku nechám ujít jen málokdy...taková ta "vůně domova" ... si pořád libujeme, jaká je ta naše malá zemička krásná.
(Tý brďo, zplať pánbůh za českou TV, by mi hráblo.)
My ohrádku máme taky pořád, jak Macek začal chodit, zrušila jsem tam pár šprušlí, takže může volně vycházet i vcházet, jsou tam takový ty "miminkovštější" hračky, ale kolikrát si tam vleze i Ondráš. Taky se z toho dělá super bunkr. Akorát Macek tam stejně místo dírou leze horem z křesla...má tu takovou opičí dráhu :slight_smile:
7. pro 2008 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin, na jídlo se budí 1x za noc, tedy jestli se za noc považuje i 5 ráno, dneska dokonce 6. Pak jsme spali dál. Občas má noc, kdy chce podávat třeby 4x dudlík, takže běhám z ložnice do pokojíčku, ale to neva :slight_smile: A že to pomáhá, když nespíte v jedné místnosti? Tedy nám to pomohlo, oba spíme lépe a klidněji a déle. Jednou jsem si k Danečkovi lehla do pokojíčku v poledne, ale byl každou chvilku vzhůru. Když tam nejsem, spí v kuse dlouho.

Laro, já jsem si to myslela. Pavlínka je naše známá a je šikovná, kinezi ovládá bezvadně. My máme tu ohrádku půjčenou od Míly, co chodí sem na diskusi a je to bezva. Je fakt prostorná. Šprucle vyndat nejdou, ale to neva. Jinak je mi jasný, že mají kluci jako super bunkr :grinning: To by mě jako dítě taky bavilo.
7. pro 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, Leni, tak to paní Veselou pozdravuj :wink:
Ony ty šprušle v naší ohrádce jaksi taky vyndavací nejsou, ale jak s ní kluci lomcovali, tak se to lehce rozklížilo :sweat_smile: No a než to Zdenda (TM) stihl zalepit, tak jsem je prostě vyndala.

A taky jsem vypozorovala, že kluci spí mnohem líp sami, bohužel to zatím nelze realizovat. mi přijde, že jak O., dokud byl kojenej, tak i M., jakoby měli nějakej senzor, jak se přikradu do ložnice, za chvíli se hlásí o "míto". A naopak, moje přítomnost při uspávání má na M. přímo povzbuzující účinky, když jsem tam u nich a čtu jim pohádky, zlobí a lítá po posteli a vstává a kecá...až když se nakrknu, seřvu ho/je (semtam i dostane, po několikerých výhružkách) a odejdu, je za chvíli klid. Teda někdy :sweat_smile:
7. pro 2008 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Laro, pokud s ní budu mluvit, tak určitě vyřídím. Ale já k ní na kineziologii už delší dobu vůbec nechodím a tak se s ní moc nevídám. Vídá se s ní moje mamka, tak můžu vyřídit přes ní. Určitě se brzy sejdou někde na kafíčku. A jak to tak čtu, tak to oddělené spaní má u někoho fakt pozitivní účinky :slight_smile:
7. pro 2008 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, to je v poho, však my se k ní snad ještě před Vánocema dostaneme...ale si myslim, že už jí spíš než Ondra budu potřebovat já. Už mi fakt hrabe. Sice tak nějak tuším, jak z toho ven, ale zatím s tím stejně nic neudělám, tak si myslím, že by mi pomohla přežít, než bude řešení v dohledu :wink:
Zjišťuju, že jsem včera při sestavování seznamu nákupu pro TM udělala zásadní chybu, neobědnala jsem si další balení čoko sušenek :frowning2: ...to co jsem měla doma, jsem během dopo spotřebovala :sweat_smile: ...a do "večerky" je daleko...
7. pro 2008 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Laro, SOS bachovky to jistěj :wink: Balení čoko sušenek :grinning: Bez nich se nedá žít. My teď chodíme na kolekci od Orionu, stromeček bude asi holý :grinning:
7. pro 2008 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, tady se kolekce nevedou :sweat_smile:

Jinak jsme to zvládli nakonec v pohodě, i uspávání (naštěstí odpo moc dlouho nespali a vytáhla jsem je na chvíli ven, bylo hezky).
7. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, tak jsem dopekla vanilkový rohlíčky, ale moc se nepovedly rostekly se mi tak to jsou takový patvary, ale chuťově jsou dobrý tak aspoň něco. :wink:

Jinak my zase chodíme na cukroví tak nevím kolik nám toho zůstane do vánoc, hlavně že chutná :dizzy_face:

Dneska Vendulka usnula krásně tak jsem zvědavá jaká bude noc. Kaši jsem jí ani nedávala, nechce jí a pak to dojídám já.
7. pro 2008 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj...to pečení fakt závidím, mě manka jen každý den hlásí, co už má, a mně to strašně chybí, taková ta ženská sounáležitost při pečení a ta vůně....
Si pamatuju, jak jednou dělala ségra sama těsto na rohlíčky...asi 2-3 roky zpátky...pak jsme je pekly a taky se nám strašně roztekly, byl jich plnej plech, ani nešly oddělit a byly z nich takový placky...tvrdý...ale chutný...sladký :grinning: Pak jsme zjistily, že se ségra překoukla a místo (plácnu) 5 deka cukru tam dala 50!!! Jsme holt upekly nový...a až do V8noc jsme chodili na ty nepodary :grinning:
7. pro 2008 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky,
všechny vás moc zdravím, vítám i novu maminu z ciziny :slight_smile: . Vůbec nestíhám, tak ani nevím, co je u vás nového. Musím vás někdy dočíst, ať jsem v obraze. Koukám,že všechny pečete, já jsem o víkendu také pekla a máme hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Byla jsem péct u mamky i s babičkou, tak nám to šlo lépe od ruky...
Jinak Elí má zase o zoubek méně, vypadá jako Drakula :grinning:

Já jsem byla v pátek na inseminaci, tak uvidíme, zda se zadaří :fearful: . Jinak mám domluveno, že v lednu začneme se stimulací na IVF (umělé opl). Už by se to konečně mělo podařit. :wink:
8. pro 2008 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
:sweat_smile: jsem skleroza :sweat_smile: , ještě jsem vám zapomněla napsat, že se otevírá nový krámek s dětským oblečením. Je to v Dč 1 na Masyrykově náměstí (vedle ČSOB), jmenuje se to Enjoykids, nabízejí oblečení značek: Next, Disney, Barbie, WB, Wolf, Calvin Klein...... Je to určeno pro děti od 1 do 15 let. Tak jsem zvědavá na ty ceny :unamused:
8. pro 2008 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dckami: Ahoj, zdraím a držím palce ve snažení (nám to taky vždycky trvalo dýl). S tím krámkem mě hned napadlo, kolik to tam bude koštovat, hned jak jsi začala vyjmenovávat ty značky :wink:
8. pro 2008 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
taky nestíhám.................

všem dekujem za gratulace :wink: ,pak dodám fotky :wink:

peto,
neboj me to taky ke konci neslo a do konci mi řikal,at nejdu ke zlouškám a na konec jsem to udelala,tak se neboj,hlavneklid a žádnej stres :wink:

jj o tom krámku jsem taky chtela napsat.............koupili jsme tam kulicha a nejvíc me zaujal ten strop v té místnosti :grinning:

večer to dočtu a odepíšu :wink:

Kami,
psala jsem na ty stránky,ale já blbá napsla jiné paní ale taky nám upekla,a neboj zadaří se :wink:
8. pro 2008 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak dneska v noci přesně před rokem,jsem jela rodit :grinning: ,to uteklo :frowning2:
8. pro 2008 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt,
já jsem si myslela, že sis to rozmyslela... S Luckou jsem mluvila a říkala, že jí žádná Zdena nevolala :unamused: . Tak příště, hlavně, že jste měli dortík, ne?
8. pro 2008 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau kocky.Dneska jsem sla po namesti a koukala jak pani aranzuje neco do vylohy toho obchodu.je tam fakt krasny strop,byval tam kram s nejakyma hadrama,uz jsem tam byla.Takze se konecne zacneme oblikat u Calvin Kleina?No to je dost,uz jsem mela depresi,ze jsem Maxovi nekoupila dlouho zadny hadrik za trojku.... :grinning:
8. pro 2008 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Kamilko,drzim palce! :wink:
8. pro 2008 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem,
tak Jarda opět pěknou noc, tak to snad bude v poho i dál a všichni se pěkně vyspíme! :sweat_smile: Jinak jsme dneska byli v Teplicích v Olimpii a dost mě to teda zklamalo, nic tam nemají, jenom samé butiki což teda já moc nemusím, protože celkem nerada nakupuju oblečení. :unamused:

Kami,
úplně jsme ti minule zapoměla odepsat jak ses ptala kam jedeme na ty hory, tak se to jmenuje Hopftgarden a je to nějaký malý rodinný penzionek. Michal už tam byli, takže víme kam jedeme, proto jedeme i s Jardou. Už se fakt těším až budeme sáňkovat :sweat_smile: Super je, že nás tam jede asi deset a nikdo jiný tam bydlet nebude, je to celkem na samotě, takže pohoda! A držím palečky :wink:
8. pro 2008 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky,
Kami, moc moc držím palečky, to byl pánečku vánoční padarok, moc ti to přeju!!!!!!!

Nat, Šimonkovy všecko nejlepší!!! Přidej fotky z oslavy :slight_smile:

Maki, haříky za trojku? Pochlub se :wink:
8. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,
děkuji všem, že na nás myslíte. :wink: Snad se nám s pomocí lékařů zadaří, a když ne letos, tak určitě příští rok.... Nevzdáváme to.

A jak jste na tom s vánočníma dárkama? Už máte nakoupeno?
8. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
dckami: jéje, vánoční dárky...já to řeším v e-shopech, na doma už mi zbyde jen pár drobností v Johance a pod. krámcích a možná ještě knihkupectví...to bude balíčků...už vidím dědka, jak nadšeně běhá na poštu (ho tam maj taky rády...a on je :sweat_smile: )
(My totiž doma bydlíme u rodičů, zatím...na jaře už to snad bude ve vlastním o patro výš) :dizzy_face:
8. pro 2008 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
larakroft,
a v aké časti dc vůbec bydlíte???????? :wink:
8. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto,to byl sarkastickej zertik!Za trojku se kroutim koupit neco sobe,natoz miminovi,kterej z toho za mesic vyroste,nejsem magor.
Taky hodne letos nakupuju na netu,tady v DC maji vcelku kulovy a do Prahy me pred Vanocema NIKDO nedostame,kdyz to vidim v TV,tak je mi na bliti.Lidi jsou jak sileny.Na to fakt nemam.Posledni dobou mi vanocni sileni leze tezce na nervy.
8. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Nattaly, naši mají barák na Letné, já jsem děsný lokální patriot :slight_smile:
Týbrďo, za trojku snad ani na sebe nic nemám (teda samo mimo zimní bundy a kožichu z Johanky) - akorát teď jsem si k desátýmu výročí nechala udělat radost a koupila si boty ještě dražší :dizzy_face: jsou fakt senzační (ale ještě jsem v nich nikam nešla...mimo byt...v posteli už jsem je skoro měla :grinning: - jo, abyste se nelekaly, nejsou to žádný sexy lodičky, anóbrž takový kožený jaktonazvat...jakoby kozačky...maj napletenou takovou fusku...no prostě úžasný)
8. pro 2008 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale co kdyby jo, vždyť o nic nejde, některý maminky těm svým drobínkům holt dopřávaj, já bych to teda taky nedala :slight_smile:
Já taky nakupuju hlavně na netu, u mě to jistí MMB.
Jedniný dražší než za trojku mám boty-treky od huďára, mám je už skoro 10 let a jsou to bačkorky :sunglasses:
Holky, co je Johanka?
Holky, tak jste mě tu nahlodli a včera jsem zadělala těsto na rohlíčky, dneska zkusim upíct a pak dám echo..... :wink:
9. pro 2008 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno! Ten kožich byl z umělý ovce (nejmenovala se Johanka). Johanka je takový príma krámek na Mas. náměstí, mezi lékárnou (stejný vchod) a Poštou, mají čajíky, keramiku, svíčky, dřevěné a textilní hračky, ruční papír, šperky, spony, kamení, originální oblečení (kožich byl vyjímečnej, jinak mají na zimu spíš ponča), polštářky....
Já zase nevím, co je MMB :sweat_smile:
9. pro 2008 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek