• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
dočítám..
Natt,dědičná kazivost zubů bejt může,ale podstatně se sníží při správném čištění zubů....tlumočím :slight_smile: .Tak holt když by měl Šíma podědit problémy se zoubkama tak holt se to dá zachrňovat důsledností v čištění zoubků ,asi se kazům nevyhne,ale nebudou se mu dělat hodně.

Holky ježíš to je čtiva :grinning: .

Jen v rychlosti,helďte se nevíte někdo jak je na tom Mácháč?Estli je tam nějak moc sinic?
9. črc 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, dneska upozorňovali na sinice na Varvařově, v Dubí a to třetí si nepamatuju........ ale na Mácháči to v těchto horkách bývá :frowning2:
9. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,tak držim Šímovi všechny palce :frowning2: ,chudinka malej,to je fakt nepříjemný,No snad mu to srovnaj už pořádně,aby s tim neměl další trápení.ani se ti nedivim,že jsi z toho cí´ta,já bych byla taky :frowning2: .
9. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo.no právě že bejvá no tak já jenom,jestli někdo neví jak moc .Ale asi se na to vyprdnu.jsem se na chvilku zasnila,že by jsme se zejtra mohli jet vykoupat... :unamused: Jájina by to přežila,ta by buď spala nebo se kochala stromama :slight_smile: a Janička by se prdelila v písku a ve vodičce......jénže že jo no,aby jsme domu jeli celý volezlý..... :confounded:
9. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A není to napsaný někde na internetu, nějaký statistiky?
9. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamos tam byl nedavno,zeptam se,jestli ho dohonim.Mozna je v Holandu.
9. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam mám vlastně teď kamarádku, tak jí jdu písnout sms...
9. črc 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sms odeslána, hned jak odepíše, dám vědět
9. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no je na netu napsáno,že je tam zhoršený stav vody,jenže to je tam vždycky,tak spíš jde o to jak moc z nějaký zlušenosti na živo :confused: ,ale asi se na to vyprdnu,to bych ani já nemohla do vody nebo by jsme si musela furt omejvat prsa kvůli Jájině.Koukal jsem i kde teda je něco vhodnýho ke koupání,ale s dětma si člověk teda moc nevybere :confused: ,jedině plavečák............jénže tam zas buder narváno na relativně malý ploše a požitek žádnej.Ve Splavech nebo v Pod Bornym by jsme mohli se ventuelně i procházet v lesíku :slight_smile: .
9. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, čistá voda je na Barboře
9. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,Leni to by bylo fajn :slight_smile: .
9. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vim s tou Barborou,tchánovci tam chtěj jet,ale tam je ten vstup do vody dost z kopce a hlavně hned děsná hloubka to bych se bála kvůli Janičce.
9. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je fakt s tou hloubkou. A je to tam hodně studený. Teda většinou.
9. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svara byl na Barbore a voda cista.Ale jak rikate,studenejsi a pro uplny prcky to moc neni.
9. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nám včéra přišel novej foťák.......tedy foťáček :grinning: ,je to novinka od fujifilmu,má bejt jakože outdoorovej.prej jakože nerozbitnej,do mrazu,do prachu a hlavně pod vodu :dizzy_face: .A je fakt úplně prťavounkej,že se vejde do kapsy jako kapesníček :grinning: .My jsme furt po nějakých foťákách jukali už od loňska,ale nemohli jsme vybrat.nakonec to rozsekla Janička,když minule ten náš starej zhodila ze stolu :confused: ....jako ještě jakž takž funguje....No a nakonec jsme vybrali ten novej podle toho,aby byl pod tu vodu a aby zabral co nejméně místa neb i tak už i na procházku sebou taháme furt nějaký krámy :sunglasses: .No a nestál moc vešli jsme do 4 tis. což je paráda :slight_smile: .Původně jsme vybrali taky podvodní od panasonicu,ale ten stál dvakrát tolik.ovšem nakonec vyhrál zdravý rozum s tim,že když ho Janička i přes tu nerozbitnost :sweat_smile: rozbije tak ho nebudem až tak moc(trochu určo jo) oplakávat :sweat_smile: .Ovšem............nedělám si iluze,že by se na Mácháči dalo něco fotit pod vodou i kdyby v něm nebyla ani jediná sinička :grinning: .
9. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, to je super s tím foťákem :slight_smile:
Hele, v rádiu říkali, že jestli chceš vědět, zda je voda čistá, tak máš nabrat do PETky, nechat to 20 minut stát. A když tam pak bude nahoře zelenej proužek, tak to je naprd... Tak si můžete udělat vodozkumný výlet :grinning:
9. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady ze Želenic chodí na koupálko do Malšovic a hrozně to chválí. Já neřidič tam nebyla - ale příští týden začínám kondičky a ségra má dovču, takto asi prubnem - tedy ne že bych tam chtěla je JÁ autem, ale svezem se :slight_smile:
My jdem dneska zkusit koupálko.
A pak mám v plánu zkusit Brnou, to taky dost chválí...
9. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jsme ho hned odzkoušela :grinning: .Pokoušela jsem se i s Janičkou,ale ať jsem dělala co jsem dělala,tak se mi nepodařilo dát tři pohyblivý hlavy do jednoho záběru :grinning: .
9. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,no to víš žádná extra umělecká kvalita focení to nebude :grinning: ,ale aspoň nám nebudou utíkat hezký zážitky jen proto,že se nám nechtělo tahat další brašnu navíc :grinning: .S tou petkou jsem to před chvílí četla na netu :grinning: :grinning: :grinning: a prej ještě když nebudou nahoře ty čárky sinic tak pro změnu ,když se bude válet kal u dna tak jsou to "jen" řasy :grinning: .Hele a Brná bejvala fajn,nevimjak teď teda :slight_smile: ,ale co si pamtuju tak bezva koupálko :slight_smile: .No někam se asi vrtnem............záleží taky na tom,kde si troufnu vyvalit své špeky na odiv :grinning: .Já teda rozhodně vypadám na to,že jsem po dvou dětech a chvilku po porodu..nedá se to přehlédnout neb se rozprostírám na velké ploše :grinning: :grinning: :grinning: .
9. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,prej rozprostiram se...to je dobry... :grinning:
Me problem,kam k vode netrapi,jednak sama s EMkama bych jet nemohla a Max ma bazenek na dvore.A navic si od rana zada "Babikou autyom"takze to vypada,ze budu o vikendu jednomatka a Maxik muze uzit vodnich ploch s tchanovcema. :wink:
9. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Brnou jezdíme.............fotky na FB!!!!!!!!!!!!!!jeste do Nebočad,tam jsem byla dnes a ty Malšovice taky prubnem :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jinak vážne uvažujem o noci ve Sloupu zítra :slight_smile:...............malej už se těší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
9. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,mám prosbu...nemáte někdo sobotní 3.7. Děčínský deník? Byli jsme tam s Rostíkem vyfocení a úplně jsme ho zapoměli koupit!
9. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli nemam.Ja taky mazala koupit Princip az na posledni chvili.Sice jsme tam byli jen napsani,ale i tak jsem si to chtela vystrihnout.Maxik byl taky foceny do Decinskyho,ale s Emcou nam to nenabidli.
9. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli,
já nemám,ale na netu určitě budete v té jejich galerii,já mám taky jen princip v albu
9. črc 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak teplota se sama od sebe vytratila, asi byl jen přehřátý z postýlky...???hlavně, že je ok... zoubek už se klube,, tak snad bude zase brzy klid :wink:
jinak koupaliště - mohu doporučit Brnou v Ústí, hodně bazénů, hodně stromů se stínem, i hodně stánků s občerstvením... mnohem leepší než tady v Děčíně... a navíc mám pocit, že jsem četla, že letos bude kvůli výstavbě dalšího bazénu uzavřen 50m bazén... takže na celý Děčín jeden 25m bazén s brouzdálkem a pak jen Aquapark... :confused:

Zdeni, ještě k doktorům, někteří lidé jsou neskutečně drzí co se týká chování k dr... :confounded: já vidím příklad i u svého otčíma, je mu 67 let a k dr. chodí již s určenou diagnozou a návrhem léků od dr. chce jen recept a ještě je naštvaný když mu chce doktorka kontrolně změřit tlak, nebo si nedej bože dovolí nesouhlasit s jeho diagnozou :grinning: :grinning: neříkám nesouhlasit s léčbou, ale.... :grinning: :rolling_eyes: takže to že si někdo řekne o ATB není až taková pohádka :grinning:
10. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky den!
Sin,jojo,bazen funguje jen malej a brouzdalko.Koukala jsem skrz plot,letos me tam nedostanou ani parem volu,je tam pulka Decina. :angry:
10. črc 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a perlicka-v Jilovym na koupalku natreli bazeny,aby je meli krasne modry :grinning: a haranti pak chodili domu s modrejma nohama.... :angry:
10. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 :slight_smile:)))))) šmoulový děti....
10. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek