Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
bellatrix13
9. črc 2010
dočítám..
Natt,dědičná kazivost zubů bejt může,ale podstatně se sníží při správném čištění zubů....tlumočím 🙂 .Tak holt když by měl Šíma podědit problémy se zoubkama tak holt se to dá zachrňovat důsledností v čištění zoubků ,asi se kazům nevyhne,ale nebudou se mu dělat hodně.

Holky ježíš to je čtiva 😃 .

Jen v rychlosti,helďte se nevíte někdo jak je na tom Mácháč?Estli je tam nějak moc sinic?
verca111
9. črc 2010
Bell, dneska upozorňovali na sinice na Varvařově, v Dubí a to třetí si nepamatuju........ ale na Mácháči to v těchto horkách bývá 😞
bellatrix13
9. črc 2010
Petru,tak držim Šímovi všechny palce 😞 ,chudinka malej,to je fakt nepříjemný,No snad mu to srovnaj už pořádně,aby s tim neměl další trápení.ani se ti nedivim,že jsi z toho cí´ta,já bych byla taky 😞 .
bellatrix13
9. črc 2010
Verčo.no právě že bejvá no tak já jenom,jestli někdo neví jak moc .Ale asi se na to vyprdnu.jsem se na chvilku zasnila,že by jsme se zejtra mohli jet vykoupat... :-| Jájina by to přežila,ta by buď spala nebo se kochala stromama 🙂 a Janička by se prdelila v písku a ve vodičce......jénže že jo no,aby jsme domu jeli celý volezlý..... :-S
lenik_25
9. črc 2010
A není to napsaný někde na internetu, nějaký statistiky?
makinka.1
9. črc 2010
Kamos tam byl nedavno,zeptam se,jestli ho dohonim.Mozna je v Holandu.
lenik_25
9. črc 2010
Já tam mám vlastně teď kamarádku, tak jí jdu písnout sms...
lenik_25
9. črc 2010
sms odeslána, hned jak odepíše, dám vědět
bellatrix13
9. črc 2010
Jo no je na netu napsáno,že je tam zhoršený stav vody,jenže to je tam vždycky,tak spíš jde o to jak moc z nějaký zlušenosti na živo =-) ,ale asi se na to vyprdnu,to bych ani já nemohla do vody nebo by jsme si musela furt omejvat prsa kvůli Jájině.Koukal jsem i kde teda je něco vhodnýho ke koupání,ale s dětma si člověk teda moc nevybere =-) ,jedině plavečák............jénže tam zas buder narváno na relativně malý ploše a požitek žádnej.Ve Splavech nebo v Pod Bornym by jsme mohli se ventuelně i procházet v lesíku 🙂 .
lenik_25
9. črc 2010
Bell, čistá voda je na Barboře
bellatrix13
9. črc 2010
Jé,Leni to by bylo fajn 🙂 .
bellatrix13
9. črc 2010
No já vim s tou Barborou,tchánovci tam chtěj jet,ale tam je ten vstup do vody dost z kopce a hlavně hned děsná hloubka to bych se bála kvůli Janičce.
lenik_25
9. črc 2010
Aha, tak to je fakt s tou hloubkou. A je to tam hodně studený. Teda většinou.
makinka.1
9. črc 2010
Svara byl na Barbore a voda cista.Ale jak rikate,studenejsi a pro uplny prcky to moc neni.
bellatrix13
9. črc 2010
Holky,nám včéra přišel novej foťák.......tedy foťáček 😃 ,je to novinka od fujifilmu,má bejt jakože outdoorovej.prej jakože nerozbitnej,do mrazu,do prachu a hlavně pod vodu x-) .A je fakt úplně prťavounkej,že se vejde do kapsy jako kapesníček 😃 .My jsme furt po nějakých foťákách jukali už od loňska,ale nemohli jsme vybrat.nakonec to rozsekla Janička,když minule ten náš starej zhodila ze stolu =-) ....jako ještě jakž takž funguje....No a nakonec jsme vybrali ten novej podle toho,aby byl pod tu vodu a aby zabral co nejméně místa neb i tak už i na procházku sebou taháme furt nějaký krámy 😎 .No a nestál moc vešli jsme do 4 tis. což je paráda 🙂 .Původně jsme vybrali taky podvodní od panasonicu,ale ten stál dvakrát tolik.ovšem nakonec vyhrál zdravý rozum s tim,že když ho Janička i přes tu nerozbitnost :-N rozbije tak ho nebudem až tak moc(trochu určo jo) oplakávat :-N .Ovšem............nedělám si iluze,že by se na Mácháči dalo něco fotit pod vodou i kdyby v něm nebyla ani jediná sinička 😃 .
verca111
9. črc 2010
Bell, to je super s tím foťákem 🙂
Hele, v rádiu říkali, že jestli chceš vědět, zda je voda čistá, tak máš nabrat do PETky, nechat to 20 minut stát. A když tam pak bude nahoře zelenej proužek, tak to je naprd... Tak si můžete udělat vodozkumný výlet 😃
verca111
9. črc 2010
Holky tady ze Želenic chodí na koupálko do Malšovic a hrozně to chválí. Já neřidič tam nebyla - ale příští týden začínám kondičky a ségra má dovču, takto asi prubnem - tedy ne že bych tam chtěla je JÁ autem, ale svezem se 🙂
My jdem dneska zkusit koupálko.
A pak mám v plánu zkusit Brnou, to taky dost chválí...
bellatrix13
9. črc 2010
Tady jsme ho hned odzkoušela 😃 .Pokoušela jsem se i s Janičkou,ale ať jsem dělala co jsem dělala,tak se mi nepodařilo dát tři pohyblivý hlavy do jednoho záběru 😃 .
bellatrix13
9. črc 2010
Veru,no to víš žádná extra umělecká kvalita focení to nebude 😃 ,ale aspoň nám nebudou utíkat hezký zážitky jen proto,že se nám nechtělo tahat další brašnu navíc 😃 .S tou petkou jsem to před chvílí četla na netu 😃 😃 😃 a prej ještě když nebudou nahoře ty čárky sinic tak pro změnu ,když se bude válet kal u dna tak jsou to "jen" řasy 😃 .Hele a Brná bejvala fajn,nevimjak teď teda 🙂 ,ale co si pamtuju tak bezva koupálko 🙂 .No někam se asi vrtnem............záleží taky na tom,kde si troufnu vyvalit své špeky na odiv 😃 .Já teda rozhodně vypadám na to,že jsem po dvou dětech a chvilku po porodu..nedá se to přehlédnout neb se rozprostírám na velké ploše 😃 😃 😃 .
makinka.1
9. črc 2010
Bell,prej rozprostiram se...to je dobry... 😃
Me problem,kam k vode netrapi,jednak sama s EMkama bych jet nemohla a Max ma bazenek na dvore.A navic si od rana zada "Babikou autyom"takze to vypada,ze budu o vikendu jednomatka a Maxik muze uzit vodnich ploch s tchanovcema. 😉
nattally
9. črc 2010
na Brnou jezdíme.............fotky na FB!!!!!!!!!!!!!!jeste do Nebočad,tam jsem byla dnes a ty Malšovice taky prubnem 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jinak vážne uvažujem o noci ve Sloupu zítra 🙂...............malej už se těší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉
prin
9. črc 2010
holky,mám prosbu...nemáte někdo sobotní 3.7. Děčínský deník? Byli jsme tam s Rostíkem vyfocení a úplně jsme ho zapoměli koupit!
makinka.1
9. črc 2010
Pavli nemam.Ja taky mazala koupit Princip az na posledni chvili.Sice jsme tam byli jen napsani,ale i tak jsem si to chtela vystrihnout.Maxik byl taky foceny do Decinskyho,ale s Emcou nam to nenabidli.
nattally
9. črc 2010
pavli,
já nemám,ale na netu určitě budete v té jejich galerii,já mám taky jen princip v albu
singid
10. črc 2010
ahojky holky,
tak teplota se sama od sebe vytratila, asi byl jen přehřátý z postýlky...???hlavně, že je ok... zoubek už se klube,, tak snad bude zase brzy klid 😉
jinak koupaliště - mohu doporučit Brnou v Ústí, hodně bazénů, hodně stromů se stínem, i hodně stánků s občerstvením... mnohem leepší než tady v Děčíně... a navíc mám pocit, že jsem četla, že letos bude kvůli výstavbě dalšího bazénu uzavřen 50m bazén... takže na celý Děčín jeden 25m bazén s brouzdálkem a pak jen Aquapark... =-)

Zdeni, ještě k doktorům, někteří lidé jsou neskutečně drzí co se týká chování k dr... :-S já vidím příklad i u svého otčíma, je mu 67 let a k dr. chodí již s určenou diagnozou a návrhem léků od dr. chce jen recept a ještě je naštvaný když mu chce doktorka kontrolně změřit tlak, nebo si nedej bože dovolí nesouhlasit s jeho diagnozou 😃 😃 neříkám nesouhlasit s léčbou, ale.... 😃 8-( takže to že si někdo řekne o ATB není až taková pohádka 😃
makinka.1
10. črc 2010
Hezky den!
Sin,jojo,bazen funguje jen malej a brouzdalko.Koukala jsem skrz plot,letos me tam nedostanou ani parem volu,je tam pulka Decina. ]-(
makinka.1
10. črc 2010
Jo a perlicka-v Jilovym na koupalku natreli bazeny,aby je meli krasne modry 😃 a haranti pak chodili domu s modrejma nohama.... ]-(
singid
10. črc 2010
@makinka.1 🙂)))))) šmoulový děti....