• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell testuje novej fotacek,jazase novou kamerku,dostala jsem ji dopredu k svatku.Super vecicka.Az ji poradne nabiju,nakameruju Emcu a nacpu to You Tube.Vycetla jsem v manualu,ze to umi vybranou nahravku poslat na YT jen stisknutim tlacitka,kdyz je pripojena k PC a dokonce s notebookem nemusi byt ani propojena kabelem,tyjo,to je chytry!
:grinning: Pro blby... :grinning:
10. črc 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Sin, tak to je super, že jste bez teplotky.

My byli na koupálku včera - přišli jsme chvíli po páté a dost pohoda - ve 25m by se dalo pohodlně i plavat, brouzdálko poloprázdný, zkrátka to nebylo tak zlý, jak jsem čekala :wink:
Vydrželi jsme do 7 a Petík by tam asi i ještě byl.
10. črc 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky devcatka.omlouvam se ze vam lezu do diskuze ale mam velkou prosbu.nemohu nikde sehnat riflove laclacky pro chlapecka.kdysi jsem je mela na nejstarsiho syna ale od te doby je nikde nemaji.jsem z jirikova.poradite mi?dekuji
10. črc 2010 ve 20:12  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky..nedočítám,nemám na to vůbec náladu:frowning2:.Vrátili jsme se z nemocky teprve před chvílí,celý den jsme někde čekali,aby nám ve finále řekli,že to stále není ono a v pondělí musíme znovu.Podívá se na to traumatolog Náhlík a uvidí se,ale nejspíš to vypadá bu%d na nové rovnání(potřetí mi to ale příjde jako blbost),nebo operaci-dají mu tam drátek,co mu bude ty kosti držet na místě.Takže nástup na ambulanci na devátou na lačno a uvidíme.Dětská na oddělení říkala,že na zákrok je to podle snímků určitě.Takže jsme z toho fakt hotoví,potřžetí za sebou už mi to příjde torchu moc.Ani nevím,jak dlouho bychom tam po operaci museli být,možná do středy,čtvrtka...
10. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Petru... :pensive:
10. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ty doktory fakt nechápu..mám tam na oddělení známou-dětskou doktorku a ta sedocela divila,že mu už podruhý nedali drátek.Dneska zase v ordinaci říkal ten doktor na ambulanci Martinovi,že se uvidí v pondělí,že to musí rozhodnout traumatolog-jako,že se uvidí,jestli se s tm bude msuet něco dělat.A při propouštění z oddělení zase říkala dětská-Hana Pánková,že podle snímů je to na zákrok určitě a jen se bude rozhodoval,jakej.On je,prdelka moje tak statečnej,to já se z toho hroutím..
10. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko, doufám, že dr. vědí co dělají... :frowning2: držíme všechny palečky
10. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko, přeji ti hodně sil, je to hrozný. Člověka by ani nenapadlo, jaká lapálie se z toho vyvrbí, tak snad už to nějak uzavřou a bude to lepší a lepší. I my držíme, co máme.
10. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Petru,to jsou teda fakt samý dovbrý zprávy :pensive: ,tak držim všechny palečky.Snad vědí co dělaj probůh :frowning2: .Posílám Šímovi pusinu ať se s tou ručkou tak moc netrápí.

Holky, tak mi na ten Mácháč teda dneska jeli :slight_smile: .kvalita vody teda byla dost diskutabilní :sweat_smile: ,ale vzhledem k tomu,že tam byla fakt narváno a všechny děti i podstatně mladší než Janička se cákali hlava nehlava,tak jsem přivřela jedno oko a dělal jakože nedostatky nevidim :sweat_smile: .Nakonec z toho byl bezva den.Bylijsme tam s mýma rodičema a s bráchou,švagrovou a malym synovcem.Vlastně by se dalo říct,že se to líbilo i Jájince neb buď spala nebo rozdávala úsměvy :slight_smile: .Janička samo byla ve vodě na vrcholu blaha :grinning: .
11. črc 2010 v 00:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli,já taky děčínskej deník nemám :frowning2: a z 3. už vůbec ne.

Maki,my máme teda kameru jen pro študovaný :grinning: neb mám pocit,že návod je psanej asi Svahilsky :grinning: .
11. črc 2010 v 00:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiš,chtěla jsem napsat,že jsme MY na ten Mácháč jeli a že se děti cákaly :pensive: .
11. črc 2010 v 00:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den.Jsem tu nová a teprve se učím :slight_smile: Jsem z Kamenického Šenova a mám 15-ti měsíční holčičku Elišku. :slight_smile:
Můžu se k vám přidat? :dizzy_face:
11. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@betty312 Ahoj,vítej,myslím,že není důvod,aby jsi se nemohla přidat k nám..napiš ještě něco o sobě..Já jsem Petra,bude mi letos 30 a bydlím tu v Děčíně.Máme chlapečka Šimonka,právě mu byly 4 roky.V Kamenickém Šenově jsem mívala příbuzný,ale před pár lety se odstěhovali,tak tam už nejezdím.
11. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
díky moc, fotku z deníku už mám! Jako vždy, moc pěkné fotky! :slight_smile:

Petru,
na to se nedá nic říct :frowning2:

No Michal teď odjel z Jardou zase na kolo, jeli do Bádu na tramvaje, tak uvidíme,ale Jarda je vždycky natěšený a nadšený a já tu aspoň poklidím, stejně se ven nedá jít :wink:

vítám betty, jasně že se můžeš přidat, rádi tě poznáme :sweat_smile:

11. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc děkuji :slight_smile: Petru,je mi moc líto,co s prckem zažíváte.Copak se mu stalo koblížkovi?
Přejeme vám hodně sil a mrňouskovi rychlé uzdravení :wink:
11. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak se jmenuji Gábina letos mi bude 33 let.Do Šenova jsem se přistěhovala před dvěma lety-koupili jsmes manželem-
tehdy ještě přítelem baráček (byl to úrodný rok -v červnu jsme koupili ,v červenci otěhotněli a v září se vzali :slight_smile: )svatbu jsme měli naplánovanou už od března :wink: bydlela jsem dřív v České Lípě a tak tu nikoho ještě neznám :frowning2:
11. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi,no,upadl ve školce,to se stane,to by nevadilo.Ale z toho,co následuje po tom jsem už unavená a naštvaná.
koukala jsem na Tvoje album,moc pěkný fotky,malá je krásná..:slight_smile:
11. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau zeny,ahoj Betty,vitej k nam.Ja jsem Martina,bude mi 40 a mam Maxika a Emcu. :wink:
11. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
U nas se chrnelo do 9,nespavci prominou.Sice se vzbudila ve 4 na jidlo,vysmata jako leco,hubu od ucha k uchu,snedla to a myslela,ze pokecame,porad povidala a zpivala mi.Tak jsem ji jeste pridelala 60 mlika a odrovnala jsem ji prezranim :grinning: .Coz se mi rano vymstilo,bo jsem mela naplanovany ranni nakup,nez zacne palermo.Ovsem spanek do 9 a nasledny odmitnuti mlika nas pekne zdrzelo.Takze jsem vyrazily v 10,samozrejme bez jidla.Vyridily jsem vymenu bombicky do Sodasteamu v Planeu a mlada dostala hlad.Takze parkink u parku u polikliniky ve stinu a gablik,pak teprve Kauf.Tam narvany parkoviste,vsichni na koupalku,v kramu par lidi.Nemit klimosku v aute,umreme hlady. :grinning:
:grinning: Jo a hlaska dne:Kaufland,oddeleni zeleniny,dnes dopoledne:Frantooo,neblbni,ber ty rajsky bez stopek,prece to nebudeme vazit s nima!!!! :grinning: Dama nasadila volume aspon 40,pan se chtel propadnout do Zapadniho Nemecka. :grinning:
11. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj, holky, jupíííí, včera nám přijel tatíneeeek!!!! :dizzy_face:

Petru, držím palce, přeju pevné nervy, hlavně ať je ručka v pořádku a malýho už moc netrápěj.
Betty, taky tě u nás vítám, jsem Veronika (32), mám kluky Ondru po prázdninách školáka a Martina (3), půjde do školky...tatínek nám pracuje v Norsku a přijel po 2,5 měsících, tak abys chápala tu radost :wink:
Bell, no vida, Mácháč...jinak jsem koukala na tu čokošku a moc času nemáme, je do 8/2010, tak si musíme pohnout, neb u nás hořkou nikdo nejí :grinning: A nevím nevím, jestli ještě navete Jájinu do šatiček 3-6 měsíců :sweat_smile:
Jo...jinak já se zasejc sžívám s novým bleskem, když už jsme u výčtu tý elektroniky...(včéra jsem na dvoře fotila ježka)...
Jo a Oliva už se plně adaptovala na venkovní život a rejsky nosí ukazovat každý den. Včera jednoho dokonce v myšárně jednoho vypustila (takže po letech mohla opět dostát svému názvu...jako teda myšárna)...ale posléze ho z toho kouta zase vydolovala :slight_smile:
11. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,u nás teď všichni krom mě chrněj :grinning: .

Vítám Betty :slight_smile: ,taky jsem zčíhla fotečky :slight_smile: .Eliška je moc roztomilá kočička :slight_smile: .Já jsem Jana je mi 30 a mám dvě holčičky Janičku 2 roky a Jarušku 3 měsíce :slight_smile: .

Maki,no paní z kaufu je sice z uřvaný vsi :grinning: ,ale něco na tom bude,s těma šťopkama bude :grinning: .Bych paní chtěla potkat někde v restauraci...to je ten tip,co otevře jídelní lístek a začne hulákat : Ježiši to je drahý ... :grinning: :grinning: :grinning: .

Jinak my dneska smrdíme doma.....tatínek se nám včéra trochem přismahnul :sweat_smile: takže vstřebává lehce fialovou barvičku :sweat_smile: .

Holky,tak jsem myslela že to s tim nočníkováním bude složitější,ale od toho munulýho čtvrtku ,co jsme se do toho oprřeli se vší vervou, se dá říct jsme udělali velikánskej pokrok :slight_smile:,teď šla zasejc spát po o jen v kalhotkách a ráno se taky budí suchá(i když stále v kalhotkový plínce),tak to asi zkusim prubnout dneska už jí nechat i přes noc jen tak.......no uvidíme,když tak budu prát :sweat_smile:.JInak včéra jsme mohli potrhat smíchy,když Janička uprostřed Mácháče řekla,že chce čůat na nočníček a museli jsme letět z vody jako o život na břeh na nočník,co jsme měli sebou :grinning: :grinning: :grinning: pak to udělala ještě několikrát a neskonale nás tim pobavila :grinning: :grinning: :grinning:...při pohledu zpět do vody,kde zajisté plavalo kde co :grinning: :grinning: :grinning:,ale odrazovat jsme jí od toho nechtěli neb jí vštěpujem slušné vychování :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:.

Laro,no tak přijďte na inspekci všichni :grinning: i se Zdendou.Jo no jinak teda 3-6 měsíců vskutku nosíme teď,ale na noc jsem již vytáhla dupajdy 6-9 měs. :sunglasses: ,ale samo jí je to ještě dost velký :grinning: a trochu nám v tom plandá :grinning: .
11. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
My tak nocnikujeme uprostred zahrady :grinning: ,neboj.Ale v patek to poprve dal ve stoje a hned 2x,hura! :grinning:
Teda,to je parak,jsem stridave doma a venku,vzdycky se schladim,mam na dvore hadici ze zahrady a mame ten regulovaci postrikovac,umi to i vodni mlhu,to je bozi.Max to miluje,vic nez bazen. :grinning: Emca je v obyvaku na dece a pinka do hrazdy,je tam krasnej chladek-vyhoda staryho baraku s poctivejma zdma. :wink:Jeden kocarek ma venku pod stromem,na dopoledne a kdyz uz je slunicko vsude,tak ma druhej kocarek v ty prazdny loznici,dobre tam spi.Ale pres den nechce spinkat v postylce,potvurka,stejny jako s Maxuli,na podzim zaplacu. :grinning:
11. črc 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele a vcera mely ty nase kocicky 3 mesice...To nam to uteklo,co?Pred chvili jsme se valely v porodce! :grinning:
11. črc 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Gábi, vítej, já jsem Veronika (39) a mám Adama (15) a Petíka (20m). Máš krásnou holčičku :hearts:

Holky, vám to s tím nočníkem jde :sunglasses: - u nás dneska letěl asi 3x do bazénu a Petík trousil (od slova trus :grinning: )za chůze po zahradě :grinning: - ale čůrá jako borec, to se musí nechat...

U nás se teď v noci vedou nespací intermezza - obvykle tak od 3:30 do 6 - nevím, co to má být, ani po odpoledni na koupálku to nezmizelo :angry:
Tak tajně doufám každý večer....
11. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

Zdravím z domova,dnes v 19h jsme dorazili domů,cesta sem trvala od včera 20h do dneška,mezitím 2h spánek a jinak odpočinky na WC ,jídlo a proběhnutí dětí,více až budu lépe uvažovat,hihi,páč jsem na odpis,ale chlap odřídil skorem vše sám,já jen něco po dálnici,nebyl unavený ale teď už to dolehlo,jen kdyby děti "padly únavou" a nechaly nás prospat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra se snad trhnu a písnu+nějaké fotečky :wink: packy a dobrou noc!!
Taky Vás musím dočíst co nového se událo!!
11. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
maki mooooooooc dekuju.hned tam mrknu.petru drzim malemu pesticky pro stesti.je mi ho moc lito.jinak se omlouvam ja se vcera nepredstavila jmenuju se petra jsem z jirikova a je mi33.mam tri syny.petu-15 zdendu-12 a danielka-5mesicu.
11. črc 2010 ve 22:07  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Perlicka:Tchanovci privezli Maxe s tim,ze mu nasli ve vlasech nejaky breberky,ze se skrabal,dokonce je privezli ve sklenicce a mama mu hned pry vydrbala hlavu Orthosanem.Samozrejme to byly pitomy litaci klistata-kloš jelení,takovy hnusny potvory to jsou a letos jich je mraky.Jsem se tlemila.Mama prej panikarila a vydrbala preventivne i Karolinu (Maxova sestrenice),ale tata hned rikal,ze by to byly vsi jako hovada :grinning:
11. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez,vítej zpátky na rodný hroudě :grinning: !

Maki,no joo já jsem si včéra taky povzdechla,že už to jsou tři měsíce :fearful: áááchjo :slight_smile: .Čoveče sestřenka stále nedorazila :rolling_eyes: ,tak jí tak nějak od čtvrtka čekáme kdy zazvoní mobil nebo zvonek u dveří a nic,ale už na to prdim.Ještě zejtra ta pratetička apak hned se objendáme k tobě na návštěvku :slight_smile: .Jen ti čoveče nevim,estlij ít s holkama pěšky.....nebo vozmo.......mi přijde úchylný jet autem,ale zasejc nevim jak by to jaňule uťapal v tom vedru a vzorně vedle kočáru :fearful: .Už si s Maxem zkoušela jít směrem do Březin? :fearful:
11. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
maki tak to je super perlicka.tak maji vybrano ne?! :wink: po te dokonale preventivce nemaji breberky sanci co :slight_smile:
11. črc 2010 ve 22:37  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek