• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Veru,to Petík je větší borec než my,páč my jsme od něj o nějakej ten pátek starší :grinning: .A je fakt,že to léto tomu nočníkování hodně pomáhá to joo :slight_smile: .Ale v loni to pro Janičku ještě vůbec nemělo smysl to pro změnu byla ještě prcek .i když bůhví to začala mít období hlášení kakání do plíny :grinning: .
11. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,jojo,chodime do Brezin casto.Ujde to,ale v tomhle vedru bych radsi volila cestu autyom,jak rika Max. :grinning:
11. črc 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, no nevím, u nás to trousení dneska... musela jsem ho omýt hadicí a myslím, že si ani neuvědomil, že tentononc... no... :D Jen to čůrání mu jde, ale do nočníku ANI OMYLEM!!!

Maki, tak máte prevenci za sebou :wink: Náhodou se babi zachovala zodpovědně - naopak by to asi bylo horší, ne?

Dandy, na MMB pořídíš poklady!!! :wink:
11. črc 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hura,Spanelsko vyhralo!!!! :grinning:
11. črc 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no jo vidím.........manža mi minule dával vysvětlení co to je Nejslavnější hlavonožec :grinning: :grinning: :grinning: .A přikláním se k Verče :grinning: lepší odorthosanit lítací breberky než vši skutečný :grinning: ,ale děkuj bohu,že ho nechtěla hned preventivně ostříhat :grinning: :grinning: :grinning: .

Dandy,jj na mimbazaru jsou fakt poklady :slight_smile: taky tam sháním snad už skorem všechno :wink: .
11. črc 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych ji zabila! :grinning:
Jo,hlavonozec Paul je frajer!!! :grinning: By me zajimalo,jaka je v tom finta,bo to nejni preci mozny. :confused:
Ja na MMB oblikam obe deti asi tak z 80% :wink:
11. črc 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,Bell,me spis zarazilo to,ze kdyz bydli 30 let u lesa,ze nepoznaji,co je to za breberu.Je jich vsude mraky. :grinning:
11. črc 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no vedro úmorný, včera jsme ani nevystrčili paty z domova....
já mám hned po ránu po náladě, po 10 měs. od porodu se mi udělala nějaká bulka na nástřihu, trochu to bolí, vypadá to jako kulička,... asi pomažu k Šedivýmu, to mám radost :frowning2: a jak jsem panikář, tak už se vidím, jak mě opětovně řežou... mi hrábne... chjo... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Terez vítej doma, hlavně, že jste dojeli v pořádku :wink:
Maki :wink:
Veru my naopak spinkáme teď předpisově, bez mlíka... ale bohužel vstávání s východem slunce... :wink: dnes v 5:03 :rolling_eyes: a odpo jdeme na 10 měs prohlídku k dr. nevím jestli vyrazit hned na 13h nebo až na 15h, ono je to asi prašť jako bouchni...
12. črc 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, ahojky :slight_smile: Možná psychuješ zbytečně (kéž by!) - já tam mám taky takový jakoby klk, který mi tam ušili hned při šití po porodu - mi to přišlo, jako by si takhle značili rodičky...??? Kamarádka to má taky.
Na 13 bych osobně nikam nešla, to je asi ten nejhorší žár a děti nemají být na sluníčku mezi 11 a 14 - to se snažím dodržovat.
My asi půjdem odpolko na koupálko. Už abych měla ty kondičky, zajela bych asi i do těch Malšovic... - ale než se rozjedním, bude podzim - v lepším případě.
U nás se taky už 2 nodi spí krásně - včera vstával v 7:15 a dnes taky tak nějak. (ale pssssttt, ať to nezakřiknu :grinning:)
12. črc 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, já to právě měla docela krásně "ušitý", a teď tohle... já vím, jsem hrozný psychouš... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teď jsem si vzpomněla, že jsem v sobotu u sestřenky seděla ve stínu na kamenných schodech, tak jestli to jen nějak nepřistydlo...? :zipper_mouth:
k té dr. no já právě nevím, na tu 13h je sice peklo, ale mohla bych být hned hotovka a na tu 15h je stejně vedro a mohlo by tam být víc lidí, a navíc malý půjde tak kolem 14h spát a to nevím nevím.... :confounded:
12. črc 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně, ať to nic není, já vím, člověk si něco najde a už nespí... Sama to tak mám. :frowning2: :grinning:
12. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,držim palečky,určo to nebude nic vážnýho :slight_smile: .Mě teda šili tak nějak normálně bez následků :sweat_smile: .tak nevím.

Jooo hlásím dnes jsme úspěšně spali v noci bez plínky :slight_smile: !!!Hurááááááá :grinning:
12. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem zpět........mě admini te´d teda pěkne pobavili,se mi tu zobrazilo,že poruchu nani na vašem přijímači ať to zkusim za chvilku :grinning: .

Sin,hele třeba to je jen nějaká tuková boulička :slight_smile: .Skoč k Šedivýmu ať nemáš nerv,ale určo to nic nebude :slight_smile: .

Teda holky to to už zase peče to je děs :confounded: ,kytyk zalejvá každej den ráno i večer a stejně nějak netvářej extra vesele :confused: .

Maki,no prosim tě moji rodiče celej život v úlně každym volníčku jezděj na chalupu a když vidí cokoliv živýho hmyzího tak panikařej úplně stejně :grinning: :grinning: :grinning: .
12. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Tak Elinka chrupká-kafíčkuji :wink: po 14 h pošupajdíme na zahrádku .
Petru- přejeme,ať už je to brzy za vámi :slight_smile:
Sin- urču bych s tím zašla k doktorovi,ale opravdu to může být od toho,jak jsi seděla na studeném-taky na to trpím :unamused:
12. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ještě vám moc děkuji za pochvalu Elči-je to moje prdelka :slight_smile:
a singid ta trička mám odtud :unamused:
http://www.bess.sk/
tak šikovná fakt nejsem :slight_smile: bohužel :slight_smile:
12. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betty,namaji ceskou pobocku?
12. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Vítám nové maminy :wink:
Popis cesty-výjezd z domova 20.30h +-,už při výjezdu navigace "kecá"kraviny,můj chlap začíná nadávat a to jsme teprve v Děčíně!Voláme jeho kámošovi,pak k němu jedeme ať nám (už pro Jirku po několikáté vysvětlí práci s navigací) :grinning: ,jedeme směr Teplice a nějakým zázrakem se na dálnici směr Drážďany nedostáváme,bloudíme a jsme úplně mimo,navigace nás směruje směr SCHMILKA a Bad Schandau,po 60km naježděných zbytečně po prdelích v Německu už chlap nadává do všech možných výrazů,s tím že pokud nějakým zázrakem nenajedeme na dálnici ,vjíždí směr DC a pro mapu a výjezd opět druhý den ,já mlčím,Jiřík má vykulený oči a strach,že dovča nebude :confounded: ,stal se zázrak nějak jsme se na dálnici dostali...nevíme snad ani jak!Jedeme zcela bez mapy(v Tescu 500kč mapa Evropy,tak jí nevzal)!!
Po dálnici jedeme asi 200km a pak po další opět 200km,ale je to fajn žádný provoz!Od půlnoci Kristík do 3h do rána kecá v autě,mezítím zastavení na WC ,výměna plíny atd...Jedeme celou noc,chlap nechce vystřídat,ale jsem vzhůru taky,v 11h dopolko +- dojíždíme do CLERVAL je tu kemp,máme před sebou 420km k tetě,ale jsme grogy!
V kepmu bezva chlapík,ale domluva je legrační,dětem rozdá bonbony,mě naznačuje že mají bezva sprchu-NEROZUMÍM,mydlí si rukou nad hlavou a chrčí (předvádí vodu)po chvíly nám to cvakne :grinning: říkám SPRCHA!A on to zopakuje a směje se že jo....cena kepmu 4děti,stan a auto 10EU!!No jsme překvapení,páč v Čechách se platí vše zvlášť!!
Druhý den ráno vyrážíme,je vedro,děti chvílema prudí,ale jde to.Vjíždíme do ISSOIRE a k příbuzným,jsme šťastný jak blechy,že to máme za sebou a už mě chytá "fantas"z cesty zpět :grinning:
Do auta se naskládalo-kufr s jídlem,golfky(půjčené menší od kámošky),4cestovní tašky s oblečením,nejmenší měl chlap,dětem více oblečení to je jasný,stan(malý pro dva,spacáky,různé deky na přikrytí,vody na pití,10kg mouky pro tetu na knedlíky :grinning: nějaké dárky a alkohol :grinning: ,zkrátka něco šlo do kufru,něco klukům po nohy+něco různě po stranách se nastrkalo!!A jelo se!!!Teta a strejda taky nechápali jak jsme to tam nacpali!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
večerní rituál-mlíko+spací opička
Už jsme tady hurá!!
Teta68let,strejda 74let
Jejich dům
Specialita:slight_smile: šneci
12. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 bohužel jsem jí nenašla.Tak asi ne
:unamused:
12. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sníh v dálce na horách
Výlet na zámku ze 14století
Oběd-zelenina+bageta,hlavní chod,ochutnávka sýru,káva+zákusek(francouzi jedí vše naráz) jsme totál přecpaní,být tam měsíc máme nadváhu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stačil i lavor pro radost a osvěžení :slight_smile:
12. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stavění hráze s francouzkýma klukama,vydrželi u toho celý denteta přeložila větu jejich babiček co mluvily o Jiříkovi-ten chlapecje pracovitý,jeho otec je asi zedník :grinning:
12. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotit na zámku můžu,sahat nesmím :grinning:
Opakování-připomínka všude ve Francii,strejda poprvé nedávno za svůj život dostal pokutu,jel 56,10% stáhli a za ten 1km co přetáhl 90EU POKUTA!!
12. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou po dlouhé době :slight_smile:

Omlouvám se za "nečinnost", ale musím být činná kolem svatby, je toho teď habakuk. A víkend jsme strávili v bazénu na zahradě, páč jinak se to nedalo.

Laro, platí ta sobota?
12. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, jdeš do kondiček? To je snad telepatie, na dovolené jsem o tom začala taky vážně uvažovat, že se ze mě zas stane řidička...
12. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ no jo to jsem taky chtěla vědět Verčo jak ses do toho hecla?? :wink: To je ale dobře,jsi holka šikovná a bude to tak pro Tebe hračka!!! :slight_smile:

Leni už se to blíží viď??

Moje babi s dědou budou mít od svatby 60let!No to nevím zda toho mýho dřív neklepnu??! :grinning:
My teda 11.11.máme 10let!
12. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Terez, to jste měli krásnou dovču - mělas vyfotit to našlapaný auto :grinning:
Jste tedy dobří, že jste to takhle v pohodě dali. U nás jako navigace funguju já a manžel zatím novou nechce :slight_smile: :hearts: - tak se snažím si udržet dobrou reputaci :wink:
Fotky krásný, je vidět, že se vám všem líbilo, i když manža asi radostí strávil noc v garáži po návratu, co?
12. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,to jste si to pekne uzili,hlavne tu cestu,vyjezd musel byt skvelej. :grinning: My bychom se rozvedli,uz se slyim,jak bych drzkovala. :grinning: Ale Romca to ma nastesti zmakly,jak jezdej do prace.
Teta se strejdou vypadaji dobre,asi jim tam svedci,jak jsou tam dlouho?
Tatinek zednik....dobry! :grinning:
12. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,v kolik mate obrad?
12. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betty, ahoj :slight_smile:

Bell, tak hlavně, že jste si ten Mácháč užili :slight_smile:

Péťo, to snad není možný.. možná bych trochu uvažovala o nemocnici v Ústí.

Terez, vítej zpátky.
12. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,dneska prislo stinitko,vyborny,kam se na nej hrabe to moje stary.Vloni,kdyz jsem se ho snazila nacvaknout jsem si regulerne vyhodila na sekundu kloub u palce,jsem se malem po.rala....Ma to takovy pitomy uchytky.Tohle je brnkacka.
12. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek