Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
bellatrix13
11. črc 2010
Veru,to Petík je větší borec než my,páč my jsme od něj o nějakej ten pátek starší 😃 .A je fakt,že to léto tomu nočníkování hodně pomáhá to joo 🙂 .Ale v loni to pro Janičku ještě vůbec nemělo smysl to pro změnu byla ještě prcek .i když bůhví to začala mít období hlášení kakání do plíny 😃 .
makinka.1
11. črc 2010
Bell,jojo,chodime do Brezin casto.Ujde to,ale v tomhle vedru bych radsi volila cestu autyom,jak rika Max. 😃
verca111
11. črc 2010
Bell, no nevím, u nás to trousení dneska... musela jsem ho omýt hadicí a myslím, že si ani neuvědomil, že tentononc... no... 😃 Jen to čůrání mu jde, ale do nočníku ANI OMYLEM!!!

Maki, tak máte prevenci za sebou 😉 Náhodou se babi zachovala zodpovědně - naopak by to asi bylo horší, ne?

Dandy, na MMB pořídíš poklady!!! 😉
makinka.1
11. črc 2010
Hura,Spanelsko vyhralo!!!! 😃
bellatrix13
11. črc 2010
Maki,no jo vidím.........manža mi minule dával vysvětlení co to je Nejslavnější hlavonožec 😃 😃 😃 .A přikláním se k Verče 😃 lepší odorthosanit lítací breberky než vši skutečný 😃 ,ale děkuj bohu,že ho nechtěla hned preventivně ostříhat 😃 😃 😃 .

Dandy,jj na mimbazaru jsou fakt poklady 🙂 taky tam sháním snad už skorem všechno 😉 .
makinka.1
11. črc 2010
bych ji zabila! 😃
Jo,hlavonozec Paul je frajer!!! 😃 By me zajimalo,jaka je v tom finta,bo to nejni preci mozny. =-)
Ja na MMB oblikam obe deti asi tak z 80% 😉
makinka.1
11. črc 2010
Verco,Bell,me spis zarazilo to,ze kdyz bydli 30 let u lesa,ze nepoznaji,co je to za breberu.Je jich vsude mraky. 😃
singid
12. črc 2010
ahoj holky,
no vedro úmorný, včera jsme ani nevystrčili paty z domova....
já mám hned po ránu po náladě, po 10 měs. od porodu se mi udělala nějaká bulka na nástřihu, trochu to bolí, vypadá to jako kulička,... asi pomažu k Šedivýmu, to mám radost 😞 a jak jsem panikář, tak už se vidím, jak mě opětovně řežou... mi hrábne... chjo... 😞 😞 😞
Terez vítej doma, hlavně, že jste dojeli v pořádku 😉
Maki 😉
Veru my naopak spinkáme teď předpisově, bez mlíka... ale bohužel vstávání s východem slunce... 😉 dnes v 5:03 8-( a odpo jdeme na 10 měs prohlídku k dr. nevím jestli vyrazit hned na 13h nebo až na 15h, ono je to asi prašť jako bouchni...
verca111
12. črc 2010
Sin, ahojky 🙂 Možná psychuješ zbytečně (kéž by!) - já tam mám taky takový jakoby klk, který mi tam ušili hned při šití po porodu - mi to přišlo, jako by si takhle značili rodičky...??? Kamarádka to má taky.
Na 13 bych osobně nikam nešla, to je asi ten nejhorší žár a děti nemají být na sluníčku mezi 11 a 14 - to se snažím dodržovat.
My asi půjdem odpolko na koupálko. Už abych měla ty kondičky, zajela bych asi i do těch Malšovic... - ale než se rozjedním, bude podzim - v lepším případě.
U nás se taky už 2 nodi spí krásně - včera vstával v 7:15 a dnes taky tak nějak. (ale pssssttt, ať to nezakřiknu 😃)
singid
12. črc 2010
Veru, já to právě měla docela krásně "ušitý", a teď tohle... já vím, jsem hrozný psychouš... :-p ale teď jsem si vzpomněla, že jsem v sobotu u sestřenky seděla ve stínu na kamenných schodech, tak jestli to jen nějak nepřistydlo...? :-x
k té dr. no já právě nevím, na tu 13h je sice peklo, ale mohla bych být hned hotovka a na tu 15h je stejně vedro a mohlo by tam být víc lidí, a navíc malý půjde tak kolem 14h spát a to nevím nevím.... :-S
verca111
12. črc 2010
Tak hlavně, ať to nic není, já vím, člověk si něco najde a už nespí... Sama to tak mám. 😞 😃
bellatrix13
12. črc 2010
Sin,držim palečky,určo to nebude nic vážnýho 🙂 .Mě teda šili tak nějak normálně bez následků :-N .tak nevím.

Jooo hlásím dnes jsme úspěšně spali v noci bez plínky 🙂 !!!Hurááááááá 😃
bellatrix13
12. črc 2010
Tak už jsem zpět........mě admini te´d teda pěkne pobavili,se mi tu zobrazilo,že poruchu nani na vašem přijímači ať to zkusim za chvilku 😃 .

Sin,hele třeba to je jen nějaká tuková boulička 🙂 .Skoč k Šedivýmu ať nemáš nerv,ale určo to nic nebude 🙂 .

Teda holky to to už zase peče to je děs :-S ,kytyk zalejvá každej den ráno i večer a stejně nějak netvářej extra vesele =-) .

Maki,no prosim tě moji rodiče celej život v úlně každym volníčku jezděj na chalupu a když vidí cokoliv živýho hmyzího tak panikařej úplně stejně 😃 😃 😃 .
betty312
12. črc 2010
Ahojky holky.Tak Elinka chrupká-kafíčkuji 😉 po 14 h pošupajdíme na zahrádku .
Petru- přejeme,ať už je to brzy za vámi 🙂
Sin- urču bych s tím zašla k doktorovi,ale opravdu to může být od toho,jak jsi seděla na studeném-taky na to trpím :-|
betty312
12. črc 2010
Holky,ještě vám moc děkuji za pochvalu Elči-je to moje prdelka 🙂
a singid ta trička mám odtud :-|
http://www.bess.sk/
tak šikovná fakt nejsem 🙂 bohužel 🙂
makinka.1
12. črc 2010
Betty,namaji ceskou pobocku?
terezam22
12. črc 2010
Ahoj holky 🙂

Vítám nové maminy 😉
Popis cesty-výjezd z domova 20.30h +-,už při výjezdu navigace "kecá"kraviny,můj chlap začíná nadávat a to jsme teprve v Děčíně!Voláme jeho kámošovi,pak k němu jedeme ať nám (už pro Jirku po několikáté vysvětlí práci s navigací) 😃 ,jedeme směr Teplice a nějakým zázrakem se na dálnici směr Drážďany nedostáváme,bloudíme a jsme úplně mimo,navigace nás směruje směr SCHMILKA a Bad Schandau,po 60km naježděných zbytečně po prdelích v Německu už chlap nadává do všech možných výrazů,s tím že pokud nějakým zázrakem nenajedeme na dálnici ,vjíždí směr DC a pro mapu a výjezd opět druhý den ,já mlčím,Jiřík má vykulený oči a strach,že dovča nebude :-S ,stal se zázrak nějak jsme se na dálnici dostali...nevíme snad ani jak!Jedeme zcela bez mapy(v Tescu 500kč mapa Evropy,tak jí nevzal)!!
Po dálnici jedeme asi 200km a pak po další opět 200km,ale je to fajn žádný provoz!Od půlnoci Kristík do 3h do rána kecá v autě,mezítím zastavení na WC ,výměna plíny atd...Jedeme celou noc,chlap nechce vystřídat,ale jsem vzhůru taky,v 11h dopolko +- dojíždíme do CLERVAL je tu kemp,máme před sebou 420km k tetě,ale jsme grogy!
V kepmu bezva chlapík,ale domluva je legrační,dětem rozdá bonbony,mě naznačuje že mají bezva sprchu-NEROZUMÍM,mydlí si rukou nad hlavou a chrčí (předvádí vodu)po chvíly nám to cvakne 😃 říkám SPRCHA!A on to zopakuje a směje se že jo....cena kepmu 4děti,stan a auto 10EU!!No jsme překvapení,páč v Čechách se platí vše zvlášť!!
Druhý den ráno vyrážíme,je vedro,děti chvílema prudí,ale jde to.Vjíždíme do ISSOIRE a k příbuzným,jsme šťastný jak blechy,že to máme za sebou a už mě chytá "fantas"z cesty zpět 😃
Do auta se naskládalo-kufr s jídlem,golfky(půjčené menší od kámošky),4cestovní tašky s oblečením,nejmenší měl chlap,dětem více oblečení to je jasný,stan(malý pro dva,spacáky,různé deky na přikrytí,vody na pití,10kg mouky pro tetu na knedlíky 😃 nějaké dárky a alkohol 😃 ,zkrátka něco šlo do kufru,něco klukům po nohy+něco různě po stranách se nastrkalo!!A jelo se!!!Teta a strejda taky nechápali jak jsme to tam nacpali!!! :-p
terezam22
12. črc 2010
večerní rituál-mlíko+spací opička
Už jsme tady hurá!!
Teta68let,strejda 74let
Jejich dům
Specialita🙂 šneci
betty312
12. črc 2010
@makinka.1 bohužel jsem jí nenašla.Tak asi ne
:-|
terezam22
12. črc 2010
Sníh v dálce na horách
Výlet na zámku ze 14století
Oběd-zelenina+bageta,hlavní chod,ochutnávka sýru,káva+zákusek(francouzi jedí vše naráz) jsme totál přecpaní,být tam měsíc máme nadváhu 😃 :-p
Stačil i lavor pro radost a osvěžení 🙂
terezam22
12. črc 2010
Stavění hráze s francouzkýma klukama,vydrželi u toho celý denteta přeložila větu jejich babiček co mluvily o Jiříkovi-ten chlapecje pracovitý,jeho otec je asi zedník 😃
terezam22
12. črc 2010
Fotit na zámku můžu,sahat nesmím 😃
Opakování-připomínka všude ve Francii,strejda poprvé nedávno za svůj život dostal pokutu,jel 56,10% stáhli a za ten 1km co přetáhl 90EU POKUTA!!
lenik_25
12. črc 2010
Helou po dlouhé době 🙂

Omlouvám se za "nečinnost", ale musím být činná kolem svatby, je toho teď habakuk. A víkend jsme strávili v bazénu na zahradě, páč jinak se to nedalo.

Laro, platí ta sobota?
lenik_25
12. črc 2010
Verčo, jdeš do kondiček? To je snad telepatie, na dovolené jsem o tom začala taky vážně uvažovat, že se ze mě zas stane řidička...
terezam22
12. črc 2010
JJ no jo to jsem taky chtěla vědět Verčo jak ses do toho hecla?? 😉 To je ale dobře,jsi holka šikovná a bude to tak pro Tebe hračka!!! 🙂

Leni už se to blíží viď??

Moje babi s dědou budou mít od svatby 60let!No to nevím zda toho mýho dřív neklepnu??! 😃
My teda 11.11.máme 10let!
verca111
12. črc 2010
Ahojky 🙂

Terez, to jste měli krásnou dovču - mělas vyfotit to našlapaný auto 😃
Jste tedy dobří, že jste to takhle v pohodě dali. U nás jako navigace funguju já a manžel zatím novou nechce 🙂 ♥ - tak se snažím si udržet dobrou reputaci 😉
Fotky krásný, je vidět, že se vám všem líbilo, i když manža asi radostí strávil noc v garáži po návratu, co?
makinka.1
12. črc 2010
Terez,to jste si to pekne uzili,hlavne tu cestu,vyjezd musel byt skvelej. 😃 My bychom se rozvedli,uz se slyim,jak bych drzkovala. 😃 Ale Romca to ma nastesti zmakly,jak jezdej do prace.
Teta se strejdou vypadaji dobre,asi jim tam svedci,jak jsou tam dlouho?
Tatinek zednik....dobry! 😃
makinka.1
12. črc 2010
Leni,v kolik mate obrad?
lenik_25
12. črc 2010
Betty, ahoj 🙂

Bell, tak hlavně, že jste si ten Mácháč užili 🙂

Péťo, to snad není možný.. možná bych trochu uvažovala o nemocnici v Ústí.

Terez, vítej zpátky.
makinka.1
12. črc 2010
Bell,dneska prislo stinitko,vyborny,kam se na nej hrabe to moje stary.Vloni,kdyz jsem se ho snazila nacvaknout jsem si regulerne vyhodila na sekundu kloub u palce,jsem se malem po.rala....Ma to takovy pitomy uchytky.Tohle je brnkacka.