• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Makinko proč?
12. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ holky dnes už je chlap v práci,mě z něj klepne!No už tam jsou od komoušů,strýc tam měl rodiče no a Francouzi jim dělali zle,buď tu začnete žít nebo Vás už nepustíme,měli dvoje občanství,pak tedy že se tam usadí na trvalo,ale děti ve věku 3 a 5let museli rok nechat v Praze u tetiných rodičů,po roce jim je letecky dovezli.Jsem mluvila s tetou no to víte bylo to pro ní jako pro každou mámu zlý,ale zase věděla že jsou u její maminky a né někde v děcáku....
36let žili v bytě a nyní 5let v domečku,mají to do obchodu 10min,což je supr,teta běhá jako ďas,vstávají v 6h ráno no pekelníci oba dva! :grinning: strejda má teda DNU ale jinak po zdravotní stránce jsou OK!
12. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ono mi jaksi nic jiného nezbývá - jak si táta zlomil tu páteř, tak jsme se u něj se ségrou střídaly a když jsem táhla ve 36°C Petíka MHD, tak mě to fakt štvalo - a pak zase rozpálenými ulicemi na zastávku a zpátky MHD... FUJ!
Navíc chceme začít stavět tu chalupu a tam bude někdo muset jezdit - a kdo že to u nás na to má ideální pracovní dobu???
navíc chceme výhledově koupit nové auto, takže začnu tímto, abych neměla další zábrany k tomu všemu, co v tý hlavě mám už teď :grinning:
Snad to zvládnu...

Leni, už ti to ťuká na vrátka, co?
Moc ti to přeju, věřím, že si to krásně užijete - moje kamarádka se vdávala předevčírem a měli to nádhernýýýý :slight_smile:
12. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,a fotku toho narvanýho twinga nemáš? :grinning: Fotky super.teda fakt bych s tebou ty příbuzný měnila hned :grinning: .Ta 30 pro raply je super :grinning: :grinning: :grinning: .Teda já bych bez papírový mapy nevyrazila ani za nic a to i kdby jsme jeli s navigací :grinning:.A když je nejhůř tak si aspoň zčíhnu mapu na netu a pak si jí promítám v hlavě cestou :slight_smile:.Ovšem nejlepší je si aspoň na kus papírku napsat čísla siilnic a dálnic a největší města jako orientační bod...pro sichr :slight_smile:.Ovšem jak vidno jste dojeli tam i zpátky a žádná velká věda to taky nebyla :wink: :grinning:.

Maki,já jsme taky spokojená.Chvíli jsem teda v těch clonách vybírala,ale paní to tam měla hezky popsaný aj vyobrazený,tak jsem to prubla a fakt je to s tim pohodička :slight_smile: .

Leni,no když jsem měla zprávy,že se na Mácháčí lidi koupaj v poho tak jsem to prubla :wink: ,i když jsem byla načnutá že radši ne :grinning: .
12. črc 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, díky, jojo, ťuká :slight_smile: Už jsem dost nervózní.
12. črc 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,do toho s vpravíš raz dva,za chvilku už ani nebudeš věřit tomu,jaks mohla neřídit :grinning: .Lenik do toho určo půjde taky,vi´d :wink: .Fakt jako auto skýtá neskutečně mnoho možností a otevírá obzory :grinning: .teda krom toho,že je člověk věčně nasr........jak všichni okolo jezděj jak ponocný a že je k vzteku věčně hledat parkování apod. :grinning: .Hele a kde budete stavět tu chalupu? :slight_smile: Jak se vůbec dneska staví chalupy? :fearful: Dřív se stavělo z kde čeho :grinning: ,ovšem dnes je to nákladná věc stejně jako prostě novej barák.Já si tu potichu sním o malé zahrádce :slight_smile: .Sice máme dvě chalupy kam můžemjezdit.Ovšem jednu společně s mojema rodičema a bráchou,takže když se sejdem všici tak se můžem ušlapat a druhá je hrozně daleko a ještě je dost spartánská :grinning: .Mě by vyhovovala chajda jen pro nás někde tady blízko nebo aspoň zahrádečka na vyvenčení a na občasný to posekání trávy(kde bych neměla tchýni za zádama :fearful: :grinning: ).
12. črc 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, asi jo, asi do toho půjdu.
12. črc 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,to jsou osudy co?! :confused: Mě by asi kleplo bejt rok od holek,ale tenkrát prostě byla taková doba kdy bylo všechno tak nekutečně složitý :unamused: .Jám např. strejdu v Rajchu..už asi tak sto let a vlastně jsem ho do teď ještě neviděla a už to je hooodně starej pán .Teda takže jste vstávali taky každej den v 6 ? :grinning: Tomu řikám plně využitý čas na dovolenkování :grinning: .
12. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell jj to bylo dřív na hov.......

Néé představ si,že Kristík spal do 8h někdy dýl,no a Jiřík ten by spal do 11h klidně,ale vždy jsme ho vyšoupli dřív abychom mohli třeba k vodě.......
Ale stejně jsem otevřela oči jak jsem zaslechla strejdu s tetou že jsou vzhůru,ale snažili jsme se ležet potichu aby Kristík spal a vydržel :grinning: jak bychom vylezli z pelechu už by byl vzhůru on má v sobě RADAR :grinning:
12. črc 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Terez, to musela bejt dovča...ty cesty mi úplně připomínají naše jugoslávská anabáze s rodiči v Š120 za totáče...jé, to byly doby...3 dny se harcovat přes Maďarsko... :sweat_smile:
Veru, Leni...bez auta (vlastnoručně řízeného) bychchcípla...(přijdou-li brzy na účet peníze za prodaný byt po dědovi, dočkám se snad nějakého vlastního vozítka :dizzy_face: )
Leni, sobota platí, koukala jsem na net, vypadá to, že v té obřadní síni jsou stropy poměrně nízko a bílé, tak si snad nemusím dělat až takovou hlavu s difuzérem na blesk (zatím nemám). Písni mi prosím, jak jste přesně domluvení s tou vaší fotografkou (jestli fotí jen obřad, nebo i skupinovky a portrétky v parku), jestli třeba chceš nafotit i oblékání a česání a pak něco i na zahradě u vás....jo, teda hlavně v kolik je ten obřad...už jsem z toho taky nervózní :grinning:

Jinak zítra vezeme kluky na prázdniny na chalupu, budou s tetou, sestřenicema a babičkou , poprvé oba a sami, tak jsem zvědavá. Hlavně ještě dobírají ty ATB, tak snad už to bude ok a prázdniny už přežijou ve zdraví.
12. črc 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, ta fotografka nás bude fotit jak při obřadu, tak potom v parku. Kdyby bylo hnusně, v interiéru zámku. Kdybys měla nějaké zajímavé nápady, tak máš možnost, budem tě brát taky jako hlavní fotografku. Fotkama z česání a odjezdu už tě nechci obtěžovat, asi je to pro tebe dálka. Češou a líčí mě v salonu Elixír na Teplické ulici, tam budu od 7,30 tak do 10,00. Pak se jedu oblíkat na Starák, kde mají naši zahradu, všichni už tam budou a odtamtud budeme vyjíždět. Odjezd v 11,15.
12. črc 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, jinak uvnitř, jak oddávaj, je divný světlo, takový nažloutlý, takže si to tam budeš muset asi dost nastavovat. Ale vpustěj tě tam i s tou fotografkou ještě než tam vleze první člověk a budeš mít čas.
12. črc 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, Laro, já byla imobilní s Adamem a krásně jsme to zvládli - mně to nějak nevadí, navíc máme v rodině 5 aut s řidiči, z toho jsou dva téměř vždy k dispozici a bydlím asi tak 2 minuty od MHD... ALE ... bla bla blaaa - prostě MUSÍM - připadám si jak imbecil :fearful:D
12. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nebylo vše, ale Petík odentroval, že jako stačí :grinning:

Bell, chalupu budem stavět v Jetřichovicích, máme tam pozemek vedle chalupy mých rodičů - ta je super, pro 10 lidí pohodlně jak víno, ALE chceme svou. Mamka ji využívá na ubytovávání, což chcem taky udělat - zejména na stáří... aby byl nějaký příjem.
Podle pzemního plánu to musí ale být dům k celoročnímu bydlení, takže počítáme, že se vejdem do 3 mil - ještě že máme ten pozemek. Představu už máme, nějaké plány taky, projektanta taky, tak uvidíme, jak to půjde.
Začneme do 2 let, příští rok kupujem ten barák a stěhujem se a pak, když pánbůh a Pronatal dá ..... :hearts: a pak tedy už ta chalupa - nebo nějak zároveň.

Laro, už jsem ti to psala - vem průsvitnou krabičku od kinofilmu a kryž ji šikovně střihneš, máš difuzér - viděla jsem jich takových i pár v akci :wink:
Hodně štěstí při focení - jsi odvaha !!!
12. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,to je teda pěkně drahá sranda stavět chalupu :fearful: ,ovšem,jestli s ní máte plány na ubytování a nějakej ten příjem na stáří tak je to solidní investice.A fakt se vám nedivim,že chete svou :sweat_smile: .Nás devět se k nám do chalupy taky v klidu vejdem...ovšem jak si nám drhnou kuřácká a nekuřácká oddělení :angry: a rozepisovat to nebudu neb by mě to vytočilo k nepříčetnosti :rolling_eyes: .Takže toužím po zahrádce na čerstvém vzduchu :sweat_smile: s vlastními záhony čhokoliv :sweat_smile: .Jsem tuhle jukala na netu po takovejch pěknejch poloroubenkách :dizzy_face: ..ale ceny strašný na to,že by se do toho muselo ještě jednou tolik vrazit a dát to do kupy :sweat_smile: .Dokonce jsem našla,že v Jetřiškách někdo prodává zavedený penzion za 11 a půl milionu :fearful:

Terez,radar chápu :grinning: ..........mé snahy ráno vstát dřív než holky a v klidu si aspoň dojít na záchod a spáchat nějakou tu zubní,vlasovou a ksichtní hygienu jsou vesměs marné.Už ve chvíli jak si sednu na mísu tak vrzne klika a tam stojí ještě spící Janička :grinning: a z povzdálí zaslechnu funící Jájinu,co zorvna otevřela očka a přemejšlí kde sehnat nějakej gábl :grinning: .Jsou dny kdy se vzbudim a tak strašně potřebuju na záchod a radši to držim jen,aby se nevzbudily a nezačal nám den moc brzo...načež se probudí manža a celej rozchrápanej se valí na záchod tak,že vzbudí celej barák :rolling_eyes: :grinning:

Laro,tak doufám,že fotečky uvidím jako první :grinning: možná i o chlup dřív než Lenik :grinning: .
12. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, my se k mamce vejdem opravdu pohodlně - je to megadům - jezdíme tam naše a ségry rodina v létě na týden a pak několik víkendů během roku všichni i s našima. Vždycky i trochu popracujem, co je potřeba :wink:
Chalupa je mamky, mamka je kuřačka, ale v chalupě se nekouří - přes to nejede vlak - sama to tak chce... Což je super.
A je tam vedle ten pozemek, což se nabízí, tak holt do toho půjdem, dokud ještě snad dostanem hypotéku.
12. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru byla jsem na mmb jen chvili.ale jak jsem jen mrkla daji se sehnat fakt supr veci.maki co brebery? :slight_smile: byly jsme dnes cely den doma.bylo tu na slunicku padesat a v baraku tricet.dandulka byl z toho vedra tak protivny ze ani nechtel spat
12. črc 2010 ve 23:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
tak jizva je lepší, dr. má stejně celý týden dovču tak třeba se to samo nějak vstřebá :grinning: ale na duši je mi rozhodně líp...

včera počasí hrozný, k dr. jsme mazali až ve 14:30 Dája usnul už před 13h tak jsem ho nechala aspoň tu hodinku... no mazala jsem, protože i tak byl fakt hic (ale včera nám přišlo stínítko na kočárek tak jsme ho hned prubli :grinning: ) a Dája se vařil... takže jsem k dr. dorazila úplně rozhicovaná, jedna plína padla jen na to abych se otírala, teklo ze mě jak blázen, to už se mi dlooooouho nestalo :astonished: Jinak Dája řval už v čekárně, solidárně s jedním naočkovaným miminkem, pak v ordinaci jsem ho položila na váhu, dostal pravej hysterák (i tak jsme naměřily 8,6 kg :sweat_smile: ) a na pult k doktorce, dr. sama mi ho musela utrhnout od zad, protože na mě visel jako klíště a za boha se nechtěl pustit, já na tu ručku dozadu nedosáhla.... a řval a řval a řval.... :confounded: a jako třešinku na dortu jsme pak šli do lékárny a když vylezla magistra v bílém plášti, tak řval znovu, já řvala taky, aby vůbec věděla co chci.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ale taťka koupil bazének na balkon, tak se pak zbytek odpo cachtal a byl spokojenej (a já taky :grinning: )
13. črc 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,no my máme spíš menší chajdu :grinning: ,ale každý má své lůžko..zatim :grinning: .Jinak v chalupě se taky nekouří,ale ve dvoře, na zahradě a pod pergolou,kde jíme a vysedáváme, ano :angry: .Tedy jen bratrova část rodiny.Můj táta jde vždy někam bokem.Takže jet s dětma za zdravym vzduchem je k ničemu :rolling_eyes: .a to trochu popracování....... :grinning: :grinning: :grinning: ........z každé chalupy se dřív či později stane pracovní lágr :grinning: :grinning: :grinning: .

Sin,Dandy.....tak mi včéra taky trpěli vedrem až hrůza.Jájinka taky nemohla spát tak nejdřív byla hodná a hrála si,pak byla furt ukňouraná a pak už ani nekňourala a jen tak polehávala se skleněnýma očičkama,tak jsem jí omejvala valžnou vodičkou a pro sichr dávala častějš k prsíčku,tak vždycky trochu kočička pookřála :slight_smile: .A v noci spala jako dudek,za to já ne neb se udělal krásněj vlahej větříček,kterej byl fajn,jenže jsme měli otevřený všechny okna a dveře ať to luftuje,tak každou chvíli nějaký dveře práskly :astonished: ......takže jsem v noci vstávala a aplikovala systém plyšák :grinning: .Dávám do pootevřených dveří na zem plyšáky jako překážku k zabouchnutí :grinning: ....beztak se válej úplně všude :grinning: .Teda,ale mě z toho vedra taky moc dobře nejni,furt se mi motá hlava jak po flašce rumu :sweat_smile: .
13. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já se přidávám k těm, co se jim ve vedru motá hlava, i když dneska, jak se zatáhlo, tak jsem tady ráno chodila doslova jak ožralka.

Absolvovali jsme s Danečkem štreku. Zamlouvali jsme maso v drůbežárně, pak u řezníka, pak jsme jeli babů (autobusem) na alergo na Starák, tam jsme dopadli dobře, pak cestou zpátky.... a přiznám se bez mučení, že jsem dítěti k obědu nestihla ani nic uvařit, tak dostal obyčejnej párek, teda dvě nohy a jde spát. Já asi taky :frowning2:
13. črc 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,po takový štrece s vyřizováníma v tomhle prapodivnym počasí se neni čemu divit.U nás se taky lehce stane,že chleba s něčim je taky fajn :sweat_smile: .Teda...už je úúúterý,už se vám to blíží :grinning: !
13. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, jojo, hrozně se těším, jen aby vyšlo ještě to počásko... pořád se jim to nějak motá, ty předpovědi jsou den ze dne jiné.
13. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, systém plyšák taky používám:slight_smile:))))))
13. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petík spí a já ho tu za chvíli nechám s Adamem - jdu na ty kondičky, dovolala jsem se tam nakonec...
Snad to kluci zvládnou.

Leni, ono kdyby vám zapršelo trochu štěstí, tak by to taky nebylo od věci :wink: Ale přeji vám hezké počásko.
Já mám pořád nějaký jídlo v mrazáku, abych mu měla co dát, když přilítnem na poslední chvíli. Chutnaly Danečkovi párky?
13. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, chutnaly je slabý slovo :slight_smile: Ale nerada mu tohle dávám. Taky mám namraženo, ale když už je protivnej, tak než to rozmrazím a zas ohřeju...
13. črc 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru- přeji hezké počásko ,ale ( nam i pršelo) a i tak to bylo super :wink:
jééé ,holky já neplyšákuju ,já chňapkuju :slight_smile:
taky jsem se byla ptát na kondičky ,ale začnu asi ke konci roku.( 3.12 -na svoje narozky jsem byla venčit pejsky a zlomila jsem si oba kotníky na pravé noze,no a zítra si jdu domluvit,kdy mi vyndají dráty. No a pak až to znovu odrehabilituji a rozcvičim,tak se do nich pustím.neřídila jsem už 12 let,ale hlavně jsem po autoškole jezdila asi jen 10x,takže jsem nebyla ani vyježděná-tak nevim,jestli by nebyla lepší celá autoškola? Alke zase dávat tolik peněz?Kondičky vyjdou přeci jen levněji :grinning:
Jinak Elča už je konečně přes den zez plen :dizzy_face: během 14ti dní se naučila na nočník šikulka moje :hearts:
13. črc 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem doma :slight_smile:
Bylo to S U P E R - pan instruktor je můj spolužák z první třídy a taky kluk, se kterým jsem si dala první pusu :grinning: :grinning: :grinning:
Chválil mě :-O
Ve čtvrtek to zopakujeme, tak snad to půjde ještě líp.Na úzké silnici jezdím moc uprostřed.
Jeden pán mi nedal přednost, ale zašlápli jsme to s instruktorem oba stejně a včas.
A jedna malá holčička vběhla v Boleticích před auto, ale taky jsme to zadupli... uf uf uuuufff!!!
Jezdili jsme mimo město i ve městě, zastihl nás megaslejvák.
Byla jsem z toho celá rozpálená a dost unavená.
Ale fakt se mi to líbilo a mile jsem se překvapila. :slight_smile:

Betty, já po autoškole jezdila asi rok jen přiležitostně a pak jsem měla pauzu 9 let - hele, nezapomněla jsem to, říkal, že mám správné návyky, chdíplo mi to jednou... :wink:
Elča je šikulka :hearts:

Leni, tak pro jednou se asi nic neděje - já se tomu u Adama taky dlouho bránila a pak měl párkové období - tedy nedávala jsem mu je denně, ale poměrně často... :frowning2:
To jeho :"Maminko párek", si pamatuju dodnes :grinning:
13. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se té předpovědi docela děsím, už i v TV říkali, že bude v sobotu velká oblačnost. Ach jo :frowning2: Počasí si prostě člověk neobjedná.

Verčo, obdivuju tě a začínám o tom zas uvažovat víc a víc. Jsi fakt dobrá! Perfektně jsi zvládla složitější situace. Jinak já mám zas ouchylku jezdit moc při kraji, že bych skončila ve škarpě.
13. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to počasí neovlivníš a den si užiješ stejně :slight_smile: Neboooj.

No, samotnou mě to překvapilo, jak to bylo v pohodě, ještě párkrát půjdu a pak osedlám naše auto :grinning: :astonished: :sunglasses:
13. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ale představ si ten slejvák jako dneska a na zahradě! :unamused:
13. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek