• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj devcata.tak jsem si myslela ze dnes trosku sprchne.alespon to tak vypadalo.zatmelo se par blesku dve kapky a nic.takze opet dusno a zadna ocista vzduchu se nekona :fearful: :frowning2: my dospeli to sice nesem jak opilci jak uz rekli nektera devcata ale co ty nase slunicka.uplne je lituju.muj prostredni 11lety zdenda je chudak taky nejakyy mimo s toho pocasi.a pritom je to kluk hyperaktivni a jeste s touretovym syndromem.takze nektere jeho chovani je na zabiti :rolling_eyes: a ted je uplne mrtvy.uz aby ty teploty trosku spadly.
13. črc 2010 ve 21:22  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,sice hlasi oblacnost,ale taky jsem tam videla 34 stupnu :confused: .Jestli bude takova pradelna,jako dneska,tak vas lituju.Ja se vdavala 1.8. a byla taky asi 30,saty sly po obradu hned dolu,mam pocit,ze uz na hostine jsem mela jiny,takovy lehoucky.
Jinak teda musim rict,ze svoje vyhody tohle pocasko ma-zadny zehleni.Ja nastoupim rano do plavek a sundam je vecer pred sprchou a pak jdu hnedle do nocniho uboru,Max je nahatej skoro porad a Emca vlastne taky,pokud nikam nejedeme,jsme porad nudisti. :grinning: I Bell s holkama jsem musela dneska uvitat jen v kratasach a v podprde od plavek,lepila jsem jako lizatko.Prisly akorat pred vypuknutim ty bourky.Holcicky jsou hezoucky a konstatovaly jsme,ze Emca Jajinku zdatne dohnala,jsou skorem stejne velky. :grinning: :wink:
13. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dandy,v Decine lilo silene a docela dlouho. :wink:
13. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
teda maki to ti fakt zavidim!!!tady vubec nic.jak jsem rekla cerno blesky a dve kapky.uz se tu neda ani dychat a to jsme par kilometru od decina.vzdyt jiříkov je kousek.jako astmaticka to fakt nesu uz s hruzou jak bude dalsi den.asi se prestehuju do decina :grinning:
13. črc 2010 ve 21:36  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,se mi líbilo jak jsme přišly,že prej jéé Jaruška už je veliká...a když si přinesla Emču tak to vypadalo,že si Emča dá Jarušku k obědu jako předrkm :grinning: :grinning: :grinning: .Emči je teda pěěěěknej kusanec :grinning: :grinning: :grinning: .Na dýlku bude Jájinka možná o chlup,ale fakt jen o chloupek delší(když si milostivě na jedný fotce natáhla aspoň jednu nožičku :sweat_smile: )Ovšem hlavičku a tvářičky tak vtom teda jasně vede Emča :grinning: .Za to s Janičkou a Maxínem je to přesně obráceně.Jaňule je proti němu pěknej knedlík :grinning: .

Dandy,jj přestěhuj se do Děčína ten je na astma jak dělanej :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to jo :grinning: :grinning: :grinning: hlavne tam mam nekde sveho byvaleho.toho fakt potkat nemusim.nebo ze bych mu max vratila to co delal on me :rolling_eyes: :sweat_smile:
13. črc 2010 ve 22:23  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jodeštíček to byl slušnej - jela jsem tím autem a pan istruktor, ať is zavřu okýnko a já že NE, že přece řídím...
13. črc 2010 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/makinka-1/album/deti/5355032/
Novy foto,muzete porovnat ty nase holky,Emca teda Jarusku opravdu dohnala. :wink:
13. črc 2010 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Betty,to je Eliška šikulka :wink: .To mi jsme přesně před rokem na nějakej nočník vcelku prděli :grinning: .Janička si sice sem tam na něj sedla,ale nijak jsme se na něj neučili.Místo toho jsme si uplácali další mimčo :grinning: .Pka začla projevovat velkej zájem kolem 18. měísce o nočník,ale mě to furt přišlo brzo a ješt byla zima :fearful: apk ve 22 měs. už chtěla chodit na velkej záchod a to už jako hodně,ovšem to už byla moje chyba,že jsem to nepodchytila a neopřeli jsme se do toho :confused: neb jsem měla už bříško jako blázen a běhat s ní stokrát za den na velkej záchod nebo i na nočník bylo dost vysilující,když už jsem se v podstatě jen valila :sweat_smile: .No a te´d jsme po narození Jájinka chvilku počkat neb jsme museli dát Janičce čas,aby vstřebala novýho člena rodiny..no ateď jsme po deseti dnech bez plíny ouplně i přes noc :dizzy_face: a chodí si na nočňajz seama jen mi hlásí,že to mám jít po ní vylejt :sweat_smile: .Teď nás čeká zkoušení,aby si došla bez ostychu i jinde na jiný nočník či záchod a hlavně musíme ostetovat nákup a jízdu autem :astonished: .To bude snad těžší než bejt bez plíny přes noc :grinning: .

Leni,hlavně se nenervuj počasim :slight_smile: .Je jasný,že by si chtěla mít krásně a hezky si to užít :slight_smile: ,ale věř,že si to užiješ ať bude jakkoliv :slight_smile: .Hlavní je to,že se berete :slight_smile: a jestli bude lejt,tak se hlavně nezapomeňte všemu smát :grinning: ,i kdyby jste měli všechny fotky ála zmoklá slepice a všechno pohoštění vzaly přívaly vody :grinning: .Mám kámošku co se vdávala v Praze při povodních v roce 2002 přesně v den kdy kulminovala Vltava aj Labe :grinning: ,takže hospoda pod vodou,dort pod vodou,svatební šaty k vyzvednutí na druhý straně Prahy a metro nejezdilo a tramvaje jen některý a v tý době ještě neměli auto :grinning: .No a den předem,ženich byl v Práglu ona v Děčíně a vlaky nejezidli,busy jak by smet a všechny mosty až na jeden uzavřený,takže cesta do Páglu autem,co jsme ukecaly mýho bráchu trvala snad čtyry hodiny a jen tak tak se pak sám dostal zpátky.Ženich na poslední chvíli sehnal náhradní pohoštění u nich na sídlišti,pro šaty jsme absolvovaly šílenou túru :grinning: a ráno v den obřadu jsme načesaný vyhlížely zda vůbec přijedou nějací svatebčané :grinning: přinejhoršim jedn svědek (já) tam byl a druhýho by jsme ukecaly někde cestou :grinning: .Bylo to napínavý do poslední chvíle,ale dopadlo to dobře vzali se a maj dvě děti :grinning: .
13. črc 2010 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Týýýýjo, maki, Emča to tedy OPRAVDU dohnala :grinning:
HOlčičky jsou krásný :hearts:
13. črc 2010 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru,to joo,já z toho měla taky vyvalený bulvy :grinning: :grinning: :grinning: .
Hele a ty se nakonec rozjezdíš kvůli chlapovi :grinning: :grinning: :grinning: !
13. črc 2010 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda,
už jsem z toho počáska fakt unavená, dnes nás čeká nákup, malej teda půjde k babi, protože vedro v autě, klima v krámě vedro v autě... to se mi ho nechce takhle tahat :unamused: naše noční nekrmení pokračuje, takže se fakt vyspíme, a dokonce 90% času stráví ve své postýlce :grinning: ale tedy včera usínání, na mašli, uspávala jsem 1,5 hodinky, pořád chudák kňoural tím vedrem, já už měla taky dost...nooo fuj
Holčičky krásný, jen ať hezky rostou prdelky
My zkoušíme ten nočníček, ale moc to netlačím, většinou se mi stejně počůrá vedle, tak když tu běhá nahatej tak to zkouším odhadnout a když se to nepovede tak nic no...a ke sváče už pokoušíme namazaný chlebík sýrem a papá papá, sice to ohryzává jako myšička, ale jede mu to :grinning: :grinning: :grinning:
Veru gratuluji k jízdám, vidíš, to půjde čím dál tím líp :grinning:
A pozitivní zpráva na konec, manža asi půjde dělat do MHD a zjišťovali jsme profesní průkaz, každý tvrdil, že to je v rozmezí 40-50 tis a včera manža volal tomu instruktorovi a jsou to prý fámy, u něj to jde udělat za 17tis... ufff, tak aspoň tak
14. črc 2010 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

No o včerejšku ani nemluvím,to dusno bylo děsný a to jsme byly u babi s dědou kteří bydlí u lesa a většinou tam není intenzivní teplo.Jely jsme domů kolem 16.30h a to už byl déšť tak to bylo fajn!

Verčo nezavřít okýnko když prší :grinning: to víš a´t si instruktor trhne :grinning: ,mě jěště teď někdo potká v autě a přesto že čučím kolem koukolem nikdy nevidím,že mě někdo zdraví a bliká na mě!To si pak vyslechnu :grinning:

Maki a Bell no holčiny jsou krásný!Kdeže by byla Emička šizená!Ani náhodou :grinning:

Dnes asi pojedem ke tchýni,chci tam nechat přes noc Jiříka abych zíta mohla odvézt dědu na kontrolu srdíčka.
Jo a to jsem zapoměla napsat!Můj děda a moje babi mají stejnou obvoďačku jako měl můj tchán,no a moje babi se u ní 1x zmínila o mě atd......no a od tý doby doktorka dělá PROBLÉM napsat dědovi mýmu sanitu!Prý máme barák auto a peníze a mám ho vozit já jako vnučka!Je to prý moje povinnost!No moje mamka jí to vytmavila(je jasný že pokud mohu odvezu je k dr a i jinam se samozřejmostí)ale děda makal celý život,platí si zdravotní a má na to nárok!
Ona ta doktorka totiž u nás byla sepsat úmrtní list a ohledat tatíka no jak se to dělá že jo.....ale i přestu všechnu bolest ze smrti tatíka jsem si všimla jak jí oči šmejdily a jěště mi řekla jak to tu máme hezký a zařízený!No ráda bych viděla její dům při jejích příjmech...........
To se musí fakt člověk nasr....co si ty doktoři dovolí..........
14. črc 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau holky,cau deti. :slight_smile:
Ja mela dnes zajimavy rano.Od minulyho tydne jsem domluvena firmou Delfi,ze dneska prijedou namontovat skrin,pan jeste volal,aby upresnil cas,ze pry v 11.Ja rikam,fajn,to se hodi.No a co myslite?Strasili tu v 7,45,kdyz jsem jeste vsichni spali.Musel na me byt uzasnej pohled.Sli nosit veci do loznice a chodili okolo pelechu,v kterym jeste lezeli obe EMka. :grinning: Max jim maval z postele a rikal ahoj,strejdy! :grinning:
14. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
14. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den, dneska mám trochu volněji, tak mě čeká praní, žehlení a vaření.

Makinko, Bell, máte prostě překrásný holčičky, pokochala jsem se. No krása! A Emča je větší nebo vidím blbě?
14. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, přes den jsme bez plíny v poho, už i v autobuse. Ale jak jste to učily přes noc???

Bell, moc krásně jsi to napsala o té svatbě a počasí. Ono je to s nějakou tou pohromou zas nezapomenutelný :grinning:

Sin, to je super s tou prací! Jsem moc ráda, že se něco našlo.

Maki, troufnu si říct, že bych na pána v 7,45 byla pěkně naštvaná. Když se domluví čas, tak to prostě platí.

14. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Makinko, ještě mě napadlo, že jako chlapi si určitě říkali "No jo, mateřská, to je pohodička! Jenom se válej v posteli! My už makáme a tady leháros!" :grinning: Zase jeden zkreslenej obrázek...
14. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No,mozna si to mysleli. :grinning: Ale uz to maji zase skoro hotovy,jinak by tu oxidovali celej den. :wink:Uz jen delaji nejaky docmrdavky.Jsem jim udelala svacu a cumeli,prej se to dneska uz moc nenosi,davat remeslnikum jidlo.Neubyde o kus chleba a uzenyho ne....Nealko Radegasta dostali jako bonus za rychlost.
14. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: :grinning: Leni,Em je nozna o malinko kratsi,ale je takova kulatejsi.
14. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Add nocnik:si myslim,ze naucit dite necurat v noci proste nejde,musi samo.Dokud nebude vedome ovladat sverace natolik,ze si i v noci rekne,ze chce curat-tedy,ze ho to vzbudi,nama to cenu nijak resit.Max pres den nahatej,takze ocurava kde co,dopol mel kratasy a neuvedomil si to a pocural se,bo byl chvalen za prvni pokusy o curani ve stoje,tak proste cural.Moje chyba,ze jsem se nezeptala...Nehrotim to nijak,do mesta ma treninkovky a jeste se do nich ani jednou nepocural,ale nejsme nikde tak dlouho,abychom to museli operativne resit v terenu :grinning: .Ale to prijde....Zrovna vcera jsme nad tim mudrovaly s Bell,Max na velkej zachod zatim nechce,ocuravat prirodu chce jen nekdy a nocnik s s ebou tahat i na nakup,to fakt nevim.... :grinning:
14. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Makinko, tak to jsi moc hodná hostitelka. Já na vánoce dávala PPLákovi cukroví, protože vím, že toho kolem vánoc mají hodně. Měl radost a taky byl vykulenej. Jinak když je tady na dýl nějakej instalatér apod., tak nabízím jen kafe nebo čaj. Po povodních, když naši měli šílenou spoušť na zahradě, jsme dokonce "najali" i bezdomovce, kteří se potulovali okolo. Za pár piv a guláš makali jak ďáblové.

S tím nočníkem přes spánek to taky zatím neřeším, ale nevím, jak se školkou. Ředitelka mi říkala, že mu na polední spánek klidně dají plínu, tak uvidíme. Daneček si tedy zatím neřekne, nevzdubí ho to. Ale jestli si vzupomínáš na Lucku, jak má malou Anetku, tak malá se naučila během 14 dnů být bez plíny přes den i v noci a budí jí to a volá mámu. Šikovná, fakt. Jinak když jdeme do hypermarketu, tak plínu taky dávám. Když jedem busem, před nástupem se ho zeptám, jestli chce čůrat a když řekne ne, tak ne a upozorním ho, že musí vydržet, než vystoupíme. Zatím vydržel.
14. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,čoveče řekla bych,že Emača větší je :grinning: Bylo těžký porovnat ja na dýlku neb buď měla jedna nožičky natažený a druhá skrčený nebo obráceně :grinning: ,ale Emča teda má těch faldíků fakt o dost víc a když jsem jukala do albíčka jakej to je naháček,tak to Jájina teda takovej břuch nemá :grinning: .Hele a na noc bez plíny jsme přešli nějak samovolně.Nejdřív jsem jí zkusila dát spát po o jen v kalhotkách jeden den se fakt počůrala,ale když se dva dny po sobě vzbudila suchá tak jsem to prubla i na noc.Manža sice si přišel pro plínu,že jsem jí zapomněla připravit (neb nejdřív koupem Jájinu já ji jdu nakojit a uspat a on mezi tim vykoupe Janičku a oblíkne jí do pyžamka a já jí pak taky přijdu uspat) a já na to že né ať jde hezky do pelechu bez ní,tak zvednul obočí jako že je teda na nás na umělkyně zvědavej :grinning: .No a Janička se ráno vzbudila suchá :slight_smile: .Je pravda že teda kolem půlnoci se vzbudila a jak byla rozespalá tek nevěděla přesně co chce udělat,takže jsem jí šoupla na nočník a ona se vyčůrala a hned zase padla do postele a spala dál,no ale teď další noci se prostě vyčůrala večer a pak až ráno :slight_smile: .

Maki,no tak my taky vstáváme někde mezi sedmou a osmou a přijít sem někdo tak si nejsem jistá,estli bych vůbec někomu byla schopná otevřít dveře :grinning: .

Terez,no hele tak to tej dotyčnej dr. musíte hezky z plných plic říct že nejni inkvizitorka,která bude určovat kdo se o koho v rodině má starat a kdo na toj akože má.Já byhc jí nejspíš poslal do pr.... neb taky vůbec nejde o to jaký kdo má zázemí,ale o to že se staráte o dvě děti a taky se chodí do práce apod. :confused: .A mimo jiné můžu říct,že u nás to úplatí zasejc obráceně :unamused: .Kvůli tomu,že je Jára dr. tak nás už jen ze sportu lidi pomlouvaj.Dokonce jsem už i zažila,že jsme byli na na dvorku s holkama,Janička si hrála a Jájinka ležela v kočárku já u nich a někdo na nás házel kameny :cry: ,jen tak ze závisti a nenávisti :angry: .Manža sice hned vyběh,aby zjistil kdo to byl,ale bylo to k ničemu.
14. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak skrin je hotova,vypada velika...povime si,az do ni nataham vsechny hadry :grinning:
S tim curanim,jak rikam,kazdy dite je jiny a dospeje na to jindy.Si myslim,ze neni ostuda mit pliny na noc,ale treba i na den treba jeste ve trech letech.Pokud to neni lenost rodicu,ale proste neschopnost toho decka si rict,nic se s tim nenadela.
14. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,no jasně že jo.Kdby Janička nezčala teď zasejc projevovat zájem sama,tak by jsme to prostě taky ještě odložili a hotovka.To já jen,že najednou z ničehož nic začla kajdit jen do nočníku nebo na záchod a stalo se z toho pevný pravidlo,takže jsem to prostě prubla a holka spolupracuje :slight_smile: .Akorá jsem teda zvědavá na to cestování a nákupy :confused: to zas budu sebou pro sihr tahat hadrů na převelečení :rolling_eyes: .V sobotu jak jsme jeli na ten Mácháč tak dostala do auta ty cvičný plínkový kalhotky,kdyby přeci jen... a byla suchá cestu tam i zpět............ale to byla jen hoďka cesty-Tak uvidíme až pojedem zasejc do Práglu..jak rychle stačímě zajet někam na benzínku :grinning: .A to nemluvim o tom,když půjdu s holkama nakoupit sama :astonished: ..už to úplně vidim ve všech barvách obě holky i s nákupem v košíku a na košíku a Janička uprostřed krámu řekne,že chce čůrat :astonished: .
14. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No,na tuhle situaci se taky tesim. :grinning:
Janicka je sikulka,to Max co je Emca na svete myslim nekadil do nocniku snad vubec,maximalne jednou,dvakrat... :confounded: On proste vidi,ze Didinka muze do plinky a zatim to jeste nepobral,ze je mala a on velky a uz to umel.Proste "Didika bobo,Maxik bobo" a hotovo.Ono to prijde,predpokladam,ze s plinkou se zenit nebude :grinning: .A pritom byl vzdycky tak hrdej,kdyz udelal bobek do nocniku,nevim,kde se to v nem vzalo.A curani nam jde dobre.... :confused:
14. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
14. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,hele Delfi te´d mělo nějaký velký slevy,že jo?Manža nedávno přiběh oči na vrch hlavy,že maj snad padesát procent nebo co(to už nehci kecat),že by jsme mohli udělat konečně tu skříň do haly.jenž jsem ho schladila tim,že chci rohovou neb je to prostor k ničemu,tak ať je to zcela beze zbytku vyplněný skříněma na všechny možný krámy......takže jsme zasejc bez skříně neb se na ní nejdřív musí zase vytrhat několik zubů :grinning: .Ale nevim teda jako dlouho ta akce je :confused: .A taky to nějakej čas od objednání trvá,ne,než jí přijdou fyzicky nainstalovat? :confused:
14. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Týý jo,ježiš vedra až do srpna :rolling_eyes: ,mě klepne a to to vypadalo tak nadějně,že letošní léto krásně proprší :grinning: .
14. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell,sleva byla 25%,ale jen do konce cervna.Teda sepsat smlouva se musela do koce cervna.Fakt vyhodny.Priste ji okouknes.Rohovy jsou fajn,ale asi drazsi...Taky jsme resili,jestli klasickou nebo na druhou stenu rohovku,nakonec jsme to nechali na puvodnim miste.
14. črc 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek