• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj holky...dočetla jsem jen něco.....je toho nějak moc..:slight_smile:
Hlásím,že jsme doma,kupodivu nás propustili už dneska.A to byl teprve včera na operaci.V pondělí nás jen přijali na oddělení a v úterý ráno šel.Pak byl pár hodin na JIP,jen pro kontrolu,ale ani snad nemusel,byl úplně fit.Dneska kontrola dopadla dobře,kostli držej,kde mají,za týden opět kontrola a dotočení sádry.Snad už to bude dobrý.Ale to vedro je šílený,v tý nemocnici to docela šlo.
Leni,ajo,už je to na spadnutí..těším se na fotky.
Terko,krásný fotky,snad jste si to užili..

14. črc 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se přiznávám že jsem vás ani pořádně nedočetla, tak se omlouvám...

Verčo,
ty jsi žena činu, jestli jsem to dobře pochopila, tak jsi tady psala že chceš zova jezdit autem a šup, je to tady! Jeden den se rozhodneš a druhý den jedeš,ale to je nejlepší, já si to bez řidičáku nějak nedovedu představit :sweat_smile:

Maki, Bell,
holky krásné, Jaruška je celá Janička bych řekla a Emča má jednoznačně navrch :grinning: Jinak Jarda plínky nemá ani na dlouhé cesty, vždycky si řekne a vydrží a když usne, tak se taky nepočůrá,ale v noci, jo, to má pořád a taky to nehrotím, na to je si myslím dost času a navíc těch změn je teď hodně, tak ho nechci stresovat, až přijde čas :sweat_smile: :wink:

To byla dneska noc a den, se picnu...v noci Rostík spal, ale ve tři jsem nakojila a do šesti měl vytřeštěné oči a hleděl, on moc nepláče, ale kňourá, no usnul kolem té šesté, ale v půl sedmé zase přišel Jarda, jako že už spinkat nebude. Tak jsem musela vstávat :unamused: No, ráno poradna, pak přišla kamška s dětma a pak byl Jarda tak protivný, že jsem na něj jenom řvala a v konečné fázy brečel on a já taky, jak jsem byla unavená a zlobil! Děs, no pak jsem měla samozdřejmě výčitky :rolling_eyes: teď už spí, tak je to dobré, ale fakt nějaký divný den, nebo to vedro, nevím :fearful:
14. črc 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee,kyblicek krasnej!!! :wink:
Max byl teda dneska zase vyjimecne hodnej.Sam od sebe zacal jezdit na odrazedle,na ktery vubec nechtel a na ty motorce by teda dneska nejradeji spal :grinning: .A taky se poprve vysmrkal,hura,snad to uz bude zvladat!
14. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,tak přeju ať se ručka rychle zhojí a užijete si taky trochu léta :slight_smile: :wink: !

Holky,tak já myslela jak´jsme tady skorem poslední s plínou.... :grinning: .Ale Jańulka na to prostě teď nějak dozrála sama takže to šlo opravdu hladce....i když s nehodama ještě nějaký ten rok počítám :grinning: .

Prin,hele nic si z toho nedělej,já jsem toho v šesti nedělí taky měla občas plný kecky a přesně jak píšeš.když janička zlobila tak jsem se na ní rozkřikla apk jsem z toho sama bulela jak želva :frowning2: .Nakonec když už jsme se tak nějak všici zžili a byl klid,tak mi Natt na IP napsla,že prej jdou tady u nás v Březinách řeči jak je Janička odstrkovaná apod. takže jsem probulela celej den :frowning2: neb mě to dost vzalo tim spíš,že to přišlo od závistivý (uřvaný) sousedky,která posbírala rádoby rozumy od tchýně.Udělala z nás asociály jen to fiklo.Takže teď tu nesmíme doma ani pípnout,aby nás tu někdo hned nekádroval,takže mi je nepříjemný i když začne Jájina kňourat,aby nás někdo neobtěžoval.Ani na balkon už ji nedávám neb naposled co tam byla jsem si jen skočila na záchod a ona začla brečet(zapnutej monito,síťka na kočárku).....než jsem vylezla tak tchýně zvonila jak na lesy,takže začla Janička pobíhat zmateně co se to jako dějě a ještě se praštila při tom do hlavy.Nakonec přiběh manža z práce co se stalo,že máma zburocovala kde koho že nám na balkoně brečí dítě :rolling_eyes: .No prostě.......že jo no.To zmákneš,Jára taky :slight_smile: chvilku to trvá :slight_smile: .Novej člen rodiny se musí řádně začlenit :slight_smile: :sweat_smile: .
14. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Petrunko, myslíme na vás, tak SNAD UŽ KONEČNĚ to půjde k lepšímu a brzy se to zahojí. Jste stateční - moc!!!

Prin, no jo, já už tu autoškolu plánovala dlooooooouho, ale pak jsem si prostě řekla DOST - jen abych pak hlavně jezdila...no.
Hele, já to šestinedělí taky tedy nedávala, párkrát jsem tady vyšvihla hysterickou scénu, že Adam čuměl jak puk a pak říkal Petrovi: "Já vím, mamka má splašený hormony..." :grinning: - a tedy měla a to značně...

Bell, lidi jsou svi** - to je hnus, co?! Prď na to - to je tvůj život a ty jsi zrovna taková příkladná maminka, tak si z toho hlavu nedělej - já vím, se mi to napíše...
Já si taky jednu dobu myslela, že na mě někdo z baráku zavolá socku, ale prošlo mi to :grinning:

My jsme dnes byli jen dopolko v hypru - mají tam ty výprodeje - hafo oblečků na miminka a větší děti za 48,- a 98,- ,,,
Odpolko to už nebylo k vystrčení nosu ven a Petík se 2x hrozně pokadil, tak jsem to neškádlila a prostě jsme tu hnili.

Zítra mám zase jízdy - v tom HORKU!!! Ale co, to přežiju :wink:
14. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska nám přišla nová autosedačka - jaksi jsme odrostli z té do 18kg :grinning: Tak jsem se potěšila - je krásná a šikovná. Na tu první mám už kupce, tak se i něco vrátí.
14. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky ženský,
Leni, no ono to ještě není jistý, zatím si udělá ten profesák a uvidíme, zda ho do MHD vezmou, prý teď hodně nabírali... ale než bude mít ty papíry (to bude asi v říjnu) tak se to snad nějak vyvrbí
Prin, já v šestinedělí pochopila ty ženský co jdou a skočí i s dětmi pod vlak... :frowning2: a ty máš ještě velkýho špunta k tomu, tak přeji hodně sil...
Bell tak to je síla :frowning2: já musím říct, že jsem se jednou zařekla a na Dáju pokud možno neřvu, on je fakt docela zlatíčko, jen někdy kňourá a je protivka, hlavně se zubama, ale to se dá přežít,... co mě ale dokáže na 100% vytočit je, když nechce spát... přes den třeba moc nespí, tak počítám s tím, že večer padne a ono nic... já utahaná a on si vesele skáče po posteli... :frowning2: ale jen vytáhnu paty z ložnice tak hysterák jak blázen, pak mi to ujede a křičím a pak mě to tak moc mrzí, že jdu do koupelny a řvu jak tele... já mám prostě asi pořád šestinedělí..... :frowning2:
a být na vašem místě, tak teda ta sociálka tam asi už je, Dája občas radostí "křičí" a to je pak síla:slight_smile:))) a lidi jsou fakt hnusný, kam ten svět spěje... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Maki, my tedy v 7:45 už máme skorem poledne, ale hned bych s vámi měnila, protože ranní ptáče, jako mám doma... to je až za trest....
Petrunko, tak to je fajn, že už jste doma, držím palec..
14. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,to si jako delas srandu,ze ma Peta vic nez 18 kilo??? :confused: :confused:
Petru,bezva,ze jste doma!!!Bell,ja teda nevim,ja bych asi byla uz v kriminale,kdybych mela tvoji tchyni....Ja to rikam furt,od rodicu z baraku PRYC!A ta sousedka?No ja se tohle dozvedet,tak ji jdu profackovat,v sestinedeli i po nem.
Ja teda mela asi stesti nebo co,sestinedeli u me probehlo naprosto v klidu,bez depresi,tohle bylo mozna lepsi,uz jsem vedela co a jak a i kdyz jsem tu byla prvni 3 tydny bez Romana vlastne uplne sama,tak jediny,co me deptalo,byl zarlivej Maxule,nez se to ustalilo.Ale emocne jsem byla ready,nepocitam-li dojimani se nad kazdou kravinou v TV a podobne. :grinning:
14. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, to néé, to jsem ani nenapsala - ale už je z ní venku nahoře. Jestli tě to uklidní, tak jsme ho dneska vážili a má JEN 15,8 :grinning: Adam měl 15 kg ve 3 letech.
14. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě tedy... Když tam sedí, tak má nohy u mě za krkem, to mi moc nevyhovuje...
No a vidělas asi na FB fotky - teď v létě bez kalhot - jaký má podstavce, ne??? :grinning: :grinning: :grinning: On Maxík bude asi drobnější, že?
14. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Petru ,to je fajn,že už to máte za sebou.Podlo toho co jsem četla,je prcek statečnej,tak bude určo brzy fit :slight_smile:
veru-taky chceme koupit autosedačku,ale pořád se nemůžem rozhodnout jakou :unamused: ( poradí někdo?) přemýšlíme nad kiddy comfort pro,ale bojím se,aby v ní Elíza chtěla sedět :confused:
Jé,taťka dorazil z práce,tak já mizím papa
14. črc 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betty a jakou kategorii?
Já mám tedy opět od Maxi Cosi - měla jsem Priori SPS a teď mám Rodi Airportect. Prošla jsem crashtesty atd - vybírala jsem jí několik večerů...

14. črc 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jako nemaluju si že jsem nejlepší máma na světě...jenže to nejni žádná z nás :sweat_smile: .Jsme hodný,staráme se o svý děti s láskou a péčí,ale jsme prostě jenom lidi co maj svoje emoce a myslim že pro děti je mnohem čitelnější rodič,kterej se nějak projevuje(v určitých mezích) než kamenej standartní ksicht :sweat_smile: .To nemluvim o tom,že nejvíc na druhý ukazujou ti co to samy moc nezvládaj :rolling_eyes: .Já si vlastně taky myslela, že jsem úplně v klidu než jsem začla bejt řešená :rolling_eyes: ,jsem netušila že jsem jediná kdo nemůže doma zvýšit nikdy hlas (už jenom když to píšu tak je to neskutečná absurdita)..........víte jak to je kdo chce psa bít vždycky si hůl najde :rolling_eyes: .U nás třeba to je ještě umocněno tim,že tu v Březinách nikoho moc neznám a vlastně si s holkama a manžou tak nějak vystačíme a jsme spolu vlastně furt ve volnym čase,takže přátelská setkání máme víceméně přespolní :grinning: .

Veru,ty nohy za krkem.....jako jo :grinning: .Já mám Janičíno nohy protlačený do zad :grinning: ,ale jaksi s tim už nic moc nenadělám neb máme už tu autosedačku do 36 kil a asi bych se musela se svojí sedačkou posunout až úplně ksichtem na přední sklo :grinning: neb Janička z nudy okopává sedačku před sebou :grinning: .

Sin,já tě chápu že jsi se zařekla,ale sama víš že úplně vždycky to nejde :grinning: .Já teda většinou zvyšuju hlas když už jde do tuhýho.Jakože Janička se rozhodne že si vyndá Jájinu z kočárku nebo jí nějak jinak ohrožuje(víceméně nechtěně,ale je to pěknej adrenalin) a nebo když Janičce samotný něco hrozý svym chováním jakože blbne tak dlouho až si natluče :rolling_eyes: a nebo v případě naprosté anarchie :grinning: .Nám teda nejvíc ke zvládání situací pomáhá BĚŽ DO KOUTA ......začne řvát jako kdybych jí neposílala metr za roh,ale někam do Ameriky :grinning: neb ví že toj e za trest,že dělá co nemá .V tom rohu pěkně vyhcladne neb krom toho,že tam nemá diváky tak tam taky neni co jinýho dělat :sweat_smile: .Nejlepší je že to zatim pomáhá i když jsme někde venku ,i když tam žádnej kout nikde neni :sweat_smile: .Pak mám ještě otázku : Chceš na zadek? ta nám dlouho pomáhala neb samo nechtěla, ovšem teď se úplně na férovku postaví a řekne,že jo :rolling_eyes: .takže už to jaksi pozbylo varovného účinku :sweat_smile: .
15. črc 2010 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my opět budíček v 5 :rolling_eyes: ale je chládek, tak aspoň vegetujeme, teď tu na koberci drtí rohlík, bude co uklízet...
Bell :grinning: jasně, já se zařeknu i 3x denně a stejně pak třeba křiknu, a je fakt, že mám nervy jen když je už hodně protivnej s tím spaním, což je tak 1-2x do týdne :frowning2: hrdá na to nejsem, ale jak píšeš, jsme jen lidi :confounded:
my si s manžou taky vystačíme, hodně nás drží moje strana rodiny (dost lidí v našem věku) a tady ze Želenic znám jen Verču a ještě jednu dívčinu, když tedy nepočítám "sousedky", který se podívají na mimčo, zdrbnou počasí atd... ale taky si iluze nedělám, je to tu jak na vsi, navíc máme upovídanou pošťandu (ale jinak je fajn, když nese doporučo dopis tak klepe, aby nevzbudila malýho...) :sweat_smile:
jinak včera s Dájou sranda, naučil se skládat kelímky, a když se mu to povede a já zatleskám, tak dělá něco jako zápasníci když zvednou těžkou činku, takový heknutí :grinning: :grinning:
Veru :grinning: dlouhý nohy znám, taky jen čekám až přijde na to, že se dá do mámy zezadu hezky kopat :grinning: půjde pak do kufru :grinning:
tak já si jdu hrát strká mi ten rohlík až do noťase.. :sunglasses:
15. črc 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Bell, v tom s tebou souhlasím, že nikdo není dokonalý a vždycky se ozvou "ti praví"!!
S tou sedačkou - já jsem prcek, takže jsem dost vepředu, ale on tam měl pořád ty nožičky moc nahuštěný - uvidíme s touhle. Ještě jsme ji v autě neprubli.

Sin, ta pošťačka je úžasná, tolikrát mě vyhmátla v pyžamu :-O - ale je statečná. Hlavně je fajn, že chodí nahoru, protože to by se na nás občas načekala... :grinning:

Nám chodí tatínek domů mezi 18. a 20. hodinou, podle toho, jestli je v Praze nebo v Ústí. Takže jsem se tu posezámila s maminkami v podobném věku - ale tedy není to ono, oni se znají od dětství, takže to jetakové formálnějsí, občas s nimi jdu ven nebo se potkáme na písku či před barákem. Jen sousedka o patro níž - ta je tedy fajn a hlavně se dost navštěvujem, když je hnusně a děti se doma otravují - má holčičku o 2m mladší. A jejich tatínek jezdí pracovat uplně mimo, takže jsme tu dvě slaměnky...

Za chvíli emigrujem k našim - já jdu odpolko na jízdy - se v tom autě upeču!!! - mamka bude hlídat Petíka a večer ho povláčím rozpáleným městem busmo domů, neb tatínek je dnes v Praze, jinak by pro nás dojel.
Snad už si brzy poradím s tou přepravou sama - počítám tak za měsíc. Zas to nejde uspěchat.

Přejeme všem hezký den. :slight_smile:
15. črc 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
my máme za sebou návštěvu u doktroky,to se musí po propuštěníz nemocnice,pak jsme byli ve městě,dokud to ještě docela šlo.Sedli jsme si do té nové kavárny na Prokopce-Zebra caffe a bylo to fajn.Výborný kafe i horká čokoláda,pěkný prostředí.Pak jsme koupili Šiškovi stolní hokej,páč ho měl chlapeček v nemocnici a děsně se mu líbil,tal ho má za statečnost.Taky jsme se stavli ve školce se ukázat.To bylo milý,hned se k nám seběhly všechy učitelky a vyptávaly se.Šimonek byl děsně důležitej :sweat_smile: .Jo,a jak ho vážili při příjmu v nemocnici,tak chlapec ve 4 letech váží necelých 16 kg:slight_smile:.Má nožičky jak hůlčičky..
15. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,a gratuluju Verče a snad i Leníkovi,že se rozhodly pro znovuřízení:slight_smile:.Ono je to fakt o hooooodně pohodlnější
15. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Nejezdete do Kauflandu,chcete-li prezit,je tam konec sveta,asi bude hladomor,,tak delaji zasoby.Nam dosla Activia,tak jsem tam skakla,jsem si naivne myslela,ze to narvany parkoviste je kvuli koupaku a ono hovno,slavny soude,vsichni byli v kramu :grinning: .Namichla me baba,co za nami stala u kasy,narvala se za me,ackoliv jsem platila kartou,natahovala jsem se pres ni a mrcha ani o krok vzad.Pak mi tu kartu pokladni radeji podala a co cert nechtel,Maxik jak byl ve vozejku babe kopnul do jejiho voziku.A baba hned,ze at toho necha a jestli kopne jeste jednou,ze mu utrhne nohu.Ty woe,to bylo neco na me....fakt to myslela vazne babizna jedna,no ja v prvni chvili jen lapala po dechu,ale pak jsem ji teda povedela neco o nerudny baba,ktrera se sere kam nema.... :grinning:
Verco,ja fakt myslela,ze je tezsi,nez tech 18 kilo... :grinning: No,kazdopadne tech 15 je teda taky parada...To max nema ani nahodou,az vstane,hodim ho na vahu,naposledy mel okolo 13,on je hubenour.Sedacku mame Romer 9-18 kilo a spokojenost.Jaka bude dalsi,vetsi,jeste nevim,az podle aktualnich vysledku testu ADAC.
Jooo,ze nikdo nejsme dokonala matka je jasny,ja ted zase asi pred tremi dny namazala Maxe od hlavy k pate kremem s UV 50,jenze mi nedoslo,ze ma chlapecek sandalky.Pak je celej den nemel a ma spaleny prstiky na nozickach,uplne rudy.Jsem malem brecela,vecer rikal:"Dado,boli nohy,boli" :pensive: Krava jsem,uz si dam pozor....
15. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme včera dorazili z chalupy, kde jsme nechali babičku a švagrovou napospas 4 dětem ve věku 2,5 - 10 let...jsme zvědavi, jak to přežijí :sweat_smile:
15. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, děti nebo babička se švagrovou??? :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :slight_smile:

Lero, spíš KDO přežije, ne? :grinning:

Maki, já to o těch isofixech už četla, ale náš stařeček automobil ho stejně nemá. Jinak ADAC testuje nové typy sedaček, ty, co už jsou v nabídce, jsou ve starších ročnících testů - to víš, že jsem na to koukala u obou sedaček.

Petrunko, tak už jste měli trochu lepší den, to je dobře.

Dnes mi instruktor dával pěknou sodu :slight_smile: - bral mě do pzkých uliček, kde jsem zjistila, že v zatáčce jedu pěkně v protisměru :frowning2: - tak musíme víc trénovat. A tedy zadem do Březin, to je fakt maso, ale potkala jsem jen 3 auta.
15. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Bell,
tak tos mě pobavila s tou otázkou "chceš na zadek?" protože u nás je to už taky tak. :sweat_smile: Jarda ještě když udělá co nemá, tak si sám přijde a řekne abych mu na ten zadek dala, no můžu?...to prostě nejde, chjo :sweat_smile: :unamused:

Maki,
a já se tam chystala, no kašlu na to, jestli je tam mrak lidí, tak bych se vyprdla, ale zase něco jíst musíme že jo! No a pak že je krize :fearful: A dobře jsi to babě řekla...to jsou přesně ty, co letí do obchodu protože mají nějaké akce, rvou se o všechno a pak ještě prudí :angry:

No dneska jsem myslela že mě klepne...něco jsem dělala v kuchyni a Jarda nikde, tak jsem myslela že si hraje v pokojíčku, no za chvilku přišel, namatlanou nohu mým krémem na nohy a ještě ruku, ale totálně...tak jsem mu nejdřív umyla nohu a on se mezitím utřel rukou mě do vlasů, fakt paráda. Tak jsem si podruhé dneska myla hlavu,fakt někdy nechápu kde se to v nich bere :sweat_smile: :confused:
15. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nestíhám,máme tatku denne v práci,takže večer padám na hubu a mám toho nejak už dost :unamused:

bell,
jestli chceš dotyčnou nastvat,pozvi si me na návstevu :grinning: ,pukne vzteky :wink:

u nás nepomáhá nic,máme totálne na háku,takže jen policajti,tuhle se mnou jeden soucítil a řek mu,že jestli nebude poslouchat maminku,bud s nim pujde rovnou nebo ho mám kdykoliv přivézt :grinning: ,nestrašíme injekcema od dr por zlobivé deti,čartama,nebo bubákama,to neeeee,mám k tomu své duvody :unamused:

koukala jsem na fotky,holky se teda pekne dorostly :wink: .za chvilku to budou velké slečny a Rostík je fakt prdelka :wink:

veru,
neboj do toho se dostaneš :wink: :wink: ,ale musíš předvídat,oni fakt jezdej jak hovada :wink:

autosedačku jsme meli Romer,na mimino :wink: ,ted od ježíška chci pro nej 9-36,pořád koukám,on má všechno,hračky,co dostal minulej rok,bych mohla letos zabalit znova jen se tu válej,takže opravdu jeden dva dárky,k narozeninám kolo a na Vánoce autosedačku,on nejede,ani metr bez připoutání a nedej bože,že ho jen na parkovišti posadíš na přední sedačku-to má hysterák

jinak jsme furt nekde u vody,výlety,ale samotnou už me to neba,nevim jak dlouho to vydržim,ale musim být ráda,že má aspon manža nejakou práci :wink: ,jinak nového nic!!!!!!!!!!!!!

Leni,
tak se to blíží!!!!!!!!!!vy máte i obídek na zahrade??????????? :wink:
15. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,nase auto taky Isofix nema.Byla jsem z toho rozladena,kdyz jsem to zacala zkoumat,ale neda se svitit.O tech testech vim,ja je zkoumam kazdej rok. :wink: Mozna ze koupime nejakou novinku,preci jen jde vyvoj hodne dopredu,tak jsem to myslela.
Max byl dneska odpol na zabiti,porad neco...Spustila se mu ryma,sice se naucil smrkal,ale v 90% pripadu si ho nejdriv musim chytit,aby se vysmrkal.Sam neprijde a to ma nudli jako oprat.Ale jinak je bez teploty a pln enegie.A nebojte,na otazku,jestli chce nasekat prdku uz jsem tez dostala nekolikrat kladnou odpoved. :grinning: :grinning: .
15. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, náš tatínek je v práci každý den každý den - vrací se večer a já toho taky mívám plný kecky :slight_smile:

Maki, já si vzala taky novinku - ten Airprotect - dívala jsem se na crashtesty a fakt mi ro přijde dobrý... Je to letošní výrobek. Vylepšíli ten model Rodi. V té hlavové části to má vzduchové polštáře, které pojímají kinetickou energii hlavičky při bočním nárazu, takže tam ta hlava nelítá a zabrání to dost vysokému procentu smrtelných zranění. Zkusila jsem do toho bouchnout velkou silou a asi totak prostě je. :wink:
15. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
jj chodí ráno a vrací se kolem 11 večer :angry: ...............Šimon ho vidí jen vstávat a obcas,když se za nim stavíme v práci :frowning2: ,chteli jsme mimi,nepovedlo se,nechci rodit dýl jak v dubnu,tak to letos už necháme a já bych chtela na chvílido práce,aspon trochu přispet do rozpočtu,sice se nemám kam vrátit,ale od září budu pilne hledat............ale je problém,že fakt nemáme hlídání,školku v Březinách,takže neco jen na jednu smenu,což bude problém,ale doufám........a příští rok začnem pilne pracovat na tom sourozenci :wink:
15. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
uka tu sedačku???????? :wink:
15. črc 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, tady je:
http://www.babystyle.cz/autosedacky-maxi-cosi/maxi-cosi-rodi-airprotect-2010
Je tam dole i to video.
Sedačka se už poutá jen pásem.
15. črc 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak takhle ráno nacházím Jájinu v postýlce :grinning: (někdy i v noci,když mě vzbudí jak tam řádí :sweat_smile: ) :
15. črc 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek