• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell, to je kočička :hearts: :hearts: :hearts:
15. črc 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takhle jsme s daneckem usnuli k ranu u kojeni :wink:
16. črc 2010 v 00:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prohlížim ty autosedačky a ouplně mi jde hlava kolem :sweat_smile: ,nějakou nebo možná oboum holkám stejný za chvilku taky budem vybírat :sweat_smile: ..tak to zas bude vybírání a přebírání....Janičku jsme do velký museli dát už v 8 měsícíh neb z vajíčka vyrostla,tak jsem zvědavá na Jájinu :grinning: .Tady přidávám fotku co jsem pořídila já :sweat_smile: ,ale moc to ještě s tim novym foťáčíčínkem neumim tak to nejni zrovna ostrost sama :sweat_smile: .Jinak ve snaze vyfotit Janičku s Maxem je mám oba rozmázlý a pak už jen fotku Janičky jak se zabydlela v kuchyni a občerstvuje se :sweat_smile: .Maki dokonce si pamtuje vaši kuchyň neb jsme i spolu prohlíželi na netu mobilheimy(takový ty převozný domy větší než karavan) a v jednom byla podobná kuch.linka a oan hned hlásila,že tam byl Maxík :grinning: .tak pak ještě zavzpomínala na kocoura (kerýmu chvilku chtěla vyprášit kožich a chvilku ho chtěla ulíbat do bezvědomí :sweat_smile: ),tak sand tam po nás nezůstala u vás ouplná spouš´t(ale jen docela standartní :sweat_smile: ) .
16. črc 2010 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakriš nějakmi nnedou přidat fotky :slight_smile:
16. črc 2010 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak te´d už :slight_smile:
16. črc 2010 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to se ještě snažím vás dočíst,ale psát budu radši až ráno,běžim už rychle spat.

Dandy,takhle ouplně nevýchovně mám občas Jájinu v posteli taky :sweat_smile: .naštěstí jsem si ji naučila neusínat u prsa jako Janičku,která byla totál závislák na spaní jen u prsa :sweat_smile: .Ale Jájina se občas začne radovat z nového dne tak kolem čtvrtý pátý ráno a to jí taky rychle šoupnu k sobě,tu máš kozu a přehodnoť situaci :sweat_smile: ,takže občas u ní takhle přeci jen usne a já vstávám dřevěná jak ve stejnej pozici usnu a spim :grinning: .
16. črc 2010 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, možná naposledy před svatbou, i když uvidím dneska večer... jsem tu jen na vteřinu a jedeme chystat. Je to fakt náročný. Ani vás nestíhám dočítat. A blbě se mi odepisuje, páč mám poprvé gelové nehty, poměrně dlouhé, takže si ani nezapnu knoflík, natož tady datlovat :slight_smile:

Natt, nemáme oběd, rovnou se jede na zahradu, kde je hromada, ale fakt hromada jídla. A teplý guláš po celý den. Odpo navíc přivezeme čerstvě grilovaná kuřata... taky hromadu.

Tak papa
16. črc 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak Leni, držím palečky ať to zítra všechno klapne :grinning:

manža se včera poptával na tu práci v MHD a prý mají přehršle řidičů, takže tohle taky nevyšlo, už fakt nevím :cry: včera byl v hospůdce se trochu odreagovat a pak tu usnul na zemi (kvůli teplu ne že by odpadl :grinning: ), tak mi ho bylo tak líto...
Natt ono dnes se to prostě nedá no, buď makáš jak čert abys vydělal, nebo jsi doma a prachy nejsou... nejhorší je ovšem varianta, kdy makáš jak čert a peníze za to žádný nejsou.... :frowning2: Manža to teď bude mít taky, prostě bude asi dojíždět někam dál, což bude celý den v čudu a budeme doufat, že se to peněžně aspoň trochu vyplatí... a taky asi odsuneme sourozence a já asi nastoupím v tom březnu zpět do práce... i když bych raději byla doma s miminkem a špuntem :confounded: a ještě sehnat hlídání, ozvala se mi jedna paní z Jílového za hlídání by mě to vyšlo měsíčně na 13tis (když by byla u nás doma s Davídkem) při dojíždění do UL to je prostě 10 hod denně :frowning2: :frowning2: :frowning2: to už se pomalu ani nevyplatí...
ale hlavně mi to fakt trhá srdce, že takhle malý dítě "odložím" :unamused: je to prostě naprd no....
16. črc 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...

Dandy, to je krásný... :slight_smile: Já si taky brala děti na kojo do postele a občas jsem tam s nimi vytuhla...

Bell, tak jsme na tom stejně - my s vajíčkem taky skončili v 8m.

Leni, tobě přeji zítra ten nejkrásnější den v životě - ať se vám vše vydaří a máte na něj krásné vzpomínky :slight_smile:

Sin, to si ani neumím představit, že bych takhle brzy šla do práce naplno, ale prostě je taková doba. Za hlídání to je pálka. Nepohlídal by ti třeba aspoň 1x týdně někdo z rodiny?
Nebo na půl úvazku? Já tedy nevím, co děláš, tak tady jen plácám, co mě napadlo...
Kamarádka má dvojčátka a taky musela brzy do práce, manžel dělá na směny, tak ona chodí na půl - ale tak, že jeden týden chodí 2 dny a druhý týden 3 dny. U dětí se střídají.
U mě je výhoda, že sice jdu od září na půl úvazku, ale čistého času, co nebudu s Petíkem, to je 12h za týden. Díky tomu, že si pro něj mamka chodí ke škole a je to k nim odtamtud kousíček.
Věřím, že si tvůj manžel něco najde a situace nebude tak tragická.
16. črc 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky mažu 50factor a Šimon i tak černej,ale neni spálenej :wink:

sin,
pani v Březinách hlídá a vychází to na 5 t měsíčne,tak nevim,jestli se to vyplatí nebo ne :unamused: ,jo a kápla jsi na to,maká jak d............ a skoro nic z toho :unamused:

16. črc 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru - já dělám obchodní asistentku v bance, on je spíš problém, že i na poloviční úvazek (u mě by to muselo být 4h denně) to i tak vychází na min. 6h denně (a to nepočítám přesčasy, které jsou dost časté), za hlídání můžu dát max. 7tis (to by pokryla mateřská)... takže přemýšlím, že bych to případně třeba 3měs odsloužila a pak požádala o přeřazení do DC na bankéře...no jsou to zatím jen úvahy, ale zavařila jsem si to sama, já prostě do dětí nejdřív moc nechtěla, pak se to v práci prdělo a měla jsem věk, tak jsem si řekla proč ne... no a pak se to zlepšilo a já natěšená na novou práci slíbila, že celý tři roky doma nebudu, předběžně jsme domluvený na březen 2011, ale mrňousek mě tak chytl, jak píšeš, prostě si nedovedu představit, že od takovýho prcka odjedu ráno v 7h a vrátím se někdy v 6 večer... naštěstí mám rozumnýho šéfa, tak se snad nějak domluvíme, už tehdy jsem to tedy podmínila, že musím mít hlídání (rodina bohužel padá, moje máma pracuje ranní odpolední, a tchyně je nepoužitelná :frowning2: )
Natt díky za tip,já mám vyhlédlou paní na mas. náměstí, to je tak nějak nejblíž co jsem se koukala, Soňa Humlová, neznáte někdo?
ono je to prostě všude, opravdu je dnes bohužel taková doba no... a pak si ještě vyslechnete, že za ty prachy stejně h...o děláte... :frowning2:
16. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už tady sedím v noční košili a popíjím vínečko :grinning: Děkuji za přání a zítra si na mě vzpomeňte :grinning:
16. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už myslim ted a závidim,tešim se na fotečky................hodne štestí!!!!!!!!!!!! :wink:
16. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nastesti neni zavislak na usinani u prsa ale jinak ji musi mit porad i kdyz si da presnidavku :slight_smile: no vsak ja vstavam se stuhlou rukou a a bokem.to je pak neco rychle to rozchodit obzvlast kdyz chce rano delat lumparny :grinning: leni tak stastny krok at ti to vyjde.ze srdce blůahoprejem
16. črc 2010 ve 22:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
po ranu s mamou v posteli a jak se uci sedet
16. črc 2010 ve 22:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak zitra vykroc tou spravnou nohou!Hodne stesti!!! :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak přeju Tobě i mužovi zítra nádherný a pohodový den,a´t se Vám netřesou hlasy při vyslovení ANO :wink:
Dobře se na to vyspi a těším se na fotky!!

Dnes jsme měly supr den u kámošky v Arnolticích na chalupě u jejích rodičů,děcka se vyřádily,malej měl odpoledne teda bolení bříška,chudinkovi to nešlo kakat,zkoušela jsem zda zadřepne bez plíny-nic,pak chodil s plínou no jakou dobu si sahal na zadeček a říkal AUAU...po drahný chvíly se mě chytil kolem krku a začal tlačit!!Tak bylo vyhráno! :slight_smile: Přitom jak jsme byli na dovče se nevzrušoval že nemá plínu a normálka to hodil 1x u jezera a 1x u tety na zahradě :grinning: tak nevím co teď měl za problém.....
Pak jsme "hodily"oko ke známým do Bynovce a domů dorazli na 20h,děti do vany,mlíčko pro prcka a šel na kutě,Jiřík čučel na "Spajďáka" a nyní zalehl,já jdu do sprchy a zalehnu taky,chlap šel s kámošem posedět tak mám klídek :grinning:

Dandy malej je roztomilej :slight_smile: no to ten můj prcek musel mít prso furt!!!
16. črc 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak hodně štěstíčka :slight_smile: a přeju ať si svůj velký den krásně užijtete :wink: :slight_smile: !
16. črc 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já už třetí den usnula u Janičky v posteli :grinning: a to dneska jsem se vzbudila o něco dřív,dny před tim jsem vstala před půlnocí,aby jsem šla spát do svýho pelechu :sweat_smile: .

Natt,na návštěvu můžeš přijít i ne navztek sousedce :grinning: .Na tu já už prdim neb ona pukne sama i bez toho aniž bych cokoliv udělala .Zaujala jsem stanovisko ,že už se nenchám (pokud možno)zbytečně někym vytáčet lidma co mi za to fakt nestojej :rolling_eyes: .

Sin,hele moje kámoška taky dělá v bance a pamatuju,že na mojí svatbě byla s maželem poprvé přes noc od malýho kluka,kterýho nechali babičce a úplně z toho byla na měkko a to mu byli dva roky,vůbec si neplánovala,že by od něj někam pospíchala do práce.no a krátce na to zjistila,že se do práce přeci jen musí vátit dřív,takže z toho byla celá pryč,ale přehodnotila priority,finance a ojkolnosti a do práce šla.Klučina ze začátku chodil do Běláskovejch jeslí na střídačku s babičkou než nastoupila na plnej úvazek.Chvilku to bylo drámo neb bylo taky pár slziček,ale nakonec na něj byla pyšná co všechno novýho se ve školce naučil :slight_smile: a i ona sama byla spokojená,že si udržela postup v práci,kterou má ráda o rodinných financích nemluvě.Kdbys náhodou měla zájem tak znám kámošku,co hlídá děti pod jednou agenturou,dělala se mnou ten můj turisťák v DDM,tak bych se jí mohla poptat co to stojí a co to obnáší(hlídání doma nebo jinde apod.). :slight_smile: Čoveče mě by třebas zajímalo co maj dělat maminyk,co si vemou dvouletou mateřskou a chtěj jít fakt po těch dvou letech do práce? :confused: .Ve školce berou od tří let a dušoujou se,že děti mladší jen zcela vyjímečně nebo spíš vůbec ajesle už prakticky neexistjou nebo jenom s malou kapacitou při mateřekejch centrech.Kdyby jsme neměli Jájinu tak bychu už od dubna zase hezky hákovala v robotě :sweat_smile: a taky zoufale přemejšlela kam dát janičku na hlídání,i když teda jám dvě babičky.tedy jen jednu už v důchodu,ale stejně omezit jí na furt do plnýho hlídacího úvazku......no nevim :confused: .
16. črc 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, zítra krásný den :hearts: + :hearts: :slight_smile:

Sin, já si to myslela, že děláš něco takového. Doba je taková, spousta maminek chodí brzy do práce a nějak se to musí pytlikovat - ono to nakonec nějak dopadne a není to taková tragédie, jen my prostě ty andílky nerady opouštíme, protože tím dostane na frak naše nepostradatelnost...

Bell, to máš tedy pravdu a to jsem se nejednou setkala s tím, že si ženská vzala rodičák na dva roky a pak strááááášně řešila, co má jako dělat... :astonished: TO fakt nechápu.
Známí dávají dvojčátka do jeslí už od září - jsou to srpňátka, teď jim budou dva roky - prostě mají 3 děti a tatínek to holt neutáhl...Jesle jsou v Elišce Krásnohorské a stojí 5 tis na měsíc. To mi přijde dobrá cena.

Já jsem si proto vzala na 3 roky s tím, že půjdu ten poslední rok na půl úvazku - že to vyšlo o pololetí dřív na čtvrt, to byla jen náhoda :grinning:

Dandy, ten je krááásnééééj :slight_smile:
16. črc 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takhle seděla naše Janička v pěti měsíchch a třech týdnech :slight_smile: bez učení :
16. črc 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,stejně to je radostí a starostí s dětma..... :slight_smile: .zrovna přemejšlim nad větou z jednou článku,že děti našim životem jen procházejí .... :slight_smile:
16. črc 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,kde je jsou v Krásnohorský jesle?Tam co byla bejvala truhlárna? :fearful:
16. črc 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevim, kde se mi vzalo ve větě je jsou a byla bejvala ...... :grinning: ,ale dá se to dešifrovat né?! :grinning:
16. črc 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy,no já jsem si Janičku prsem krásně rozmazlila :sweat_smile: u Jájinky se zatím držíme v nějakých rozumných mezích......ale počítám,že ty co nevidět padnou.Už začíná bejt taky nějaká neodbytná jakože si zrovna vzpomene,že chce ke mě do postele :grinning: nebo jen tak i když je plná,že si ještě cucne a přitom se na mě s kozou v puse potutelně usmívá :grinning: .no pak samo blindí neb je fakt plná.Ovšem jsem sama zvědavá až půjdem příští týden na očkování kolik vlastně přibrala neb je furt v pohybu :confused: je to takovej náš čilouš.Kulí se na všechny strany sem tam a zvedá hlavičku do sedu apak hned nožičky už skorem až do pusy :sweat_smile: .Položim jí do ohrádky ať si binka do hraček na sebou a během chvilky je úplně nohama na druhou stranu na druhym konci ohrajdy a nejlíp na břiše :grinning: .....vždycky přemejšlim jak se tam běem takový chvilky dokázala dostat :grinning: .Zrovna před chvíli jsme letěla k ní do ložnice neb hulákala jak se tam zase nějak zašprajcla na štorc :grinning: .
17. črc 2010 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak to nevím tedy - jsou to soukromé jesle jsem seteď dočetla a snad kolega říkal, že to je byt 2+1...? Moc info nemám.
Jaruška je drak a Janička šikulka. Adam taky takhle krásně a sám bez učení seděl (ale ještě nebyly digi foťáky - bylo to v minulém tisíciletí :grinning:) a v 6m uměl klečet na patách a byl stabilní. Proto byl Petřík pro mě šok - a dodnes trochu je, ale už jsem si zvykla. Adam v jeho věku mluvil ve větách... :wink:
17. črc 2010 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
venku je solidní bouřka,že by se trochu vyčistil vzduch..?
Veru..to myslíš Luďu?:slight_smile:..já ho tuhle viděla na chíře s tím Jiříkem(myslím,že se tak jmenuje),šli na sundání sádry.
Leni,hodně štěstí,počasí se během dopolende zlepší a budeš mít krásnou svatbu..myslím na tebe.
Maki..vše nej k svátku:slight_smile:
17. črc 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,to my máme fotky ze stejnýho období is lepšímakouskam než sezení :grinning: o týden později už stála u ohrádky :grinning: ,ale snažím se sama sebe neovlivňovat a u J8jinky si prostě počkáme až se jí bude chtít nám taky nějaký kousky předvýst,zatim teda se předvádí až až :grinning: .

Leni,myslim na tebe co jsme vstali.......se začátkem bouřky :confused: .tak držim všechny palečky ať se počasíčko začne hnedka vybírat :slight_smile: ,aspoň budete mít pročištěnej vzdoušek a snad nebude takovej pařák jako včéra :slight_smile: .
17. črc 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,taky přeju všechno nejlepší k svátku :slight_smile: !

Petru,Veru,to máte na mysli toho vysokánskýho sádraře z nemocnice? :grinning: Ten vskutku v Krásnohorský bydlel nebo bydlí to už nevim jak je to aktuálně :grinning: .
17. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diyk za prani.
Lenicko,doufam,ze vam na zahrade bourka neco neposkodila jako nam,vitr mi vyrval masivni drevenej slunecnik,ukotvenej v dlazbe,protazenej stolem,no sila.Fouklo ho to ke stromu a ma zlomeny jedno zebro,coz me sere,stal litr. :confounded: :sunglasses:
17. črc 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek