• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
diky jsem chtela napsat a taky jsem chtela jeste nepsat,ze vam Lenicko preju hodne stesticka a ze vam ta bourka krasne vycistila povetri a urcite se vycasi!!! :wink: Mam tu zaskodnika na kline a umi pouzivat enter :grinning:
17. črc 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,ona se ta bourka snad vraci... :confounded:
17. črc 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Taky od rána myslím na Leni a na to, aby k nim počasí bylo milosrdné. Přesně mě napadlo, jestli jim počasí něco nazničilo na zahradě, určitě to včera chystali... Tak je potřeba říkat si, že prší štěstí.

Bell, nene, myslíme kolegu mého - ano, Petrunko - Luďana. :slight_smile:
Adam taky stál strašně brzy - Pánek se mě ptal, co umí, ještě mu nebylo 7m a já, že chodí kolem postýlky a on, že by tedy nespěchal, tak jsem se slušně zeptala, zda ho mám na spaní přivazovat... :grinning:

Maki, všechno nejlepší k svátku.

Šla jsem se kouknout na balkon - kromě toho, že si tam můžu otevřít koupaliště, mi to pěkně zdevastovalo truhlíky, tak uvidíme, jestli to rozdejchají
17. črc 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky,

Jj na Léňu její svatbu a hostinu na zahradě taky myslím jen co jsem viděla venku tu spoušť....
Ale prší jim štěstí a vysychá smůla :wink:

Maki vše nej k svátku!!! :slight_smile:

Díky buřině jsme od 7h vzhůru,nyní jdu vařit a přemýšlím co upéci :stuck_out_tongue_closed_eyes: že bych zase jela někam na dovolenou :grinning: kde mi uvaří a dají vše po nos..... :grinning:
17. črc 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak na Lenku myslíme všichni...ve čtvrtek jsem s ní mluvila a říkala, že už chystají na zahradě a jestli bude pršet, tak tam prý mají altán, ale při tom větru dneska nevím nevím, ale snad to nenapáchalo moc škody a i přesto si to užijou :sweat_smile: Aspoň že teď už neprší!!

Maki,
taky se připojuju s gratulací k svátku...všechno nej nej nej :sweat_smile:

No my dneska spali docela v pohodě! Jardu jsem našla u nás v posteli, vůbec nevím kdy přišel a spal do sedmi, což je u nás docela dlouho :sweat_smile: a Rostík teď chrupe, takže vlastně pohoda :sweat_smile:
17. črc 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky,já včéra vyprala všechny součásti spot´tákový nástavby na kočárek :sweat_smile: (každý jeden kus zvlášť-něco růčo ve vaně něco v pračce) a vtipně jsem si to porozházela na balkoně přes židle,že to jako krásně vyschne............vyschlo....ovšem jak jsme ráno vstali zároveň s bouřkou,tak než mi to docvaklo....no nikam mi nic neulítlo,mám všechny kusy,ale sušit budu dnes znovu :grinning: .

Holky já dneska řešim záhadu....Janička se ráno vzbudila a postel měla mokrou-peřinu ,polštář,prostěradlo :rolling_eyes: ,tak jí řikám jééé Jani ty ses počůrala a kouknu naní,chci ji svlíknout a kalhotky(v tom vedru spinká jen v těch kalhotkách) suchý :astonished: ,ne vlhký nebo navlhlý nebo tak něco prostě úplně suchý :astonished: .tak teď jako nevim,jestli se tak potila jakoprase,že mám všechno mokrý nebo,jestli chtěla na záchod a jak spala tak si jen sunfdala kalhotky vyčůra se a nedošla při tom na nočník apak si je zase nandala....... :astonished: :grinning: .no fakt nevim.dala jsem teda všechno vyprat,na očuch to bylo takový neidentifikovatelný :grinning: ..no prostě záhada jako blázen :grinning: .
17. črc 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, to je tedy fakt záhada... Já zas tenkrát řešila, že měl Adam mokrý pýžo a postel suchá, až pak jsem přišla na to, že chlapečkový čůrají jaksi jinak a měl mokrou jen peřinu zespoda :grinning:
17. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, kluci jsou náááádherníííí :slight_smile:
17. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
"Maxi,pojde se vysmrkat!"
Zdrhajici Max mi mava a vola"Papa,lasko!"
17. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,nevzala si tajne do postele nejaky piti? :grinning: To je jediny,co me napadlo...
Diky vsem za prani k svatku. :slight_smile:
17. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,to je dvojitá radost coooo :slight_smile: ,klukům to moc sluší :slight_smile: !

Terez,ještě žes napsla,že chceš něco upíct :grinning: . Jsem si to dopo akorát znova otevřela že si vás dočtu a hned mě trklo MOUKA :grinning: .manža totiž akorát odjela na nákup a já mu jí nenapsala :grinning: .Mobil to naštěstí zachránil.

Veru, :grinning: no já tu záhadu zatim nerozlouskla......ještě mě napadá,že jí ty kalhotky mezi tim uschnuly,ale proč tim pádem neuschnulo všechno ostatní okolo.....bylo to mokrý docela dost :sweat_smile: .A Janička neví a jestli ví tak neprozradila :grinning: .
17. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, :grinning: papa lásko :grinning: ,kde se to naučil ? :grinning: asi ví jak tě odzbrojit :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak pití jsem zkonrolovala..a z lahve co tam má nic neubylo,tak jedině ještě ,že by si sama v noci došla načepovat :grinning: .Jaňule mě taky občas vyráží dech ,tuhle spala a já si nechala otevřený dveře na balkon ať to pořádně luftuje a ona mezi tim vstala já si jí nevšimla, šla na ten balkon a sedla si na tu nejbezpečnější židi(co nejdál od zábradlí) a slunila se a volá mamí tady jsem na balkoně,pozor dávám :grinning: neb já jí tam nechci pustit a i když je pod dohledem tak jí furt zdůrazňuju,že musí bejt opatrná a nikam nelízt a dávat si pozor.No já z toho měla málem infarkt,ale jsem ráda že se hned sama nahlásila. .No a jednou jsme tak přijeli autem na dvůr,Jára vzal všechny krámy z kufru a šel obloženej nahoru,já se mezi tim soukala z auta,ale seděla jsem u holek v zádu,tak jsem nejdřív vycvakla Janičku,že vylezu její stranou.Ona samo hned vyskočila a letěla do baráku na schody a já za ní hulákala jako blázen. Janičko zastav se,stůj,nemůžeš sama na schody a úplně pološílená jsem vyskočila z auta..........a ona se najednou vrátila zpět a úplně s ledovym klidem mi řiká NEBOJ SE a culila se u toho :rolling_eyes: :grinning: .
17. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Pozdravuje vás Lenik, moc jí to slušelo, Daneček měl na čele bouli a celý to bylo (a ještě stále je, to jen já už šupajdila se 400 snímky domů) super :dizzy_face:
Mám pověření vám sem nějakou fotku nahrát, tak jdu něco vybrat :wink:
17. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro tak šup šup :slight_smile: sem fotečky sem :wink:
17. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,ja mu vzdycky rikam,ze je moje laska,kdyz se mazlinkujeme,tak to bravurne pouzil.
Laro,foto,foto!!! :grinning:
17. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm sluší jim to oběma :slight_smile:
17. črc 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé krásný!!!!!!!!!!!!!! :wink: -fakt jim to sekne :wink:
17. črc 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůů to je nádhera :slight_smile: ,a ten deštníkoslunečníček je prostě úžasnej :slight_smile: !.Hoď sem ještě nějaký fota :slight_smile: .
17. črc 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, no tak to jednou bude teda pěknej svůdce :grinning: :grinning: :grinning: .
17. črc 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moc pěkná fotka a souhlasím že jim to sluší :sweat_smile: a dívám se že i to počasí nakonec vyšlo :sweat_smile:
17. črc 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Lence s Tomášem to moooc sluší...

My jsme pěkně v .... - myslela jsem, že Petíka něco poštípalo, ale nějak mu těch pupínků přibylo, tak jsme těsně před zavíračkou (rovnou z pískoviště!!) jeli na pohotovost - máme NEŠTOVICE!!! :frowning2:
17. črc 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo no nekecej!!!!!!!!!!!Jé kdybych jěště neměla naplánovanou dovču tak si to přihasím na návštěvu ,to bychom měly za sebou.....
Tak hlavně ať to Petík dobře snáší,myslím ale že když jsou takhle malý děti je to lepší než u větších...
17. črc 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, no nekecám... fakt :angry: - nejvíc mě štve, že budou horka a my doma - 2 - 3 týdny!!!!
Zatím dobrý, ani nemá teplotku, nic, tak snad... Adam to měl téměř na den o rok později. Jsou to vzorné děti učitelky - marodí o prázdninách :grinning:
17. črc 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak to je na houby, ale aspoň to budete mít za sebou! Hele a možná je to lepší přes ty horka být doma, dyť se ani ven nedá jít...teda nemyslím zrovna dneska! Kde jste k tomu přišly?

Jo a ještě jedna fotka jak byli kluci na kole v Bádu na tramvaji :sweat_smile:
17. črc 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeda,Leni a Bobanovi to moc slusi!!!!
Verco,teda,kde to na nej mohlo skocit?Ja nechalaMaxe naockovat,teda alibisticky kvuli sobe-ja je nemela a ve ctyriceti je fakt mit nechci..... :unamused:
17. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dr říkala, že to teď strašně řádí a ty viry prolezou i klíčovou dírkou... Mohl to chytit od někoho, nebo v obchodě, autobuse, prostě kdekoli - a navíc tak 2 - 3 týdny zpět, takže toho se nedopátrám... :frowning2:

Maki, nechci tě děsit, ale dost dětí je má i přes očkování - zrovna mi to dnes říkala magistra v lékárně, že nechala dceru naočkovat a měla je - a slyšela jsem toho už víc :frowning2:
Tak ať vám přeje štěstí...

Prin, no nevím, v paneláku - zatepleném - v těch vedrech???? :frowning2:
Kluci si to užili, co? Tvého muže znám od vidění i jména, jen nemůžu vykoumat, odkud... :wink:
17. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo???Tak to se ve finale budu muset nechat naockovat sama.... :angry:
17. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,
no jo, užili, oni když je počasí, tak jezdí v neděli nějakou trasu a já si "odpočinu" :sweat_smile: No hele, on tě nezná, ani od vidění, ale nevím, je mu 37 to jste skoro stejně a dřív dělal v Grafiatisku!
17. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki - no fakt... :frowning2:

Prin, já myslím, že z dětství - ZŠ, tábor, hory, něco tak... Tipla bych tu ZŠ - Vrchličák????
17. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek