• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Verčo,
chodil do Boletic, on tady bydlí prakticky od dětství...hele, mě taky štve když někoho znám a nemůžu si boha vzpomenout odkud, pak nad tím furt dumám! :wink:
17. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
jéééééééé max je kouzelnej..............jsem na tom nejak asi ty,chtela jsem nestovice kvuli sobe a případnému druhému tehu,taky jsem je nemela,když to tu ted Verča píše????????????tak nevim nevim,koho ted????????????????

veru,
jéééééééé fakt,já bych se hlásila,ale já je nemela,tak se bojim :angry:

prin,
to ujede??????????to je šikulka :wink:

17. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
rádi se zastavíme,jezdim tam skoro denne :wink:
17. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, to mě taky štve - tak možná tábory - Mařenice, Kytlice, nebo hory - Kořenov od Kovohutí... To je jedno. Je o 2 roky mladší - jen :grinning:

Natt, no tak koukám, že je neudám :grinning:
17. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
ne ne a ted kor,když je Tomáš pořád mimo domov :unamused: ,nedelám si iluze,že je nedotáhne ze školky,ale teda s tou vakcínou jsi me dostala,meli jsme v plánu mu je dát v srpnu :unamused:
17. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,
jako Jarda? Neblázni, to fakt ne :grinning: On jede na sedačce a jede Michal :grinning:

Veru,
tak Michal prý jezdil jenom od Kovony...

Tak koukám jak se Rostík postupně otáčí v postýlce, je to zlato a když spí tak ještě větší :sweat_smile:
17. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
no jsem tatar nooooo,me se to nezdálo :grinning:
17. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, ale já už asi víííííííííííííííííímmm - co veslování??? (A už dávám pokoj :grinning:)
Rostík je šikula :wink:
17. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
myslim,ze byla tolik spocená!!!!!!!!!!!!!!§me se to stalo je to asi týden,byl totiž naučenej spát přikrytej,jinak spí nahatel,bez polštářku Amálky ani ránu a muzu ti říct,že ta deka pod nim a amálka se dali ždímat,tak jsem ho ukecala,že bude usínat jen přikratej,tou osuškou plínkovou a ne teplou španelkou :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!

veru,
nedá ti to vid :wink:
17. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda neštovice :fearful: ,Veru tak držim palce ať tomá co nejhladší průběh,sic je to v létě k vzteku :frowning2: ,ale jak řikáš kluci vědí,že marodit se má přes prázdniny :grinning: .My jsme teda Janičku naočkovali tim priorixem tetra,i když mi to přišlo trochu zbytečný, neb jsem měla strach,když jsem byla těhule,aby mi s nima Janička odněkud nepřišla.Sice zrovna neštovice jsem v dětství podělala,ale člověk nikdy neví když je nějakej ne moc zrovna košér bacil na blízku.......ovšem,jestli je slavný očkování nanic tak to jsem z toho teda odvázaná podvakráte :rolling_eyes: .

Natt,nanávštěvku přijďte,ale nesmíte se moc leknout bordelu,já tomu teď poslední dobou moc nedám :sweat_smile: .Čoveče propoecený to možná mohlo bejt.já nevim furt mi to přijde jako záhada,ale ona se taky tak po různu tulí k polštářku a peřině......a je fakt,že já spim v noci úplně odkrytá neb sotva lapám po dechu a taky se potim jako prase.Vůbec nejlepší je večerní uspávání...........jak se na mě Janička lepí ajsme spocený obě až hrůza a teprve když už začíná zabírat tak se otočí a div mě nevykopne z pelechu jak si che udělat prostor na vychladnutí :sweat_smile: .

Prin,tak tramvaj v Bádu je super z těch by Janička taky bal unešená.A to je normální tramvaj co jezdí po městě nebo je to nějaký místo,kde jsou k vidění? :slight_smile: No hele Prin jako jo..mě zasejc vrtá hlavou,že moje spolužačka je provdaná Klaudyová :sweat_smile: ,ale tak te´d nevim jestli to je tvoje jméno vyvdaný nebo za svobodna :sweat_smile: ,abych věděla jestli se mám pídit po příbuzenskosti :grinning: .
17. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
a vše nej k dnešnímu svátku...............přejem zdravíčko,stestíčko...............uf,jeste jsem to stihla :wink: ,až ted jsem se zastavila,třídila jsem vecicky :wink:
17. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ter nejstarsi syn byl kojeny do dvou let prostredni 4mes a tenhle bude asi porad.veru diky.bell ja ho neucim.sedi sam jen kdybych ho nechala nam bylo v patek 5mes.taky jsme zivy az hruza.presne jak rikas necham ho pet min v postylce jen jdu treby na wc a nez prijdu je cely otoceny a sprajcnuty ve spryclich.no jo mame co jsem chteli.ale stejne je to radost.laro nadhera gratuluju
17. črc 2010 ve 23:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
Maki vše nej ke včerejšímu svátku:slight_smile:
Dětičky máte úžasný a krásně šikovný:slight_smile:)
Tak i přes tu vichřici to Léňa vychytala, to je moc dobře a moc jim to sluší :grinning:

Veru to je radosti co? tak hlavně ať má Petík co nejlepší průběh, já měla v dětství na každém kotníku jednu neštovici a víc ani prd.. ale brácha to prý měl po celém těle a až do krve... chudinky malý :frowning2:

A máme pátý zub:slight_smile:))
18. črc 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Veru,
vyhráváš první cenu :grinning: jasně, z vesláku jo, máme tady fůru medailí...ty jsi taky veslovala?? :sweat_smile:

Bell,
je to moje vyvdané jméno,tak můžeš klidně pátrat :grinning: ta tramvai jede ven z města do kopců a kluci pak jeli nazpátek z kopce asi 8km! :wink:

Dandy,
moc krásná fotka!!! :sweat_smile:

Sin,
gratulace k zoubku :slight_smile:
18. črc 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Prin, ale že mi to dalo zabrat. :grinning: Ano, chodila jsem na veslák docela dlouho a medaile mám doma taky :slight_smile:

Holky, tak nevím, jestli to fakt jsou neštovice - pupínky nepřibyly, a ty, co má, se nijak nehorší - ba naopak, je to lepší a lepší.... ??? :astonished:
Leda by to měl jako SIn...?
Asi zítra zajdu k dr.....

Dandy, malej je krásnej :slight_smile:

Sin, gratulace k zoubku - hlavně ať to má hladký průběh. :wink:
18. črc 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy,malej má nádhernej úsměv :slight_smile: .JJ no máme co jsme chtěli :grinning: ,zatim mě ještě nepřešel elán,že bych chtěla ještě nějaký další štěstíčko.............ten mě ale přejde ve chvíli až začne Jájina lízt a pak pobíhat :grinning: .Jaká to byla pohoda jít si na prochajdu s kočárkem a prošmejdit krámy dát si mrzku a jít v klidu dom.To teď už jde jen těžko,když vedle kočárku s miminkem ještě cupitá vzdorovité batole a představa,že budou kolem mě takhle cupitat obě......... :grinning: .Se mi ta vidina poklidných procházek nějak rozplývá :grinning: .

Sin,gratuluju k zoubku :slight_smile: .

Prin,no tak ta moje spolužačka se jmenuje Lída a má tři děti,to nejmladší se narodilo koncem listopadu - klučina Norbert .........nemáte nějakou takovou příbuznou ? :fearful: :sweat_smile:
18. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen jsem přelétla zpátky na komentáře ke svatbě...včera jsem už víc fotek nestihla hodit, páč po svatbě jsem se jen najedla a stáhla a prohlídla to kvantum (no 4 GB fotek), jednu upravila a vložila a jeli jsme na akci ke známým do Strádova u Chlumce...já tuhle každoroční akci moc nemusím (moc lidí, který vesměs neznám), ale letos to nakonec dopadlo tak, že jsme vydrželi až do 3 (!)...
Tak fotky budu dodávat prostě průběžně, jak to zpracuju...
18. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jednou diky vsem za pranicka.
Tedy,jako jednomatka bych se vyspala dosyta.Max je u babi,Emca se najedla vecer v 19 hodin,rano v 6 a spaly jsem do 10. :wink: Tomu rikam hodny miminko.Akorat asi od Maxe chytla rymu,trochu v ni chrci a obcas si zakasle.Zatim je bez teploty,doufam,ze z toho nic nebude.Max to okolo 4 mesice mel taky,akorat teda mel vyssi teplotu a vyklubal se z toho zanet prudusek. :unamused: Nicmene,babi hlida az do zitra,tak jdeme na trimesicni kontrolu a mudra ji zkoukne,holt ji prinejhorsim nenaockuje.Konecne neni parak,myslim,ze u Podolsky bude naval. :confounded: Kazdopadne me je zima. :grinning:
18. črc 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tady paní Pavlíková :grinning:

Všem děkujeme za přáníčka a pochvaly.

Bylo to úúúúžasný!!! Asi nikdy nezapomenem na den D, který začal tím, že ženich na balkoně viděl hromy blesky pár metrů od sebe a nadával, že je to v prdeli a v tu samou dobu nevěsta bulela před Kauflandem, že všechno zmokne a všichni nás budou nenávidět :grinning: Nervozní jsem byla jen v kadeřnictví a pak cestou do Jílového a tam to ze mě spadlo. Obřad bomba, místostarosta Zibner s námi v novinách hodně spolupracoval, tak nám to ušil na míru a zmínil se i o skvělé spolupráci, pak povídal o Danečkovi... ten mimochodem celý obřad pronášel svoje proslovy a to dost nahlas, pořád se ptal "Co to je" a výskal :grinning: :grinning: :grinning:
Na zahradě nádhera!!! Počasí jak objednané, teplo akorát, lehký větřík. Bylo to neformální, přípitek v kruhu na zahradě, dort nám pekla paní z Chrochvic domácí a teda neměl sebemenší chybu. Hlavně byl i dooost mňamózní, lepší jsem ve svém životě nejedla.
Zábava byla v pohodě, jídla až až až až, spousta zbyla. Pití taktéž. No a pak se měl konat únos nevěsty. A u nás to bylo naruby. Můj tatínek už měl "špičku", tak se oblékl do mých šatů, vzal si paruku, můj závoj i šperky a unesli jsme jeho :grinning: Ženicha to stálo litr a pusu táto-nevěstě :grinning: Fotku dodám, stojí to za to, má i knír. Pak táta třikrát poblil třešeň a před půlnocí, no co vám budu povidat... všichni svatebčani skončili nahatý v bazénu na zahradě :grinning: :grinning: :grinning: Byla to jedním slovem PRDEL a smějeme se ještě teď. Můj táta už míň, ten má solidní kocovinu :grinning:

Laro, hrozně ráda jsem tě poznala, jsi opravdu sympoška :slight_smile: Ráda tě zas někdy uvidím.
18. črc 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Leni, mladá paní,
už se moc těším na fotečky a moc ti závidím.doufamze se nekdy sejdeme venku a pokecame.
18. črc 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, díky, fotky stáhnem asi zítra :slight_smile:
18. črc 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím mladou paní:slight_smile:
My měli docela fajn víkend...včera odpolko jsme byli na Škrabkách u babičky Šimonkovy kamarádky Soničky,děti si super vyhrály.A dneska u dědy na obědě a po spinkání u oblíbený tety na zahradě.Konečně jsme po stresech trochu relaxovala a zítra se mi vůbec nechce do práce.
18. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak parada,krasne vam to vyslo!Super!!!Moc jsem na tebe myslela! :slight_smile:
18. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, děkuju a tobě dodatečně přeji všechno nejlepší k svátku! Hlavně štěstíčko a ať ti vyjde všechno, co si přeješ :slight_smile:
18. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je paráda :grinning: ,skvěle jste si to užili :grinning: !!! Všechny jsme tu na vás vzpomínaly jak jsme se ráno probudily do bouřky ,aby vám to počásko přeci jen přálo :slight_smile: .
18. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, SUPER, to je krásný, budete na to rádi vzpomínat... :slight_smile:
Ještě jednou hodně štěstí vám všem.

Maki, ta je krásná... :hearts: a čilouš :slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky,
Leni,
paráda, tak to jste si užili se vším všudy! Moc vám to přeju a ještě jednou gratuluju, hned bych se vdávala znova! :sweat_smile:

maki,
to je moc pěkné video, Emča se má k světu! :sweat_smile: Heleď, máš ještě ty plínky? :slight_smile: Jedny bych si kdyžtak vzala!
19. črc 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a hezké ráno všem :slight_smile:

Šla jsem s Petíkem k dr - ty neštovice se mi nezdály - pupínky se po 2 dnech zlepšily, žádné zrání, žádné puchýřky, prostě jsem měla pochybnosti. Dr řekla, že to neštovice nejsou :slight_smile: Jupíííííí!!!!
19. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni, tak to je fakt super, my na vás všechny myslely hned z rána, jak lilo jako z konve...tak aspoň že tak :grinning:
Veru, tak to je super ne?? Dája je taky opupínkovanej, ale taky už to má lepší, jsou to potničky jak prase, a přitom tu běhal polonahej, ale pod plínkou na prdelce to měl tedy fest...
Maki Emča je zlatíčko :wink:
19. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek