• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky ahoj, jo, četla jsem, jak jste na nás ve svatební den ráno myslely. Díky za to, přivolaly jste nám krásné počásko.
19. črc 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar!
Tak Emca ma 6030 g.a 65 cm. :wink: Dostala pochvalu.Max mel ve trech mesicich o kilo min,schvalne jsem to zkoukla.Naockovana neni,nema zahojeny vridek po TBC,museli ji to vymacknout,ta plakala,chudatko moje malicky.Nez ji ublizili ale byla jako slunicko a smala se na doktorku na cely kolo.Zlato moje.Takze ocko az v srpnu,pokud to bude v cajku.
19. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, pěknýýýý!!! To je ale buclinka :grinning: Daneček měl ve 3 měsících 5700 g a 61,5 cm.
19. črc 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
a kdo řek,že to jsou????????? :angry: ,dr na pohotovosti??? :unamused:
19. črc 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, snad mi Martinka s Pavlínkou nevynadají, že sem jdu dát pár fotek z poslední návštěvy u Pavly :slight_smile:
19. črc 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no jasne ze neva! :wink: Zrovna mi tu asistent ukazuje na fotky a rve "aubus u tety!"
19. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Makinko, tak to je hezký :grinning:
19. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
jasně že neva, pěkné fotky :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
svatbu jste meli překrásnou :wink: ,když mi bude smutnu,juknu na ne znova,protože tatka fakt zabodoval.............jsem se tu tlemila jak blázen :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!!!bych chtela videt výraz tech servírek :grinning:
19. črc 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek......tak já zasejc usnula u Janičky :grinning:

Maki,my jdem s Jaruškou k dr. zejtra tak jsem zvědavá na váhu,centimetry se nedozvim neb Pánek mimina neměří :grinning: až od jednoho roku a to ještě tak nějak odhadem :grinning: .Neb podle něj je mimino pakticky nezměřitelný,takže jen váhu,hlavičku a hrudníček :slight_smile: .tak si maluju,že nás naočkuje.uvidíme podle mě má po tbc vpich zahojenej.My jsme jí to postupně vymačkávali samy po koupání (teda asi 3x) Pánek nám to sám řek,že je dobrý tomu trošičku opatrně pomoct.Teda Jájina taky u toho chudák brečela,ale bylo to šup šup ,my jsme prostě saďouři no :grinning: .No a podle očkování dáme už nejspíš ty náušničky....nebo možná až za dva tři tejdny neb bude mít Jára pár dní dovču,tak aby jsme nikam nejezdili s čerstvě propíchnutejma ouškama .
19. črc 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,klukům a slečně na návštěvce to moc sluší :grinning: .

Prin,jak to děláš,že má Rostík dudlíčka?....Jájina ho sice taky chvilku měla...........ale už jsem to vzdala :unamused: ,nějak jí nepřijde moc zajímavý žvejkat kus uměliny :rolling_eyes: .Porád jsem jí ho podával a podával a podávala a vydržel jí v puse, když to byl výkon tak pět minut,ale většinou tak pět vteřin :rolling_eyes: ,takže zase máme kojený dítě bez dudlíku :confused: ...zatim teda usíná vcelku v pohodě,ale když si vzpomneu na kojenou bezdudlíkovou Janičku......to je vůbec nejlepší kombinace co snad může bejt :sweat_smile: .
19. črc 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz nam lezou zouby uz dva dny brecime.zacaly se nam klubat uz ve trech mesicich ale zarazily se a tak to ted asi protrpime.v sobotu jsem mela vztek.sousedi slavily narozeniny ale ten rachot.hazely petardy ale nevim co to meli protoze to byly rany jak z dela.musela jsem zavrit okno aby malej aspon trosku spal takze se potil az hruza.spal chudak v dusnu,zabila bych je.a oni se tomu druhy den jen smali.no a uz mame v peti mesicich 9kilo.pri kojeni.tak nevim jak bude pokracovat.mame holt cvaldu.my mame dudlika jen na usinani pak ho vyplivne a nekdy ho ani nema.
20. črc 2010 v 11:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že to tu máme samýho cvalíčka :slight_smile: :hearts:

Emči je tedy taky pěkný kus, to se musí nechat :wink:

Dandy, ten má tak krásný výraz, je moc moc roztomiloučkej.... A ty sousedy ti opravdu nezávidím - ale to si člověk vybrat nemůže.

Fotky z návštěvy jsou super, dětičky jak malované a všechny moc hodné - no není to krása??? To vám moc přeju :slight_smile:
I když já se zatím taky nemůžu stěžovat.

Dudlík u Petíka moc nejel a taky tak nějak kolem půl roku odezněl - jen já tomu přád nevěřila a měla jsem ho nachystaný... :grinning: Pak jsem ho zahodila a je to :grinning:
20. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy,9 kilo :grinning: ,tak to je slušná práce :grinning: :grinning: :grinning: .Si pamatuju,že s náma chodila na plavání maminka,který se taky narodil velkej chlapeček(jen o něco málo než Janička) a v roce a půl měl jen páar deka přes devět kil :astonished: a toho furt ještě kojila(samo už jedl normálně).Malej byl sice jak kostitřásek,ale on byl takovej čiloušek ,že se ani nedivim, byl jak neřízená střela a jeho tatínek je taky kostitřásek takže to klukovi už asi zůstane :slight_smile: .Jinak nám se taky prořezávaj zuby.,taky začly kolem druhýho měsíce,pak nastal chvilku klid a te´d už pár dní Jájinka slintá jak bernardýn a štípe mě do prsou :rolling_eyes: a v noci jak byla neskutečně hodná a spala osm hodin v kuse....tak už spí tak max pět a mezi druhou a pátou ráno se několikrát vzbudí a zase usne(naštěstí neřve,ale žvejká dečku) ,tak tiše doufám,že to půjde rychle a nebude se s tim trápit další dva tři měsíce :rolling_eyes: .U Janičky to naštěstí bylo raz dva a ve čtyrech měs. už ty první dva zoubky měla........ale mít toliko štěstí podvakráte..no uvidíme :confused: .Jinak úplně s tebou cejtim.co se hluku v noci týká.My pro změnu bydlíme u hospody :rolling_eyes: .Holky už si naštěstí nějakym zázrakem zvykly,ale já se teda o víkendu(te´d o prázdninách častěji) budim.Nejlíp,když se nám utábořej rovnou pod oknem a vyslechnem si ve dvě ráno opileckou hádku :sweat_smile: .S tim dudlíkem......já si tak přála,aby aspoň Jájina chtěla dudlíka...........chjooo.Jak je to jednoduchý dítě zašpuntovat,aby se samo uklidnilo........no mám pech.Janička si kolem roku začla cucat palec jak jsem jí pomalu odstavovala a když jsem jí v roce a půl odstavila úplně tak si ten palec málem sežrala...........te´d už teda is na to trochu myslí,ale přeci jen když je unavená tak ho do tý pusiny šoupne,takže teď když už jsme bez pín,tak pomalu začnem ještě odvykat paleček :frowning2: .
20. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já vám pochválim všechny děti,všechny jsou roztomilý a šikulky :slight_smile: .Já neznám maminku,která by nebyla přesvědčená o tom,že její dítě či děti jsou nejúžasnější na světě :grinning: :grinning: :grinning: a ani bych takový maminky nechtěla znát :rolling_eyes: .
20. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já si myslím, že to přiroda s tím, že moje dítě je to nej..., má dost promyšlený. Jak by se asi vstávalo v noci k miminku na pokraji sil, když by si mamka myslela, že sousedů holčička je hezčí a lepší než její chlapeček, že? :grinning:
20. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jak to myslíš,že si to myslíme?Náš chlapeček PROSTĚ JE nejkrásnější na světě!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
Jinak vás,holky.zdravím,opět z pracovního procesu.Zítra jdeme na kontrolu na chirurgii,tak snad nás nečeká další jobovka..
20. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky je samozřejmě nejúžasnější!!!!!!!!!!!!!!!
20. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,Petru,no samozřejmě :grinning: :grinning: :grinning: .Moje holky jsou taky nejúžasnější na světě jak jinak :grinning: :grinning: :grinning: .
20. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, můj taťka je fakt božan, to byla akce! On je pro všechno, já se málem počůrala smíchy :grinning:

Petru, držím všechny palce!

20. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,fotky jsem zčíhla už včéra....teda,ale že jich je :grinning: .Fakt jste to měli supr,takový uvolněný a v klídku domácího prostředí :grinning: .Takový svatby jsou nejlepší :grinning: !
20. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,taky jsem koukala na foto uz vecer,moc pekny a evidentne jste si to uzili! :grinning: Tobe to mooooc sluselo! :wink:
20. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,uz zuby,jo?Si teda pospisila,princezna.Emca jeste nic,ani naznak,ale Maxikovi taky rostli pozdeji,pak kouknu,kdy se mu vyklubal prvni.
Dneska den blbec,opet me v 8 rano vzbudili remeslnici,tentokrat pokerovanej podlahar,mela jsem veeelikou radost,ze me vidi 3 minuty po probuzeni.Jeho sefik si jaksi neulozil moje cislo a nemohl zavolat,ze dneska prijdou listovat podlahu. :unamused: Max se posral v chodbe na zem,byobo mu vypadlo nohavici kratas :grinning: ,Ema ma boleni briska,ja se najedla az ted,uz jsem padala hlady na hubu.Cekam svaru s familii,tak pecu babovku a nejak nezvladam svoji nervovou soustavu.Dala bych si pivko a nohy nahoru nejlepe.....
20. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme nbyly moc velky.meli jsme 48cm a 3165gr.zato ted si to umi vybrat.i doktorka se pta jestli nahodou nemam misto mlika svickovou :slight_smile: tak ani sama nevim.vsechny deti maji neco do sebe a vzdy jsou pro svou maminku ti nejkrasnejsi atd.ja osobne neznam osklive dite a pokud ano tak je hezky urcite jinym zpusobem.dekuju za pochvalu.daneckovi vyridim ze se libi.
20. črc 2010 v 17:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
zdravim všechny a chválim fotečky,jen jsem to rychle zkoukla................každej večer me chytl ted rapl a uklízim a vyhzauju,cetky,staré boty,oblečení,co se už nehodí,rozbité hračky a atd.............vše co se tu válí zbytečně,zatim jsem stihla jen skříně a koupelnu a předsín,budu pokračovat :wink: ............musim nenápadne,manžovi by se jeste všechno hodilo,nebo dalo spravit :wink: ............ :grinning:

jinak v sobotu jsme byli v Zoo v Ustí a v nedeli v Babylonu s TATÍNKEM :wink: ,mel den volna a tak jsme jeli.............a jeste s bráchou a segrou a drahýma polovičkama a detma.............no zas máme na deset let vabráno počítám,brácha s náma nikdy moc nepeče,tak nevim,co se stalo :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!

dávám fotku jak spí Šimon když se přesune k nám a já spim v nohách :unamused:
20. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jájiž tradičně před chvílí vstala od Janičky z postele........jakmě ty poslední noci Jaruška nenechá moc celonočně vyspat tak jsme nějaká náchylná na spaní :sweat_smile: .Já snad u ní usínám dřív než ona,hned jak si lehnu :sweat_smile: .

Tak mi byli dneska na tříměsíční prohlídce a máme 6450g a cm nevim :sweat_smile: ty se fakt neměřili,ale doma jsme jí vzali metrem a máme asi taky těch 65 nebo 66 cm nebo tak nějak :sweat_smile: moc se nám u toho mrskala :grinning: .Naočkovaný nejsme neb se dr. přeci jen ještě nezdálo očkování tbc,takže máme radši pro sichr přijít za 14 dní a dostanem hexu,nám se to hodí,když má manža tu dovču,tak ať nemusíme smrdět doma kdyby měla nějakou reakci :slight_smile: (budem teda nejdál na chatě...no ale stejně) .

Prin,tady jsem objevila tu tvojí tramvaj v Bádu :sweat_smile: : http://www.ceskesvycarsko.cz/pruvodcovske-sluzby/tramvaji/
20. črc 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš zas tam mám chyb jak netento.......no,ale jinak se to po mně dá přečíst,né :sweat_smile:
20. črc 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Týýýý brďo :grinning: :grinning: :grinning: a naši už je někam vyházeli :grinning: a že jsme jich měli,hergot :grinning: .To je fakt pěkný retro :slight_smile: .
20. črc 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek