• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky,
tak já mám dárky už dlouho koupené, jenom jsem dokupovala nějaké drobnosti, ale už to je komplet. Dokonce jsme včera přivezli stromeček a jak píše Maki, taky chci mít klid a pokud nebudu muset, tak do žádného obchodu nejdu.
Jo, ale chtěla jsem vám napsat, že 13.12 jsou na Úštěku ti andělé. Když nebude pršet, tak jedeme! Je tam spousta krámků, živá hudba a andělé se spouštějí nějak dvakrát během dne a večer v 17hodin. Ale bývá to o trochu dřív a je to fakt pěkné, tak se třeba uvidíme! :sweat_smile:
9. pro 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
larakroft,
MMB je mimibazar,kde nakupuju i já a jeste MMA-mimiaukce.......taky super :wink:
9. pro 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, Daneček šel spát večer v sedm a spí ještě teď. U večeře a pak o půlnoci nám předvedl super hysterák, vůbec jsme nechápali, co se děje, ale vždycky se pak uklidnil a smál se.

Dančo, tak Vendulka možná na kaše nebude vůbec. Daneček má taky radši maso se zeleninkou. Uvidíš později.

Kamčo, teda ty jsi rychlík. Je fakt, že bych možná taky už měla napečeno, ale já dělám jen jedno pečené cukroví a ode dneška začínám s nepečeným. Dnes raffaello, zítra vosí hnízda, pak ty švestky v rumu a čokošce. A budu ti moc držet palce, ať už jsi konečně těhulka. Dárky ještě nemáme všechny, docela jsem z toho už nervózní.

Prin, tak to jsem na tom jako ty. Nemám ráda nakupování oblečení a až jsem si kolikrát říkala, jestli jsem normální ženská. Tak jsem ráda, že to tak máš taky. Úplně nesnáším zkoušení věcí :grinning:

Petruš, já taky nakupuji na MMB a rozhodně ne drahé věci, jak tak koukám, máme to tak všechny. A teď jsem zrovna na MMB objednala od jedné paní spací pytel za 79 Kč, hihi :grinning:
9. pro 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, ty andělé by se mi líbili...my byli tuhle v obchoďáku a potkali jsme Santu s tím zeleným skřítkem - pracně jsem to pak klukům (Ondrovi) vysvětlovala - on volal "jé, velikánskej trpaslík" :sweat_smile:
MMB, to je dobrý, tak to taky někdy omrknu.
Mně Martin spal super v neděli, když byl Zdenda (TM) na tom "vejletu", cickal jen dvakrát a dokonce si dobrovolně vlezl do postýlky a spal tam tak půlku noci. Zato dneska...řval, cickal snad 6x, furt "k mámě" a "k tátovi", no fakt radost :unamused:
9. pro 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mně se ratolest vzbudila v deset a od té doby jen řve a vzteká se. :unamused:
9. pro 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak to nic moc. Šátkuješ? Mně na řvoucí vzteklé dítě pomohlo skorem vždy nošení (když už jsem mu odmítla kojení) :unamused:
9. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nešátkuju. On mu možná zas trochu popolejzá zub. Už se dostává ven asi dva měsíce. Teď spinká, tak jdu kamarádce psát slohovku do školy.
9. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslela,ze mas taky pojmenovany ovce jako ja,Laro! :grinning:
Jinak ja par hadru za vic nez za trojku mam,ale vetsinou jsou to darky.Mam kozich z modry lisky,ale uz asi 15 let.Koupil mi ho prvni manzel,dneska bych ho s tim vyhodila,pac se mi vyvynulo ekologicky citeni :grinning: .Takze skoro porad visi ve skrini,vytahnu ho tak 2x za zimu.Pak mam kostym Moschino,naprosto bajecnej.Dostala jsem ho od kamaradky,delala v Italii v Milane u modni agentury a obcas jim nejak neco zbylo z prehlidek.No,cenu psat nebudu.Nicmene je to velikost S.Nechapu,ze byla doba,kdy jsem ho nosila a byl mi akorat :grinning: .Ten si schovam a neprodam.Tu cenu bych stejne nedostala a je to vzpominka na paradni pobyt v Italii.Jinak ted tak drahy veci nekupuju,maximalne boty a treba kabat nebo kozenou bundu.Na podzim jsem si kupovala Lewisky za 2500 a musela jsem se dost premahat.Sama bych si je nekoupila,jesteze tam byl Romca. :wink:
Mimi dneska prekvapilo a spalo do 9!Pak sel v 11 a ted mu tu stydne teleci k obedu a on porad chrni! :grinning:
Leni,jestli chces pujcit satek,NO PROBLEM.Maxina nosim hlavne ven,ted v zime ale ne a na doma ho nepotrebuju.A na uklidneni mimina to FAKT pomaha. :wink:
9. pro 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já loni a ven bez šátku nevylezla, tady bejvá toooolik sněhu, že nechápu, jak to tu s těma kočárama dělaj (je fakt, že jezděj hodně se sparkama, ale na to dvě děti nedáš....proto my teď ten bob...pardon, dvoubob :grinning: )...já vždycky měla bundu TM, aby se mi pod ní vešel i Macek...
A ovce bych určitě pojmenovala, kdybych nějaký měla ...ale zas pak nos kožich třeba z Julči nebo Pepiny :sweat_smile: (jako dítě jsem měla i pojmenovanýho pavouka ve skříni).
9. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo...ještě k tomu šátku...po poslední zkušenosti z letiště (Macek se mi schoval v krámě a já myslela, že je ztracenej/ukradenej) ho používám jako vodící šňůru :sweat_smile: ...ale jen na tom letišti :wink:
9. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se dnes dostali ven ještě za světla, i když sluníčko už jsme neviděli :unamused: Zato kríásně svítil velikej měsíc :grinning:
A potkali jsme pěknýho pomíka, Macek pak půl vycházky řehtal (druhou půlku se bavil tím, že mě honil běhat s bobem rychle, a jak jsem to rozběhla, vyskakoval za jízdy...sbírali mi ho pak monolyžující černoušci a kolemjdoucí stará paní :sweat_smile: (oni si mysleli, že jsem ho "vytrousila"....a on hajzlik skákal schválně :angry: .
9. pro 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laro :grinning:

Tak u nás noc šílená, Vendulka byla vzhůru mezi 1:15 až 7:15 takže faakt super.

Dneska jsme se byli podívat na ZŠ Komenského, děti tam měli vánoční jarmark, na mě moc lidí, ale potkaly jsme Kami s Eliškou. A já mojí učitelku němčiny :wink:.

Natt Šimonkovi také vše nejjj
9. pro 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte holky, jestli budou vánoční trhy na zámku a kdy?
9. pro 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro-http://zpravodajstvi.mmdecin.cz/kultura/vanoce-2008-v-decine-program-akci.html :wink:
9. pro 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, díky, to je servis :wink: (akorát se nám nic nijak moc nehodí...leda snad Vánce v Zoo nebo na koni :dizzy_face: ) Ale uvidíme.
9. pro 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo,
mám takový dojem, že nám ty kojené děti nějak zlobí. Jarda taky moc dobře nespal, ale bylo to asi tím, že moc toho nenaspal přes den, jak je přetažený a unavený, tak místo toho aby spal, tak se budí, ale zase se mi začíná ráno budit tak mezi 7.30-8hodinou, což je luxus :slight_smile:
9. pro 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxino mel 39,4.Za hodinu po Nurofenu to kleslo o stupen,nevim,nevim.... :unamused: :frowning2:
9. pro 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prin no ona nezlobilo, jen nespala, takže jsem nespala ani já, no snad to už bude dobré.

Maki chudinka malej, tak ať mu je bzry líp. Budeme na vás myslet.
9. pro 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pisatelky...

Kami, moc moc drzim palecky, at se vam to povede, my jsme dukazem toho, ze to jde ;)

Tedy vy jste drndy, ja vcera i dnes cely den trajdala, tak jsem toted docetla.

Tak my meli dnes vtipny den - cestou do nemocnice na kycle, mi bylo HROZNE spatne, v autobuse od zaludku a jeste me bolelo bricho a potrebovala jsem na zachod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zatla jsem zuby a vydrzela to oboji az k nemocnici, abych tam zjistila, ze dnes maji DOVOLENOU :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: - tak tam aspon meli zachod, ze? :zipper_mouth: :zipper_mouth: Takze pristi tyden znovu... :sunglasses: Nastesti moji rodice bydli kousek od nemocnice, tak jsem sla k nim, ale obidek jsem si nedala...
Cestou domu jsem se stavila v Hypernove a koupila jsem v akci plenky Happy - Big pack (86 kusu) za 259,- a pak jsme sli domu pesky, abychom se provetrali...
9. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danco,kdyz ono mu jinak nic neni,keca si v postylce.predtim si hral,smeje se.Kaslal chvilicku,kdyz jsem ho prinesla z venku.Podle me jen zmenou teploty,rymu nema.Mozna to budou zubaky.Mam podezreni na horni... :wink: Uvidime v noci a rano.Kdyztaj sjedeme k mudre.
9. pro 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo,
to je ono, stejně ikdyž je hodná, tak jsi vzhůru, to je jasné a ráno je člověk jak praštěný palicí! A spala ti aspoň ráno dýl?

Maki,
snad to bude v pohodě a klidně to může od těch zubů být! :unamused:
9. pro 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Makinko, tak to ti Maxíno spal nádherně. Daneček sice spal do 10, ale pak jen hoďku a půl po "o" a basta fidly, matko nazdar a dělal tu peklíčko. Poslintal a poblil skorotchýni, pak ho ještě krmila a on si poblil celou hlavu, protože dostal škytavku :grinning: Lahoda :grinning: A ten šátek bych možná vyzkoušela, jestli bys mi ho tedy na ozkoušenou půjčila :slight_smile: No chudák Max s tou horečkou :frowning2:

Laro, jé, já měla pavouka Kamila :grinning:

Vánoční trhy jsou tuto neděli od 10 do 17 hodin a jdeme celá famílie.

Verčo, ale copak? Nemáš k tomu ještě zvýšenou teplotu? Že by nějaká střevní chřipka...
9. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ten můj byl Jirka. Normálně mám arachnofobii, ale tohohle jsem snesla (bylo mi 5).
9. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nastesti ne-e... Rozchodila jsem to. Ale vloni - temer na den (10.12.) jsem mela nejakou koliku, ze skoly me pustili domu, ja to cestovala pres hodinu a segra mi nakonec volala 112-ku...
9. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prin nene dnes budíček 7:15 a byla vzhůru do té doby než jsem jí v 10dala do sedačky a jeli jsme vyvenčit pesu, pes den si dala tak 3x 20minut. šlofíka a teď ještě straší :frowning2:
9. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, marůdkům (malým i velkým) co nejrychlejší úlevu!

Ještě vám musím napsat, co se mi včera přihodilo...jsem si na to teď při tom spacím/nespacím tématu vzpomněla...
Teď posledních pár večerů jsme klukům četli Broučky, máme v poličce haldu knih, něco novýho, něco ještě po mně a ségře, něco po bratránkovi. Oni si, vždycky když se jedna knížka dočte, vyberou další...tak ti Broučci byli po bratránkovi, já je předtím znala jen z animovaných Večerníčků...docela se mi to líbilo, že ti Broučci musí furt poslouchat (fakt pravý poučný knížky pro ty mý lotry)....no a včera uspával Zdenda, vyšla na něj poslední kapitola...a on za mnou přišel, že co to je za pohádku, že všichni Broučci nakonec umrzli...že bylo 12 chudobiček za každýho Broučka (mně to furt nešlo do hlavy, vždyť přece ve Večerníčku se furt množí, vyprávějí si pohádky a tak)....jak mi to tak vysvětloval a mně ta hrůza, kterou navíc ještě předkládáme svým nebohým dětem, pomalu docházela....já normálně kvůli těm broučkům brečela jak želva :grinning:
9. pro 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, nejsi prvni, kdo z toho je vedle... smutny, vid?

Ja jsem zase tomu starsimu, kdyz byl jeste maly porad rikala:
Okolo lesa pole lan
hoj jede jede z lesa pan,
na vranem bujnem jede koni,
vesele podkovicky zvoni.
A pred chaloupkou dupy dup
a na chaloupku tuky tuk...

No a jednoho dne me napadlo, ze mu to prectu cele - byly mu asi 3 roky...
Nevim, jestli znas Zlaty kolovrat, staci, kdyz ti reknu, ze to je z kytice. Myslela jsem si, ze tomu nebude rozumet, ale vse pochopil, i vydloubane oci i urezane udy - no to bych si nafackovala...!!!
10. pro 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Verčo, jasmě, Zlatý kolovrat znám (nazpamět tedy ne :sweat_smile: )... to já jsem zase nedávno říkala TM, že by se mi evt. pro holčičku líbilo i jméno Dora (měla jsem jako dítě knížku Dora a medvěd), a on mi na to, že první si vzpomene na "zajdi mámo do komory, jsou tam ty oči naší Dory...." :grinning: Takže Doru nebrat...
10. pro 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak dneska mě po čtvrt na osm vzbudilo houkání hasičů a kdo ví, koho ještě. Přítel říkal, že už jezdili v půl sedmé ráno,když jel do práce. Mířili někam do Nebočad a asi i dál.

Laro :grinning: Pavouk Jirka :grinning: A k těm broučkům. Oni fakt umřeli??? To jsem nevěděla... A manžel má pravdu, napadlo mi mě při Doře to samé :grinning:

Verčo, tak to je dobře, že jsi to rozchodila. A loni to bylo až takhle? To je síla. Probůh, co jsi to četla dítěti? :grinning:

Daneček včera celý den proškytal, vždycky chvíli klid a pak zas hodinu a půl škytavka. Teď ráno se vzbudil a už zase škytá. :-/
10. pro 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Verčo a ostatní, dik Erben to jsou normálně horory, žít ten v dnešní době, tak je vedle něj Hičkok máslíčko, no a vůbec není ono hodně pohádek i třeba od Němcový je dost drastickejch?

Ježíš o tý Doře mi nemluvte... :frowning2:

My dnes vynecháváme i světýlka, malá budíček v 7, normál, mlíčko, ee, ale pak furt fňukala, protiva protivná, když jsem si jí vzala chtěla dolů a naopak, teplotu neměla, tak jsem jí v 8 dala do pelíšku a uspala a chrní do teď, jen se na ní chodim koukat jestli dejchá a nechápu.
10. pro 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek