• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
maki,
tak tomu říkám super den! :sweat_smile:
22. črc 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
ono to nejde nijak nemyslet,stejnak to nekde v zadu hlodá a jelikož nám se taky nezadařilo s čímž jsem počítala,začnu hledat tu práci a začnem zkoušet přístí rok znova,mezi tim skáknu k dr,jestli jsem v poho a koupim kdyžtak ovulační testy na sliny,ale to předbíhám :wink: ................jelikož mi řekli,že ovulaci nemám :unamused: ................taky mi už pak bude 29,tak bych to do 30 chtela zmáknout,ale znáš to,jak to človek moc chce,tak to nejde,takže neplánuju,Šimon je fakt po třech letech vymodlenej,takže ted bud a nebo :wink: ......................však ono se zadaří neboj :wink: ,ale muj názor je,že psychika delá v 80% nejvíc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale ted bych chtela sehnat nejakou práci a jít se na chvíli odreagovat :wink:

maki,
to je teda štěsíčko :wink:
22. črc 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Maki gratulace k výhře :wink: Kdo Ti volal??Ráno Lucka Sinková??

My včera u kámošky v Bynově,děti se vycákaly v bazénu na zahradě,holky a řeknu Vám malej Kristián je kachna!!Normálka radostí vejskal vůbec mu nevadilo že zbytek dětí cákal(já děti 2,kámoška 2+její švagrová co tam byla 2děti)
Pak jsme se tam zabrzdily ještě u jedněch známých,no ty taky bazén na zahradě...tak bylo koupání na novo!!
Dnes jsme jely za kámoškou do Boletic a od ní pěšo na koupák do Nebočad,taky paráda!!Ale v 16h nás vyhnala černá obloha,jen taktak jsme to stihly do auta,páč jsem parkovala u ní před barákem,nyní vařím a jsem nějaká přehřátá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petrunko klídek když jsem hoodně chtěla druhý mimčo nešlo to...pak jsem zašla do posilky a koupila si pár věcí typu alá mladá holka :grinning: a najednou těhu! :grinning:
U prvního to bylo hned(po mojí větě ujišťující že pro jednou se nic nestane)hihi
druhé těhu bylo po třičtvrtě roku snažení,s tím že jsem řešila menstruaci čínskou medicínou...
22. črc 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni uz jsem koukala a musim MOOOC POCHVALIT.jen at vam to vydrzi.veru my byly dneska taky na ocnim.jen mrkla z dalky videla hnis nic nerekla napsala kapky a poslala nas domu.uz to mame i v druhem.asi jak se smudla rucickama tak si to roznesl.snad nas to brzy prejde aby toho nebylo malo pridfala se ryma.ACH JO.ted tu malinko sprchlo ale nic moc.
22. črc 2010 v 18:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile:

Maki - dobrý!!

Petrunko, to tě tedy plně chápu - já se totiž takto trápila celých dlouhých pět let. A když se mi dařilo na to nemyslet, o to víc mě vzalo, když jsem to ZASE dostala - těch nekonečných 60 cyklů bylo tedy očistec největší. Ono se to řekne - nemyslet na to... Jenže u nás byl pes zakopaný uplně někde jinde, dr to věděli, ale nějak nám to "zapomněli" říct - pak si Košařová vyndala manželovy výsledky z Prahy, poslala nás do Pronatalu a do roka byl Petřík bez problémů na světě... Jenže ty roky, co jsme ztratili zbytečným čekáním, nám teď moc chybí a to další miminko dost zvažujeme - vzhledem k věku... :frowning2:
Držím ti palce, abys měla třeba takový zápřah, že na to prostě nebude ani nálada a ono to klapne. Věřím tomu. Zvlášť, když jsi Šimonka měla na první pokus - ostatně jako já Adama.

Dandy, to mě mrzí, že se mu to takhle zhoršilo, tak pozor, ty spojivky jsou totiž infekční :frowning2:

Terez, vy jste si to suprově dneska užili. :slight_smile:

Já taky - autoškola byla skvělá, byl to krásný výlet na Sněžník, do Tisé... no paráda. Ještě příští týden a šup na silnici sama :grinning: - třeste se!!!!!
22. črc 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,myslim,ze se tak jmenuje. :wink:
22. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Petrunko plně tě chápu, po 1,5 roce mi věta nemysli na to přiváděla k šílenství, u nás tedy zabraly léky na vysoký prolaktin a taky se to v práci zlepšilo a začalo mě to bavit, takže jsem si řekla, že když jo tak dobrý a když ne tak se zatím nic neděje, no a do dvou měsíců bylo zaděláno...
:grinning:
tady jsem našla pár rad (kdyžtak je to v levém menu sekce jak být v pohodě) http://merenibt.xf.cz/index2.html

Maki tomu říkám štěstíčko :grinning:

já byla dnes u holiče, tak mám super letní sestřih :grinning: a máme nějakou separační úzkost, máma hlídala, když jsem byla u holiče a když jsem se vrátila tak se na mě Davídek vrhnul a už se mě nechtěl pustit :fearful:

Terez náš Dája je taky lachtánek :grinning:
22. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mi teď písla kamarádka (už jsem o ní psala že jsme se viděly 4x v životě, je z Opočna) umřela jí dnes maminka na rakovinu,ale musím říct že si jí teda vytrpěla dost vážně!!........Tak že už nemá ani tatíka ani mamku v 35letech..
22. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy,moc děkuji za celou svoji rodinku :slight_smile:

Verčo, fakt machrovkyně, fakt ti fandím... kolik dneska stojej kondičky? A kde je děláš?

Terez, uf, to je hooodně smutné! :frowning2:
22. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, díky moc... Chtěla jsem kvůli autům v Centralu, ale tam byli HODNĚ hnusní, tak jsem šla do Atlantiku (vedle Obchodky v Hudečkovce), kam jsem chodila i do autoškoly - a fakt SUPER!!! Jedzí se dvouhodinovky - takže 1,5h čistého času a ta dvouhodinovka stojí 400,-
22. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,tak my se včéra večer pokoušeli o věděckou foto :grinning: - vyfotit povrch měsíce přes teleskop :sunglasses: ...........tak jako v teleskopu jsme si to jako parádně naštelovali a měsíc byl krásnej to jooo,ale foťák si tomoc nemyslel :grinning: ,takže nám z toho vylezlo toto (takže vlastně nic :grinning: ) :
22. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, díky za info, bude se mi hodit. Ještě uvažuju, kdy do toho půjdu. Na CENTRAL jsem slyšela pomluvy už i z jiných stran. Tam jsem se kdysi učila já, jezdila jsem s Petrikem, ale ten už teď řídí autobus. V Atlantiku už jsem jednou dělala kondičky a super, taky se znám s majitelkou Irenou Kereberovou. Skvělá prdlá ženská.
22. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kerberovou, ne Kereberovou :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell a mně se to líbí!
22. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se tady vykecávám, jdu si z polohy ležmo prohlídnout strop naší ložnice a zakápnu to. Tak páčko, dámy! :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,vídejko s klouzajdou je super.Teda hlavně to jak se Petík celej vlní :grinning: :grinning: :grinning: ,parádně kopíruje terén :grinning: .

Petru,hele já bych se přikláněla k Terezčině terapii..zajít si do posilky,koupit si nějaký oblečky tak na šestnácku :grinning: ..........prostě se oblbnout,aby si tělo řeklo,že je vlastně bezstarostí tak tady tu máš jednu velkou starost už na furt :grinning: :grinning: :grinning: .I kdyby nic jinýho tak se aspoň budeš cejtit tak nějak psychicky osvěžená :wink: .Já sama moc rad nemám,holky byly obě na první pokus...ale řekla bych že možná právě zabralo to osvěžení :slight_smile: .Jednu máme z Mníšku pod Brdy a druhou ze Špindlu :grinning: a obě dovolený byly takový jako plánovitě neplánovaný ,prostě jsme jeli a co nás napdalo to jsme dělali,nezkoumali jsme dopředu,co by se tam tak takmohlo dělat,kam se podívat apod. ,čas jenom tak příjemně plynul.... :slight_smile: .
22. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,čoveče tak jako nemůžeš vyhrávat všechno jenom ty :grinning: ,nech ty výhry tako někomu jinýmu a nevolej tam každej den :grinning: :grinning: :grinning: .

Sin,držim palečky s manžovou prací :slight_smile: ,stojí to za prd,já vim,a co teda nějaká ta práce v Ústí? Sice dojíždění,ale zasejc je to větší město-víc pracovních příležitostí.Tady v Děčíně je to s pracovníma místama pěkně zabitý :unamused: .
22. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, můj muž to z teleskopu bral webcamerou do notebooku a bylo to pěkný. Z toho pak šly dělat i pěkný fotky. Ono asi je tam jinak moc tý optiky - nebo se to dělá tak, že se ze zrcadlovky sundá objektiv a fotí se rovnou na čip - či co, já už nevím, on astronomii dělal dost vážně, ale pověsil to na hřebík už před pár lety... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, jo to je hrozně fajn paní :wink: Jako už jsi dělala kondičky a nejezdíš?! Ostudo :wink: - tak ještě jedno kolo, přece se od stařenky nenecháš zahanbit :grinning:
22. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak se musim prásknout jaká jsme "důsledná" matka :sweat_smile: .Odpo jsme jeli na nákup.Před odchodem jsem tady poletovala věšela prádlo apod. a když už jsem byla skoro oblečená,tak řikám manžovi ať zatim přebalí Jájinu,že ještě něco porovnám..ten jí přebalil šoupnul do autosedačku a hnrul se ke dveřím...já zblblá,že už je čas tak jsem skočila do halenky,vzala tašku a šli jsme.Dole v autě když jsme se kurtovali,tak mi najednou blesklo.........a řikám mu,jestli chce slyšet vtip :fearful: ....já prosím zapomněla nakojit dítě :sweat_smile: .A ona chudák tak potichu koukala co se dějě ani nemukala :sweat_smile: (už to totiž máme nacvičený,že se oblíknu ,nakojim,přebalim,následuje autosedajda a jdem k autu).Tak jsem si tak řikala kojila jsem jsou to necelý dvě hoďky,tak když tak až před tescem....a před tescem se nedožadovala,tak jsme šli nakoupit a byla tak hodná,že i když jsem byla připravená ke skoku zpět do auta dát jí gábl,tak nakonec i usnula a nechal nás nakoupit :sweat_smile: .Ovšem po nákupu (2 hod.)už jsem jí na parkovišti fakt radši dala neb bylo šílený vedro.
22. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,jj ono je to docela hnus na oči koukat přes foťák ještě do dalších čoček,jsme se u toho vystřídali neb jsme se u toho oba děsně klátili :grinning: ,nakonec se nám to na několikátý pokus podařilo se aspoň trefit :grinning: ,ale výsledek nic moc :grinning: .Ten teleskop taky nic moc ,já jsem si ho kdysi moc přála tak jsem si koupila tenkrát v nějaký akci (tak 10 let na zad),ale na čučení na měsíc dobrý :slight_smile: .Jestli by se na to dal šroubovat foťák jsem ještě nezkoušela,ale muselo by bejt úžasný mít něco jako teleskopofoťák :dizzy_face: .....u toho by jsme snad seděli každej den :slight_smile: .
22. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, to je Jaruška tedy držák :grinning:
No, můj muž těch teleskopů měl několik - víš, my Blíženci prostě buť RIC nebo NIC :grinning: - co ti budu povídat - ten jeden jsme nějakou dobu měli v obýváku v koutě - a jednou k nám přišla na návštěvu jedna známá a ptala se mě, jestli to je krb :grinning: - tak si umíš předtavit, jak velkej byl, že??? :grinning: A ty ostatní tedy už šly, jeden měl navádění, že se sám nasměroval, kam jsi zadala a tak...
Teď tady pro změnu zakopávám o rybářské pruty, podběráky, krabičky s muškama, atd.... to by byl dlooooooouhý seznam... a jeho pracovní stůl vypadá, jako by si ve volných chvílích vyšíval :grinning: - ale on to je materiál na vázání mušek :grinning:
Naštěstí přestal chodit na kapry atd - to ještě občas propašoval do lednice krabičku s červama nebo žížalama - ale já vždycky děěěsně ječela, že to musí být ve 3 sáčcích a ještě ve sklenici a pokud možno v ledničce nějaké jiné paní :grinning:
To muškaření je o toto lepší ...
22. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,to usi byt lepsi,nosi pstruhy,ne? :grinning: Kapr ble,pstruh mnam! :grinning:
22. črc 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vaše tempo je vražebné ... chvíli jsem tu nebyla a už několikátý den se snažím chytit nit ...
22. črc 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo aslepoň kapra :slight_smile:
22. črc 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, to by ses divila - je to pravý lovec, co loví pro potěšení z lovu - takže nosí tak akorát... :grinning:
Ba ne, candát byl super a pstruha na gril mi taky donesl, ale opravdu toho nenosí moc, pstruhy potoční nebere z principu a duháka občas, když má slušnou velikost...
Kapry nenosil, ti mi smrdí... :confused:
22. črc 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki :O takhle vyhrávat!!! Rychle běž vsadit sportku, když se tě to štěstí drží !!!!
22. črc 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,takovej candat,to je mnamka!
Mirando myslis?do tretice?Tak jo,ja to zkusim! :slight_smile:
22. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: holčičky jsou nádherné a fakt strašně podobné!!! Nedalas tam jednu dvakrát??? ;)
22. črc 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 jo, jo ... zkus!!!
22. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, :grinning: :grinning: :grinning: to fakt netroškaříte :grinning: :grinning: :grinning: .....čoveče to mi připomnělo jakym způsobem lovim ryby já......v podstatě mě jako nebaví sedět na jednom místě a čekat...........já nevim na co :grinning: ,mě tak jako přijde,že rybáři tam spíš přemítaj o nesmrtelnosti chrousta :grinning: .....a vždycky mi jako přišlo,že na jinym místě nebo nejlíp na druhý straně rybníka berou víc,takže vidět mě v akci s prutem jak běhám jak šílenec sem tam a neustále nahazuju a navíjím zpět hned tady a hned tam :grinning: stojí za to :grinning: .Jako už jsem nějakou rybu chytla,ale spíš možná, že prostě zrovna měla sebevražedný sklony :grinning: .

Mirando,čestný pionýrský :grinning: ...prozradí je jen žbrlinky postýlek na pozadí,na jednej je jetšě stará nemocniční postýlka a na druhej už je ta nová :sweat_smile: .
23. črc 2010 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek