• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
leni neni za co.jsou vazne hezke a sluselo ti to a hlevne tatikovi.veru tos me nepotesila.v noci uz jsme meli horecky....asi to pocasi nejdriv vedra k zalknuti a ted tohle.
23. črc 2010 v 07:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

I když deštivé.........čeká nás cesta pro mýho dědu a odvoz k dr na injekci do kolene,Jiřík bude sám doma,už se na to těší!! :grinning:

V Atlantiku jsem dělala autoškolu taky! :slight_smile: jj a Kerberka je dobrá!Ale ze začátku jsem měla chlapa,ale taky pohoda...
Jsme tam šly tři kámošky a měl z nás dost-já a ta jedna jsme v autě sprostě nadávaly a ta třetí brečela :grinning:
23. črc 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, no tohle mě taky neba - někde sedět. Ale co muškaří, tak chodí hodně řekou a projde třeba ´5km - okolí Kamenice je pěkné, ale zatím mě nenalákal :grinning: Slíbila jsem mu, že s ním budu rybařit v důchodu :slight_smile:

Dandy, to mě tedy mrzí :frowning2: Tak ať je Daneček brzy v pořádku - posíláme pohlazení.

Terez, já měla chlapa celou dobu, bylo to super, byla s ním sranda a myslela jsem, že ho budu mít i na kondičky - mám jinýho a je taky sranda...

Tak jsme se dočkali pořádného deštíčku a ochlazení - Bell, doufám, že nedojde na ten sníh!!!! :grinning:
Já si jdu do knihkupectví vyzvednout knihu - zase na ní čekám už asi dva roky, tak KONEČNĚ vyšla. Jednou jsem nevydržela a koupila si jednu v originále, bylo to fajn čterní, ale skoro 900,- za knížku???? :angry: Tak jsem si holt počkala no...
23. črc 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem :slight_smile:

Verčo, vím, jsem ostuda, když já si dala jen pár kondiček a nebyla jsem si pořád jistá v kramflecích. Měla jsem si dát víc jízd. Moje tchýně si jich dala 30!!! než sedla za volant.

Dandy, díky.

23. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru dekujem.daneckovi jsem to vzkazala tak se aspon trosku usmal.leni nenizac.vzpomnela jsem si na svou svatbu.byla krasna ale bohuzel nam to neklaplo
23. črc 2010 v 11:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
a co dary svatební????????????my dostali vetšinou peníze a od ostatních co jsme si řekli :wink: a jelikož jsme se zrovna zařizovali,byli to vetšinou veci do bytu :wink: :wink: :wink:
23. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já už na to koukala, ale oni mají hodně vysoké poštovné + balné (a nedej bože, kdyby to někdo chtěl ještě na dobírku...) :frowning2:
23. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,ja si udelala spolecnou objednavku s Radkou a platila jsem pres banku predem,takze je to nejakych 65 korun na osobu.To jde.
23. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak to jo, myslela jsem na to, že ve dvou by to bylo lepší... Taky bych platila převodem. No, uvidím, jestli někoho seženu.
23. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidis,jsem blba,ze jsem se nezeptala,jestli taky nekdo nechce objednat.Tak priste!
23. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Dočíst vás asi nestihnu :slight_smile:
My si včera přivezli děti...ale popořadě...nevím, jestli jsem vám to psala, ale když jsme je odvezli, vyboural se u našich záchod, kvůli stoupačkám v našem bytě a potažmo v celém domě...samozřejmě se to nestihlo dát do kupy...v úterý jsem měla ráno informační schůzi na pracáku, což nám dělalo docela starosti - protože ve 3 odpoledne začínala ochutnávka vína v Blatničce, kam byl Zdenda, a i já, pozvaný - za celou historii ochutnávání (samozřejmě v té skupince, co jezdí můj muž) to byla první "párová". Průšvih je v tom, že Blatnička je na opačném konci republiky. No naštěstí ta schůze měla být atk hodinku (byla 3/4), takže na mě počkal. Výlet super. Víno super (krapet drahé, oproti té ochutnávce, co byl Zdenda minulý týden), jídlo perfektní, ubytování dobrý (kdybych jen já blbec v noci neotevřela omylem druhou půlku okna, než co byla ta protikomáří síť - mě to teda nevzbudila a z vděčnosti mě ani nikdo neštípl, ale Zdenda toho moc nenaspal), kus od sklepa se pásli koně a z druhé strany daňci...druhý den jsme se stavovali ve Veselí n/M u kamaráda, co má kobylky (ten, co jsem se s ním seznámila na Jízdě králů u babičky), tak je nasedlal a jeli jsme do rybníka plavit - úžasný zážitek...
23. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda pro mě...Zdenda nadával na hovada (byly tam ve velikosti sršní) a hlavně na kombajn, co začal žnout sousední pole...on je alergickej...ale co by pro mě neudělal, že :slight_smile:
Přidávám ještě barevné plavení :slight_smile:
23. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki dik za odkaz hned jsem objednala.tady u nas toho moc nesezenu.veru neni to tak strasne kdyz platis kartou.da se to.hlavne se tam sezene dost
23. črc 2010 v 16:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, koukám, zas plno zážitků. Ta fotka nemá chybu, zvlášť ta v ČB.
23. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak jsem to nemyslela zase... :grinning:

Dandy, když jsem udělala objednávku za 450,- a s poštovným a balným to vyjde na 600,- tak tedy nic moc... A nějaké megazásoby nepotřebuju. Zajímavá pro mě byla ta hotová jídla ve vaničkách... :wink:
Co Daneček?

Laro - pěkný :slight_smile:
23. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru ja udelala objednavku se vsim za 800.nedelala jsem nejake zasoby ale tak nejak to vaslo ani nevim jak.jenza tady u nas sotva neco sezenes.jsme tam kde lisky davaji dobrou noc.je to stejne.ted usnul zatim bez teploty.urco buzde zase hycovat v noci.z ocicek to pomalu ustupuje ale zase mame rymu a kasel suchy takze si uzijem hlavne dandulka. :frowning2:
23. črc 2010 ve 20:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Dandy, jste to na nás nějak prskli, Dajá kýchá a přijde mi, že i pokašlává... :rolling_eyes: takže má přes postýlku mokrej hadr, zítra jí zvedneme, aby mu případně ty hleníky odcházely...ale třebaje to jen reakce na tu změnu počasí
jinak dnes Dáda udělal první tři samostatné krůčky :grinning:!!!!!!
tak hezký deštivý večer
23. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid gratuluju ke krůčkům :slight_smile:
23. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sing,
tak paráda :wink:

jelikož mi nejede vuz,tak jsem byla busem v Březinách,no meli jste videt Šimona,kolik stačí ke stestí :slight_smile:
23. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,a děkuju za rady a pochopení.Do posilky se teda asi nezapíšu,ale rozhodla jsem se,že se nenechám užírat tím,že nemám mimčo hned teď.Aspoň si můžu dát to vínko,sýry,brambůrky a jiné dobroty,co pak nebudu moct,že...Užívám si volný večer-dítě na návštěvě přes noc a manžílek na noční...sice jdu ráno do práce,ale chvilka klidu neškodí..:slight_smile:
23. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,nadherna fotka.Z te by byl moc krasnej plakat!
23. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim tu cernobilou,je skvela.
Sin,gratulace velika!!! :slight_smile:
23. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin: první krůčky :O ... prostě nás ve všem předběhnete :slight_smile:

dandy: ať dádovi brzy lépe!!! Hlavně teplota ať je brzy pryč !!!

laro: nádherný!!!!

chlubíme se ... už jsme vyrazili poprvé na výlet ...jen k hranicícm a zpět a já byla úplně vyřízená
23. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirando,
jéééé prdelky :wink:
23. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat: viď :slight_smile:
ale ten tvůj odkaz ...fujjjj
23. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi přišlo na FB :unamused: ............frajírci pitomý :frowning2:
23. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si odskočila od čtení na vás mrknout.

Sin, gratuluji k prvním krůčkům, jste rychlíci :slight_smile:

Mirando, máš krásný děti :slight_smile:

Natt, to je hnus, já to ani nedokoukala....

23. črc 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, díky za gratulace :grinning:
Mirando, sice už bude za chvilku chodit, ale paci paci, pá pá to mu moc neříká :grinning: každý dítě jede prostě svou rychlostí:slight_smile:))
Petrunko správný přístup
Veru co čteš pěkného? já když rozečtu knihu tak nemluvim, neslyším... :grinning:
Natt děti jsou v tý radosti sladký co?

nám se ta rýmička trochu zhoršila, v noci bublal no hrůza a vysávání nudliček, mám pocit, že si sousedé myslí, že to dítě porcujeme na pekáč... :frowning2:
24. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek