• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj holky .ja mam chlapa takovyho vola vetsiho jsem snad nezazila.nikdy nebudu mit stesti na chlapy a to jsem si myslela ze uz jo.v novi se dandulkovi udelalo zle.rikam mu ze zavolam pohotovost.pry ani napad to stoji penize......odvezt nas taky odmitl a to ma auto.dandulka zacal hrozne kaslat a sipat.tak mi nezbylo nez mu dat mokry hadr pres postylku.ten blb mi rekl ze mu nic neni.tak uz jsem se neudrzela a rekla mu ze kdyz jeho nekde trosku pichne hned bezi k lekari ale beda jak je neco me nebo detem.to si vymyslim.ja byla a jsem tak nas....!!!tak to zkratka musime vydrzet do pondeli kdy sednu s malym na bus a sjedeme k lekarce.
24. črc 2010 v 10:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,Dandy,ja bych se teda v tomhle na chlapa rozhodne neohlizela.Kdyz uznas za vhodny,ze je treba pohotovost,tak proste volej a hotovo.Pokud kasle a sipa,muze mit laryngitidu a ta muze byt i fatalni-otecou dychaci cesty a muze se udusit.Samozrejme to je extremni situace,ale nikdy nevis.Kazdopadne pokud stekave kasle a nemuze popadnout dech,tak necekej,otevri na nej okno,kdyz je teplo,zabal ho a otevri na nej mrazak a VOLEJ pohotovost!!!
24. črc 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy taky bych to tak nenechala!!Je to TVÉ dítě a potřebuje pomoc!!Hned bych volala pohotovost...to snad není pravda co to je za chlapa??!!!
24. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy,
pokud mu bude huř,volej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak to my máme doma naopak,vecne jsem mu za to nadávala,že je až moc starostlivej,je schopnej v takové situaci jet i taxikem i kdybyb to byli poslední peníze a protože nám Šimon hodne marodil,tak i prot abych neotravovala vecne sousedy,jsem si udelala řidičák a je to!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale kdyžto čtu,zaplat buh za přestarostlivvého otce :wink:
24. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy, souhlasím s holkama, Petřík měl v 7 měsících dýchací obtíže a řekli mi, že se mu stahuje dýchací trubice a opravdu by se mohl udusit... Takže pokud se ti to nezdá, volej, snad vás 90,- nepoloží, ne? Mohla by sis to vyčítat... :frowning2:
24. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je uplne nejlepsi-nebyt na chlapovi zavisla.Proste vzit auto a jet.Ale teda dost dobre nechapu argument,ze pohotovost stoji peneize....Snad to stoji 90 korun,ne?Ty jo,tyhle hlasky me dokazou rozcilit....
24. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,Verca me predbehla.Kilo nikoho nepolozi....
24. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak holky....vždyť kč se rokutálí za kde co..jen by mě zajímalo zda Dandy muž kouří...a dá si třeba občas pivo...a pokud jo zda se v tom dokáže omezit že....
Jeho jednání je fakt sobecký :angry:
24. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy,já na to nemám moc slov,jestli matka má pochybnosti o zdraví svýho dítěte,tak nějakej chlap jí může víš co.Pohotovost je tu od toho ať stojí co to stojí a nezdráhala bych se zavolat sousedům nebo někomu známýmu,aby tě tam s malym odvezl.Chlap ať si doma nadává třeba do zdi.Chápu,že jseš na něj nasrakakaná ,to je vaše věc jako to máte doma zařízený,ale nejdřív vyřeš malýho a pak si doma můžete udělat klidně tichou domácnost, popřípadě domácnost bez večeří apod..... :sweat_smile: .

Holky tak já zasejc zabalila půl baráku :sweat_smile: a jedem jenom do zítra ke známým do Práglu ,tak zatim pa pa.
24. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,vis,ze me to taky napadlo,ale bylo mi blby se ptat... :unamused:
24. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Dandy, to je síla, ale holky už tu napsaly vesměs všechno. Já si na tohle téma vybavuju jen, jak jsme se dvakrát přesouvali uprostřed noci 260 km z chalupy domů kvůli Ondrově "chalupnímu syndromu" (onemocněl vždy do dvou dnů, co jsme tam přijeli), a to se můj muž obvykle ještě v noci vracel zpátky, protože měl na tý chalupě rozdělanou práci...jednou jsme to zvládli a vydrželi do rána k doktorce do Jihlavy...
Dnes jsme chtěli jet regiojetem do Krupky na výlet, ale pojedeme až zítra, sice má být větší zima, ale vykukovat sluníčko, tak uvidíme. Takže místo toho ležím v Leníkových svatebních fotkách :wink: (je toho strašně moc, nemám to srdce nechat jen ty povedené, takže je upravuju fakt skoro všechny (u některých teda fakt jen "vyvolání", srovnání a nezbytný ořez).
Jo ta fotka z plavení teda jednu "drobnou" chybku má, na to aby "šla na plakát"...to hříbátko je dost nezřetelný (má blbou polohu), ale zas pro mě ta fotka tu cenu má...navíc jsem to fotila z koně :grinning:
24. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s holkama, nehledě na to, že když pro tebe přijede RZ tak neplatíš nic...
24. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki jj chápu a snad to Dandy nebude brát ode mě jako neomalenost...
24. črc 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja vim ze mate pravdu.taky jsem se zaridila dle sveho.ale malej ma leky a je to.ridicak bohuzel nemam.a nikoho tu neznam.bydlim v baraku u sveho chlapa a tady musim poslouchat nemuzu delat nic bez jeho souhalsu.taky me moje rozhodnuti stalo to ze mi rekl ze nemuze zit s nekym kdo dela veci za jeho zady.ale co je mi to jedno jen nevim jak zkousnu ze mi maleho vezme.diky nemu jsem se vzdala vseho.k nemuz na barak jsem si smela vzirt jen os.veci a nemam ani byt takze moznost starat se oi maleho u soudu nulova.nedokazu poopsat co se ve me deje.a to se jeste snazim tohle nejak vyresit takze se ponizuju.ja mam fakt smulu.nejdriv mam manzela co ja alkoholik a gembler a mlatil me tak ze jsem byla vecna na jip druhy me podvadel a ja ho zivila a tenhle je sobecky az hruza a le on je dokonaly a za vse muzu ja.neberte to jako stiznost.nechci vas zatezovat.dekuju vsem za podporu!!!!!!
24. črc 2010 ve 20:09  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekouri a pije obcas vino.ale neosidi se na sladkem a LEPSIM jidle!!!!!nam musi stacit obycejne.ja ani nevim kolik bere nic mi nedava.
24. črc 2010 ve 20:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holka,holka,co sis to narazila za chlapa.....
24. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy, to je těžká situace, ale neviděla bych to tak bezvýchodně. Jen potřebuješ čas, abys zmobilizovala síly a promyslela si, jak to je. Takhle malé děti se zřídka svěřují otci, jen pokud dojde k nějakému dělení, by bylo fajn, abys měla zázemí - třeba u rodičů. Nevím, jak to je žhavé u vás, ale buď silná maminka a nevzdávej to předem. Já si poprvé taky vzala ... no blb je slabý slovo ... a dokázala jsem si vybojovat samostatnost. Šla jsem se synem nejdřív do podnájmu, pak jsme se postavili na vlastní nohy.
A třeba to, že nechtěl ten tvůj dítěti zavolat lékaře je dost silný argument :wink:
Takže neházej flintu do žita a za Daníka bojuj :slight_smile:
Třeba si promluvíte a bude to dobrý... držím ti palce, aby se vše nějak schopně vyřešilo.
24. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy,
takže jsi k dr jela,nebo je malej lepší?????????vubec ti to nezávidim :unamused: a kde že to bydlíte???????????
24. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jela ale nevedel o tom.v pondeli musim ke sve lekarce do vdf.v jirikove v jeho baraku
24. črc 2010 ve 21:21  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře a co je teda Danýskovi????????????!!!!!!!!!!!!!!!!
24. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam nba clapy holt smulu jak uz jsem psala.ale vzdy jsem vstala a bojovala ale cim jsem starsi a cim vic me shazuje jsem i slabsi i kdyz pro deti bych vrazdila.tata ma svou rodinu kam ja uz davno nepatrim a o mamu se staram jeste ja.musim ji platit najem atd jelikoz je na svuj vek neschopna vse resit.ji je ukradeny jestli ma praci nebo ne nebo jestli je na pracaku coz neni.ta je horsi jak pubertak ktery si rika nejak bylo nejak bude.samozrejme taky mam sve chyby ale byt lakoma a sobecka neumim.nastesti za nej nejsem vdana mozna je to i smula kdyby neco nemam tu na nic narok.me dve starsi deti nejsou jeho jen dandulka.tad usnul.ma osklivou rymu ale stoptusin trosku zabira.stejne to bude chtit antibiotika.HOLKY DEKUJU VAM MOOOOC ZA PODPORU.VAZNE MOOOC SI TOHO VAZIM!!!!!!!!!!!!
24. črc 2010 ve 21:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a i kdyby to vedel,udelala jsi dobře,radši jet třikrát než vůbec!!!!!!!!!!!!!! :zipper_mouth:
24. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mi nic nerekla.byla neprijemna jak osina v .....vzbudila jsem ji i kdyz slouzila pohotovost.tak jen rekla jak davat ty kapky a vyhodila me.vsak v pondeli pujde ke sve ta je VELICE VYBORNA!!!!
24. črc 2010 ve 21:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prosim te??????????kam jsi jela na pohotovost???????????
24. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto jsem to udelůala.i kdyz jsem to odnesla ale at se treba stavi na hlavu nauka sobeckej.jen kdyz jemu bylo spatne a ja na to neprisla to byl ohen na strese.pry je mi to jedno a radeji bych ho nechala chcipnout.tak asspon vidi jake to je kdyz se chova takhle on.o to hur ze k vlastnimu synovi.
24. črc 2010 ve 21:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
do rbk
24. črc 2010 ve 21:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
dandy,holky mají pravdu,nevzdávej to.nikde není psáno,že by malýho dostal do péče chlap.Musel by prokazovat,jak se o něj bude starat a ty máš opravdu pádný argument proti němu.Je to těžký,ale nějaké řešení určitě najdeš.Podle toho,co píšeš,jis silná ženská a už jsi to i dokázala a dokonce dvakrát.
25. črc 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobré ráno,

Laro, hrozně moc se těším na ty fotky. Zítra jedu do Jílového pro ty od druhé fotografky. Můžeme se domluvit, že bych převzala někde i ty od tebe, ať nemusíš nikam jezdit.

Dandy, téda! Já nemám slov. Myslím, že když tady haníme tvýho chlapa, trápí tě to, takže se konkrétně k němu nebudu vyjadřovat. Ale... my jsme si prožili laryngitidu, když bylo Danečkovi necelých 11 měsíců a teda peklo! V případě, kdy dítě sípe, okamžitě k doktorovi, protože při laryngitidě hlavně v noci napuchá hrtan a dítě se SKUTEČNĚ může bez včasného zásahu doktora udusit. My už na to doma máme čípky a léky, které by pomohly, ale ty dávají až po první laryngitidě. A mně už to u vás připadalo jako laryngitida hned, jak jsi o tom poprvé napsala.
25. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy a pokud vás nechce v tomhle případě odvézt, neváhej volat sanitku 112, 155
25. črc 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky.nevadi ze ho hanite naopak rikate pravdu!!!!!zitra jedu s daneckem k jeho lekarce.zatim mu ty kapky zabrali tak ze prs den odkasle a le v noci ma kasel suchy.ten muj ted kolem me chodi jako bych byla krehka.dokonce uvaril moje oblibene rizoto ktere umi velice dobre.nechal me si s malkym na hodku lehnout ale zatim se ani neomluvil.tak ho nechavam dokud si to nevypije az do dna.mozna jsem zla a le zaslouzi si to!!!
25. črc 2010 ve 13:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek