• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
sin: no tak to Toník na paci, paci taky hází bobek a pápá udělá jen když se mu chce :( ...

dandy: já jela na pohotovost s Toníkem jednou - měl 40horečku a kašel ... a pan doktor Krátký (tímto před ním chci varovat), nás poslal na ušní a předepsal kapky do ucha ... na ušním nám řekli uši ok ... že to je od prořezávání zubů :O (po zubu nebyly ještě tři měsice ani stopy) ... nakonec to byl zápal plic ...a skončili jsme v nemocnici :O
rozhodovoání, zda jet či nejet přímo do nemocnice bylo těžké .... Toník měl obstruktivní bronchitidu ... pod žebírkama se mu propadala bránice při dýchání (i žebra vylézala) ... dusil se ... při každém výdechu kašlal ... teď už vím, že nemá cenu čekat a dlouho se rozhodovat, akorát se děti víc trápí ...
25. črc 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy, nejsi zlá, strach o dítě je strach o dítě ... největší muka pro ženskou. Ty sis vytrpěla.
Mirando, hrůza!
25. črc 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
K té pohotovosti - pro Dandy - ostatní znají z přímého přenosu. My byli v dubnu během 7 dnů na pohotovosti 4x = obden. Správnou diagnozu stanovili až napotřetí, Petíkovi ZBYTEČNĚ nasadili ATB a ani neměli tu slušnost to přiznat a včas vysadit, takže dávku dostal k ničemu. :angry: Teď před týdnem se situace opakovala s těmi neštovicemi, jen jsme tam porduhé nejeli, ale šla jsem na obvod.
Nicméně nelituju ani jedné návštěvy, člověk u těch prťat fakt neví.
A doktor, který to odceňuje, je u mě .... toooo... že jo...!
25. črc 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jen souhlasim.tady u nas bohuzel stoji doktori za .....no vsak je rumburk tim vyhlaseny.ale je fakt ze ja osobne mam dr velice dobreho a me deti lekarku take.jenze to jsou jen jedni z tisice.mam spatžnou zkusenost z pohotovosti jeste kdyz bylo zdendovi 7let.chodil na reckorimske a trener ho nehlidal jak spravnew mel.spadl z vice jak 3metru.ZAZRAK ZE TO PREZIL!!!!!na pohotovosti v rumburku mi rekli ze mam gumove dite udelali mu totiz jen rtg a pres noc byl na pozorovani.kdyz jsem zadala o dalsi vysetreni hlavne o ct rekli mi ze kdyz si ho zaplaatim bude.v tu chcili jsem se nezmohla ani na slovo.stesti ze zrovna dva dny na to tam zaskakovala slovenska dr.zdenda zvracel a byl unaveny.jela jsem tam zpet a tahle lekarka nevahala.behem par min mel odber moci krve vysetreni oci hotove a uz na nas cekala sanita do decina na ct.nez prisli vysledky udelala mu jeste lumbalku a nakonec se zjistilo ze ma krvaceni do mozku.ac slabe ale ma.ten humbuk jste nezazily.rvala tam na celou nem ze s prasatama delat odmita.ze tohle jeste nevidela.kluka mi castecne z toho dosatala.ale dnes se nesmi uhodit do hlavy a jeho hyperaktivita a touretuv syndrom ma s jeho urazem hlavne se zanedbanim lekaru spojitost.tak mi to rekli v pha.
25. črc 2010 v 19:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, my byli na pohotovosti jednou a mám pocit, že tam byl právě tento pan dr. já tedy nevím, Dája měl nateklé dásničky, že bude zoubek, 40C horečky (ale jinak kašel nebo tak nebylo) a prý je to tedy ten zoubek, ale vyklubal se až za týden, to už Dájovi nic nebylo... tak taky nevím... :rolling_eyes:
a jednou jsme jeli rovnou do nemocnice na dětské (to bylo Dájovi něco přes 14 dní), dostali jsme vynadáno od sester (i když trochu tedy zbytečně), ale byla tam moc prima mladá paní doktorka, pomohla a byla fakt moc milá :wink:

Veru, vy máte taky dost zkušeností co??? :confounded: ale opravdu je lepší jet 3x zbytečně, než si to pak vyčítat.... :confused:

jinak malej tedy nudluje a navíc to prsknul na manžu, takže mám doma dva marůdky :astonished:

Mirando, já dnes četla diskuzi ohledně toho vývoje, ... no nakonec jsem usoudila, že každé dítě je prostě individuální a prdím na to, abych seděla doma a drezírovala ho jak je velikej nebo paci paci... on kolikrát tleská, ale když se nad něj skloním a řeknu paci paci tak přestane a čučí na mě :grinning: pá pá jednou nebo dvakrát udělal tak nějak, ale moc ho to asi nechytlo tak na to prdí... :grinning: umí spoustu jiných věcí a co je hlavní, umí se na mě krásně usmát :wink:
25. črc 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz to tak ctu,musim dekovat Bohu,ze jsme nemuseli jeste ani jednou na pohotovost,ani do nemocnice.Tuk tuk tuk!!!
25. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky mám takovou zkušenost třikrát na pohotovosti 3 krát se menilo ATB a až na po 4 poznala asi nejzkušenejší dr,že okamžite RTG a byl to zápal plic,ale taky jsem je opruzovala denne,at se koukaj pořádne :unamused: :unamused: ..............a už to jelo,jipka a atd............. :unamused: ,ale už je o.k. a držíme se tuk,tuk,tuk :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale pryč s nemocema :zipper_mouth: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak trávíte tyto nepekné dny????????????me teda nevadí,bodly,ale mohlo by být aspon tak nejak,ne vedra,ani dést,proste to jaro :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!!!!ale kolik práce jsem udelala :wink: :wink:
25. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt já neudělala vůbec nic :angry: teď večer peru 2pračky,upekla jsem dort mamce,zítra k ní jedeme,páč má svátek+narozky v jeden den :slight_smile:
Včera jsme byli v kryťáku,Kristík tam řádil jak černá ruka,taky se mu podařilo vyklouznout z kruhu,ale zvládl to,já ho hned nadzvedla,ani neplakal...
Dnes dopoledne jsme jeli k Labi a šli koukat na nutrie :slight_smile: braly si rohlík z ruky!Chlapi z loděnic si je naučili...jsme zapískali,zamlaskyli a byli u nás,pak prochajda kolem rybníku a v parku,sic drobně krápalo ,ale bylo to v poho.Odpolko kluci na kryťák a já s Kristíkem k sousedce.Stejně s malým nic neudělám....
25. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani já................využila jsem manži přítomnosti doma :slight_smile: :wink:
25. črc 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,kde jsou nutrie?Ja je chci taky videt!!!
25. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
My tento nepěkný výlet strávili výletem - žlutým vláčkem do Krupky, tam procházka, muzeum, chvilku hřiště, obídek na hradě a vláčkem domů - přijeli jsme asi ve 3,chlapi mezitím dobetonovali ten odpadna záchodě, pak děti lítaly na zahradě, já seděla (s přestávkou na večeři a koupání dětí) doteď nad Lenčinýma fotkama :wink:
25. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy,těžko se radí ohledně chlapů.Myslim,že na pěst jsou občas všichni,některří bohužel častěji :zipper_mouth: .Zdá se mi,že spíš tenhle incident kolem malýho spustil pěknou lavinu problémů,co se u vás doma už pěkěn nakupily,co.No každopádně vyřeš nejdřív malýho,tim spíš,že už máš dost děsivý zkušenosti s jednim dítěetem :frowning2: .Drž se holka,když už si se dokázala ve svym životě vysekat z problémů,dokážeš to zas :slight_smile: !

Holky,koukám s pohotovostma je to radost :rolling_eyes: ,my zatim ještě nemuseli.......ale fakt radši ťuk,ťuk,ťuk.....že jo no člověk nikdy neví :unamused: .

Jinak my jsme trávili víkend..........no prostě paráda :rolling_eyes: :grinning: ,Včéra jsem jeli ke známým,že jako budem grilovat.Jenže dost lilo,takže ani na tu terásku jsme se nedostali a maso nám hostitel upekl v nové parní troubě........a no a můj manža s hostitelem začli popíjet červeného vínka a popíjeli apopíjel.no zkrátim to.V noci, když už jsem asi po stý vstávala k Jáince neb byla nějaká nesvá z toho,že jsme v jinym prostředí,že měla spaní dost přerušovaný,to manžův žaludek jaks i nezváld a já do čtyr do rána uklízela.........fakt to stálo za to :rolling_eyes: ..a ještě top červený víno no paráda :sweat_smile: .takže druhý den nálada ochladla neb všem bylo blbě.Chlapům z vína a nám ženskejm z nevyspání :grinning: .děti taky utahaný neb šli spát hrozně pozdě,ale radovt z nového dne se začli už v 7 ráno,takže nás trochu probrala až procházka na hřiště a na grilování došlo až dneska odpo :sweat_smile: .Slíbená Ikea se nekonala neb manžovi je blbě ještě teď,takže jsem byla ráda,že jsem celou tu naši bandu dovezla domu a teď už všichni krom mě chrněj :grinning: .manža dostal držkovou.........no ale chudák už si strašně dlouho nedal ničeho ani kapku a holt to se svym kamrádem spolužákem jaksi přehnali při vzpomínkách na doby studia :sweat_smile: .Takže jdu taky do hajan neb mi taky nějak tříská pupička,že už je čas si odpočinout,takže jinak jako dobrý :rolling_eyes: :grinning: .

Laro,musim ti pochválit fota :wink: .
25. črc 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,
u nás lepší, Dája už tolik nefrká, ale manža si to vybírá za něj :unamused: já mám hlavu jako střep, tak snad to bude ok...
no hned po ránu jsem si vyhodila pojistky, tak jsem se ještě nečesaná nemytá plížila chodbou a nahazovala :grinning:

Bell no fůůůůj :grinning: :grinning: :grinning: na to bych asi neměla žaludek (ani na víno ani na uklízení) :grinning:
26. črc 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid : no, já jsem tedy už po pohotovosti ani v lékárně kapky nevyzvedla ... protože i já jsem věděla, že Toník bude mít přinejmenším zánět průdušek ... už ho měl ten měsíc 2x a před 10dny jsme dobrali atb ... a"doktorovi" jsem to řekla ...a na pohotovost rozhodně nepojedu do dc, budu-li muset ...
jinak nám doktorka na kontrole řekla, že my už na pohotovost jezdit nemáme, rovnou na příjem do nemocnice ...

v nemocnici je hodně mladých doktorek a všechny jsou moooc hodné!!! zato bacha na sestřičky ...některé jsou nepříjemné, i když tam ležíte...

jinka já Toníka taky nikam netlačím, ale hlídat se to musí ... tak člověk porovnává ;)
26. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak náš víkend:
přijela babi a děda na hlídání ... večer jsme šli na ŽOFKU-promítání u Kosti ve Žlebu a jako napotvoru se obě děti, ač každý den pinejmenším do 12h spí, probudili v 10. tak jsme běželi domů a pak zase zpátky ... a ráno po večírku nás bylo u snídaně 10 a další dva ještě dorazili doipolko ... veselo
26. črc 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,velika parada,hlavne to uklizeni! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ahoj holky.prijela jsem s daneckem od lekare.mame laringitidu. :cry: :pensive: kdyz jsem to rekla tomu mymu jen koukal.
26. črc 2010 v 11:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
:grinning:

dandy,
:unamused: ,ježíš,co všechno se mohlo stát.........ach jo,tak halvne,že se nic nestalo a malej je bude v pořádku............koukám vaše pohotovost,taky paráda........bože to je děsný :unamused: a o tvym chlapovi,radši nemluvim :unamused:
26. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ps:tak snad mu to dojde,že mámy maj tady na to čuch pro příště :zipper_mouth: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. črc 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm,tak jsme diagnostikovaly dobre.... :unamused:
26. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy, nechte si pak domů napsat čípky rectodelt, které se podají v případě špatného dýchání a ihned zabírají. My je máme taky.
26. črc 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni diky za radu.holky meli by jste delat doktorky co vy na to? :wink: jen koukal jak debil s prominutim.ani ho nenapadlo prijit a rict promin.no jo chlapy.DIKY ZA PODPORU VAM VSEM!!!!!
26. črc 2010 v 19:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy,treba to k necemu bude,treba priste nebude delat haryky.Teda nedejboze,ze bych vam prala podobnou situaci,to ne....
26. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenik 25 : jo, jo čípky je dobré mít doma .... !!! uvolňují stažení, jak při laringitidě, tak při bronchitidě!!!
nad chybama chlapů se musí přivírat oči ;) ... jinak je s nima k nevydržení :(
26. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska vecer predvedla Didinka vrchol hysterie,dala 40 minut nonstop revu. :confused: Dyl v kuse jeste nebrecela.Byla pretazena,dlouho vzhuru,skoro 3 hodiny koukala a hrala si a pak byla vytocena,ze nemuze zabrat,protoze breci,tak brecela jeste vic a proto nemohla zabrat atd..... Ale pak jak kdyz utne a spala,dala si pul hodky,najedla se,smala se jako slunicko a hned po krknuti vytuhla,bez kecu. :wink: Teeda jsem zrala na panaka :grinning: .Ona je hodna,ale dokaze byt docela hysterka,kdyz neni hned po jejim,clovek aby ji cetl obcas myslenky.No jo,zenska... :grinning: .Ale vetsinou je naprosto nenarocna,hodnoucka,jen obcas ma ty svoje dny.... Jdu si dat vino :wink:
26. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme třetí zub!!! :astonished:
26. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace :slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Mirando, už jste šelmy zubatý :wink:

Dandy, my ty čípky dostali taky, když byl Macík malej, on na průdušky trpí, taky Spiropent dostává často (jako od doktorky, samozřejmě :wink: ). Jinak přeju pevné nervy a hodně síly v "domácí diplomacii".

Bell, no potěš...já myslela, že Jára víno moc nepije :sweat_smile:

Holky! Já dnes dostala dárek ke 12. výročí (pravda, o měsíc předem)...mám vlastní autíčko, krásnýho Roomstera...jsem úplně v sedmým nebi :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Já dnes požehlila - no pomalu i koberec a záclony, jaký jsem měla resty :grinning:

Singid, ten letní stříh ti moooc sluší :wink:

Maki, jak je vidět, máš pochopení - to bude dobrý. Co na to Maxík, když Emča takhle pláče?

Laro, gratuluju - to jsi asi moooooc hodná ženuška :slight_smile:

Bell, to je důkaz opravdové lásky, jsi hrdinka, nevím, nevím, jestli bych to dala a pak ještě s úsměven popisovala hned druhý den - ty jsi tedy taky světice...

To jsme vlastně všechny, že? :grinning:

26. črc 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek