• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky,dočítám.... :slight_smile:

Posílám gratulace k zubu i ke krůčkům(Miranda,Sin) :grinning: .

Dandy,tak zaplaťpánbůh,že už víš ja je malej na tom a dostal léky,hlavně ať je mu co nejdřív dobře :slight_smile: .A neboj.s chlapma...on i tenjakože nejlepší na světě má svoje chyby.Takže přeju pevné nervy,holt prostě chlapi no...to je kapitola sama o sobě :rolling_eyes: :sweat_smile: .

Maki,.....tak jako zvykej si...jestli se potvrzuje moje přesvědčení o holčičkách v Beranu :grinning: co ,tak jako vidim u těch svejch ,tak jedna je za osmnáct druhá bez dvou za dvacet :grinning: obě si pěkně uměj prosadit svoje :grinning: .A já vím,že děti to vesměs zkoušej všichni........ale jako že jo no,některý to přeci jen zkouší více :grinning: .Janička má teď novou hlášku TO JE PRO DĚTI :sweat_smile: neb jí neustále vysvětlujem co nnesmí apod.,že to není pro děti a tak .......takže když něco zmerčí co chce nebo chce něco udělat tak to bez mrknutí oka označí,že to je pro děti a hotovka a už ani nečeká co na to jako řikáme my :grinning: a taky se naučila dvojovad pozitivum.My jí porád řikáme na kde co NE NE ,takže ona te´d u věcí co chce řiká JO JO :sweat_smile: .A Jájina o víkendový návštěvě vyčuchala,že čim bude vytrvalejší tim víc pozornosti od maminky dostane,že mě rozkojila tak,že mi to snad teče i ušima(až je mi to fakt dost nepříjemný) neb jsem se jí snažila pro klid všech neustále špuntovat kozou :rolling_eyes: :grinning:

Laro,no Jára pije víno asi tak nějak za mě.Já ho mám moc ráda a poslední dobou o tom mluvim...hlavně proto,že už jsem ho pěkně dlouho neměla a taky mít ještě nebudu :grinning: nebo maximálně jen na oblíznutí skleničky,takže sám od sebe se dal nějak na víno :grinning: nebo co :grinning: .V neděli dopo jsem měla moc plný ruce Jájinky a fakt mě mrzí,že jsem foťákem nezachytila nádhernou scénku,jak zelenej Jarin leží spící, jen v trenkách rozpláclej na gauči, a vedle něj sedí Janička s dětskym doktorskym kufříkem a dává mu včeličku,poslouchá srdíčko a klepe do něj kladívkem :grinning: :grinning: :grinning: .Hele a hlavně si autíko řádně opatruj :grinning: ,aby s ním nakonec nejezdil kde kdo a tys nemusela zasejc busem :slight_smile: .
26. črc 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Veru,to jsme všechny :grinning: .Manželkám by se měl postavit nějakej pomník nebo tak nějak :grinning: .Každá si občas( nebo spíš furt) s tim svym užívá té "domácí diplomacie" jak píše Lara :grinning: .Ale ať nejsme nespravedlivé...........však ženskejch je taky dost,né?! :grinning:
26. črc 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj všem,
nechcete některá smůl? my už jí máme po krk :rolling_eyes: během týdne nám odešla myčka i vysavač, navíc nový vysavač vykopává pojistky, tak půjde na reklamaci... chjooooooo a manžovi se šéf postaral aby ho nikde nevzali, protože už mi nepřijde normální, že jsou všude nadšení, protože zrovna někoho potřebují a když je manža po týdnu urguje, jako jestli tedy ano, tak se začnou vykrucovat a nakonec z toho nic není..... :angry: a jako bonus se nám nějaký soused pirátsky přihlašuje na wi-fi stahuje o 106 a brzdí nám net....

Veru - ooooo děkuji, se až červenám:grinning: přijeď někdy s tou žehličkou až k nám....budu ti vděčná :grinning: :grinning: :grinning:
Maki - taky známe, jeden čas jsme museli s manžou k malému vstávat oba, neb než se připravilo mléko (fakt minutka) tak byl malej schopnej se vzteky přeskočit, hysterákj jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže já chovala a manža mixoval :grinning: :grinning:
Laro - hmmmm taky bych si nechala líbit, my máme výročí za měsíc, tak jsem zvědavá, ale autíko z toho asi nebude :wink:
Mirando - gratulace, doufám, že vás netrápí tak jako nás, Dája je pak protivnej až hrůůůůza
Bell - Janička se neztratí, to musíš uznat :grinning: :grinning: já tyhle špeky dětí miluju, jak oni přemýšlejí :grinning: :grinning: uvidíme, jak budu nadšená z toho našeho koumese :wink:
Dandy - aspoň že tak,, že se nestalo něco hrozného, snad si to ten tvůj chlap příště připomene :frowning2:
27. črc 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsichni.
Rano jsme byli na kyclich.Plan znel,ze se sejdeme s Bell,jeji manza pohlida batolata a my pujdem s kojencema.Prd,nakonec musel Max se mnou,bo je mamincim mazanek.Ale byl hodny prevelice,to je zase pravda.Emca nema jedno jadyrko v kyclicce,ale pry v pohode,ze to doroste.Kontrola v 8-9 mesicich.Na otazku mudry,kolik je holcicce,jsem hrde odvetila,ze 4 tydny... :grinning:
Sin :unamused: :confounded: Drzte se!
27. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prisla mi objednavka z Feedo
27. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: sakra,kse to odklikla nejak brzy....
Tak mame zasobu testovin jak kdyz cekame hladomor.Jedna vanicka vysla na 12,56 i s postovym. :grinning:
27. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy neděkuj a kdybys potřebovala, my zkušené matky doktorky poradíme :grinning:

Makinko, takové hezké skorohodinové scénky si pamatuju. Přetaženost, to je sviňa, tu my měli včera!

Mirando, gratulaceeeee ke třetímu zubisku :slight_smile:

Laro, to je fakt krásnej dárek. A Roomstera milujuuuu. Kvůli tomu bych řídila jak divá!!!

Verčo, nechceš si hodit žehlicí brigádu i u nás? Mám MEGA resty.

Bell, to se jednou za čas stane. Můj manžílek se neopíjí, ale když už má opici, tak vždy úžasně veselou a je na mě milej až přemilej, takže držková u nás nebejvá.

27. črc 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell a jaké že jsou holčičky v beranu??? Já jsem taky jedna holčička v beranu... :grinning: :grinning: :grinning:

Singid, téda, co se to u vás proboha děje? My jsme si "užili" smolné první pololetí tohodle roku, takže smůlu už prosím ne. Bylo toho dost. Držím palce, ať už se vás ta potvora pustí. A manža teda nepůjde jezdit autobusem???

27. črc 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojjky,
Leni šel by na bus šel, ale zatím mají plno, tak si aspoň stihne obnovit ten profesák a pak budeme čekat, až se uvolní nějaké místečko.... teda aspoň plán je takový... :wink:
dnes jsem cestou do města potkala svou učitelku tělocviku ze ZŠ a zítra jdu cvičit!!! jupííí, vede kurzy pilates, tak se k tomu aspoň dokopu, kdyby chtěl někdo další, tak je to na učňáku v Ruské ul. (chodí se bočním vchodem od Duny) a je to každé po a st od 18hod :grinning:
Maki :grinning: :grinning: u ženských se věk prostě musí ubírat:slight_smile:)) třeba mé mamině bylo dlouhých šest let 33:slight_smile:)))))
a můj manža když má opičku tak neblinká (nevím jak to tedy dělá) ale zase si prd pamatuje,takže držkovou v ten den si nepamatuje a druhý den už to nemá cenu :grinning: :grinning: a říká taky jak moc mě milůůůůůůůje :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Mně taky přišla objednávka :wink:
27. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, věřila bys, že po svém HYPERMEGARESTU - tu bednu, do který jsem to vyžehlený vyskládala, zvedl můj manžel s dost silným heknutím a vytřeštil oči :grinning: - ani nemám na tvůj restíček chuť???

Maki, jste šikulky... :wink:

Já dnes byla zase v autoškole, myslela jsem, že neposledy, ale domluvili jsme se ještě na čtvrtek, abych vypilovala rozjezdy do kopce a parkování :wink: - tak jo :grinning:

Petan lítal po zahradě a zas má pupínky - asi jedl rybíz, když jsem byla jezdit :slight_smile:

Sin, já chápu, že bys tu smůlu chtěla trochu naředit, ale já bych si s dovolením nevzala, jo??? Však ono se to přehoupne a bude dobře... :hearts: :hearts: :hearts:

Bell, jo jo, to máš pravdu, ženských je dost - ba dokonce víc než dost... tedy v mém případě třeba a občas si ríkám, že můj chlap musí mít svatozář, že se ani do dveří nevejde :grinning:
27. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
trošku nestíhám, ale dočetla jsem vás :slight_smile: Tak u nás se soužití sourozenců upravilo k normálu, akorát Rostík dva dny pořádně nespal a dvě noci, tak jsem byla jak po velkém flámu a už nezbývalo moc energie na to abych sem zaskočila, ale snad to máme za sebou :wink: :sweat_smile: Dneska jsem vzala děti a jeli jsme na polikliniku na pracák, protože mi poslali nějak divně peníze...tam mají jenom do jedné, tak děti šup spátky do auta a do Kauflandu na nákup, torchu jsem se toho bála, protože jsme jeli poprvné sami a Jarda po obchodě běhá, ale bylo to v pohodě! :sweat_smile: Doma jsem to vybalila a mohla bych jet zase :confused: :sweat_smile:

Laro,
no k autíčku moc gratuluju a hezky si ho užij! Hele, ale to jsi musela být móóóc hodná! Každopádně si určo zasloužíš a hlavně ho člověk se dvěma dětma ocení :sweat_smile:

Sin,
držím palce ať všechno dobře dopadne! :slight_smile: Teď možná řeknu blbost, nevím jestli to jde, ale když deš do práce, tak manža by na mateřskou nemohl? :confused:

Bell,
téda, manža když když něco dělá tak pořádně co? :grinning: A je škoda žes to nevyfotila :grinning:

Mirando,
také gratuluju k zoubku :slight_smile:

dandy,
tak jsem si přečetla jaké máš trápení a doufám že je to lepší, ikdyž si to moc nemyslím (nemyslím teda malého) Já měla něco podobného, ale naštěstí jsem si ho nevzala a neměla s ním dítě, ale tobě držím palečky abys to všechno zvládla :wink:
27. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu vám ukázat pár fotek Lary. Je hrozně šikovná!!! Snad mi odpustí, že jsem sem dala i fotky, o kterých si myslela, že nejsou dokonalé, pro nás ano. Od Lary byly všechny barevné, zabarvení jsem si měnila amatérsky sama.
27. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
krásné, fakt jo...nejhezčí je dle mě ta úplně první, tam ti to moc sluší a ta druhá černobílá s Danečkem, krása :dizzy_face: :sweat_smile:
27. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin: no já myslím, že by manžel sin mohl na rodičovskou dovolenou ... i rodičovský příspěvek na sebe může nechat převést ...
my byli s manžou na rodičáku chvíli oba :slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: fotky nádherné ... Lara je šikovná...moc!!! A Vám to slušííí!!!
27. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínko, díky. :slight_smile:
Mirando, viď? Že má nadání? Já to porád řikám :grinning:
Jé, Laru bych ani nepochválila, takže napravuju a moc moc chválím paní fotografku :sweat_smile:

mirando,
no tak mě napadlo jestli by to nebylo nejlepší řešení, ale je to na Sin, že jo :slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, myslím, že má nadání ... a nefotí děti??? :D
27. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už koukala a chválila na FB,tak myslim,že si Lara autíčko zaslouží :wink: ,ta s Danečkem je užasnááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin: no já myslím, že je skvělý nápad ... ale taky by mohl chvíli zůstat na podpoře, ne??? to by pak měli plat sin, podporu manžela a ještě rodičák, který by zůstal na sin :O
27. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, Lara ti určitě odpoví, jen co se tady objeví.
27. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirando,
tak to nevím, jestli to tak je, ale když to říkáš tak asi jo a to by bylo super :sweat_smile:
27. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by bylo, aby se ta smůla neprokopla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,teda,jednim slovem krasa.Me se libi ta,jak mas vykasany saty a manza te drzi za koleno.Parada.
27. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky prin bohuzel neni.jak jinak opet je dokonaly.dneska ztroppil takovou scenu.jinak k tem doktorkam:neni to tak dlouho co mi ten muj rekl ze nemam specializai na vychovu a vyzivu deti a to proto ze jeho mama je zdr.sestra.dala jsem malemu trosku presnidavky na ktere je napis:od ukonceneho 4mes.a jemu bude sest.a to jsem sama vychovala dva klky kterym je 12a15.jsou zdravi a fit.nic jim nechybi a to v tomhle veku uz bastily bobiky a byly plne kojeni jako je danecek.ale to neuznal.rekl ze ve triceti budou nemocny.tak nevim ale asi by zensky co nejsou zdr.sestry nebo doktorky nemeli mit deti.a to jeste kandiduje do zastupitelstva.treba jednou bude posranec :grinning: a schvali zakon o tom kdo smi mit deti. :unamused:
27. črc 2010 ve 22:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni NADHERNY FOTKY FAKT.
27. črc 2010 ve 22:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Dočítám a pýřím se :slight_smile: Jsem ráda, že se moje fotky líbí.

Mirando, jasně, fotím i děti, zatím teda jen v rodině, ale pokud budeš chtít, určitě se nějak domluvíme (už se domlouváme s Bell :wink: )

K autíčku...já asi teda hodná jsem, ale hlavně je ze všech nejhodnější můj muž :wink:

Sin, držím palce, ať už je té smůly dost...včelí medvídci ji dali tuším cvrčkovi na smyčec :wink: Jinak myslím Miranda má superr nápad a já myslím, že to tak jde, že už jsem na to v nějaké poradně i narazila. Tam je asi jediný zádrhel v tom, že co s dítětem, pokud se najde práce.

Dandy...já jsem teda určitě hodně rozmazlená od svého muže, ale s takovým chlapem bych fakt nevydržela...a dokonce vím o jednom moc hodném, co furt "brečí", že je sám :wink: (vtipkuju, jasně, ale fakt přeju hodně síly k řešení toho stavu)

Jinak u nás - Ondrovi dnes po obědě vypadl zoubek (výjimečně jsme si kupovali oběd u Vietnamců před priorem a panu Vietnamci tvrdil, že je nejlepší kuchař na světě :grinning: )
Odpoledne jsme jeli na návštěvu (ochutnávat vína) k tomu kamarádovi, co jsme byli na praseti(když jsme jeli v neděli kolem tím vláčkem, děti se domáhaly návštěvy, že prý kdy zase pojedeme k Víťovi, tam je to hustý)...a bylo. Po fotbálku a sváče chtěli kluci do bazénu, tak jsme jim dali plavečky...Ondra se pak začal zdráhat, když se odsunul kryt, ale Macek se vrhl na schody...Víťa hlásil Zdendovi, že tam nebude stačit...Zdenek si tak bohorovně a v klidu sundával triko...a když ho měl nad hlavou, Macek udělal krok z posledního schodu a zahučel pod vodu...Zdenda furt triko na hlavě...tak Víťa vhupsnul do bazénu celej oblečenej i s brejlema, aspoň že mobil neměl v kapse, neb se pochlubil, že v práci akorát vyfasoval novej :sweat_smile: A to se teprv Zdenda vymotal z toho trika...no dobrý, Macek zalapal po dechu a vesele se tam popelil dál, i když teda pro jistotu se držel táty. Holt se osvědčilo plavání batolat v Bělásku, škoda že ho pak zrušili. Já teda na svou obhajobu uvádím, že jsem seděla u stolu pomrěně daleko...no příště si půjdu stoupnout k bazénu :wink: jinak...stát se tohle Ondrovi, tak už ho zase nedostaneme nejmíň rok do vody. Ale on už naštěstí u Víti dostoupne.
Ještě o naší zvířeně...pes Viktor si minulou sobotu rozdrápal takovej malej flíček na krku. Napřed jsme mysleli, že se někde rycnul. Jenže pak jsme ho při drbání přistihli a zvětšovalo se mu to. Ségra ho pak vzala k doktorce, dostal ATB kapky, mast s kortikoidama a injekci proti svědění. Nicméně si to postupně drápal víc. Pak se mu to teda trochu zlešilo. Pak si zas vydrápal novou díru vedle. Ségra mu přivezla od nějaký kámošky límec, ale strašně s tím vyváděl, tak mu ho nedávala, ačkoli jsem jí říkala, že si musí zvyknout. Pak se mu obě ty díry zlepšily. Dne sráno nám ho sem ségra přivedla a on si ten blbec přes noc rozdrbal to starý a vydrbal si novou ještě větší díru...cca 10x15cm. Tak jsem donesla límec a pěkně jsme ho s ním drezírovali. Napřed se bál pohnout, stál s vocasem až pod bradou a klepal se...tak jsme ho hladili a dávali mu dobroty, nakonec se postupně uklidnil (chvilkama teda kňučel), dokonce si i lehnul...(bál se položit hlavu a bylo srandovní, jak klimbal a ta hlava mu padala a budilo ho to). Tak snad to s tím límcem postupně zvládneme - choit se s tím bojí, neb do všeho naráží :sweat_smile:
Kočka Oliva se plně aklimatizovala na venkovskou kočku (zatím teda stál ečůrá do bedny) včera přinesla domů rejska a vypustila ho tam, jak jsme posléze zjistili...Markét asi původně myslela, ž emá doma cvrčka (takže bacha, když vám doma něco cvrká, může to být rozzuřený rejsek), jenže Oliva sahala packou do nohy od větráku...tak jsme jí ho z toho větráku vysypaly...a pak jsme jí ho po myšárně naháněly, šoupaly komodama, šťouchaly pod ně použitýma paličkama nějaké známé skupiny, co si ségra donesla z Garáže...kočku ta kooperace očividně bavila, ale ten rejsek, ten ustavičně cvrčel a bránil se zuby nehty, je to pěkná potfora, ještě že je to tak prťavý (prý být rejsci ve velikosti kočky, sežerou nás všechny). No asi po půl hodině ho Oliva konečně zakousla. Tak jsem ho tou paličkou postupně vyšťouchala až ven k plotu, protože ona si ty mrtvolky pak různě schovává...no a Oliva mrcha skočila, drapla ho a oknem si ho zase vnesle domů :grinning: Později jsem ji pozorovala - seděla za oknem, co vede k sousedům na zahradu...po chvilce tam vhupla, ježe jim na křesle v altánu sdeěla jedna z jejich koček. Oliva na ni tak dlouhho syčela a celá naježená vrčela, až ese milá kočka zvedla a zdrhla, Oliva za ní. se nám pěkně otrkala :sweat_smile:
27. črc 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek