Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
singid
28. črc 2010
ahojky holky,
Laro fotky nádherný, Leni fotky nádherný 😃
jj alternativu s tím, že manža půjde na mateřskou taky máme, já mám příslib do práce tak od března, ale možná by to šlo už v lednu, ale je to složité s tím,že manža se bojí, aby pak práci nějakou dostal, až půjde z mateřský (už mu je 41 po mateřský 43)... určitě to ale bereme jako plán, tak když bude nejhůř (samo bych raději zůstala s malým doma já) tak to tak uděláme...jde i varianta, že já budu mít plat i mateřskou a manža bude na pracáku, problém je, když mu najdou práci, tak co s prckem... 😎 věřím, že to prostě nějak dopadne, snad i co nejlíp pro nás pro všechny...

Veru 😃 ta smůla je neudatelná 😞
miranda77
28. črc 2010
sin: no je to asi složitý, ale manža se z rodičáku může kdykoli "odhlásit" a nastoupit do práce a ty se můžeš zase vrátit na rodičák ... tenhle systém je prostě na ...

jo smůlu nikdo nechce ... jen ten cvrček na housle a na ty u nás nikdo nehraje 😉
nattally
28. črc 2010
sin,
jj je to děsný.řešíme neco podobného 😞 ,ale věřim,že bude líp 😉
dandy12
28. črc 2010
laro to uz resit nejde ten zustane stejny bohuzel
miranda77
28. črc 2010
holky(dandy): chlapi se nezmění ... měníme se jen my 🙂, tak je na nás, jak se k chlapovi postavíme ... někdo to řízne, někdo dělá leklou rybu a všechno trpí (ble 😞 ) a někdo se na to prostě podívá z jiné stránky (změní sám sebe, pohled na svět) ... ale to chce hooodně nadhledu ... a ze všeho nejdůležitějsí je si říci a udělat jasno: co chci od života ... a patří do toho "obrazu tenhle chlap" ? jsme nejlepší kuchaři života, známe nejlepší koření ...tak si to musíme uvařit tak, aby nám to chutnalo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
lenik_25
28. črc 2010
Ahoj holky,

díky za pochvalu fotek, teda já za pochvalu obsahu, Lara za provedení 😃

Dneska jsme byli nakoupit, potkali jsme se s Prin, má tak krásný děti! Já toho jejího Rostíka prostě miluju!!! No a teď se chystám na vaření. Hovězí polévka s játrovými knedlíčky a francouzské brambory s uzeným. Přijde na véču tchýně 🙂 No tchýně, ona je spíš kámoška, ale to už jsem tu psala.
petrunka01
28. črc 2010
Ahoj holky...
krásný fotky...🙂
Laro,asi se taky časem objednáme na focení..🙂
My měli pěkný dva dny,pořád jsme byli venku,malej se vyřídil s kamarádkama🙂.Teď jsem zase v práci..před chvíli jsem viděla jít kolem Bell🙂
lenik_25
28. črc 2010
Ahojky, nehodil by se někomu malý kompaktní foťák sony cybershot za 3 tisíce? Má dotykovou obrazovku, fakt pěknej foťáček, pořizovací cena byla 10 tisíc.

Vypadá takhle, jen je v červené barvě:
lenik_25
28. črc 2010
jo ten foťáček je i s paměťovou kartou. Je v bezva stavu.
petrunka01
28. črc 2010
Leni,jestli to není akutní,tak bych se pozeptala doma.Akorát manža šel na noční,tak až zítra večer,páč přes den jsem zase v práci já...Ale pokud seženeš někoho dřív,kldině to vem,já nic neslibuju🙂
terezam22
28. črc 2010
Ahoj děvčata 🙂

Byla jsem s dětma u kamarádky ve Věšťanech u Teplic,od včerejška do dneška,bylo to fajn,jen já jsem jaksi k nepoužití 😃
,Včera na prochajdě,děti se vyjezdily na koloběžce..Dnes jsme byly v Teplicích v oboře,po obědě v Úl v zoo a směr domů.
Jsem zralá do postele,páč jsme šli spát my dospělí v 1h ráno :-p a na to už nejsem zvyklá!!!
verca111
28. črc 2010
Ahojky 🙂

Laro, moc prima fotky - joooo, kdo umí, ten umí 😉

My měli super den, byla jsem se ségrou a Petíkem a jejím klučinou u bratrance, jeho žena (43) za 5 týdnů rodí 3. dítě, bylo nás tam bab jako máku, děti si hrály, no krásný den 🙂
terezam22
29. črc 2010
Ahoj všem 🙂

Maki nutrie jsou cestou k Tescu(naproti pumpě nebo zastávce) odbočka k Labi,tam necháš auto a jde podél řeky,mají tam učńovskou loď no a pak je tam na levé straně jako by roura a ony tam žijí.....
dandy12
29. črc 2010
ahoj holky tak se musim pochlubit poslala jsem daneckovo foto jen do casopisu a oni mi ted poslali mail ze mame jet do pha ze bude foceny do reklamy.tuhle fotku jsem do casopisu poslala.
terezam22
29. črc 2010
Dandy super gratulace budoucímu modelovi 🙂 😉
larakroft
29. črc 2010
Ahoj holky, dnes odpoledne jedeme "na dovču" - do neděle k babičce na Moravu a pak do příští neděle na chaloupku. Tak se tu mějte a papa!
verca111
29. črc 2010
Laro, užijte si to 😉

Dandy, to je jasný, je to krásný chlapeček...

Nutrie jsou i v Ústí - je tam jedna velikosti menšího psa, říkají jí Barča 😃

Dávám pár fotek ze včera - aby to Petíkovi nebylo líto, že ho sem nedávám... 😃
dandy12
29. črc 2010
diky.ale moc jim neverim vite jak to chodi.navic mu nehodlam zkazit detstvi.i kdyz jsem na nej pysna ale detstvi ma jen jedno no ne? 😉
dandy12
29. črc 2010
no veru krasny chlapecek.opravdu nadhera.to tedy jo hned bys mu mela rict ze uz je tu.
verca111
29. črc 2010
Dandy, děkuju... Já mu to ukázala a on Péta Péta... 😃 - tak to asi pochopil.
Uvidíš, snad to zvládnete, taky to budou jiné dny, změna...
lenik_25
29. črc 2010
Ahoj holky,

dneska příjemná návštěva u prin a odpoledne mě čeká školení.

Petrunko, počkám, dej vědět. To neprodávám já, ale známej, tak čím dříve, tím lépe.

Dandy, no tak to je super!!! Z Danečka bude filmová hvězda!!!

Laro, krásnou dovču!!! 🙂

Verčo, Péťa má naprosto úžasný vlásky! A moc se mi líbí ta čb fotka.

verca111
29. črc 2010
Leni, díky, tu jsem vyrobila ze té předchozí 😃 - se mi to tak líbilo, že jsem prostě musela... 😉
Vlásky miluju, moje mamka a NATT by ho pořád stříhaly 😃 😃 😃 - nedám!!!! 😎
dandy12
29. črc 2010
kdo vi holky jak to bude.moc temhle firmam neverim.ale urco dam v zari vedet jak jsme dopadly.
prin
29. črc 2010
něco málo od Lenky...díky! 🙂 http://www.facebook.com/album.php?aid=12809&id=...
verca111
29. črc 2010
Prin, koukala jsem na FB - jsou moc krásný!!!!!!! 🙂
nattally
29. črc 2010
i já na FB 😉 ,Lenča je taky šikovná 😉

veru,
prej chci Petíka domu,tu hlásí Šimon 😃
verca111
29. črc 2010
Zdeni, tak jo aspoň na jednu noc ... 😉
miranda77
29. črc 2010
Verco: Petik je nadherny a taky se mi libi ta cernobila fotka ...to spinkal???

Prin: fotky na fb moooc pekny!!!

dandy: gratulace!!! to nam musis dat vedet, kdy a kde bude ... prijdeme si pro podpisy!!! 😉
dandy12
29. črc 2010
jasne ze dam vedet.10.9 jedeme do pha na foceni.pokud se nic nestane.a hlavne pokud to bude solidni firma.jinak MOOOOOC DIKY VAM VSEM
nattally
29. črc 2010
veru,
tak kdy si ho máme vyzvednout?????????? 😉

dandy,
snad ju.............. 😉