• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahojky holky,
Laro fotky nádherný, Leni fotky nádherný :grinning:
jj alternativu s tím, že manža půjde na mateřskou taky máme, já mám příslib do práce tak od března, ale možná by to šlo už v lednu, ale je to složité s tím,že manža se bojí, aby pak práci nějakou dostal, až půjde z mateřský (už mu je 41 po mateřský 43)... určitě to ale bereme jako plán, tak když bude nejhůř (samo bych raději zůstala s malým doma já) tak to tak uděláme...jde i varianta, že já budu mít plat i mateřskou a manža bude na pracáku, problém je, když mu najdou práci, tak co s prckem... :sunglasses: věřím, že to prostě nějak dopadne, snad i co nejlíp pro nás pro všechny...

Veru :grinning: ta smůla je neudatelná :frowning2:
28. črc 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin: no je to asi složitý, ale manža se z rodičáku může kdykoli "odhlásit" a nastoupit do práce a ty se můžeš zase vrátit na rodičák ... tenhle systém je prostě na ...

jo smůlu nikdo nechce ... jen ten cvrček na housle a na ty u nás nikdo nehraje ;)
28. črc 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin,
jj je to děsný.řešíme neco podobného :frowning2: ,ale věřim,že bude líp :wink:
28. črc 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro to uz resit nejde ten zustane stejny bohuzel
28. črc 2010 v 09:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky(dandy): chlapi se nezmění ... měníme se jen my :slight_smile:, tak je na nás, jak se k chlapovi postavíme ... někdo to řízne, někdo dělá leklou rybu a všechno trpí (ble :( ) a někdo se na to prostě podívá z jiné stránky (změní sám sebe, pohled na svět) ... ale to chce hooodně nadhledu ... a ze všeho nejdůležitějsí je si říci a udělat jasno: co chci od života ... a patří do toho "obrazu tenhle chlap" ? jsme nejlepší kuchaři života, známe nejlepší koření ...tak si to musíme uvařit tak, aby nám to chutnalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

díky za pochvalu fotek, teda já za pochvalu obsahu, Lara za provedení :grinning:

Dneska jsme byli nakoupit, potkali jsme se s Prin, má tak krásný děti! Já toho jejího Rostíka prostě miluju!!! No a teď se chystám na vaření. Hovězí polévka s játrovými knedlíčky a francouzské brambory s uzeným. Přijde na véču tchýně :slight_smile: No tchýně, ona je spíš kámoška, ale to už jsem tu psala.
28. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
krásný fotky...:slight_smile:
Laro,asi se taky časem objednáme na focení..:slight_smile:
My měli pěkný dva dny,pořád jsme byli venku,malej se vyřídil s kamarádkama:slight_smile:.Teď jsem zase v práci..před chvíli jsem viděla jít kolem Bell:slight_smile:
28. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nehodil by se někomu malý kompaktní foťák sony cybershot za 3 tisíce? Má dotykovou obrazovku, fakt pěknej foťáček, pořizovací cena byla 10 tisíc.

Vypadá takhle, jen je v červené barvě:
28. črc 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten foťáček je i s paměťovou kartou. Je v bezva stavu.
28. črc 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jestli to není akutní,tak bych se pozeptala doma.Akorát manža šel na noční,tak až zítra večer,páč přes den jsem zase v práci já...Ale pokud seženeš někoho dřív,kldině to vem,já nic neslibuju:slight_smile:
28. črc 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

Byla jsem s dětma u kamarádky ve Věšťanech u Teplic,od včerejška do dneška,bylo to fajn,jen já jsem jaksi k nepoužití :grinning:
,Včera na prochajdě,děti se vyjezdily na koloběžce..Dnes jsme byly v Teplicích v oboře,po obědě v Úl v zoo a směr domů.
Jsem zralá do postele,páč jsme šli spát my dospělí v 1h ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na to už nejsem zvyklá!!!
28. črc 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Laro, moc prima fotky - joooo, kdo umí, ten umí :wink:

My měli super den, byla jsem se ségrou a Petíkem a jejím klučinou u bratrance, jeho žena (43) za 5 týdnů rodí 3. dítě, bylo nás tam bab jako máku, děti si hrály, no krásný den :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

Maki nutrie jsou cestou k Tescu(naproti pumpě nebo zastávce) odbočka k Labi,tam necháš auto a jde podél řeky,mají tam učńovskou loď no a pak je tam na levé straně jako by roura a ony tam žijí.....
29. črc 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se musim pochlubit poslala jsem daneckovo foto jen do casopisu a oni mi ted poslali mail ze mame jet do pha ze bude foceny do reklamy.tuhle fotku jsem do casopisu poslala.
29. črc 2010 v 08:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy super gratulace budoucímu modelovi :slight_smile: :wink:
29. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes odpoledne jedeme "na dovču" - do neděle k babičce na Moravu a pak do příští neděle na chaloupku. Tak se tu mějte a papa!
29. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, užijte si to :wink:

Dandy, to je jasný, je to krásný chlapeček...

Nutrie jsou i v Ústí - je tam jedna velikosti menšího psa, říkají jí Barča :grinning:

Dávám pár fotek ze včera - aby to Petíkovi nebylo líto, že ho sem nedávám... :D
29. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky.ale moc jim neverim vite jak to chodi.navic mu nehodlam zkazit detstvi.i kdyz jsem na nej pysna ale detstvi ma jen jedno no ne? :wink:
29. črc 2010 v 11:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru krasny chlapecek.opravdu nadhera.to tedy jo hned bys mu mela rict ze uz je tu.
29. črc 2010 v 11:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy, děkuju... Já mu to ukázala a on Péta Péta... :grinning: - tak to asi pochopil.
Uvidíš, snad to zvládnete, taky to budou jiné dny, změna...
29. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dneska příjemná návštěva u prin a odpoledne mě čeká školení.

Petrunko, počkám, dej vědět. To neprodávám já, ale známej, tak čím dříve, tím lépe.

Dandy, no tak to je super!!! Z Danečka bude filmová hvězda!!!

Laro, krásnou dovču!!! :slight_smile:

Verčo, Péťa má naprosto úžasný vlásky! A moc se mi líbí ta čb fotka.

29. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, díky, tu jsem vyrobila ze té předchozí :grinning: - se mi to tak líbilo, že jsem prostě musela... :wink:
Vlásky miluju, moje mamka a NATT by ho pořád stříhaly :grinning: :grinning: :grinning: - nedám!!!! :sunglasses:
29. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo vi holky jak to bude.moc temhle firmam neverim.ale urco dam v zari vedet jak jsme dopadly.
29. črc 2010 v 16:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, koukala jsem na FB - jsou moc krásný!!!!!!! :slight_smile:
29. črc 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já na FB :wink: ,Lenča je taky šikovná :wink:

veru,
prej chci Petíka domu,tu hlásí Šimon :grinning:
29. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak jo aspoň na jednu noc ... :wink:
29. črc 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco: Petik je nadherny a taky se mi libi ta cernobila fotka ...to spinkal???

Prin: fotky na fb moooc pekny!!!

dandy: gratulace!!! to nam musis dat vedet, kdy a kde bude ... prijdeme si pro podpisy!!! ;)
29. črc 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ze dam vedet.10.9 jedeme do pha na foceni.pokud se nic nestane.a hlavne pokud to bude solidni firma.jinak MOOOOOC DIKY VAM VSEM
29. črc 2010 v 19:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
tak kdy si ho máme vyzvednout?????????? :wink:

dandy,
snad ju.............. :wink:
29. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek