• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
no budu doufat dneska neni radno jen tak necemu verit ale je mi zahadou ze chteji 3000.na nejake vylohy nez dandulka vydela pak si pry strhavaji provize
29. črc 2010 v 19:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - během 10 minut, jinak ho lupnu do vany a pak zase možnost zítra :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Dandy,prachy predem bych nedala v zadnym pripade,to neni solidni!
Holky,krasny fotky!!!!
29. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
souhlasím, taky bych nedala peníze předem a není to zrovna málo! Hlavně bych si asi předem zjistila nějaké informace!!!
29. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plně souhlasím s holkama,kč předem fakt nedávej....
29. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vau, holky, dík.... takové amatérské fotky. Úplně se tady mezi těma fotografkama stydím. Ale obsah je krásnej, co? Ach ta miminka!!!
29. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy, tak do toho bych taky nešla...!!! Není to solidní, když jdeš někam pracovat, tak taky nechtějí zálohu, ne?
29. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
jéééééééééé já to propásla :grinning: .................
29. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, jak na potvoru, co??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak foťák neberem...
29. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
no to teda :zipper_mouth:

petrunko,
koukni na svetla,ale myslim,že ti jedno nesvítí,ale nejsem si jistá :unamused: .............já než stačim zareagovat,kdo to vlasten je,nebo jedno mín,ale nevim,jestli nekecám :grinning:
29. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dočítám.........teda snažím se :grinning: ,tadky jak někdo den dva chybí,tak má na týden co číst :grinning: .

My jsme se trochu vyvenčili s našima na chatě ,takže jsem po ldouhý době spala na čerstvém vzdoušku a kupodivu jsem šla spát dřív jak před půlnocí........respektive i před desátou :sweat_smile: .Takže přes nicmoc počasí se nám líbilo :slight_smile: neb holkdy taky v deštíčku odpočívaly :slight_smile: .A teď koukám,že jsem nějak přespalá a zasejc jsem zapomněla na čas :grinning: .Tak dobrou .......nebo tedy : přeji krásný nový den :grinning: !
30. črc 2010 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak my pilně trénujeme chůzi, už se Dája i pouští a udělá tak 4-5 krůčků směrem k mamince :grinning:
jede nám 6 zoubek, tak je zase veselo, včera spinkal přes den jen 1,5hod a večer padnul za vlast a spal 12h v kuse :wink:
a asi náhodou včera na mě ukázal jak je velikej :grinning: :grinning: možná jen zvednul ruce, že chce ke mě... já se ho takhle občas zeptám, kdyby náhodou, zatím to úspěšně ignoruje, ale možná se včera zablesklo :grinning: :grinning:

Dandy peníze předem bych taky nedala, ono je to moooooc lákavý, že by miminko bylo v reklamě a proto i spoléhají na to, že maminky peníze pošlou, ale když to pak vidíš v televizi, jak ty lidi zbytečně naletí.... :confounded: jak píše Veru, když jdu někam do práce, tak taky nechtějí peníze, a že mají výdaje, tak ať si to pak strhnou z té provize ne?? musí přeci počítat, že když dělají konkurz, tak je to bude něco stát..... :unamused:
30. črc 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin: ohromná gratulace, jste šikuli ... tak to nevím, co my máme doma za lenocha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...
30. črc 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by celej tatínek :O
30. črc 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mir :grinning: on vždycky tak nějak stagnuje a pak udělá 2-3 věci najednou...teď zase bude chvíli vegetit :wink:
a neboj Toník určo promýšlí nejlepší strategii a pak se jen budeš divit :grinning:
30. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Díky,já vím,že jedno svítí málo,ale neumím to vyměnit,musím počkat na švagra. :grinning:
KLárko,gratulace ke krůčkům
A taky bych asi nic dopředu neplatila,aby mohl být malej v reklamě.To bych se na to vykašlala.
30. črc 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak,krásný den přeju. :slight_smile:
30. črc 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
tak vidiš,byla jsi to ty ale nebyla jsem si vubec jistá :wink: ..............jo tak na to mám manžu,sice neřidič,ale o autíčko se stará :slight_smile:
30. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jo ja nad tim vcera premyslela tak jsem jim to napsala.cekam od nich odpoved tak vam dam ppak vedet
30. črc 2010 v 09:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Petrunko, v pohodě, díky za zprávu :slight_smile:

Sin, jé, ten je šikovnej! Super, gratuluji. Je rychlík, Daneček 4-5 kroků začal dělat někdy v roce a rozchodil se sám ve 14 měsících. No a vy čekáte další zub! No paráda.

K těm dětem v reklamách a placení předem.... Je to o tom, že spousta maminek dá peníze, protože jejich dítě je krásné a má naději, že bude v reklamě. Reklamky nastřádají prachy a jen minimu maminek se pak ozvou. Jsou o tom i diskuse na internetu. Hafo maminek čekalo, až se jim někdo ozve a když třeba rok nic, tak zavolaly do reklamky samy a bylo jim řečeno, že jejich dítě nebylo vybráno a teď už je na reklamu moc "staré", tudíž "nevhodné". Prachy v tahu a dítě nikde. Takže NEPLATIT PŘEDEM!!!

30. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Mirando, ne nespal - to jsem udělala z jiné fotky otočením - je tam taky, je barevná :wink:

Bell, tak jsi to dospala a hned s tím hýříš :grinning:

Leni, tak to si taky myslím, že to je podvod...

Sin, Davídek je šikulín, tak ať vás zoubek nezlobí.
30. črc 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak si predstavte zže mi poslali mail s tim ze mam kazdeho ctvrt roku zasilat fotky maleho a pokud by neco bylo ze daji vedet.takhle reagovfali na muj mail ohledne te platby.odkazali me i na nejake starnky vylozene pro tyhle mrnouse.a tam se pry nic neplati.tak uvidime.ale rychle zmenili nazor.
30. črc 2010 ve 13:09  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!:slight_smile:

Verčo fotky máš fakt moc pěkný:slight_smile: jsi šikovná a malej dobře pozuje :wink:

Dandy no vidíš....najednou to jde i bez peněz!!To je co!! :confused:

Singid jé šikulka kluk!A zoubek bude v poho neboj!Já u Kristíka o zubech ani nevěděla za to u Jiříka-horor!Vždy teploty,průjem a nejedl třeba týden..

Jinak já tu zase tak týden nebudu,jedu já+děti na Slovensko už zítra,tak držte palce ať máme pohodovou cestu,jedem navštívit další příbuzenstvo :grinning:
30. črc 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo.bylo mi hned jasny ze v tom neco je.asi si mysleli ze jsem naivni mama co chceč mit z ditete hvezdu alee spletli se.no uvidime.
30. črc 2010 v 17:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jěště se chci zeptat co Vaše dítka ve věku Kristíka s kakáním-on totiž už 14dní +- když potřebuje kakat chytá se za zadeček a říká:AUAU,když se ho ptám zda chce kakat,řekne jo,posadím na nočník,ale většinou mu to trvá,odbíhá z něj,nechce si sednout,pak mu dám plínu a on přijde za nějakou dobu zase s tím samým,dnes to bylo kakání na 3x,vždy tam jen prdnul kapku,a utekl že nechce sedět,no a pak krásně vše vykadil,ale jak říkám na po třetí...
Ale jak ho nechám bez plíny tak to dopadne tak že čůrá kde může i když nočník vidí.Jen na to kakání si říká.Tak jen jakou máte zkušenost s děťátkama Vy? :wink:
30. črc 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, díky za pochvalu :wink:
S kakáním i čůráním to u nás je mizérie - jen vidí nočník a můj úmysl ho tam dát, tak chytne megahysterák a je to v tahu... Takže ho ještě nec hám. Na zahradě, když je nahatý, si dojde čůrat na travičku, ale jinak nic moc...

Dandy, tak vidíš... :wink: Šmejdi!
30. črc 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě Terez - to jako budeš řídit na Slovensko sama?????? :astonished: :astonished:
30. črc 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčí sama :sunglasses: tak právě říkám myslete na mě a dětičky! :wink: :slight_smile:
Chlap si dovču už vzít nemůže,páč už 2kolegové jí mají....
Mám koupenou mapu+navigaci,jedu do Čičman,40km od Žiliny,tam odtud pochází babi+děda.
30. črc 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek