• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
terez: naše Dája, když jí bylo něco přes dva roky měla taky problém s kakáním ... bylo vidět, že se jí chce kakat, ale na záchod či nočník nechtěla ... skor dostávala hysterák, když jsme ji nutili, ale přitom měla v kalkhotách vždy uprdnuto a bříško "bolelo na kakaní" ... tohle trvalo skoro 14dní :O ... i u doktroky jsme byli. Byla to zácpa (ale někdy se stane, že velkej bobek natrhne otvor a pak to chce mazat mastičkou ... myslím, že se jmenuje Fakta nebo tak nějak). Dája se vykadila po 12 dnech - přiměřené velkosti :O - už týden brala lactulosu (jednu lžičku ráno zapít sklenicí vody) a nakonec nám doktorka dovolila i glycerinový čípek ... celý :O
30. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin: jo, tak to je přesně tatínek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vy jste opravdu šikulky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
Terko,to jsi fakt dobrá..já bych sama nedojela nikam.Zítra jedem do Chomutova so ZOO,ale bez Martina bych nedojela ani tam,i když už jsme tam párkrát byli.Vůbec nemám orientační smysl.Přeju pohodovou cestu....
Natt,světlo už svítí:slight_smile:...nakonec to zvládl i Martin,nemusela jsem říkat švagrovi.Přeci jen není tak na nic,co se auta týče...
30. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak šťastnou cestu - v Čičmanech jsem byla v ŠvP s mamkou jako její dítě s jejími žáky - mají tam krásné malované domečky - tedy měli před 27 lety :grinning:
Já jedu zítra premíérově do Kamenice - už teď na to myslím.... :confounded: Snad to zvládnu - Petíka necháme doma s Adamem - radši.
30. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko mého orientačního smyslu se dosti bojím též :grinning:
30. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata ahoj!!! :slight_smile:

Zdeňce-Natt zase písnu,co a jak :wink: páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
31. črc 2010 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.To je hezky,co? Takhle by to mohlo vydrzet pristi tyden,jedeme na dovcu.
Jsme dopol byli koupit Romanovi sandale a nechali jsme ve Sportissimu ctyrku.... :confused: Ale mam taky boty,uzasny Merrelky,lehoucky,mekoucky,derovany,takze pres ne profukuje vitr. :grinning: Neco tak pohodlnyho jsem na noze jeste nemela.A ve sleve. :wink: Maji tam pekny ceny,Romca si krome sandalu kouopil jeste 4 trika Nike a Maxik ma jedno funkcni od Adidas,taky ve sleve.Super nakup. :slight_smile:
31. črc 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

U nás taky úspěšný den - řídila jsem do Kamenice a zpátky přes Janskou a Srbskou - docela v pohodě, manžel to nejen přežil, ale i nějakou tu chválu vypustil... Tak snad to vydržím!!!!
Odpolko jsme byli na zahradě a k večeru jeli ke známým něco ogrilnout - byli pstruzi a kuřátko, no super den :grinning:
Počasí se mi taky líbí, půjdeme zase k vodě - konečně!!!!

Maki, to byl prima kup :slight_smile:
31. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My meli grilovanej obidek,panenku a kruti klobasky+grilovany papriky a cukety.Mnamozni. :grinning: Jdu psat seznam,co vsechno sbalit na dovcu,stejne neco zapomeneme....
31. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,dobry,bude z tebe riditel!!! :grinning:
31. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
kam frčíte?????,nákup super :slight_smile:

veru,
šikulka :wink:

my včera v zoo Děčín,pak večer karty venku,manža to přehnal,dneska mu je v práci zle :grinning: .............

terez,
sice nevim co,ale předám info,nejak nestíhám dočítat :unamused:

i my dnes cuketu s bramborem :slight_smile:
31. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jih. :grinning:
31. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
už nebudu zvedavá :grinning:

zpráva od Terezy:
Ahoj všem na konika,výjezd z DC v 6.30h,príjezd Cicmany18h,km 525.nebýt mapy a cedulí dle navigace bych dojela do ............Tady krásné dřevěné domky,dodám fota..ahoj TJK
1. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,jenom do jiznich Cech. :slight_smile:
1. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,

my včera zapitnou svatby s pár kámošema, některým je zle ještě teď. :slight_smile: Bylo to fajn, všichni jsme se pohromadě sešli po hooodně dlouhé době. No jo, jak jsou děti, tak se nějak neslezem...

Verčo, do těch jízd půjdu na 100% taky, už jsem se rozhodla, jen musím počkat na mateřskou nebo něco našetřit, zrovna levné to není a mně asi týden kondiček stačit nebude.

Makinko, super, tak si krásně jižní Čechy užijte, ať máte pěkně a dejte si tam pravýho nefalšovanýho jihočeskýho kapra.

Natt, my jdeme do ZOO zítra. Jen já, sestřenka Gajdová a Daneček. Nějak jsme se začaly víc vídat a to je fajn :slight_smile:

1. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
Maki hezky si to užijte, na jihu je krásně (i níž než v Čechách :grinning: )
Terez jsi dobrá, já bych se fakt sama bála.... :wink:
Leni když se zadaří, tak jsou pak na tahy krásný vzpomínky :grinning: :grinning: :grinning:

My víkend docela v poho, včera jsme "odložili" Davídka k babičce a šli na kafíčko, ze kterého se vyklubal grilovaný řízek a obr míchaný salát (k obědu byly ovocné knedle a jak není 1x denně maso, tak to je špatný :grinning: :grinning: :grinning: ), a dnes návštěva u tchyně, docela dobrý dokonce jsem se hecla a pozvala jí na příští víkend na oběd.... :zipper_mouth:
joooooo a dnes manža koupal, krmil i uspával... hodilo se to, už jsem potřebovala trochu oddech :grinning:
1. srp 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, kde jste byli na baště?
1. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni v Baru Kapitán :grinning: chodíme tam často a už si ani nebereme jídeláky, máme své oblíbené :grinning:
1. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
my byli dnes na jídle na hoře na Jalůvčí u Lípy,fakt bomba :slight_smile: i Šimon se cpal knedlem a to jinak delá,že nic nejí :slight_smile:))))),pak jsme meli sourozenecký sraz a malej ted až usnul,pln dojmu :slight_smile:,já jdu taky a nic už nedelám............

krásný večer všem!!!!!!!!!!!!!!!!
1. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se loucim,uzijeme si to,nebojte! :grinning:
Leni,dam si nefalsovanyho jihoceskyho candata,jo?Kapry nezeru. :grinning:
1. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak se mejte krásne :wink:
2. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem se vzmohla v podstatě jen na prohlídku fotek a všem vám dětičky moc chválím :slight_smile: .Petíkovi už je tu na MK taky hezky zvěčněnej :grinning: .Co jsem tak pochytila,tak Terez se vydala na dobrodružnou cestu na SLovensko,tak držim palce :grinning: .My se tak nějak prázdninujem a tedˇzačínáme uvažovat,že by jsme taky teda možná.....možná..někam vyrazili se dovolovat i s miminkem.Zatim jsme ve fzi vybírání kam vlastně :sweat_smile: .Když se teda Maki taky osmělila se dovolenkovat na ten jih :grinning: .Jinak se musím pochlubit,že jsem v Nextu v Metropoli na Zličíně udělala kauf a sehnala jsem holkám stejný letní klouboučky na příští sezonu :slight_smile: ve vyýprodeji za 50,-Kč/ kus :sunglasses: .Tady se ještě chlubím naší rodinkou :
2. srp 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Bell,krásný fotky,dokonalá rodinka :slight_smile:
Leni,gratuluju k dohodlání ke kondičkám.Já se strašně bála řídit ono to najednou jde...:slight_smile:.Fandím každýmu,kdo se odhodlá.
Jinak víkend byl fajn,akorát v sobotu jsem asi odrovnali Šimonka v zooparku v Chomutově,byl úplně hotovej,dokonce měl i trochu teplotu.Nějak jsme si všichni odykli chození,musíme to napravit.
2. srp 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
teda fotečky krásnýýýýýýýýýýýýý,kdo Vás fotil????????????? :wink:
2. srp 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nemáte nějaký tip na dovču tadyx po Čechách? Už tu mám uloženej ten odkaz od Mirandy,snažím se najít odkaz co dávala Petrunka na Krkonoše :slight_smile: ............koukala jsem na kdeco.........zatim to teda vypadá,že by jsme snad zase jeli do Špindlu :sweat_smile: (ale ještě to nejni jistý,jen si s tou myšlemkou pohráváme).Našla jsem jeden fajn babyfriendly hotýlke na ŠUmavě,ale je drahej :rolling_eyes: ........no zapeklitá situacia :slight_smile: .

Natt, u foťáka vedle Stelinky :slight_smile: ,pán byl moc příjemnej,dělal co moh.Janička nám dva dny předem na každou otázku,jestli se nechá vyfotit,řekla že jo a když jsem k němu přišli,tak řekla,že NE a hotovka :grinning: ,takže přimět jí spolupracovat byl nadlidský výkon :grinning: ,taky jsme na těch fotkách trochem opocený a aj můj účes vzal za svý,ale jsme zvěčněný tak uff uff :grinning: .

Veru,velká gratulace k jízdě vozmo :wink: ,jen tak dál.dyk jsme to řikala,že to nic nejni a ty jseš holka šikovná,tak ti to fakt bude připadat neskutečný,pročs nejezdila :grinning: .

Lenik se do toho taky dá a je fuk,jestli teď hned nebo za nějakou chvíli :wink: ,že jo.Zasejc ,hele kdybys šla na jízdy až třebas na podzim až začne bejt krásně hnusně :sweat_smile: ,tak budeš mít solidní průpravu na extrémní počasí a ničehož se na silnici nezalekneš :slight_smile: .Já dělala řidičák přelom leden/únor.Nejdřív jsme nadávala,ale pak jsem za to byla ráda neb to byla výborná zkušenost učit se na ledě :fearful: :grinning: .
2. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,přesně,já dělala řidičák taky v zimě a jsem za to ráda.
znovu vkládám odkaz na ten penzion ve Špindlu..http://www.penzion-boruvka-spindleruv-mlyn.abc-ubytovani.eu/
2. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,díky,jdu na to mrkat :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, krááásnýýý - Oskar, že? Aspoň podle práce a pozadí :wink: Jste krásná rodina, uplně mě to dojímá....

Petrunko, tedy vy jste výletníci :wink:

Bell, ještě k tobě, my jak se scházíme s těmi rodinami s dětmi, tak jsme si nemohli vynachválit penzion Zdobnice ve Zdobnici v Orlických horách a teď na podzim se chystáme do penzionu Lávka v Choceradech - myslím....

Terez je frajerka, smekám, to já se tak daleko autmo asi hned tak nevydám.

2. srp 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak my po téměř probdělé noci vstávali v 10. Daneček se asi sám rozhodl, že už bude spát bez plíny. Tak 4x za noc a 2x za polední spánek se vzubudí s tím, že potřebuje čůrat. Ale on si neřekne, on hystericky brečí a řve na celej byt. Takže vždycky vylítneme, co se děje a on potřebuje JEN čůrat. Uf. Plínu zatím má, protože tak 1 čůrání tam v noci pustí, ale zbavuje se toho postupně sám.

Dudlíku jsme se zbavili definitivně před týdnem.

Bell, nádherný fotky! Kolik si pán účtuje?

Petrunko, já se do těch kondiček pustím po tom, co přijde mateřská.

3. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek