• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell, chodím na jednu diskusi s maminama z celé ČR a teď měly sraz tady http://www.hotelpeklo.cz/ a prý doknalý!!! Já tam bohužel nebyla, ale viděla jsem fotky a nemá to chybu.
3. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já včera na to Peklo taky narazila a koukala jsem na fotky a je totam super - holky to chválí moc... Jsou tam opravdu zařízení na děti.

Leni, tak gratuluju, to jste tedy šikulíni :slight_smile:
3. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, ano, je to tam pro děti prý dokonalý.

Jinak gratuluješ, díky za to, ale je to docela síla, jak hystericky řve, až je rudej. Nemůžu mu vysvětlit, že stačí jít na nočník, že nemusí plakat :frowning2:
3. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,Oskar to nejni,je to foťák vedle Stelinky a účtuje si 700,- za 10 fotek z toho jedna vel. A4 dalších 100,- za to,že vám je dá na CD.Nic moc levnýho,ale v přepočtu na na kusy nás to teda zatim přišlo nejlevnějc.Už jsme byli nechat fotit Janičku u Oskara a pak vloni na narozky u paní na Tyršovce a letos jsme prubli tohodle vedle Stelinky nneb nám udělal hezký fotky z vítání občánků s Janičkou a nezklamal.Škoda,že nebyl i letos na vítání občánků s Jaruškou to tam byl jinej šmatla patla a jsme celý do žluta a tak hezky to nevystih,njn.

Leni,tak přesně tak nějak to s nočním čůráním vypadá i u nás.Dva týdny úplně v pohodě se Janička vyčůrala před spaním apak až ráno, pak jsme měli najednou sérii třech počůrání :rolling_eyes: ,takže jsem jí začla tak zhruba po dvou hoďkách spánku budit a dávat na nočník.Naštěstí jen stačilo jí zvednout a posadit a po vyčůrání padla do postele a hned spala.no a do rána v poho.Ovšem jak píšeš jak se z pokojíčku začne ozývat hysterickej řev tak hned letim neb ona je prostě v polospánku aněco chce a neví přesně co tak řve.Posadim jí na nočník a je klid.Dneska třebas řvala jako tur a když jsem tam přilítla tak už seděla na nočníku,tak jako nechápu proč řvala :rolling_eyes: .No prostě vždycky máme pár nocí,kdy nejni vůbec co řešit a pak zase to musíme hlídat.taky záleží na tom kolik toho ten den vypije.Jaňule teda vcelku dost - dva litry určo.je jak průtokovej ohřívač :grinning: .Ael chválim jí,že v autě to máme zatim bez problémů.Te´d jsme byli o víkendu zase v Praze a cestou dom dokonce i celou cestu prospala a nemuselijsme stavět a vydržela holka.Jinak musíme stavět teda :grinning: a to se nám ty cesty pěkně protahujou :rolling_eyes: :grinning:.Než si vybere,kterou travičku počůrá a kterou kytičku a úak se jí nechce zpátky do auta :rolling_eyes:. -Zlatý plíny na něco jsou přeci jen dobrý :fearful: .

Jo a jdu mrkat na tipy :slight_smile: .
3. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no jinak holky hlásim,že tu máme před barákem zasejc událost.Tak si tak v klidu dopoledne luxuju a zrovna když jsem byla u oken do dvora tak rána jako blázen,respektive série podivnejch ran tak juknu ven a tady v tom parčíku za hospodou mezi náma a sousedama se zlomil strom :fearful: .Kus padnul směrem k nám,ale naštěstí dopad těsně před novou zeď u brány a druhej kus padnul směrem k sousedům,ovšem ti už takový štěstí neměli a padlo jim to do dvora na auto :fearful: .Takže tu je pěkný pozdvižení,hasiči tu likvidujou u sousedů ten strom no paráda.Já teda sousedy moc nemusim,že :rolling_eyes: ,ale tohle bych jim teda nepřála.Tim spíš,že maj tři děti,který jsou na tom dvoře skorem furt :fearful: Aspoň,že zrovna lilo :fearful: ,akorát to auto.já tam moc na nějnevidim,tak nevim jakmoc je zdemolovaný,tomi poreferuje manža až přijde,řikal,že z laborky to je vidět :confounded: .
3. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám,že v Pekle už maj dost obsazeno :fearful: se aninedivim,fakt by to tam stálo za to.radši si to nechám uloženo......njeni všem dovoleným konec,že :grinning: .Zatim teda vyhrává Špindl.....nějak jsem na to náhodou narazila a manža se toho nějak moc chyt:do hotelu Radost :grinning: :grinning: :grinning: "Úplnej palác,viď.To bude Suchánková koukat " :grinning: :grinning: :grinning: neb my jako známe Homolkovy nazpaměť :grinning:.Jedou nám tu na dývku každou chvíli :grinning:.Ale jukám i na ten hotel Borůvka od Petrunky,že ten by byl přeci jen pro nás o něco lepší...............tak já nevim no.Chtěla bych do obojího,ale dovču máme letos jeN jednu asi si hodíme korunou.Ovšem,jestli Jarin zasecj pustí Homolkáče tak to bude jasný :grinning:.
3. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 JAni,jen podotýkám,že ta Borůvka je v Bedřichově,na okraji Špindlu,navíc na kraji sídliště.Njebližší okolí není nic moc,ale nám to nakonec ani nevadilo,stejně jsme na pokoji moc času netrávili.Dá se v pohodě dojít do centra,i na lanovku...kousíček odtud je přehrada.
3. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,Petru,já vim.Mrkal jsem na to.Manža mi tim argumentuje,že jako než byjsme došli do centra.....No ale zasejc to tam maj pro děti vybavený a kdyb třebas lilo,že jo no.Zasejc v Paláci :sweat_smile: maj jen dětkej koutek.....ale měli by jsme to všude kousek a Janička je bez kočáru tak si nemůžem vymejšlte dlouhý trasy..no je to tak půl na půl.Obojí má něco do sebe. :slight_smile: Cenově to vyjde na stejno.
3. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem si zarelaxovala, koukněte: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lenik_25/album/maminka-si-hraje-/
3. srp 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ty fotky jsou i na FB
3. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Nechci vás lanařit,ale je fakt,že my tam byli,když byly Šimonkovi 2 roky,bez kočáru a bez problému jsme to zvládli.Do toho centra to zase tak daleko není..:slight_smile:
3. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,tak přišel manž a a utlouk mě argumentama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,že v Paláci by jsme to měli s polopenzí apod.Prostě se mu chce tam :grinning: .Můžu si za to sama neb jsem ho našla já (ten Palác myslim :grinning: ).Borůvku si schvováme do zásoby :slight_smile: .Už se mi tu hromadí odkazy,tak snad to stihnem všechno navštívit než holky odmaturujou :grinning: .Se ani k tomu moři nedostanem(někdy) :grinning: .Ale já jsem radši,když seženu něco na doporučení než jet ouplně na blint.tak uvidíme jaká to bude radost na hotelu Radost :sweat_smile: .Ono se to teď teda jmenuje Palace club a před tim Dukla.

Leni, :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsi se fakt pěkně s foťákem vyblbla :grinning: :grinning: :grinning: .Daneček je super model :grinning: .Já bych se mohla třeba přetrhnout....ale Janička je nefotič......po tatínkovi :grinning: ,ten nejen,že se nerad fotí,ale i sám nerad fotí.Takže nebejt placenejch fotografů,tak jsem jak fantom rodiny..........milion fotek a maminka nikde :grinning: .
3. srp 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, dalo mi to chvilkama přemáhání, což tam vidět není, ale jinak je fotogenickej.
3. srp 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, pěkný - zvlášť se mi líbí v té čepici :slight_smile:

Bell, u nás jsem fantom rodiny já :grinning: - jsem nefotič, přece těm dětem nemůžu kazit fotky!!!!
3. srp 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jaktože spadl ten strom?????????? :unamused: ,jeste že fakt pršelo,kam teda nakonec že jedete???????????

leni,
fotky fakt super :slight_smile:

to Peklo vypadá fakt suprově!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jinak dneska byl Šimon poprvé u holiče,řval jak tur,ale zkrácené to má :slight_smile:))
3. srp 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dík

Natt, Šímovi to sluší.
3. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekdo si ani nevšimnul,ale me přijde,že vypadá starší,tak nevim...............jinak s focenim taky nemáme problém....... :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,Šíma je fešák :slight_smile: .Hele čoveče,cojsem tak zaslechla,tak prej ten strom byl uvnitř úplně dutej :unamused: ,takže holt jak lilo,tak na něj spadla ta poslední kapka,která dovršila dílo zkázy.A sousedi maj teda auto fakt pěkně zdemolovaný :unamused: aještě na potvoru jim to spadlo zrovna na to lepší(maj dvě-to druhýje jen taková plečka na převoz).No fakt museli bejt rádi.Ale když jsem viděla jakej kus jim padnul na dvůr......no ty bláho,faktže bylo hnusně a byli zrovna zalezlý ve vnitř,jde z toho mráz po zádech :frowning2: .Byli se tu na ty stromy podívat i z městskýho ouřadu,tak jsem zvědavá,jestli pozvou nějakýho experta,aby to omrknul,jestli se náhodou nechtěj skácet i ostatní :rolling_eyes: .Fakt to byl rachot jako blázen.Já měla zavřený okna(a že ty plasťáky hodně odhlučňujou) a ještě jsem měla puštěněj lux a na dývku Krtečka a jak se to začlo lámat,tak jsem se tak lekla,že jsem se isntiktivně jako blbec ještě i přikrčila :fearful: .A to jsem viděla už jenom dopadat tu část směrem k nám až pak jsem zjistila,že to nejhorší maj na dvoře sousedi.

Veru,no já bych dětem klidně i fotky kazila :grinning: ,ale nemá mě kdo vyfotit :grinning: .Za to rodinný nefotič má fotek s dětma nepočítaně neb i když nechce,tak já stejně fotím,že :grinning: ..ovšem jen hromady momentek neb na nějaký pózování jaksi nikoho neukecám :grinning: .A Jájinka....ta to snad chytá od Jarina s Janičkou taky :rolling_eyes: .Krásně se směje,vypráví mi,brouká si a jak vytáhnu foťák nebo kameru tak ztuhne a jen zírá a prohlíží si,co to má máma v ruce :rolling_eyes: :grinning: .

Leni, fotogenickej je :slight_smile: .Fakt fota s policejní čepicí jsou super :grinning: :grinning: :grinning: ,ještě jak mu to je o několk(hodně) čísel větší :grinning: :grinning: :grinning: .

Jo holky,tak Palác vyhrál :grinning: .Už jsme to přes net zarezervovali :grinning: .Tak jsem na nás Homolkáče zvědavá :sweat_smile: .
3. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Natt, to je kulišák!!!

Já byla teď večer na sushi a vínku u sousedky - minule to bylo naopak, tak jsme si to oplatily, ale usnesly jsme se, že to asi zkusíme udělat samy, jen tak pro ten hec :wink:
Navečer se mnou můj trpělivý muž jezdil autem po Děčíně, bylo to fajn, zkusila jsem si takový ty profláknutý trasy, co musím zvládnout - Tesco, kámoška, naši, atd... Ještě mám tedy dost rezervy v lecčems, ale říkal, že už můžu jezdit autem s Petříkem a nemám se bát - já moc nechtěla totiž...

Jsem zlehka ovíněná, tak jdu na kutě - kdo ví, v kolik se ráno koná budíček, že?! :grinning:
3. srp 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
to jo jeste že auto,to je kus plechu....................buh ví,jak by to dopadlo,kdyby bylo krásne a všichni byli venku,ani nemyslet,jeste že spadnul za deště :fearful: ...............no tak snad Vám to tam okouknou a daj do pořádku,protože to je mazec..................... :angry: :angry:

veru,
to je pohodička :slight_smile:,neboj to se naučíš a pak bez auta ani ránu :grinning:

bell,
jo a pořád nevim,kam,že to jedete??????????????????taky se pak budem muset ukázat,aby malej videl s kym bude chodit do školky :wink: ,denne mu to jmenuju,teoreticky ví všechno,že tam bude bez maminky,jen s detma,ale prakticky,no nevim :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, za chvíli dorazí sestřenka a vyrážíme do ZOO, dokud je hezky.... než se to zas stihne zakabonit.
4. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,pojedem zase do Špindlerova Mlýna,jestli si pamatuješ z Homolkových, z filmu jak jsou na horách,tak přesně do tý samý rekreačky ROH :sweat_smile:.Teda pokud nám to holky nějak nezhatí..že jo no.No hele s návštěvkou,tak spíš příští týden.Neb ted už máme rozplánováno a máme prodlouženej víkend a jedem na chajdu.Tak se pak domluvíme po víkendu,ju.

Leni,ta si ZOO hezky užijte :slight_smile: .Dneska to spočáskem vypadá nadějně :slight_smile: .
4. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jasný,ne hned dneska,až se ti to bude hodit,klidne v září v poho :wink:
4. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravime z cicman,sic tu maji internet ale hacky neeee,hahahaha
Cesta byla ok docela,no delala jsem prestavky,dojely jsme az vecer.....
Ay dojedu domu tak si fota deti prohlidnu,tady nechci sedet na netu......
Jinak po 17letech jsem prijela sem a mam pocit ze jsem dojela domu.je tu pocasi nic moc,ale bylo i hezky,Kristik tu dostal motorku,Jrik kolo tak maji zabavu.
No a me vsude ponukaju slivovicu,vino a pivo,uy jsem jedla ovci syr a korbaciky.
Holky majte sa a s panom bohom.
4. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, zdravíme do dáli a posíláme plno pozdravů!

V zoo bylo suprově! Fota na FB.
4. srp 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Zdravíme Terku..užijte si to..
Leni,fotky pěkný,už jsem koukala..
My dneska byli ráno na kontrole s ručičkou a konečně to vypadá dobře,dokonce už mu i dlahu sundali.Celý den teda chodí s rukou pokrčenou,nějak si odvykl :slight_smile:.A navíc už příští měsíc jdeme na vyndání drátku,takže to bude mít brzo za sebou úplně..
Odpolko jsem si udělali výlet na hrad Houska.Vždycky jedeme na Bezděz,ale dneska jsme jeli tam a bylo to pěkný.Akorát teda malej trochu bojkotoval pohodu na výletě,pořád byl protivnej.
4. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlídáme neteř :wink:
4. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky musim se pochlubit.byly jsme na pouti v noigrsdorfu.bylo to super.dandula jeste stale kasle.v patek jdeme k dr tak uvidime co rekne.na pouti jezdil masinkou s mym starsim synem.prikladasm i foto kde byl muj nejstarsi.je to cvok ja bych na to nevlezla.bylo to 40km nad zemi a litsalo 110km v hodine.HRUZA :fearful:
4. srp 2010 ve 22:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .
Natt,jasnačka domluvíme se .To nejspíš stihnem ještě teď v srpnu.do toho Špindlu jedem poslední až za dva tejdny.A pěkně hlídáte :grinning: .
Terez,jestli se nám vůbec od tamtud vrátíš :grinning: .

Dandy,pouť bezva :slight_smile: .......ale jestli tam někdo nebo něco lítalo 40 km na zemí,tak to byl maximálně Sputnik :grinning: .Možná si myslela 40m ............a i to mi přijde spíš tak na menší ultralight :sweat_smile: než na pouťouvou atrakci :grinning: .Každopádně to byla pěkná vejška,já bych tam nevlezla určo :grinning: .

Tak dobrou ženy,já už se jdu uložit k spánku.........zatím pouze k letnímu :grinning: .
4. srp 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak jsi me pobavila se Sputnikem :grinning:

jinak já bych na to taky nevlezla,na to se mám moc ráda :wink: :wink: :wink: :wink:
5. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek