• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni, no jo, za každýho broučka vyrostla jedna chudobka :frowning2:

A ten Zlatej kolovrat, to zas aspoň dobře dopadne, narozdíl od jinejch...

Holky, my tu máme docela hezký počasí, ale mrrrrzne až praští... -17. Když jsem čekala Martina, pamatuju si, že bylo asi tři tejdny pořád -20. Děs.
10. pro 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, tak to jsme to dneska měly stejné. Taky mi tu fňukal a byl takovej morous. sice vstával po deváté, ale v půl jedenácté už chtěl prostě spát. Tak spinká a já dělám nepečené cukrovíčko. Momentálně jsem zapatlaná od těstíčka na raffaello :slight_smile:

Laro, to je masakr a ne můj oblíbený večerníček :frowning2:
10. pro 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
zdravím po delší době - měli jsme 14 dní kompjůtr v opravě. Taky dost nestíhám - Mišák leze jak drakouš, tak pořád za ním lítám, jestli někde něco nepožírá nebo na něj něco nepadá. Zatím se teda sám neposadí, ale aspoň že leze. Před pár dny dobral ATB, měl chudinka opět průdušky (poprvé před půl rokem). :frowning2: Jo a horní zuby už mu rostou taky asi měsíc a pořád ještě nejsou venku :frowning2:

Včera jsem konečně dodělala vánoční výzdobu a zabalila dárečky. Jak už tady někdo psal, taky jsem většinou objednávala v e-shopech.Nedokážu si představit, jak bych chodila s malým po obchodech, nebo ho nechávala venku v kočárku. Bych se asi zbláznila.Takže ať žije PC !!! I když těch pár dní bez něj taky nebylo špatných - měla jsem víc času :wink:
10. pro 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak u nás noc celkem v pohodě, asi dospávala tu předchozí noc, sice asi 7x kojení, ale vstávačka až v devět to už asi nespala(já jo :sweat_smile: ), ale byla hodná. A před chvíli zase usnula tak to jdu trochu poklidit.

Sěma pohádkama to je sííla, aspoň teď víme, že je lepší si to nejdřív přečíst než se to začne číst dětem :confused:
10. pro 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenkaz: Ahoj, zdrávím, já jsem tu nová (jak jsi určitě poznala :wink: )

'Leni, když to umrznutí je taková celkem milosrdná smrt...
10. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, jejda, jak ty mrazy tam přežíváš a do kolika vrstev ty svoje chlapečky (a sebe) balíš???

Tak moje šípkovka zase chrní, nevim co se děje a to v noci spinkala docela normálně, tak že by zimní spánek?

Holky já budu asi hnusná, ale ona zase nějaká ta havět snad přez zimu musí vymrznout, nebo by nás to pak v létě sežralo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

No, pohadky jsou drastaky, kdyz to vezmete, tak vlastne skoro vsechny - Karkulka, Otesanek, Pernikova chaloupka... Hruzy!!!

Peto, mas pravdu, treba zrovna klistata musi zmrznout!

Nas vejlupek taky chrni posledni dobou cele dny (a nastesti i noci...)
10. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ahoooj :slight_smile:

Holky, tak Daneček má dneska za sebou už druhou skoro dvouhodinovou škytavku. Mamka mi poradila, ať zavolám doktorce, když už to tak měl i včera. No a dopadlo to tak, že mi řekla, že to rozhodně není banalita a zítra ráno v 8 mastíme na neurologii. Prý je to moc dlouhá doba, co škytá. Na netu informace, že to namáhá srdíčko... no hrůza, radši o tom nehledat info :frowning2: Teď neškytá, tak jsem klidnější.
10. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, bohužel to vypadá, že zrovna klíšťata jsou mrazuvzdorný :grinning:

K těm pohádkám, já měla vždycky traumata ze sekání hlavy věrnému mluvícímu koni...

S oblíkáním to děláme tak, že když je tak 0 - -5, maj kluci teplý kombinézy, punčochy, nahoře triko (body) s dlouhým a mikinu, boby vystýlám dekama, aby jim nemrzl zadek...když přituhne víc, vkládám ještě mezivrstvu (teď jsme kupovali super kombinézy i s fleecovou soupravou, prodává se to jako"školkový set" a bylo to za skvělou cenu...to dostanou dnes). Já kolem nuly nosím jen rifle a tlustý podkolenky (včera jsem v tom byla zmrzlá jak holubí trus - holt bylo trochu hloub kolem nuly :sweat_smile: ), pak si přidávám punčochy, když je fakt kolem těch -20, tak mám punčochy a termogatě...mám dobrou bundu evt. ten kožich, pod to 1 - 2 mikiny .... hlavně dobře mazat ksichtíky bezvodým krémem, rukavice, šály, zavazovací čepice...no děs

A to máme známý ze Švédska, původně jsou někde od Kiruny...tam je -30 běžně, někdy i -40 ... choděj jim medvědi skoro po městě :confused:
10. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
no u nás noc taky děsná a přes den je na zabití jen řve a knourá,asi další zub..........jsem zvedavá kdy to bude za náma........

jinak na roční 74 cm a 10 850g :grinning: ,jinak vše o.k.,prej je šikovnej,že toho tolik umí :wink:

Leniku,
neboj to bude v poho,to jsem taky nevedela,že škytavka není banalita

byla jsem u zubaře,delal mi bílé plomby,a v lednu jdu na trhání :angry: ,jinak peču ale ne cukroví,vitacitovou buchtu,cvičení v bazenu o.k.,ale voda je teda ledová :frowning2:

larakroft,
a jaké je bydlení s rodiči????????? :wink:

jdu na na ty fotky :wink:
10. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, díky za podporu. A máte moc hezké míry, takové akurátní :slight_smile:
10. pro 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nattaly: já si celkem nemůžu stěžovat, moje maminka je svatá, ona se přihrne z práce (jezdí dělat do Ústí), kluci se na ni vrhnou, pak jdeme všichni do Hypernovy na tu procházku :grinning: vaří nám, myje nádobí, hlídá mi po večerech, když si trajdám po trénincích...dědek je teda poděs, on je děsnej nerv, ale znám ho už 30 let, takže i když mě třeba někdy vytočí, tak si to nijak těžce neberu...no je fakt, že nafurt by se to nedalo - nemáme žádný soukromí ani my, ani naši...(kluci mu píšou po fakturách, poroučej si program v TV...) ...ale pro naši rodinu bude fakt bydlení ve dvou bytech jednoho domu ideální :dizzy_face:
10. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, tak to je pakárna, zlatý naše počásko tady kolem 0. Když jsi psala co si vozíte sebou tam, vyplatí se vůbec něco tahat odtamtud? Třeba oblečení? Nebo něco?

Natt, teda vás je kousek :slight_smile:

Mě zase bejvalo líto těch ježibab, dik to byly jen takový opuštěný hladový stařenky :wink: , jo a co takovej Jiřík, když ho setli, pak mrtvá voda, živá voda, tak to je něco mezi Frankenštajnem a zombím.....

Leníku, snad to bude OK, holt jen nechtěj nic zanedbat!!!
10. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
larakroft,
jj jasně,já to vydržela rok,tak se ptám víš :wink:

leniku,
dej vedet,ale myslim,že to nic nebude,přece škytavka nemuze bejt taková hruza :wink:

fotky v albu Šimonek,nedeste se flaska je prázdná a dort se mi nelíbil :frowning2:
10. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to poslední foto, ty ty ty!!! :grinning: Tan dort je úžasnej!!! Kdes ho nechala dělat?
10. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauerova,
jsi me předbehla,psala jsem to vejš,at se nedesíš :grinning:

dort jak dávala lami odkaz stál 600kč,no mela jsem jinou představu,ale byl dobrej a mel 3,5 kila :grinning:
10. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, díky.
Natt, já si taky myslím, že to je jen nepříjemné a zkrátka ho to vyčerpává. Podařilo se mi to zahnat pár lžičkami kaše, jak mi poradila doktorka. Jí se nelíbí, že to trvá vždycky tak dlouho a ani čajík nepomáhá. No tak ho okouknou a bude to. Jééé a kinder party vypadá úžasně a dort se mi tedy moooc líbí :slight_smile:
10. pro 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauerova: Jo, oblečení určitě, kupujeme teda hlavně ve slevách (po Vánocích, mimo sezónu), ale to se pak dostaneš u značkovýho oblečení na cenu vietnamský tržnice :wink:
No a pak vozíme lososy (mražený, uzený už míň), když jsme bydleli na pobřeží, tak i tresky a makrely (ulovený), marmelády (super kvalita za super ceny)...jo a kilovky sýrů. Jinak je tam všechno asi dražší nebo srovnatelný.
10. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nattally: fotky super, dort s Krtkem je zajímací, ale zaskočila mě ta cena (nám vždycky pekla babička, no a co umřela, tak peču já, ale takový alternativnější dortíky).
10. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás peče manža-Tomáš,ale ted jsem mu řikala,at se na to vykašle,že mu necháne udelat nejakej pořádnej,ale nechteli jsme žádnou postavičku........... :unamused: ,no asi jsem to psala polopatě,tak přístě :wink:
10. pro 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nattally, nic si z toho nedělej, já si taky na svatebním dortu nepřála figurky nevěsty a ženicha, jen marcipánové růže...a byli tam... :angry:
10. pro 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
chválím dortík :slight_smile:

Leni,
to bude v pohodě, uvidíš. Taky mi říkala doktorka že to namáhá srdíčko a prý taky pomáhá, to mi říkala kamarádka, když si lehneš na záda a dáš si ho jako obličejem na sebe, ale nevím, my až tak moc netrpíme! :wink:
Jo a taky přemýšlím, že by jsme se zajeli podívat do Rákosníčka, kdy tam jezdíš? Myslela jsem si, že je na to ještě malý, ale když je venku hnusně, tak bych to vyzkoušela :sweat_smile:
10. pro 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, já jsem ho zkoušela dávat i na bříško, ale je pravda, že ne na sebe. Uvidíme zítra. Začne mu to vždycky, když si krkne po jídle a pak to jede třeba dvě hodiny. Když usne, tak to zmizí, což říkala ta neuroložka, že je dobré znamení. Já jsem si nikdy nemyslela, že pitomá škytavka může něco znamenat, vždycky jsem měla pocit, že je to fakt banalita a maximálně z toho pobolívá na prsou a odezní to a bude to zas fajn. Uvidíme, nechci to tady nějak moc rozebírat, abych to neměla na deset příspěvků. Zítra budeme moudřejší a dám vědět výsledek.

Rákosníček je každou středu a nově od 10 hodin (dříve 9:30). Příští středu ještě je, ale pak už přes svátky ne. Pak začíná první lednovou středu v 10 hodin. Ani nevím, jestli se tam příští středu dostaneme, protože máme jít v průběhu týdne na to trojí očkování jak byla i Makinka s Maxíkem. Ale kdybychom šli, tak napíšu. A malý na to Jaroušek už není, jsou tam čtyřměsíční mimča.
10. pro 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme nakonec k mudre jeli.Prudusky ma cisty,to jsem rada.Asi pry zuby,horni se prorezavaji a spolu s tim ockovanim ho to takhle sebralo.Mudre se nelibi,ze nechce pit-ani mliko ani nic jinyho,dala nam test na moc,takze ma pindika ve special sacku a mel by do nej nacurat,abych mohla otestovat moc na bilkovinu.Narvala jsem do nej od rana vcelku tak 250 mlika,ted naposledy 120 pil 45 minut a ja musela vytahat vsechny hracky,abych ho zabavila a neflusal to. Od rana jsem se stihla najist az ted.Pomoc.
10. pro 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Laro,losos,mnam,to bych si tam uzila,miluju je na vsechny zpusoby!Tu zimu bych si uzivala teda uz min.Tady je ted okolo nuly a zacal padat takovej hnusne mokrej snih,fuj tajbl.Mimino jsem dneska zaparkovala s kocarkem na chodbu uz rano,myslela jsem,ze to budou ty prudusky,tak jsem nechtela,aby byl na mrazu.No,prudusky to nejsou a jestli zitra nebude mraz,tak zase pomasti ven na vzduch. :wink: At se otuzuje,treba nekdy pojedeme do Norska na lososy! :grinning:
Leni,to koukam,co je se skytkou za trable.To me teda taky zajima,jak dopadnete.Maxino skyta jen obcas a vcelku kratce,vybral si to v brise,to bylo furt... :slight_smile:
10. pro 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,zdař bůh.......já bych měla k tomu lososu enem,že je moooc dobrej :grinning: ,ale to už jsem řikala na adresu Lary někde inde,že :grinning: . Jinak holky jsem tu nová,ale chci se zeptat.Chodíte některá s mimčem plavat do plavečáku na Starák? Jak to vaše dítka snášej?My teda vodu milujem,ale jak vrazíme na plavání,tak ta naše Puclina to pěkně prokňourá :frowning2: chjo.
10. pro 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bell :wink: Já jsem teď ještě prolívala dětem kakao hrdlem...teda jen M., Ondra se obslouží sám. On by se i Macek obsloužil, ale to by bylo kakao fakt všude :sweat_smile:
10. pro 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Vítám novou maminu :slight_smile: :slight_smile:
Co se týče autoškoly,tak jsem si zkoušky nakonec posunula na leden.Nemám teda odkládání věcí moc ráda,ale v tomhle případě si myslím,že mi to prospěje-doufám. :wink:
Pečení cukroví-vzepjala jsem se k výkonu a mám tři druhy pečeného a ještě se vrhnu na nepečené-nějaké kuličky a manžílek si pak asi ještě udělá vosí hnízda.
Teda laro-já bych takovou zima asi nesnesla.Jak je lehce pod nulou,tak mrznu a vyloženě nesnáším zimní nabalování oblečení :angry: .
10. pro 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, je fakt, že než se všichni navlečeme, tak je to hodina, a u rukavic už mě jímá fantas....zas je fajn, že v takový kose se moc nedaří chorobám :wink:
10. pro 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
a nemá nekde aftíky neo tu začínající moučnivku???????Šimon taky chraptěl a nejde,ale to by asi poznala :wink: ,ale nám se to projevilo ze dne na den ty fleky :frowning2: moučnivky
10. pro 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek