• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
asi jsem se preklepla.ale pravda je ze to bylo 40m nad zemi a rychlost 110km v hodine.rikala jsem mu ze je cvok a to chtel jit jeste na jinou.jak najdu foto poslu.byl po tom hned na ruskem kole.tahle pout je bezva vzdy trva 5dni a konci nadhernam ohnostrojem.tehle blaznivejch veci tam maji dost a neverili by jste jak jsou lidi blaznivy ze na to vlezou.na tom jednom fotu je napsana vyska i rychlost te atrakce kde byl peta.
5. srp 2010 v 09:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Petrunko, tak to je moc prima, že už bude ručička v pořádku!

Dandy, tak na to bych taky nevzlezla! Se bojim vejšek.

5. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
ráno jsme si udělali výlet do Hřenska parníkem,zpátky pak busem,Bylo to fajn.Pak obídek a teď jsem nějak hotová,musím si na chvíli odpočinout..bolí mě hlava a troch uv krku,asi,jak foukalo na lodi...
5. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, to je prima, kolik teď parník stojí?
5. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru,
taky se chystáme,tak se taky ptám na cenu:slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdyt rikam ze je cvok. :confounded: i kdyz bych asi nemela takhle o nem mluvit.ale kdyz jsem ho tam videla bylo mi spatne a to se vejsek nebojim.a to mel jen pres ramena nejake drzaky nevim co to bylo ale kdyz jsem videla ze se daji jen odklopit......hruza.no jo puberta.je fakt ze jsem skakala bangy jump ale tohle bylo moc.
5. srp 2010 v 16:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bungee si chce skočit můj manža, uvažuju, jestli mu ho nedám k narozeninám nebo vánocům.
5. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Parník stojí do Hřenska 100,- pro dospělýho,děti 3-6 let polovic.Jede se asi hodinu.My si to ještě nejspíš zopáknem,protože s náma měla jet kamarádka,ale malý nebylo ráno dobře,tak zůstaly holky doma.
5. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli byste vidět Šimonka..pořád nosí tu ručičku pokrčenou,bojí se ji natáhnout. :slight_smile: :slight_smile: Přitom už to má v pořádku,jen tam má drátek,kterej vyndají za 4 týdny...Snad si brzo uvědomí,že už je to dobrý..
5. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jeli když jsem byla tehule,tam a zpet :wink:

dneska me píchla,nebo vosa,nevim co to bylo,jeste že me,a né deti :frowning2: ,bolí me to jeste ted a nateklý to mám taky,taky,taky to bylo žihadlo fuujjjjjjjjjj,to se mi snad stalo naposled před deseti lety,jestli né dýl :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

co makinka??????????,dojeli??????ví nekdo neco??????????,

terez,
Kristiánkovi přejem vše nej k svátečku :wink: :wink: :wink: :wink:

petrunko,
asi se fakt bojí,neboj zkusí to,asi se bojí toho drátku :unamused: ,no snad to bude o.k. :wink: ,taky bych se bála jestli mi nekde nevyleze,když to natáhnu,asi si to myslí taky :unamused:

já bych chtela zas padákem :wink:

deti spinkaj,pujdu žehlit :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
5. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď koukám... Nemá Kristík od Terky náhodou svátek? Přejeme všechno nejlepšííííí :slight_smile: A posíláme pusu.
5. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, když jsem byla malá, měla jsem asi 3 týdny ruku v sádře. Když mi ji sundali, bolelo to, když jsem ji natahovala, tak mu dej čas.
5. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

na nás brzy přijde sociálka - dneska jsme dorazili domů zase po 8., večer... :grinning:

Na tyto atrakce mě užilo v mládí a dokud jsem neměla děti - s narozením Adama mě tyto choutky dost rychle opustily :wink:

Taky myslím, že Kristík má svátek - přejeme všechno nejlepší :slight_smile: :hearts:
5. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, vy jste výletníci!!!! Šimonek je statečný, však ono se to podá, počkej, až potká tu svojí lásku ze školka a bude jí dávat kytičku :wink:
5. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky padak me laka taky ale zatim je to v nedohlednu.ale jsem bezva pojistena takze by deti meli co dedit a jen oni :grinning: :grinning: :grinning: bangy je super jen doporucuju ale je dobre vse si zjistit aby nedoslo k urazu.
5. srp 2010 ve 21:52  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek všechny milovníky adrenalinu :grinning: !

Tak nevím ,estli je Kristík...Kristián či Kryštof.....ale každopádně raději přeju vše nej k svátku :grinning: !

Na parníček se chystáme už dva roky..nejdřícv jsme si řikali,že by to Janička v nehybnym kočáře nevydržela,že by jsme tam museli běhat s kočárem po palubě sem tam,další rok jsme si řikali,že Janičku by to nebavilo ,takovou dobu sedět v golfkách a museli by jsme s ní po palubě běhat sem tam.A letos už máme zase další miminko,který by nevydrželo jen tak v nehejbajícím se kočáře........... :grinning: :grinning: :grinning: ...takže bůhví kdy se na parníček dostanem :grinning: :grinning: :grinning: .Možná až ve chvíli,kdy tam budem muset pobíhat sem tam s oběma holkama :grinning: :grinning: :grinning: .

Tak ráno zabalim nějaký ty handry do bláta pokoupíme pochutiny a vyrážíme se bahnit na chajdu.Má bejt zasejc krásně hnusně :grinning: ....ale i tak berem maso na gril :grinning: .
5. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 jasně,já ho nenutím,aby tu ručičku natahoval.ALe on i říká,že ho to nebolí,spáš si tak odvykl ji mít nataženou..měl to tak 5 týdnů..
Veru,no,jo výletníci..v létě už na dovolenou nejedeme,Šíma nemůže do školky (teď by mohl,ale je zavřená),tak se snažíme mu to co nejvíc zpříjemnit.Navíc mi se taky rádi někam podíváme..Teď bych ráda ještě Český ráj,podívat se na Kost,a taky projít se Kokořínskem-na Pokličky..tam jsme chodili dost jako děti,máme poblíž příbuzné.
Dodatečně vše nej Kristiánkovi k svátku.Já včera přála synovcovi a na Terčinýho jsem úplně zapomněla... :pensive:
6. srp 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevim,asi me píchla nejaká jedovatá včela :angry: ,mám to pořád nateklý a okolo červenej tvrdej flek :angry: :angry: a bolí to jak mrcha :angry: :angry: ,k tomu venku hnus,tak aspon,že detičky jsou hodné :wink: :wink:
6. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,já to tak měla vždycky..mě,když něco bodne,mám to hrozně nateklý a okolo tvrdý.Napadá mě,jen to chladit vodou,možná s trochou octa
6. srp 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám na dvojce na pořad,jak jsou chlapi na mateřský,tak jsem si vzpomela na singid,jestli je vubec chlap ochotnej přistoupit na to,že ženská vydělává víc než on a je schopnej se s tim smířit............tak to tak sleduju,tak práve jeden pán na otázku jestli by byl na mateřský tak rezolutně NEEEEEEEEEEE,a proč???já bych se nudil :angry: :angry: ,to je dobrý teda,myslim,že by se nenudil ani náhodou........tak nevím,ale neco na tom je!!!!!!!!!! :wink: ,když je chlap doma s dítětem,ale já bych nemenila,i když jsem si to teda neužila,vzhledem k nemocím a neustálému řevu,tak bych nemenila :wink: :wink: :wink: :wink:
6. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska hnusně, ale i tak prima den. Nechala jsem si udělat nové nehtíky a manžílek už volal, že dneska večer dáme vínko :slight_smile: Všem posílám plno pozdravů z Boletic!
6. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, za týden jedem na chalupu - napadlo mě, že by se hodila tříkolka s vodící tyčí - ALE Petřík mi na to přijde dost velký - v tom smyslu, že za chvíli končí léto a za rok už tomu jistě odroste... Ale na tu chalupu by se fakt hodila - v kočárku nechce být vůbec, ten už máme jen jako inventář :confounded: Tak že bych koupila nějakou jetou...?
Co si o tom myslíte???
6. srp 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já píšu jako že žiju, ale fakt nějak nestíhám!
Kristíkovi vše nej nej :sweat_smile:
Musím vás dočíst a pak napíšu :wink:
6. srp 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
já ji používám dodnes,v zoo,na delší procházky a atd...........mám ji v kufru :wink: a u mámy další,at nemusim tahat :wink:
6. srp 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak po týdnu nedobrovolného opuštění PC (instalovali origoš Windows, ale místo 2h jim to trvalo 5 dní :rolling_eyes: ) se hlásím zpět...
co jsem zkoukla tak fotečky krásný, výletníci výletí, no to je prostě správné léto...akorát tedy dnes ten vytrvalý déšť :frowning2: ale i tak jsme byli u sestřenky a chodily v dešti, aby to moje dítko spinkalo...
jinak my už chodíme, sám už se pouští, je to prostě šikula :grinning:
Natt jj někteří chlapi, je to s nimi potíž, naštěstí mám doma chlapa, kterýmu je jedno, jestli vydělává víc chlap nebo ženská, ty peníze si stejně užíváme všichni dohromady, a navíc si myslím, že by si to doma s malým docela užil, vymyslel by pro něj blbinky, dobrodrůžo... kluci no... :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
také nestíhám ... ale dočetla jsem a prohlédla nádherný fotky :slight_smile: ... děti jsou prostě nádherné, to snad ani nejde udělat ošklivá fotka!!!! Samozřejmě fotografkám chválu ... :slight_smile:))) a modelům určitě nějakou odměnu (sladkou :slight_smile:))

dandy: ta vejška ... to je odvaha ... já jednou skočila padákem a slíbila jsem si, že takové blbosti už dělat nebudu ...

Jinak my máme za sebou docela zážitek. včera ráno jsem Toníkovi na hlavě našla bouličku ... takovou divnou a fantazie začala pracovat ... byla jsem dost vyděšená a hnala k mudr. No, za dvě minuty jsme byli venku a s velkou úlevou ... prý je to nějaká uzlina( to jméno jsem samozřejmě v tom stresu zapomněla), která se zvětší při kožních problémech v oblasti hlavy ... no a jak to má taková obyčejná matka jako já vědět :slight_smile:)))

6. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vsak jsem tomu mymu synatorovi rekla ze ta jeho zamilovanost a puberta radi hodne nahlas a viditelne.ale ten padak me vazne laka snad se nekdy podari.
6. srp 2010 ve 21:45  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak nejen že je hnusně... My měli dneska jet k mojí spolužačce z VŠ na 4 dny - Petík ráno skoro 39 a já mám snad salmonelozu nebo co... :angry: :angry: :angry: Může si člověk vůbec něco naplánovat???!!! :frowning2:
Uvidíme, jak swe to bude vyvíjet - v sobotu jedem na týden na chalupu, tak chci být fit - já i on.... Ach jooooo :frowning2:
7. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mazec, místo výletu na mašinky do Německa se nám taťka vydal na povodňovou komisi, tchýně se k nám nedostane přes zatopené silnice v Děčíně a já tady tvrdnu sama s Danečkem.
7. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, koukám, u vás je to ještě "lepší".Drž se holka!!! A Péťovi posíláme pohlazení.
7. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek