• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj..
Verčo,to je blbý,uzdravte se brzo...
Holky,jak to vypadá venku na silnicích?Já jsem v práci a trnu,abych se dostala domů,i když nikde přes vodu nejedu,tak snad jo..horší to bude mít manža,jede večer na noční,tak snad to půjde.
7. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, tak tohle info budu mít, až se Tomáš vrátí z té povodňové komise, ale ještě není doma. Jen psal, že po celém okrese je voda na silnicích, tak se má jezdit opatrně. Zkus průběžně mrkat na www.decinskydenik.cz
7. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši jsou v Novém Boru a vyrážejí domů, snad se dostanou...
7. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za odkaz..budu to sledovat..Šimonek je u našich v Dobkovicí¨ch,jsou na vršku,to je v pohodě,při nejhorším si ho tam nechaj i zítra..
7. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No maso. Mezi Děčínem a Povrly se zřítil kus skály. Do Boletic se z města už skoro nedá dostat, jen vodou hooodně pomalu, je tam 40 cm vody. Naši jsou na cestě domů a teď projíždějí Č. Kamenicí, která je na tom nejhůř, přes náměstí se tam nedá projet, zatím jen kolem nádraží...
7. srp 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je hrůza.. :frowning2:
7. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši projeli Českou Kamenicí, malej zázrak. Už aby mi zavolali z domova.
7. srp 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky moje mama ma barak pod vodou bohuzel se ani pro ni do kyjova nedostanem.zkousely jsme to ale voda nas stahovala i presto ze mame velkou dodavku.krasna lipa take pod vodou a rumburk take.ted jsme doma v jirikove a cekame kdy to prijde protoze uz tady plave taky vse.sousedi maji baraky ve vode.jsem z toho na mrtvici protoze cekame kazdou minutu kdy to prijde k nam do baraku. :cry: :frowning2:
7. srp 2010 v 16:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandy12 : Tak to je děs! Držte se! A lejt nějak nepřestává, prý to snad začne opadávat až od půlnoci. Mám puštěnou ČT 24 a pořád sleduju. Naši dojeli domů a prý v kotelně už mají trochu vody. Kdo má auta v garážích na Starém Městě poblíž plavečáku, má si je odvézt jinam, bude to asi brzo zaplavený.
7. srp 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak ted jsem si to taky pustila ale nevim zda jim mam verit ze srazky ustanou.voda tu stale stoupa i kdyz jen krape ale to je vzdy jen chvili pak se zase pekne rozprsi.mam docela nervy na pochodu.
7. srp 2010 v 16:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandy12 Já vím, věřím ti. My jsme si zažili povodně 2002, kdy nám voda zaplavila barák, zahradu, prostě všechno komplet. Věřím, že těmhle povodním se to nevyrovná, ale bude to i tak mazec. Já vůbec nevím, jestli se mi chlap dostane domů :frowning2:
7. srp 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandy12 myslíme na vás..snad to bude dobrý
7. srp 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď byl na ČT 24 živě starosta Hřenska. Prý to ještě nezažil, situace je podle něj ne špatná, ale VELMI špatná.
7. srp 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já čtu v práci idnes a podle nich to taky nevypadá vůbec dobře..
7. srp 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mezi Boleticemi a Březnem se utrhla trať. U Lidla se utrhly dva tanky s plynem a městská policie tam zastavovala dopravu.
7. srp 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted dojela z Boletic a mazec :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,všude voda,zas jen voda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. srp 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý se pomalu dá projet. Je to tak?
7. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamka je v Jetřichovicích - tam nikde žádná řeka, přesto se tam valí voda. Mamka nemá kudy odjet, musí tam zůstat a užít si "dovču u vody"... :angry:
Na parcele, kde budem stavět, je jezero, na zahradě u chalupy taky - 30 cm vody. Voda se valí přes zídku dál.....
Kotel je do půlky ve vodě.
Hm...
2002 jsme bydleli v Praze, vzalo to tam hustě - my nemohli 2 týdny domů, ale byli jsme na suchu - jen mi uschyl kytky - to jsou paradoxy!!!
7. srp 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj když jsem to projela já :slight_smile:,ale mazec to je :slight_smile:
7. srp 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy, jak jste na tom??? Teď se mluvilo v TV o Jiříkově.
7. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mi segra poslala MMSkou jak to vypadá v Boleticích,smerem na Velen,zavřeno,most stžen,podemletá silnice :frowning2:
7. srp 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo? Já jsem zalezlá, jen s Májou jsme krátce skočili ven, Daneček v holinách a pláštěnce.
7. srp 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
snažim se to vložit.když to zvládnu z tel dát do Pc.jdou ti MMsky??????????Leni???????
7. srp 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
MMS dorazila, tak to je masakr!!!
7. srp 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to je hned ten první můstek nad školkou Borovskýho nebo vejš?
7. srp 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazec!!!!!porad prsi a neprestava.ted mi psala sousedka at se ji jdu podivat na byrak ze je v lbc a nemuzou domu,stale cekame jak to bude.tchyne uz ma vodu ve sklepe v kotelne i verande.HOLKY JA MAM NERVY NA DRANC.vzdy jsem litovala lidi po zaplavach a ted vim jak na tom jsou,nejhorsi je ze moje mama prijde az vecer domu nemuzu se ji dovolat v kyjove neni sygnal.azž malej usne pujdem se podivat jak to tu vypada a dam vedet
7. srp 2010 v 18:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, dala jsem tu fotku na FB jo?
7. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj prej ten další nad dokom finalem !!!!!!!!!!!!

u nás už neprší.tak aspon tak:slight_smile:
7. srp 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek