• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Dandy, já ti rozumím. Tím, že jsem to prožila před pár lety... K baráku jsme se dostávali vrchem přes ploty z konečné na Starém městě a jen mohli sedět na kopci a koukat, jak se nám všechno zaplavuje... zahrada, ulice, sklepy, mezipatro, první patro se dvěma byty... všechno jsme pak museli vyhodit. Drž se! A co barák sousedky? Už jsi to zkoukla?
7. srp 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi zdá, že tady taky chvilku neprší, tak honem se psem, než uložím Danečka...
7. srp 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady taky chvilku neprší - ale z Bažáku je slyšet zurčení řeky... :-O Bývá tam vymleté koryto, občas tam teče proužek vody....
Dandy, držte se!!!

Sin, teď jste dorazili domů, tak poreferuj, jak to vypadá - tedy nevím, kde jste byli, ale viděla jsem vás vystupovat z auta...
7. srp 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
už zas prší :frowning2:(((((((((
7. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vykoupala, nakrmila a uložila dítě. Všude kolem něj se svítí, protože se nám začal při usínání bát... a koukám, že venku fakt zase prší.
7. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sousedky barak je ok.ma to jen na casti zahrady.no uvidime vecer.tady zase prsi.me vomejou!!! :astonished: ja ted uspala a jdu mrknout jak to tu vypada tak do hodky dam nektere foto.jo jinak jsme byly vcera u dr a vazime 9.800kg.pri kojeni a dvou presnidavkach za den.aspon jedna dobra zprava
7. srp 2010 v 19:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.facebook.com/?ref=home

Jílovák u magistrátu :frowning2:((((((((
7. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni,
tak co Tomáš, už je doma, dostal se?

My jsme jeli kolem půl šesté ze Želenic a objížděli jsme teda pěkně, všude zátarasy, děs! :rolling_eyes: Jak jste dali tu fotku s tou vymletou cestou, tak kousek nahoru na druhé straně máme zahrádku, tak snad to bude v pohodě, ale je to "jen" zahrádka, snad to máte relativně v pohodě, myslím Dandy a Verča a teď honem nevím jestli ještě někdo! Snad to brzo přejde, ale má pršet i zítra, tak snad se tentokrát spletou!
Tak myslím na Maki, že dovča je v čudu... :fearful:
7. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy, hlavně buď při té obhlídce opatrná!

Natt, to ani není možný! To si až člověk říká, jak je ten DC připravenej na povodně, když je tady všechno pod vodou během jedinýho dne deště!

Pavli, ještě je v terénu :frowning2: Vůbec nevím, kdy a jak dorazí :frowning2:

Makinka je pryč, ale bráchu má snad na baráku. Vím, že to tam vždycky mají pod vodou,jak to teče z kopečka.
7. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://cs-cz.facebook.com/album.php?aid=18141&id=100000663006597

holky u nás masakr :O, ale barák relativně v suchu ...
7. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, kudy jste jeli ze Želenic?
7. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
my jeli ze želenic kolem 16h a u Hypky nás policajti směrovali na pivovarskou, kolem magistrátu a pak normálně k hlaváku, jinak dobrý a zpět u hlaváku směr na Prokopku, zadem za koralem a normal do želenic, jo a jeli jsme na kamenickou ke švagrový, bydlí u toho domova důchodců....
holky je mi to tak líto, jak to lidi vyplavuje, mám bratránka v Habarticích, loni je postihly ty přívalové deště a teď čekají jestli je nevyplaví takový potůček co jim teče za barákem...V Markvarticích na té křižovatce byl prý 1,5m vody... je to hrůza.. Veru hlavně ať se mamka drží a případně rychle prchá, co tak slyším,tak je to otázka pár desítek minut a lidi musí zdrhat... chjoooooo
jinak tu salmonelu máme asi spolu, v noci jsem trpěla jak zvíře, tak ať se s Petíkem brzy vyzdravíte... náš Dája dnes klepnul líčkem o futra a udělal se mu moncl... :rolling_eyes:
7. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky posilam nejake to foto.prvni je rumbur dve dalsi krasna lipa a zbytek jirikov.zatim tu neprsi ale uvidime nerada bych to zakrikla.
7. srp 2010 ve 20:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy a je něco z toho váš barák? Snad ne! Jinak ta poslední fotka, jak se to lije z lesa, mě dostala.
7. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas barak tam neni vbidet.je primo jak se tam lije ta voda tak hned vedle.to neni les je to zahrada a za ni rybnik.nikomu to nepatri.zatim mame vodu jen na parkovisti a doufam ze to tak vyydrzi.zato moje mama ktere jsem se uz dovolala je vytopena brecela mi do tel.
7. srp 2010 ve 21:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandy12 ježiš, chudák mamka

A Verčo, co tvoje mamka?
7. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu zase leje.to je des.vsem co tohle prozivaji a cekaji co bude drzim palecky.nic hezkeho zrovna nehlasi. :pensive:
7. srp 2010 ve 21:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad aspoň po půlnoci přestane pršet...
7. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem holky z těch povodní nějaká unavená a vystreslá. Takže se s vámi loučím, jdu vypnout zprávy, koníka, facebook a zapnu si nějakej pěknej film. Pokud možno dobrou a klidnou noc!
7. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za info o trase ze Želenic - zítra možná budem muset do města.
Dandy, to je maso - fakt ta poslední fotky, jak se to valí z lesa, ta je šilená.

Leni, díky, mamce jsem volala asi každé 2 hodiny - vykýblovala vodu z kotelny, pak tam přestalo pršet, opadlo to, tak se radovala, ale jen chvíli, zas jí tam teče zahradou řeka. Dům je vysoký, má kde být, tak snad vydrží....

Sin, tak vítej v klubu... :frowning2:

Petík JEN ta horečka, jinak mu prakticky nic není, jí, hraje si, ani nepospává ani nepláče. Tak snad to bude OK.
7. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru to neni les ale nepouzivana zahrada vedle naseho baraku.jen cekam kdy to bude u nas.mame jen parkoviste ve vode ale zase prsi.mam vic fotek ale myslim ze stresu bylo dost.
7. srp 2010 ve 21:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám jet zítra do Prahy,koukám na nejakou rozumnou cestu :slight_smile:)))
7. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,hlasim se,dneska jsme dorazili z jiznich Cech.Konec sveta tady.... :confounded: Barak sice v poho,ale zahrada des bes a malem jsme se nevyhrabali ani k baraku,z cesty ke kelejim se valila divoka reka a uz na Staraku byl vylity ten pidi potucek,co tece vedle Brezovky,malem jsme uvizli.Chudaci lidi,co jim voda zase vzala vse.... :frowning2:
Zahradky pod barakem Ploucnice asi zdevastovala taky cely....
7. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
ted psala kamarádka,maj tam zahrádku prej totál :angry:
7. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, vítej zpátky, i když v ne moc přívětivém prostředí. Hlavně, že jste zvládli tu cestu domů. Zrovna tím nejhorším.
7. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel stále v terénu, jdu si lehnout, ale asi neusnu...
7. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,cesta byla pekelna,tam prselo od rana asi od 4,nepretrzite a hooodne.Sedli jsme do auta,zapli sterace na nejvyssi rychlost a nevypli je az do Decina. :sunglasses: Uz jsem z toho kravalu jak ta voda mlatila do celniho skla byla polosilena.Jesteze mala prospala celou cestu a Max si dal taky 2x peknyho slofika.Stavili jsme se v Praze na kafi u Romcovyho synatora,nez jsme vylezli z auta,byli jsme durch. :unamused: Ale aspon na chvili ze jsme vypadli z auty,to bodlo.
7. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak to jste zvládli pekne a jak bylo na dovče???????????? :wink:
8. srp 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak manžel dorazil až po 23. hodině a už je zas v práci, mají opět povodňovou komisi a monitorují škody.

Naši měli ve sklepě prý trochu vody, táta říkal, že stihl sám vytírat hadrem, byly to jen dva kýble. Díky bohu.

Daneček prudí. Máju bodla vosa do čumáku, tak jsme volali na veterinu, protože začala usínat. Naštěstí pomohlo, že jsem ji namáčela čumák hadrem namočeným v octu. Už je lepší.

Tak takový stav u nás.
8. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek