• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj..
Leni,Martina ráno střídal kolega-dobrovolný hasič,byl do půl třetí venku a na šestou šel do práce...docela peklo.V Jílovém prý v noci hlásili,a´t jsou lidi připravený k evakuaci,snad hrozilo protržení přehrad..
8. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky prestalo prset.potok tady sice moc nespadl aler snad to stihne nez zacne znovu lejt.odp.jdem s malym ven tak omrknem jak to vypada.ale namesti bylo pod vodou nam to vzalo jen parkoviste.nastesti.ale noc klidna rozhodne nebyla.
8. srp 2010 ve 13:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli na nakupu,na jednicku se ten rozmlacenej kopec vyjet da,ale je to na zniceni auta.Pak dam foto.Jinak dovca....no,co vam budu vypravet,se dvema detma si clovek moc neodpocine.Jezdili jsme na vylety,ale uz to tam mame asi nejak moc zmakly,rozhodli jsme,ze pristi rok jedem jinam.Maxovi stejne stacilo nadrazi.... :grinning: Taky v utery lilo,takze jen v plastenkach po Bechyni,ve stredu se udelalo krasne,tak jsme jeli na Hlubokou do ZOO,parak jako krava.Na ctvrtek hlasili jeste lip,tak jsme se vypravili na Lipno,dovolenkuje tam Radka,tak jsme je jeli navstivit,ze se vykoupe,e a bylo pod mrakem,nic moc,byla jsem nastvana.takova krasna plazicka tam byla..... :confounded:
8. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem taky na nervy,ta voda me depta a to je u nas relativne klid.Staci mi telka. :confounded: Volal tchan,ze slysel v TV,ze po Ploucnici ma prijit jeste druha vlna,jeste horsi...No asi jo,ona prameni nekde u Liberce,ze jo.....
Ty zahradky pod nami jsou nektery pod vodou,byli jsme kouknout.
8. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše ranní vycházka .... voda se pořád valí a do koryta zpět se jí chce jen velmi pomalu ... nasštěstí všechny baráčky stojí a snad se tu u nás nikomu nic vážného nestalo ... protější břeh (hřensko(je na tom asi hůře ...
8. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki: tak to je masakr!!!!!!!!!!!! Ráno tam jelo mnoho hasišských aut ... :( ale tady už nemají ani kam dojet :(

8. srp 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted byl v TV starosta Hrenska a rikal,ze ani starousedlici nepamatuji takovou vodu...Ani v 2002 to tam nebylo takovy.Na CT 24 jsou odtud reportaze.
8. srp 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo, ta fotka z Hřenska je fakt šílenááá!!!
Já ráno hledala info pro mamku, jak se dostane z Jetřichovic, ale nidke toho moc nebylo, nakonec mi voalal ona, že jela normálně přes Všemily a Srbskou.
8. srp 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky koukaly jste na zpravy ted v sedm na primu?to je k placi.tady u nas zatim jen poprchava tak se modlim aby opet nezacalo prset.vcerejsek mi vazne stacil.LITUJU TY LIDI Z CHRASTAVY ATD.ALR TA CHRASTAVA ME DOSTALA.znam tam spousty lidi a nejhorsi je ta bezmoc.
8. srp 2010 v 19:05  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mamky barak po vcerejsku.je videt kde az byla voda.ona bydli primo v prizemi v tech oknech co jsou videt.takze si to asi umote predstavit jak na tom je bohuzel.druhe foto je nase parkoviste.
8. srp 2010 v 19:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a porad neni vyhrano :(
8. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :fearful: .Pokusím se vás dočíst.tady přikládám fota z našeho úžasnýho víkendu na chajdě.Auto naštěstí manža jen tak tak stačil od chalupy vycouvat nahoru do vsi a jako zázrakem se voda do sklepa nedostala neb si našla cestu jinudy a přes rantl do sklepa už se jí nechtělo.Celou sobotu jsme strávili zavřený v chalupě a jen zírali na všechnu tu vodu a ty šílený zprávy na ČT24,co se všude děje..Podotýkám,že na fotkách, kde máme krásnou vodní kaskádu přes schůdky sttává gril,na kterym jsme měli v plánu o víkendu grilovat a veselit se :fearful: .Ale jinak jako dobrý no.Sousedka kousek vejš nad náma na tom byla hůř,musela pumpovat vodu ze sklepa.Teď už jsme doma,ovšem zasejc polsoucháme Ploučku........jak kdyby jsme bydleli někde u peřejí :fearful: .
8. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, dík za tip :slight_smile:

Dandy, to je hrozný :frowning2:

Bell, hm, taky víkend u vody, co???

Tak snad to už přejde - uvidíme, co Ploučnice v noci - z Lípy chodí hrozný zvěsti!!!!
8. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Veru,víkend u vody :rolling_eyes: ,ale jak tak dočítám tak si to tady užívali všichni :confounded: .

Natt,nevíš kam se ztratili Klabanovi ?Jsem se ještě před chvílí koukala a nejsou doma.Ploučka tam zuří jak šílená a oni jsou první na ráně,pak jsou hned garáže a my.Uvidíme no.ve zprávách řikali,že to teď zrovna kulminuje...a zatim neslyšim žádný šplouchání za bránou :rolling_eyes: :sweat_smile: .
8. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

bell,
netušim :unamused: ,neboj,tam to nedojde,valí se to na druhou stranu,zadní Březiny -Bechlejovice,to tam maj..... :unamused:

jinak fakt den D,ve špatnym slova smyslu :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,ráno jsme se vypravovali do Prahy,segra přijela z boletic,že cety už jsou o.k.,v tom volala tchýne,že volá takovi rychlou,manžel tam utíkal,přišel asi za hodku s tim,že je to zlé,ale já nemaluj čerta,odpočine si,zase ho tam daj do pořádku,pár kapaček a bude to o.k. :zipper_mouth: ,tak přijela segry a my vyrazili,že to vemem přes Litoměřice,asi v půlce cesty za Brnou-zákaz vjezdu,ale všichni tam jeli,tak jsem podle rozkazu posádky auta,jela,no samo,asi po 3 km,sesuv jak kr...................,takže jsme se vraceli,voláme,máme,že to jen tak nebude,že zkusíme jinudy,tak jsme jeli jako vždy,přes Ustí,kde jsem videla,že povodnovka se sakra vyplatí :wink: ...........tak jedem,cesta až nekteré magory o.k.,přijedem před barák a máma nikde,odjeli si na nákup a nás tam enchali trčet,tak jsmečekali,máma dorazila a my dali kafe a jeli na obídek,domu k mamce a konečnš do slibovaného aqua parku,když jsme ho po dlouhém hledání a já splavená až na prd.....................,že to nemaj značený,našli,našli teda místo na zaparkování,pracne se s detma převlíkli a mamka se šímou a segrou hupsli do vody,manža zjistoval situaci v DC :frowning2: :frowning2: ,no samo najednou se za mnou nekdo objevilmbílej jak stema a seknul tam a s posledních sil mi řek,že tatka umřel,že zpet domu..............takže po peti minutách v Aqua parku jsem jeli domu,vysadit mámu,zabalit,vskřísit trochu manžu a vysvetlit nejak situaci detem,jsme se řítili zpet domu,před barákem,scéna jak blázen,že šimon nepojede se segrou,no to jste nezažili,co dokázal,s vypetím všech sil,za celý den jsem ho čapla,frkla jí do auta a řekla,nevolej mi dřív jak za hodinu,jeste musim fungovat,to vydržíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nasadila manžu,jeli jsme ke tchýni,najít jeho bráchu,pro šimona,kterej přestal prej deset minut od baráku-zmetek a nás to stálo vypetí(herečka to je) :frowning2:(((((((((( a zpet pro T.,kterej šel s bráchou na panáka,vypít J.B. v hospode,aby už na nej prej nikdo nechodil a nemohl pít..............a na me to padlo až ted,kdy malej usnul a manža na chvíli taky.parox je,ře tchán se narodil 4.4. a 8.8. zesnul :frowning2:((((((((((((((,tak jsem Tomášovi slíbila,že jestli bude druhé mimi bude to Kája,at je to kluk nebo holka :slight_smile:...........tak uvidíme,jdu si lehnout k TV,nechtela jsem sem nosit,jeste víc ošklivých zpráv,ale potřebovala jsem to nekam napsat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§dekuju za pochopení Zdena
9. srp 2010 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?pid=491456&id=1789867033&fbid=1249728901902

barák,mojí babičky,zadní Březiny :frowning2:(((((((((((((,tak to je mazec,tomu bych neveřila nikdy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. srp 2010 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nattaly: tak to prejeme uprimnou soustrast, hodne sily ... opravdu den D :(
9. srp 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to je mi moc líto, normálka tu bulím :frowning2: Jsi strašně silná a statečná, drž se, manžel tě bude moc potřebovat.
9. srp 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy uprimna soustrast se asi nepreje ... radeji posilame ... :(
9. srp 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: ahoj všem
Zdeni to je hrozný, upřímnou soustrast, my měli před dvěma lety taky pohřeb v rodině za dramatických událostí, fungovala jsem celou dobu (pro vysvětlení šlo o strýčka a ten se ztratil, po třech dnech jsme ho našli :frowning2: ), utěšovala volala RZ a pak jsem šla v pondělí do práce a tam se sesypala, že mě museli pustit domů, nebyla jsem schopná slova... takže vím jak to manžu vzalo :frowning2: :frowning2: já z toho byla špatná půl roku, tak držím palec, teď musíš být pro manžu velká opora...

Bell myslela jsem na vás, jestli taky neplavete... je to hrůza, člověk si může být jistý jen na vršku kopce a pět kilometrů od jakékoliv říčky či potůčku...

my včera vyrazili na prochajdu, že vysvitlo slunce, no hned o dva paneláky níž jsem natahovala slídu, malej naštěstí usnul, tak jsme jeli zpátky...a večer jsme chytli Dáju,jak se chystá sežat vlastního bobíka....chjo :rolling_eyes:
9. srp 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,tak upřímnou soustrast :frowning2: .Koloběh života člověk nezastaví,ale i když to člověk ví tak to stejně bolí :frowning2: .

Holky u nás dobrý.Koukám že Ploučka se valí šílenou rychlostí furt,ale holt se to rozlilo jinde u nás naštěstí ne.Akorát teda sousedi maj nervy ze železa.Já mít takhle barák hned u vody tak nespim,nejim ,pytluju :fearful: .Stačilo už v sobotu,když volal tchán,že se to zvedá,tak manža rychle jel v tej slotě do DCa,by vyndal motorku z garáže a vyndal ze sklepa kola a přemístil všechny krámy o kus vejš...raději.Všechny auta ze dvora se vyvezli vejš..........ale nakonec to naštěstí nebylo potřeba,zaplaťpánbůh.A pak se zase za náma vrátil na chajdu koukat jak se nám valí voda do dvora tam :rolling_eyes: .Ovšem když vidim ty hrůzy co se staly všude kolem ve zprávách ......chudáci lidi to je děs,to je zase škody a neštěstí :frowning2: .
9. srp 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,to je mi lito.... :pensive:
9. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt je mi to lito uprimnou soustrast.kdyz se neco s........tak poradne jak vidim.omlouvam se za to nevyrcene slovo ale tyhle dny mi uz lezou nejak na mozek a ted kdyz jsem cetla natt tak je mi ze vseho jeste vfic na nic.
9. srp 2010 v 08:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,to je mi líto,držte se............
9. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, zlato, je mi to upřímně moc líto. Přeju za celou rodinku hodně sil!
9. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, ta fotka Hřenska je z r. 2002
9. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek