• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Kdo vyvoláváte fotky, mají teď v rossmannu akci 1Kč za fotku 10x15.
9. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Dnes jsem byla za panem Kulturou. :grinning: Jeli jsme do Usti na Kajinka.Teda povim vam,ze na to furt myslim,asi jsem na to nemela chodit,bo jsem chytla normalne depku.On kdyz clovek kouka na nejakej americkej film,tak je to jiny,nez kdyz je to o realnejch lidech,ktery se nachazeji treba par kilaku od vas...Normalne se mi tam u jedny sceny udelalo fyzicky nevolno.A jsme akorat nasrana,jaky ze to lidi tady tahaji za nitky. :confounded: :angry: Hnus....
9. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,dekuju,zatim funguje,dnes azřizování vše kolem,protože mám řidičák jako jediná,ale musim,sami by to nezvládli a je to samozřejmé..............zvládnem to :wink: ,jeste zítra,pak rozloučení a pak to nejak zvládnem :wink:

bell,
Klabanovi se nesmí phybovat na zahrade neco a byli nekde na svatbe

maki,
fakt ju??????????tak to radši řeknu manžovi,at to enchá na dýl :unamused:
9. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,Natt,nei to zrovna idealni film do vasi situace...
9. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, tak koukám, že máš z Kájínka zážitek. Já jsem na ten film hoodně zvědavá, tak ráda slyším názor. Ale pro mě, coby pro cíťu, to asi bude síla, co?
9. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
natt,
je mi to moc líto co se vám doma přihodilo, ale tak to chodí a nedá se to bohužel zastavit!A neomlouvej se žes to sem napsala, od toho to tady je! :wink:

Hm, taky bych šla za kultůrou, ale to asi hodně dlouho nepude...nevýhoda kojení, ale nestěžuju si, to zase ne :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,asi jo.Je to hodne syrovy,dost realisticky natoceny,proste nemas ten pocit odcizeni jako kdyz koukas na nejakej hollyvood,protoze vis,ze se to tady fakt deje.Svinstvo zdola az nahoru. :angry:
Kazdopadne pocit z filmovyho Kajinka mam ten,ze ten herec je takovej jakoby uveritelnejsi,nez samotnej Kajinek-vzhledem k tomu,ze je to peknej gauner,i kdyz neni vrah (zrejme),ketrej vypada jako nouma,co neumi do 5 pocitat,a ten filmovej byl nabusenej,porad cvicici a hlavne hezkej chlapik. :grinning:
9. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,držim palce ať to všechno zmáknete.No hele Klabanům se nedivim,já mám taky trochu tik,když jdu pod těma zbývajícíma stromama,jak se právě jeden z nich zlomil.Doufám,že s tim město co nejdřív něco udělá.Aspoň,že s tou Ploučkou jim to vyšlo jen tak tak :fearful: .Koukala jsem na FB na barák vaší babičky.To je pěknej mazec :frowning2: .Já si docela nedávno řikala,že tam v těch zadních Březinách je tak hezky a klídek,že se mi ty domečky tam moc líběj.......jenže to si člověk asi nevybere,voda je hnus ta si cestu najde všude.U nás na chatě například neteče ani žádnej pidi potůček a přesto se nám tam jeden odnikud přehnal :confused: ,natož Ploučnice.Jsme si řikali,že kdby jsme před chatou hodili do vody botu,tak si jí druhej den vyzvednem v Březinách na dvoře neb máme chajdu na Brložci a všechna voda z těch kopců teče dolu do Markvartic (kde si to chudáci taky pěkně užili :frowning2: ) do potoka a odtud do Ploučky :fearful: .

Prin,nic si z nekultuření nedělej :sweat_smile: ,nejseš v tom sama :sweat_smile: .Já už když jsem byla těhula,tak jsem si začla vyjmenovávat kam se zase hodně dlouho nepodívám :sweat_smile: ,ale nelituju však prckové za chvilku vyrostou :slight_smile: .Zatím nám musí vystačit jen to každodenní domácí divadlo :grinning: .
9. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,držim palce ať to všechno zmáknete.No hele Klabanům se nedivim,já mám taky trochu tik,když jdu pod těma zbývajícíma stromama,jak se právě jeden z nich zlomil.Doufám,že s tim město co nejdřív něco udělá.Aspoň,že s tou Ploučkou jim to vyšlo jen tak tak :fearful: .Koukala jsem na FB na barák vaší babičky.To je pěknej mazec :frowning2: .Já si docela nedávno řikala,že tam v těch zadních Březinách je tak hezky a klídek,že se mi ty domečky tam moc líběj.......jenže to si člověk asi nevybere,voda je hnus ta si cestu najde všude.U nás na chatě například neteče ani žádnej pidi potůček a přesto se nám tam jeden odnikud přehnal :confused: ,natož Ploučnice.Jsme si řikali,že kdby jsme před chatou hodili do vody botu,tak si jí druhej den vyzvednem v Březinách na dvoře neb máme chajdu na Brložci a všechna voda z těch kopců teče dolu do Markvartic (kde si to chudáci taky pěkně užili :frowning2: ) do potoka a odtud do Ploučky :fearful: .

Prin,nic si z nekultuření nedělej :sweat_smile: ,nejseš v tom sama :sweat_smile: .Já už když jsem byla těhula,tak jsem si začla vyjmenovávat kam se zase hodně dlouho nepodívám :sweat_smile: ,ale nelituju však prckové za chvilku vyrostou :slight_smile: .Zatím nám musí vystačit jen to každodenní domácí divadlo :grinning: .
9. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki a leni: no ja jsem si rikala, ze ta voda na snimku je nejaka klidna :O ...
9. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a do toho opet zavřeli hospodu,kam T.nastoupil :angry: ..............dal to tam dohromady,udelal novej jídelák a on?????proste ho to v Jakubech nebavilo :frowning2: :frowning2: ....no nic,nejak to zmáknem všechno!!!!!!!!!!!to je život,zas se vysplháme na horu a bude dobře :wink: ,máme tu Šimonka :wink: :wink: :wink: :wink: ,díky nemu fungujem
9. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už toužím po kultuře ... ale na Kájínka bych asi nešla ... strašně špatně snáším bezpráví :(
9. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,teda vy mate obdobi.... :pensive:
9. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt: opravdu to vypada na nejakou spatnou konstalaci hvezd ...
9. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,to si to zase vybíráte na pěkně dlouho dopředu,co :frowning2: .

Koukám,že se mi sem nějak propašoval předešlej příspěvěk 2x :astonished: .Fakt nemám tucha jak :astonished: .
9. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme včera přijeli z dovči, no, zážitků máme zase hafo, tak snad vám to posléze nějak vylíčím. Dočíst vás asi nestihnu, tak leda stránku dvě nazpátek :wink:
My měli hned po návratu oslavu ségřiných narozek (27) a dnes celý den peru a převěšuju prádlo (neschne, mrcha), navíc Zdenda mi už v sobotu zase odjede, tak už pomalu nakupujeme zásoby do Norska (třeba prací prášky, kapsle do myčky, to tam je drahý jak sviň), lítáme, co jsme zapomněli (utopil pracovní telefon, kolega mu rozšlápl pracovní brejle, taky nový boty do roboty potřeboval), byla jsem s Ondrou na kontrole na ORL (vše je super-to jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží) a u Košařky pro prášky...
Zítra jsme chtěli jet do labyrintária v Loučni, ale musíme dědovi vyzvednout aut ze servisu, až bude, takže se to narychlo přesunulo na středu (to mám zase ještě schůzku na pracáku) a zítra půjdeme s klukama do ZOO, chci tam něco nafotit, vypsali jakousi fotosoutěž :wink: Jo a hledám našim a klukům zájezd, asi poletí na Rhodos :dizzy_face:

Jo a holky...mrkněte sem, co se "upeklo" těsně před mým odjezdem... http://www.teafest.cz/program.html
(je třeba srolovat až úplně dolů) :dizzy_face:
9. srp 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Natt, tedy vy si to zase vybíráte :frowning2:
Držte se, bude líp. Myslím na vás.

Laro - gratuluju :slight_smile:

Pokud Petřík zůstane bez teploty, tak dnes večer jedem do Lípy - tak snad. A hlavně doufám, že po čtvrtečním slibovaném dešti bude kudy se vrátit...

Mějte hezké dny.
10. srp 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lara: boooomba!!!! to si asi nesmíme nechta ujít!
10. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Laro,a zuby vás nebolej? :sweat_smile: Že by jste se tu stavili i se Zdendiu na nějakou o něco delší návštěvu než na tu pětiminutovku minule :grinning: .......že by jste si nechali juknout do úst a pobyli aspoň deset minut :grinning: .Jinak děkujem moc za šatičky.Jájinka si hned jedny vzala na výlet a hned bylo jasné,že už z nich máme topík :grinning: .Omalovánky jsou momentálně v provozu :slight_smile: .To musim holkám taky prozradit,že jsme dostali omalovánky se zvířátkama Labských pískovců s Lařinýma básničkama :slight_smile: . No a přeju hodně zdaru na tom čajáku...nebo čajofesťáku...nebo jak to nazvat
:grinning: ! Čoveče na Rhodos s babkou a dědkem.............já se fut o Jaňulku nějak bojim.Tchýně by s ní jela někam se mořit hned..........ale já k tomu budu muset až časem dozrát , než jí někam pustim :fearful: .Jsou teda chvíle,kdy si řikám ať jedou aspoň na tři tejdny........... :grinning:
10. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, ty dvě ukázkový fotky super. A kde že je konkrétně ta výstava a kdy?
10. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, myslím kde přesně můžu pak shlédnout tu tvojí výstavku. Chápu, že je to od 24.9. v Děčíně
10. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já hlásím do hodiny odjezd. Budu řídit do Lípy - ale manžel jede taky a odveze auto domů - hlavně tedy projede Lípu, je tam rodák :wink:
Mám zas tu řidišskou trému :frowning2:
10. srp 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,tak hodně zdaru v jízdě vozmo :slight_smile: !
10. srp 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell: No, původně jsem měla zavolat a objednat nás celou famílii na zuby...ale jak se odjezd blíží, prý hozuby nebolí a vydrží to do Vánoc (jojo, to je ta jeho averze vůči zubařům...lépe řečeno vůči zubařskýmu křeslu) :confused: Takže nevím...asi bude družba bez našeho tatínka. Zájezd nevím, jsou to last minuty přes net, tak jsme radši připředobjednali ještě jedno Korfu...uvidíme, co vyjde...a je to jen týden, kluci jsou už poměrně velký...
Leni, výstava bude nejspíš buď v čajovněVe vlnách (Hudečkova ul.), nebo v Zámecké, to je ště přesně nevím...ani vlastně nevím, co budu vystavovat (mám jasno ujedinou fotku :sweat_smile: ), to ještě musím pro(vy)brat s mým "kurátorem". Vše se včas dozvíte :wink:
Veru, ty už řídíš "samostatně"? Juchů, držím palce :wink:
10. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak fajn, tak sem určo napiš, já bych se šla podívat :slight_smile:

Verčo II., ty jsi machrovkyně, stejně!!! Hned po mateřské jdu do toho taky.
10. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Mirando,hele ,kde se vyzvedávaj ty bio bedýnky? Já to vždycky jen tak prolítnu,ale žádná konkrtétní informace s datem a místem mi jaksi uniká.Už si bedýnku vyzkoušela nebo budeš brát poprvé?Vím,že jsou bedýnky k objednání a k vyzvednutí v Benešově,ale měli by být i v Děčíně,né? :fearful:
11. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13: prihlasila jsem se poprve a nedorazil mi informacni emal-takze jen z toho co psali o drivejsich rozvazkach:

V Decine, parkoviste mezi Stredni zdravotni skolou a Priorem od 17 do 18h
jestli se to zmenilo nevim...
11. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 tak uz mam i email a bedynku tento tyden :slight_smile: .... jen nevim, jak ji povezu vlakem a k tomu jeste tri deti :O (Daje prijede4leta kamoska...)
11. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 no tě pic,to si na tu bedýnku vem radši nůši :grinning: ..Tři děti vlakem už samo o sobě.....a ještě šest kilo zelenýho papání .... :fearful: .To by mě tak zajímalo jak dojedete? :grinning: Já právě přemejšlim,zda si jí objednat hned nebo počkat až na hodnocení někoho,kdo už to vyzkoušel :slight_smile: .
11. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Tak jsem přeci jen taky objednala :slight_smile: .Příští víkend jedem na dovču,tak by jsme příšťotýdenní bedýnku nestačili zlikvidovat,takže to prubnem hned :slight_smile: .
11. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
holky,dejte pak vědět,co ta zelenina..a jak to vůbec funguje?Kde bych se měla registrovat a tak.. :slight_smile:
11. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek