• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jojo,dejte vedet,taky me to zajima.Letos mame jen brambory a rajcata,na nic jinyho mi nezbyla energie.
11. srp 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,
jsem asi pů roku po porodu a před zhruba měsícem jsem začala cvičit na takovém speciálním polštářku, suprově mě to pomohlo na záda a spevnilo se mi tím trošku i bříško a zadek. U nás jsem ho nikdě neviděla, mě ho koupil manžel v Německu za 80euro(2000Kč). Našla jsem ho na netu, sice tady stojí 599, ale vypadá (myslím si, že je stejný) úplně stejně!
Takže po mé zkušenosti vřele doporučuji ! Jana

http://www.skvely-kup.cz/podpurny-polstar-podpora-patere.html
11. srp 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlubici okenko:Max dnes poprve sam a dobrovolne snedl pulku jablka v pevne,nikoliv presidavkovite konzistenci :grinning:
11. srp 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
11. srp 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
taky velká gratulace, jak málo chybí ke štěstí :sweat_smile: nám teď Jarda přestal jíst maso a Rostík v noci spávat, takže tak u nás! :sweat_smile:
Dneska jsme měli poradnu...5350g a 58cm :grinning:
11. srp 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Pavli,to je teda kousek! :wink:
Ja musim zatukat,ze Didinka v noci spinka krasne.Budi se jen 1x na jidlo,pak rano okolo 6 zacne trosicku hucet,ale vezmu si ji k sobe a spinkame dal. :wink:
11. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
to ti teda upřímě fakt závidím, někdy je to na palici, Zvlášť když se vzbudí kolem půlnoci a pak třeba dvě, tři hoďky nespí, to je pak paráda, ale naštěstí Jarda spí dobře a nebudí se navzájem! Stejně bych ale neměnila :sweat_smile:
Jo a kousek to teda je, říkala dr. že přibírá z toho kojení zdravé kila a naprosto v pohodě, tak to neřeším :slight_smile: :wink:
11. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a to v noci breci,kdyz se vzbudi?
11. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ty bedýnky mě taky moc zajímaj!!! Kolik to stojí a kolik toho je? Jestli jsem to dobře pochopila, tak tam čeští zelináři naskládaj různou úrodu, takže to je vždy překvapením, co tam máte... ???

Pavli, budí se ti častěji asi proto, že je kojený a Didinka je na UM nebo ne? Teda já si to myslím. Daneček po UM taky krásně spinkal.
11. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jo,myslim,ze se to casem srovna,vzdyt Bell taky koji a Jaruska snad uz v noci nestrasi. :wink:
11. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jsm evčera byli v Zoošce, chtěla jsem nafotit něco do zoofotosoutěže, ale spíš z toh onic nebude :sweat_smile: Dnes jsme po mé schůzce na ÚP vyjeli (přes Úštěk kvůli popovodňovým uzávěrám) na výlet do labyritárií...Loučeň je až za Boleslaví...samozřejmě z cestovky se do těch 10,30 neozvali...takže jsem se celou cestu pokoušela dovolat na jejich bezplatnou linku...což se teda nakonec podařilo, ten ještě lepší zájezd na Korfu, co jsme pak našli, ten teda už nebyl, takž ejsme napevno zabookovali ten Rhodos, jenže bylo třeba to vyřídit do 16 h aspoň posláním vyplněné naskenované přihlášky s čísly pasů...což i přes poslání mailu k babičce do práce šlo řešit poměrně obtížně....takže jsme bludiště odpískali, dali si (výborný) oběd na Rychtě v Jestřebí, po něm jsme se vyvalili (my se Zdeňkem doslova, protože ani poloviční porce dětí nebyly pro normálního jedlíka ke snězení, a to měl Z. ještě zelňačku) nahoru na Hrádek (dolů musel být Macek snesen)...zájezd přihlášen, zaplacen...nepřišla mi potvrzovací zpráva z ČS. No vytelefonovali jsme to a nakonec ok (přišla v 18,17, platba proběhla v 15,27 :angry: ) Takže od 22. do 29. budu nejen slaměná vdova, ale i sirotek a bezdětná :sweat_smile:

Odpoledne nás zastihla zlá novina - z rozškráblého znamínka, které si babička Majka nechala předminulý týden odstranit se vyklubal nádor a zhoubný. Takže příští týden jede do Brna na vyšetření. Modlíme se, aˇt je v pořádku. Stačilo, když jsme se v pátek byli podívat za dědou v domově v Humpolci....je mu 62 a vypadá tak na 75...já byla pořádně v takovém zařízení prvně...poměrně depresivní zážitek...a teď ještě toto... :frowning2:
11. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,gratulace k pevné konzistenci jablka :grinning: !

No holky,Jaruška od 7.týdne zázračně v noci spala 8 hodin v kuse...nááádhera :dizzy_face: .To jsem u Janičky nezažila až do toho 11.měsíce.Ovšem taky tim přestala megapřibírat a začla přibírat jen tak přiměřeně...jneže já vyspalá skokojená,ona vyspalalá spokojená, tak jsem s tim rozhodně nechtěla nic dělat :sweat_smile: .Jenže teď si to zasejc nějak rozmyslela a spí tak max 5 hodin .......což ještě jde teda no.Ale mezi 3 a 6 ráno chytá manýry jakože chce ke mě do postele přicucne se k prsu a jdem spinkat :confused: .Snažím se jí to nenápadně odvyknout...no někdy máme klidnou noc a někdy tuhle přicuclou.Tak já nevim no.Každopádně děti na UM rozhodně v noci spí líp to je jasný :slight_smile: a holt ty na MM jsou víc rozfrfňaný :sweat_smile: .Ale i ta kmi přijde,že jsem Jaruškou víc odpočatá než s janičkou ve stejnym věku :sweat_smile: .

Jinak k bedýnkám - tady vkládám potvrzující email,co mi přišel s informacema :
Dobry den,

Decin zavazime od patku v case od 17 do 18h na parkovisti mezi Stredni Zdravotni Skolou a Priorem. Cena je 250Kc za min. 6kg bedynku+150Kc zaloha na samotnou bedynku (muzete si prinest vlastni). Vice informaci najdete na:

http://www.facebook.com/pages/Bedynkovy-coopVeggie-boxes-Teplice-Usti-nL-a-okoli/10150111934905584

Obsah upresnujeme ve stredu vecer, nebo ve ctvrtek dopoledne, podle toho, co je momentalne na poli zrale:slight_smile:

Na patek s Vami pocitame. Nasledujici odbery probihaji tak, ze Vam v pondeli poslu mail a vy mi potvrdite, zda v bedynku v danem tydnu odeberete,

Pekny den,
11. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
add bedynky: ja to nasla na fb ... jedna bedynka stoji 250,-Kč (+150Kč záloha na bedýnku) a je tam 5-10kg zeleniny ovoce či nějakých produktů místních českých "zelinářů" ... vždy v týdnu napíší, co je uvnitř a v pátek je odběr ...

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Bedynkovy-coopVeggie-boxes-Teplice-Usti-nL-a-okoli/10150111934905584?ref=ts

jsou na to dobre ohlasy a hlavne vyborna filosofie ... otestujeme s bell tento tyden

bell: nakonec pojedu jen se dvema detma ... tak se mozna u bedynek potkame a seznamime ... jak romanticke ;)
11. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to jsme se trefili
11. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,teda to je anabáze......dostat děti a rodiče z baráku :grinning: ,co všechno by člověk pro to neudělal,že :grinning: .A držim palce babičce :frowning2: .
11. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Mirando,jj to bude romantika až se tam budem prodírat davem s dětma kolem krku v ruce bedýnky a všude spousta lidí a aut :grinning: :grinning: :grinning: .I tak doufám,že se tam setkáme :grinning: .Hele tak jsem si dneska na tebe vzpomněla......a konečně zdělala cuketu,co jsem si v neděli přivezla z chalupy..........takže dnes byla cuketová buchta ála tvůj recept(samozřejmě i s kakaem a čokoládou neb jinak by mi to neprošlo :grinning: ) a cukeťák(lehce nastavený klobáskou ,aby to taky prošlo jako jedlé jídlo :grinning: ) .Druhou cuketu dostala tchýně neb víc vlákniny na jeden den by mi doma fakt už neprošlo :grinning: .
11. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, tak na bedýnkové zkušenosti jsem zvědavá!

Přihazuje 3 cvaky z dnešníjo výletu:
11. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,
Maki gratuluji, teď už to do Maxíka pojede jak po másle :grinning: :grinning:
my tedy už také spinkáme celou noc, ale teď tedy dvě noci po sobě si vydupal, že půjde ke mě(původně na chvilku, znáte to) jenže pak vytuhnu a on se tam rozvaluje do rána... dneska mě pěkně brněla ruka... :rolling_eyes: ale zase pozitivum na tom je, že snad natahuje rána, už vstáváme tak kolem 6:45, uffff, snad jsem to teď nezakřikla... :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin,
vše nej k dnešnímu svátku,hodne zdravíčka a hlavne stěstíčka :wink: .............

včera vzal kamarád manžu do práce,zkusit si zedničinu,tak se odreagoval a i ho to bavilo,když ho vezmou od pondelka pujde,protože zítra tu delá svatbu sousedce :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nestíhám dočítat,ale co to je stručně za bedínky????????? :wink:
12. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: u bedynek budu hledat maminu s kočárem ... my budeme mít červené peg perego-trojkolku (předpokládám, že do ní přeházím obsah bedýnky :slight_smile: ) koukala jsem na zveřejněný obsah bedýnek ...cuketa není :O

lara: ta fotka na schodech je zajímavá!!!

natt: o bedýnkách ještě jednou zde:
http://www.facebook.com/pages/Bedynkovy-coopVeggie-boxes-Teplice-Usti-nL-a-okoli/10150111934905584
manžovi držíme pěsti ... a dobrej zedník je k nezaplacení!!!! Sic přes léto hodně práce, ale když se zadaří

sin: celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , my vstáváme zrovna teď asi 5x za noc ...
12. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,muži v čer....veném :grinning: :grinning: :grinning: .

Sin,taky přeju všechno nejlepší k svátku :slight_smile: !

Natt,tak držim palečky manžovi :slight_smile: .Na bedýnky už dala odkaz Miranda .Pak poreferujem ,jestli to stojí za to či ne.

Mirando,to je dobře,že cuketa není :grinning: .Už teď musím polsouchat,že to bio blijo .....malý scvrklý,ale prej snad dobrý :grinning: :grinning: :grinning: .Musim vymyslet co z toho hned udělám.Mohli by bejt nějaký kapustový závitky nebo tak něco.Jinak já tam asi budu buď s autosedajdou nacvaknutou na kočárek n ebo jen s Jájinou v klokance.Počítám,že tam sjedu vozmo,takže si jí na tu chvilku jen nacaknu nebo zavěsim na sebe a´t nemusíme dělat složitý manévry s korbičkou.Janičku asi nechám tatínkovi ať si pohrajou........nebo jak vždy přijdeme všici :grinning: .Možná asi jo,manža bude zvědavej za co a komu dáme 250Kč :grinning: .Předpokládám,že bude i ochoten jít vyštrachat nějakou vlastní bedýnku ze sklepa :grinning: .
12. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin vse nej! :wink:
Kdo chce cukety,tak at se hlasi,ty mame taky! :slight_smile:
Par fotek z dovci. http://www.modrykonik.cz/fotoblog/makinka-1/album/deti/5431509/
12. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Sin, vše nej!
Bell, výborný nezdravý recept z cukety: větší cuketu rozkrojíme podélně napůl, vydlabeme jádra a ty měkký cucky uprostřed. Obě půlky se vloží do vymazaného pekáče jako loodičky, naloží se směsí mletého ochuceného masa s muškátovým květem, v podstatě jako na sekanou, ale ten muškát "muší" být :slight_smile: No a ještě se to navrch poklade plátky másla a dá se péct. Tak 5-10 min před dopečením se ještě pokladou plátkovým sýrem, podávají se s vařenýma novýma brambůrkama. Je to mňamózní a nikdo ti za bio nadávat nebude.
12. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alernativa receptu,ketra uz smrdi zdravim... :grinning: nacpat tu cuketu smesi zeleniny (rajcata+papriky+cibule+cesnek+bylinky)Kdyz se to dobre ochuti,je to taky zradlo.Dobrej napad Laro,udelam to k obedu. :wink:
12. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo právě nám ty cukety taky teď na zahradě na chajdě jedou :grinning: :grinning: :grinning: .Recepty výborný,řekla bych že ouplně to samé se dělá s lilky :slight_smile: ?Měla jsem tu cuketu,co jsem dělala včéra, nafotit................při představě rokrojit napůl a vydlabat :grinning: ........Bych si na to musela vzít motorovku a dláto :grinning: :grinning: :grinning: a péct to v nějaké megatroubě :grinning: .
12. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
Maki..fotky krásný :grinning:
Klárko,vše nej k svátku
Natt,taksnad konečně trochu toho štěstí,ne...:slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,s lilky je to musaka,to je zradlo. :wink: Prave jsem to dokoncila,napln jak jsem psala+mala plechovka rajcatovyho protlaju,olivovej olej a bulharsky koreni čubrica.Jdu to testnout.
12. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry je to.Mnam!
12. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jooo,čubricu já ráda :slight_smile: ,dávám jí do mletýho masa.Naši mi jí přivezli onehdá z Bulharska a od tej doby jí sypu do mletýho při každý příležitosti :grinning: (naštěstí jí maj i u Grešíka :sweat_smile: )Taková směs na špagety ála co dům dal se bez ní rozhodně neobejde :grinning: .Dokoncejsme se i ulevila,že teda budu dávat do polívek nějaký to polívkový koření(což jsem byla zásadně proti něco jako podravka a pod. mi nesmí do baráku) a zakoupila jsem u Grešíka povívkou směs bez glutamátu :slight_smile: ,jinak vše zachraňoval pastiňák :sweat_smile: .
12. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cubrica je super i do michanych vajec!A u Gresika kupuju jeste jedno luxus koreni,jmenuje se Bruschetta,je to puvodne na opeceny toasty,ale da se to dat i do testovin nebo na maso.Jsou to suseny drceny rajcata s korenim a trosickou morsky soli.Miluju to na rozpecenou ciabattu,jen pokapt oliv olejem a posypat timhle korenickam,mnamozni!
Mavovi tim taky korenim jidlo.Je po nas-ma italsky chute!Dneska si vylozene vynutil k obedu testoviny,spagetozrout. :grinning:
Jo a Vegetu delaji uz i bez glutamatu,ale ja to taky nekupuju,mam zahradu plnou bylinek a zbytek jisti Natura.Ty polivkovy bylinky mam taky,na zimu,kdyz dojde nas libecek. :wink:
12. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek