• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
jJo a jeste jedno super koreni,koupila jsem u pana na stanku,resili jsme uzenou papriku-luxus do gulase,je to jako kdyby tam byla pridana klobaska- a pan mi nabidl Adobado,je to smes tyhle uzeny papriky a jeste nejakyho dalsiho koreni.Byl to Moravak,rikal,ze to davaji do klobasek,ale ze je to super i na grilovacku.A fakt je.Jen se to nesmi smahnout,jinak to zhorkne,se mi povedlo drobet prepali tednu kotletu a dostel ji pes,ta paprika byla ble.
12. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jezis,to je samej preklep...ale vy rozumet,ze? :grinning:
12. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

v prvé řadě přeji vše nejlepší Sin k dnešnímu svátku! Hodně štěstíčka.

Holky, krásná zpráva, včera se mojí kamarádce narodila dvojčátka - dvě holčičky Anna a Maria, jedna má 2300 g a 43 cm a druhá má 2500 g a 46 cm. Docela kousci na dvojčátka, že jo? Krása. No a co víc, kamarádka s přítelem se snažili o mimi hodně let a tahle dvojčátka vyšla na poslední třetí pokus při umělém oplodnění. Jsem hrozně šťastná za ně.

Do polévky Danečkovi dávám bujón bez konzervantů (aby byl vývar silnější) od Knorru, bylinky ze zahrady (libeček, petrželka, pažitka), místo Podravky používám "bezkonzervantovou" náhradu Solčanku, kupuju u Grešíka.
12. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Martinko, máš krásné fotky z dovolené :slight_smile:
12. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ženský vy jste kuchařinky ... moc děkuju za tipy na koření ... !!!!!!!!! Vydlabaná cuketa je proflíklá ;) ... to manža nesní, má pocit, že je to jen talíř :slight_smile:

lenik: hodně štěstí dvojčátkům ... na dvojčátka pěkná váha i míry!!!!!!!
12. srp 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky Leni. :slight_smile:
12. srp 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,
moc děkuji za přání....
já se dnes patlala s dortíkem, malému se v tom dusnu nechtělo spát, no prostě to bylo dnes trochu náročné....
jinak díky za tipy na koření, já zatím Dájovi dělám polévky bez koření, zatím to baští, ale brzy vyrazím do Natury a něco pokoupím (tedy pro nás :grinning: :grinning: ať se máme dobře)
v práci dnes manžovi jedna kolegyně potvrdila, že šéfka už ví, že udělala chybu, když ho vyrazila, ale protože je pyšná, tak za ním nepůjde a neřekne aby zůstal... naopak, protože jí manža neleze do zadku a nešel jí odprosit, tak ještě dělá zle a každému, kdo si na manžu bere reference, tak poví jen samý lži a blbosti... prostě zlá hnusná, pomstychtivá a závistivá kr---a, která jen aby si ukojila ego, tak nás zlikviduje... jsem slušná, ale potkat jí, tak jí akorát plivnu do obličeje :angry: :angry: :angry:
promiňte, musela jsem si ulevit....

fotečky krásný, Maxík má fakt máničku :grinning: :grinning:
Leni, dvojčátka jsou tedy macíčci, do mě by se asi nevešly:slight_smile:))))
12. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Maki,
fotky jako vždy moc pěkné, dovču jste si jak je vidět užili :sweat_smile:

sin,
taky velká gratulace k svátku...to s manželem mě moc mrzí, ale snad se to brzo srovná a konečně najde práci která ho bude bavit a bude v pohodě! :wink:

holky, s tím spaním a kojením nevím...je fakt že asi přibíráme po tom nočním, no ale když jsem pomalu odstavovala Jardu a měl kaše k večeři, taky nespal líp, spíš si myslím, že máme holt nespavce, on se začíná Rostík projevovat jak Jarda, takže to bude taky drak :grinning:
12. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
prin: my mame taky nespavce-porad se budi a budi a uklidni ho jen mama s pripravenym prsem ... rekla jsem, ze do roka je v karantene, ale pak nastoupi tatinek a s nocnim kojeni bude amen ...
12. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky, před chvílí jsme dorazili domů - máme dnes už pátek 13., tak snad máme vybráno...
Zítra musíme dát auto do servisu, ale v sobotu jedem na dovču na chalupu - to zas bude hektično - už to takto máme potřetí!!!
Jsem hrozně unavená, jen jsem vás prolítla.
Cestu do Lípy jsem v úterý celou odřídila, tak jsem ze sebe měla radost...

Bedýnkovat budu od září taky, přišel mi ten stejný mail jako Bell, tak se těším na osobní zkušenost, ale četla jsem jen a jen chválu... :wink:

Prin, Rostík je kusánek :slight_smile:

Maxík má překrásný ty vlásky :hearts:

Koření jsem koupila různé super směsi u pána v Zákupech, když jsme se v červnu vraceli z Hořic a hodlám tam zase zajet, jsem moc spokojená.
Petříkovi zatí mstačí bylinky a kmín a mořská sůl - místo bujonu máme vývar a OK.

Nespavce nezávidím, my měli na návštěve megaexces - Petan na dnešek ječel na cdlý dům od 0:45 do 2:30 :frowning2: - tím víc mě to štvalo, že to bylo u někoho - doma bych to asi zvládala líp...
Musím jít spát, jsem nadoraz.
12. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,doporučené koření ozkouším :grinning: .Já mám doma taky nasušeno do zásoby :libeček,petrželku,kopr a celerovou nať(z chalupy ze zahrádky).Bylinky,co jsem se pokoušela si vypěstovat mi jaksi sešly žehem na okenním parapetě :sweat_smile: ,takže zasadím znova.ať máme čerstvý na zimu :sweat_smile: .Fotky z dovči parádní :slight_smile: a máš recht s tim umyvadlem,vaničku už jsem vzdala ať máme v autě místo.......na další jiné krámy :grinning: .tedy pokud budem mít kudy vůbec na tu dovču jet :rolling_eyes: .Mě už se nai nechce koukat na zprávy to by fakt člověk brečel,když to vidí, co to všechno napáchalo a ještě strašej dalšíma deštěma.

Sin,jen si klidně ulev,co jinýho zbejvá.Držim vám palečky ať manža najde jinou práci :slight_smile: .A musím ti pochválit dortové umění! :wink:

Leni,taky přeju hodně štěstíčka zdravíčka dvojčátkům :slight_smile: a hlavně rodičům,aby měli hodně sil na to dvojí štěstí :grinning: .

Holky,s tim spaním(nespaním),kojením..........Miranda tady jednou psala,že jí přišlo pracnější mít jedno dítě než dvě :sweat_smile: ....tak mě už to taky tak přijde.Člověk už je tak nějak zvyklej,že se moc nevyspí a že tu je furt tak nějak hluk neb buď slyšim jednu nebo druhou nebo obě naráz :grinning: ,takže už si z toho tak nějak prdlačku dělám.Když někoho potkám,tak se mě samo každej ptá jak se máme,co holky a jak to zvládáme...tak už jim automaticky řikám,že to neni zrovna dovolenka neb to chtěj slyšet :grinning: ,ale jinak už mi přijde,že je to vlastně pohoda(když si odmyslím vlastní nepohodlí samozřejmě :grinning: :grinning: :grinning: ) .
12. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,doporučené koření ozkouším :grinning: .Já mám doma taky nasušeno do zásoby :libeček,petrželku,kopr a celerovou nať(z chalupy ze zahrádky).Bylinky,co jsem se pokoušela si vypěstovat mi jaksi sešly žehem na okenním parapetě :sweat_smile: ,takže zasadím znova.ať máme čerstvý na zimu :sweat_smile: .Fotky z dovči parádní :slight_smile: a máš recht s tim umyvadlem,vaničku už jsem vzdala ať máme v autě místo.......na další jiné krámy :grinning: .tedy pokud budem mít kudy vůbec na tu dovču jet :rolling_eyes: .Mě už se nai nechce koukat na zprávy to by fakt člověk brečel,když to vidí, co to všechno napáchalo a ještě strašej dalšíma deštěma.

Sin,jen si klidně ulev,co jinýho zbejvá.Držim vám palečky ať manža najde jinou práci :slight_smile: .A musím ti pochválit dortové umění! :wink:

Leni,taky přeju hodně štěstíčka zdravíčka dvojčátkům :slight_smile: a hlavně rodičům,aby měli hodně sil na to dvojí štěstí :grinning: .

Holky,s tim spaním(nespaním),kojením..........Miranda tady jednou psala,že jí přišlo pracnější mít jedno dítě než dvě :sweat_smile: ....tak mě už to taky tak přijde.Člověk už je tak nějak zvyklej,že se moc nevyspí a že tu je furt tak nějak hluk neb buď slyšim jednu nebo druhou nebo obě naráz :grinning: ,takže už si z toho tak nějak prdlačku dělám.Když někoho potkám,tak se mě samo každej ptá jak se máme,co holky a jak to zvládáme...tak už jim automaticky řikám,že to neni zrovna dovolenka neb to chtěj slyšet :grinning: ,ale jinak už mi přijde,že je to vlastně pohoda(když si odmyslím vlastní nepohodlí samozřejmě :grinning: :grinning: :grinning: ) .
12. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Hergot zase mi tam skočil příspěvěk dvakrát :angry: .Já už se z toho mýho Pc potento :rolling_eyes: .A to mi tady včéra známej(IT) na rychlovku všechno poopravil.Ale má utrum........počítač myslím :sweat_smile: .......příští pátek bude celý zformátován,vyčištěn a přeinstalován :sunglasses: a běda mu,jestli mě bude sejřit i po dovče :grinning: .
12. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell,to neni PC,stava se to i v jinych diskusich,je to chyba u nich.Radsi hlasim,nez si nechas zase PC vykuchat! :grinning:
13. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
verco: vy jezdite do Hořic??? Máte tam příbuzný???
13. srp 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele holky,vsimly jste si moznosti po odeslani prispevku,ze muzes opravit preklepy?Ja si toho vsimla az ted.... :confused: Nevim,jak dlouho to tam je....
13. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell, jen jestli se ti únavou neklepe ruka na entru :grinning:

Mirando, ne, nemáme, byli jsme tam na takovém prodlouženém víkendu - kvůli strategické poloze. Bylo to tam hrozně fajn.

Maki, tak já se teď juknu ... to jsem si nevšimla, za to si hned po odeslání vždy všimnu asi tisíce překlepů... :grinning:
13. srp 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo vidis Verco,to by mohla byt spolecna pricina vsech dvojprispevku! :grinning: Jsme tu na Kobyle vicemene vsechny matky s unavovym syndromem! :grinning:
13. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Verco,ty a preklepy?Ty je tam nemas,narozdil od nas,co tam mame i hrubky!!! :grinning:
13. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, ooo, díky, já si spíš myslím, že nepíšu hrubky - to je ale profesionální deformace, zato mám moc dlouhý nehty a hlavu rychlejší než prsty, takže taky píšu pěkný ptákoviny - dobrý je, že si přesto rozumíme - my matky :grinning:

Nám se včera cestou domů něco pos... na autě - zítra musíme vyrazit na chalupu na týden. Petra odmítli ve 4 servisech!!!!! Mají plno :frowning2:
Tak táta má jednoho bývalýho žáka, ten řekl, že to udělá, ale ještě je v UL v nemocnici, snad od oběda dorazí.
Nám se to dost často vys... den před odjezdem na dovču - toto je tak počtvrté!!!
To je vždycky adrenalínek :angry: :unamused:
13. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: no Verčo,ruka na entru by semi klidně klepta mohla :grinning: .Ale mě ten pc fakt dost blbne i normálně nejne tady na MK .Ten známej co tu byl jen koulil očima v jakym je ten krám stavu,takže to opravdu vykuchyt chce :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky,no tej možnosti oprav překlepů jsem si ešče nijak nevšimla :confused: .Zkusím.I dkyž já tu píšu nesmysly hlavně proto,že u toho povětšinou ještě dělám či sleduju něco jinýho a příspěvěk naflákám během několika vteřin a a ni to po sobě moc nečtu,abych pravdu řekla.Až pak když se jdu mrknout,co tady kdo napsal nového tak přelítnu letmo i svůj příspěvek a jen se děsim co tam mám za nesmysly a chyby :grinning: a vlastně mi to je fuk.Kdo bude chtít rozumět,ten rozumět :grinning: .
13. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
No joo už to vidííím :grinning: .Fakt se daj překlepy opravit......tak teď ještě někoho,kdo to bude opravovat :grinning: .
13. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
bell: jo, jo ... přesně jak píšeš
s jedním dítětem má člověk pocit, že jako něco ještě může a že by jako něco mohl zvládnout a něco očekává ... s dvěma ho to prostě ani nenapadne ... otupí, zatne zuby a ví, že to prostě jinak nejde :slight_smile: ... takže se tím netrápí a cítí se psychicky lépe ;)
13. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
verco: jsme z Horic ... tak jsem se zaradovala, ze vidim rodne mesto :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Mirando, tak to chápu - máte to tam pěkné. Líbil se mi sochařský park :wink:
13. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji moc za gratulace dvojčátkům, už jsem jim objednala dárečky a dneska koupila přání, dárek tatínkovi a CD s hudbou pro miminka. Maminka asi dostane nějakou krásnou kytičku nebo bonbony, ještě uvidím.

Verčo, řízení odkládám o měsíc, ach jo :frowning2: Nevyšly by penízky, nechávám vyvolávat milion fotek, do toho ty dárky pro dvojčata, cvičák Máji atd. atd.
13. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, v poho, já to od prvního rozhodnutí odkládala skoro 5 let!!!! :grinning:
13. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooooj, a kde najdu tu opravu překlepů, jsem slepáááá
13. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééé už to vidím :grinning: :grinning: :grinning: bože bože
13. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .Tak hlásím,že jsme se setkaly s Mirandou u bedýnek :grinning: a že má krásný a šikovný děti :grinning: .tedy hlavně Dája neb mě fascinovalo, jak jde s maminkou vedle kočárku a nejenže se nevrhá pod kola aut,ale dokonce se s ní dá jít i nakupovat ........to tedy s naší Janičkou je zatím věc zhola nemožná :sweat_smile: .
No a první dojmy z bedýnyk jsou,že kapusta je fakt nádherná,švestky jsou moc mňam :slight_smile: ,rajčata ujdou,hrušky jsou jak beton :unamused: , a dva česneky ze tří maj bojužel plíseň :rolling_eyes: ( a já se těšila na Českej česnek).Ostatní zatím nevíme,nestačili jsme ještě okoštovat.Porek a mrkev se teda taky tváří ukázkově tak uvidíme.Ještě tam jsou papriky a brambory(který taky vypadaj slibně) a jablka,který teda až tak moc slibně nevypadaj.Takže moje hodnocení je tak ......padesát na padesát.Něco stojí za prd a něco je fajn, řekla bych že největší pozitivum je na tom právě to,že to nejni dovoz a nezanechává to žádná ekologickou stopu.Uvidíme :slight_smile: ,zítra budem pokračovat v konzumaci :grinning: .
13. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Max News:dnes poprve snedl syrovou mrkev nakrajenou na kolecka :grinning:
Dnes poprve pozrel ridkou polivku a to rovnou cely talir hoveziho vyvaru :grinning:
Dnes ponekolikate rekl :"Ty vole" :confounded:
Ema News:Dnes se uspesne otocila z bricha na bok a pokracovala by zrejme plynule az na zada,ale vzhledem k tomu,ze si na nacvik tohoto prostocviku vybrala prebalovak polozeny pres vanu plnou vody bylo ji matkou v dokonceni premetu zabraneno.Nicmene pochvalena byla velice prevelice. :grinning:
13. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek