• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Maki,Mirando, slevový kuponky do realu jsou k vytištění na netu na stránkách realu.Manža jeden čas to sledoval a tisknul :grinning: ,ale poslední dobou tam jezdíme tak nablint,že už na tisk ani nedojde :sweat_smile: .Maki a to s těma Visama .....to jakože v rajchu v ikea neberou karty vůbec?Nebo jen visa a ostatní jo? :astonished: To by byl škandál..nejmezinárodnější karta,co znám a oni by jí někde nebrali?! :astonished:
Mirando,no to teda zavalení jste :grinning: .My jsme teda nakonec měli den ála kapusta i dnes :grinning: a dá se říct,že v nás všech řádně zapracovala :grinning: .I přes to,že vlastně byla zaonačena....né až tak zdravě-pančovaná masem a olejem na pánvi :grinning: , i tak nás teda pročistila na výbornou :grinning: .

No holky,my jsme teda nakonec opět trávili odpo nákupně........přesně ve chvíli,kdy jsme chtěli vyjet,tak začal ten slejvák a my teda zamířili ne do Teplic,ale jen do Ústí do Hervisu,takže mám aspoň novou bundu a manža botky na to naše hoření o dovolence :sweat_smile: .Jenže pak se udělalo zase tak nádherně.......njn....holt do obory dorazíme až v září :unamused: .Janička chudák v Hervisu prudila jak to jen šlo aj na zadek dostala plácanec :rolling_eyes: .Holky jak to děláte,když jdete nakupovat někam,kde nejsou košíky a nemáte v čem vozit batole? J8 bych jí snad i nechala pobíhat po krámě,ale zase ty pohledy těch chytráků kolem :rolling_eyes: ..já snad místo svýho dítětem plácnu příště nějakýho čumila :angry: .Nedávno jsem takhle chtěla profackovat celej dav :grinning: v Ikea.Jájsem tam jen vběhla a manža na mě s holkama čekal venku a tak jsem stála v klidu u pokladen a vedle byla maminka s uřvanym úplně zpruzelym chlapečekem , tak něco do dvou let....no a co asi tak mohla dělat,když tam byla fronta jako blázen a na chlapečka nic nezabíralalo.Se mnou to například ani nehlo :sweat_smile: ,ale ty pohledy ostatních.........ani nechci popisovat,co si tak mohli myslet.Jsem měla chuť jim nafackovat za tu maminku :grinning: :grinning: :grinning: .
15. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,když já nedávám Jájině moc zádný capáčky.Jednou švihne nožičkou a jsou dole :rolling_eyes: .Janička byla to samý,takže už si ani nedělám naděje.....teda pár capáčků mám,ale nemám na to nervy.I ponožky furt od někud sbírám :sweat_smile: .Zorvna v tom topolinu.....nakupuju ,nakupuju a na odchodu se na mě Jájina zubí(tedy bezzubě,že :grinning: ) s nohou u tlamy a ponožka nikde :grinning: .takže jsem hledala hledala a našla naštěstí.Měla jí v košíku pod autosedajdou :grinning: .Takže my potřebujem na nožičky něco,co se prostě dá ožužlat,ale nedá se to sundat :grinning: .
15. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady vkládám fota našeho jogína nohožerce :grinning: :
15. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak ja na ty kuponky kouknu. :wink:
V Ikea neberou jen Visa ostatni jo... :confused:
Jinak mame na dvire 3 cm mazlavyho blata.Mame tu studanku,co svadi vodu z louky.Chudak nevydrzela,povolily ty sutry a je zanesena jilem,voda vsude okolo. :angry: A prijezdova cesta od koleji je v prdeli jeste vic. :grinning: Uz je to na tank.
16. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

o víkendu jsem byla děsně zaneprázdněná mamina. V sobotu jsem totiž šla po sto letech pařit a poprvé od narození Danečka jsem to natáhla až do dvou do rána. A teda SUPER! A jelikož moje schránka už nezvládá, co zvládala, tak jsem celou neděli chodila jak mrtvola a chtěla jsem spát a spát a spát jak medvěd v zimě... ale i tak jsme se vydali s tchýní do Olympie jen tak na něco dobrýho a povozit tam Danečka v kolotoči za pětku.

Dneska jsem celé dopoledne gruntovala byt a dělala z něj klícku.

Bell, já jsem objednávala Bobánkovi svatební košili na internetu a je teda kvalitní a úžasná! Mrkni sem http://www.kravaty-kosile.eu/Kosile/
Jinak Jaruška je prostě malý vydání Janičky. Máte je přes kopírák a to jako že dost.
16. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Leni,když jsem tě viděla jet v sobotu busem,tak jsi jela na pářku..?:slight_smile:.My si zase užívali bezdětnýho života a zašli si na véču..většinu neděle jsem se jen tak povalovala a četla si...až mě to nakonec ani tak moc nebavilo :grinning:
16. srp 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,hlásím,že se mi po noční bouřce asi odporoučel PC do věčných lovišť :rolling_eyes: .Teď tu na chvilku civym do pc manžovi.Puksim se ten můj ještě nějak zprovoznit,ale kdybych se podezřele dlouho neozývala,takse mi to evidentně nepovedlo :rolling_eyes: .Pěkná buřina byla to jako jooo.A potože nám furt vypínali a zapínali eltriku,než jí nakonev vypli úplně,tak jsem si musela vytáhnout ze šuplíku čelovku :grinning: ,abych viděla na Jájinu,když jsem s ní potřebovala hejbat ke kojení :grinning: .Tak zatím pa pa,já jdu čarovat s tim počítačovym krámem :rolling_eyes: .
16. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, ano ano, to jsem tam zrovna jela.

Bell a ty jsi PC nevypla? My vypínáme, jak začne bouřka a když je velká, tak i ze zásuvky.
16. srp 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Bell :grinning: už si tě představuji s čelovkou :grinning: :grinning: :grinning:
Leni na pařbu bych taky šla, ale asi bych byla hoooodně velká mrtvolka, tak to nechám asi na pozdější věk.... :grinning: :grinning:
Petrunko, byli jste v Retru?? já tě zahlídla z auta, když jsme jeli od našich, tak nějak před 18h :wink: :wink: :wink:

Davídek teď po dlouhé době vyžaduje kolem 02h ráno mlíčko, nevím, jestli už nemá k večeři málo, takže dnes ho čeká chlebíček a pak až mlíko s kaší, snad ho nafutruju a vydrží až do rána... :rolling_eyes:
a mě podezřele pobolívá zub :astonished: :astonished: tak vyplachuji a psychicky se připravuji na návštěvu zubaře (původně to měla být preventivní prohlídka, tak jsem zvědavá, co vyšťourá :confounded: )
přidávám jednu z posledních foteček.-))
16. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Jo, v Retru,chodíme tam docela často i na oběd,jsme spokojení.
Davídek má krásnej úsměv :slight_smile:
16. srp 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
žijem :wink: ,dáváme se do kupy a meli jsme tu svatbu :wink: :wink: ,manža sloužil :wink:
16. srp 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeny,jsem mrtva.Uklidili jsme jakz takz tu spoust na dvore,vycistili ty studankyy,aby to odtekalo a skorem jsme nestihli usmazit Romcovi tizky na castu.Max na nem sice visel,hned jak spatril tasky,tak mu bylo jasny,ze jede,ale nakonec se s nim rozloucil bez place,a jeste mu hezky zamaval.Rikal mu "Papa tato,prijedu,jo?"Jakoze ma prijet.... :slight_smile: Kocourek muj malej.
16. srp 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a volala jsem na urad,kvuli te rozbite ceste,pan mi povedel,ze se na to prijede podivat,ze musi vyplnit zadost o dotaci,ale ze prachy nejsou,ze se dela vse jen provizorne,aby to bylo sjizdne (do prvni vody nebo do zimy,ze... :angry: )No a kdyz jsem se zeptala,na kdy to tak vyhledove vidi,zek mi rekl,ze netusi.Super,do ty doby oddelame auto a neprivezou nam ani uhli,bo nakladak tam nema sanci.Napadlo me,ze vytisknu na letacky jeho cislo a rozdam ho sousedum a zahradkarum a vylepim ho u garazi.Cim vic lidi na ten urad zavola a bude otravovat,tak tim lip.Treba se to pohne.
16. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, to určo byla Petrunka, protože jsem jela kolem Retra autobusem taky před 18. hodinou a právě tam jsme na sebe mávaly :slight_smile: Jé a Davča je ale krásnej smíšek!

Natt, kóča a Šimonkovi to taky moc slušelo.

Martinko, teda ty sis dala. A s těmi lidmi souhlasím, ať toho má ve vašem okolí hodně, pak už to zvládne při jednom a bude mít důvod přijet.

16. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
dekuju :wink: :wink:
16. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uuuuuuuuuuuufff, uff.POčítač se před minutou konečně zapnul :fearful: .Ale dalo to přemlouvání,komediant jeden.
Leni no vypnula bych ho,ale já lša hodně pozdě spát a už jsem teda jako slyšela z dálky,že se něco chystá,ale ještě jsem se šlůa vysprchovat..že se pak jako vrátim a vpnuto.......no a už při čištění zubů nám začla proud kolísat no a už jsem to nestihla.Hned na to začla pěkněj šrumec.V Březinách nesvítili ani pouliční lampy.Chodili jsme s manžou od okna k oknu a šmírovali kolk a odkud se valí voda.No a když jsem si někdy kolem druhý teda konečně lehla,tak zapínali a vypínali eltriku furt dokolečka :rolling_eyes: a já se lekal jako blázen neb máme po bytě na dole na zdech noční led světýlka,aby jsme nemuseli svítit chodovýma světlama a byklo vidět na cestu.....jénže jak máme pootevřeno do ložnice kvůli Janičce(aby k nám měla volný přístup a nebála se,tak mi to svítí do očí jak se to furt rozviceloa zhasínalo..to byly pěkný šoky :rolling_eyes: .A Já jina taky neměla moc dobrou noc,chtěla bejt furt futrovaná,ale pak pro změnu blindila neb byl plná moc :rolling_eyes: .No mám za sebou asi tak 3 hoďky spánku.Vcelku jsem byla holkám vděčná,že to po o zalomily obě a já s nima :slight_smile: .

Sin,Dája je usměvavej fešák :wink: .Čoveče to by člověk neřek na co se dá taky použít čelovka,že :grinning: ,Já jí už měla při ruce u Janičky a teď jsem jí s vděčností vytáhla zasejc :grinning: .Jsem se tomu taky musela smát jak se mi mění život..nejdřív jsem čelovku používala na noční bojovky na víkendovkách s dětma-turisťákama :grinning: a teď mám noční bojovky s vlastníma dětma doma :grinning: .

Natt,sluší vám to moc.Šimonek má bezva rošťáckej rozcuch :slight_smile: .

Maki,hele držim ti palce s tou cestou :unamused: .My jsme chtěli,aby se udělala cesta k nám k chalupě neb nás fakt už sejřillo tahat všechny krámy furt nahoru do vsi a ještě přitom skákat po kamenech....jénže.....to by jsme si jí spíš museli vymodlit než to chtít od úřadů.Pak jsme si jí chtěli i udělat samy,jenže to se úřadům taky nelíbilo neb jsme na to chtěli použít suť.No a nakonec jsme si jí po letech letoucích udělali teda opravdu samy ze silniční drtě za valstní prachy ....... :unamused: v loni.A k nasrakakání nám jí velkej kus hned pár dnů na to,než se to stačilo spéct na sluníčku dohromady,odnýst voda :rolling_eyes:.No,ale tak se to ještě zachraňovalo a šlo to.A letos nám to právě ten minulej víkend vzala voda zas :angry: :rolling_eyes: .Tak táta ještě měl ten elán a co nevzala voda, ale jenom vymlela,tak hezky růčo hráběma urovnával zpět...ale nevim nevim.Mamka tam zejtra jede.....jestli tam ještě nějaká cesta je :rolling_eyes: .Jinak teda kdyby jste úřad nepřesvědčili,tak se dá ta silniční drť sehnat.Poptala bych se našich na číslo na toho chlápka,co nám to navozil.Až tak drahý to nebylo.Myslim,že nás to vyšlo tak něco do 5tis........ovšem jak píšeš vydrží to tak do první vody či zimy .... :rolling_eyes: .
16. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš,že mi vy rozumět,že ?! :grinning: Opravdu jsem nechtěla psát zašifrovaný příspěvek :grinning: .
16. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My rozumet :grinning:
Bel,z ty drte mame cestu sem k nam k baraku,ten kousek z kopce od ty chalupy nad nami.Roman to taky od nekoho splasil,bylo toho trochu,ale stacilo to alespon na koleje pod kola auta.Jenze to je cesta jen k nam,o tu se starame,to je jasny.Ale nehorsi je ten kus v kopci od koleji nahoru,to preci nebudeme delat na vlastni naklady,kdyz je tam 50 garazi a hafo zahrad.Na to seru.Prave chci,aby ti lidi,co tam jezdej taky aspon otravovali na urade.Je to asi mesic,co tam nekdo do ty nejvetsi diry kydnul asi 2 kyble betonu,zrejme mu zbylo.Jestze tak,pac ta mega dzuzna by razem po tyhle vode byla minimalne Macochou a hlavne uprostred cesty,tak blbe,ze se nedala moc objet.Ted je sice okolo vymletej asfatl,takze z dzuzny se razem stal hrbol,ale kolo na tom neoddelas. :grinning: Uz jsem fakt hotova.Dalsi auto co prijde do nasi rodiny je na 1000% terenak.
16. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,tak to chápu.Až od závor je to pěknej flák cesty.S tim teréňákem....no nám by se taky líbil :dizzy_face: :grinning: ...a na chajdu by se dalo jezdit za každého počasí :dizzy_face: ...na obě respektive...ke druhej chajdě v Mníšku sice vede cesta po rovině ovšem ve stejné kvalitě jako tady na tej na Brložci :grinning: ...ovšem zatim spíš koukáme po minibusech :grinning: :grinning: :grinning: Čoveče,hele z jakýho záhadnýho důvodu jsou tam,cestou k vám ,ty garáže? :astonished: To tam plánovali sídliště nebo co?! A nakonec se dobrali jen garáží?!My tam tak jako přijdou úplně vytržený z kontextu :confused: .
16. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak jukám na ty košile..žádná láca teda,ale koukám,že maj i prodloužený rukávy.....ovšem nějak nevidím hnědou.Potřebovali by jsme nějakou pěknou hnědou v bravě hořký čokošky.....a taky s velkym obvodem kolem krku...no prostě to je požadavků na jednu košili... :grinning: nebo i na víc kdyby opravdu seděly :grinning: ..ch jooo
16. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

Bell, aha, tak takhle to bylo s PC... nám takhle vybouchla asi před rokem tiskárna :frowning2: Jinak košile nejsou fakt moc levný, ale já to kupovala na svatbu, tak jsem mu tu košili dávala jako dárek a to jsem chtěla něco pořádnýho.
17. srp 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,
dnes bezva den, vypravili jsme se na kožní, hned zrána, protože jsem hodila cestou manžu do práce... na kožním dovolená (dotaz na dr. Gregora asi nebyl minulý týden dostatečně jasný, na otázku dokdy má dr. Ďásková dovču mi řekl, že do konce týdne, holt jsem se měla asi zeptat, do konce kterýho týdne myslel :angry: :angry: ), pak couračka po městě, to docela šlo, tak jsem se cestou stavila u zubaře, že se jako objednám... a ouha, moje dr. ukončila činnost a je tam místo ní nějaký Pluščenko :rolling_eyes: , tak se otočím, že se zkusím zaregistrovat u manžova zubaře a hle i ten ukončil činnost, je místo něj Lisačenko (pardon, nevím jak se přesně oba pánové píšou :sweat_smile: ) takže musím sehnat zubaře, nebo reference na toho Pluščenka, potřebuji někoho, kdo chápe, že injekce na bolest je nezbytností i při vrtání zubu :grinning: :grinning: :grinning: Bell neporadil by manžel, nebo nebere sám? potřebuji přihlásit celou rodinu včetně Davídka....
a do třetice jsem šla k rybníčku koupit do Sluníčka zábrany na skříňky a obchůdek zrušen...
Dája cestou zpět odpadl a chrní, tak aspoň že tak...
Bell a s košilema máme taky problém, taky prodloužené rukávy, taky o číslo větší kvůli obvodu krku... jo jo jo, starosti s chlapama :wink:
17. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,ty garaze jsou tam fakt nelogicky,asi to komousi mysleli tak,ze lidi chodej v tydnu pesky a auto vytahnou jen na vikend a holt si v patek a v nedeli odpol udelaji ze Staraku pochodak. :confounded:
17. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky akce v Rossmannovi na přesnídávky ve skle, Hamánek za 8,90 :grinning: tento týden
17. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Petrunko vše nej k svátku :slight_smile:

Jěště jsem Vás nestačila dočíst,ani nevím zda se mi to povede! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mě nastal denodenní kolotoč domácích prací i s dětmi,uf na Slovensku pohoda,tam nás bylo hodně a Kristík měl supr pečovatelky :slight_smile: 12,14,17 leté dívenky tak jsem měla o něj dobře postaráno! :wink:
Jiřík jezdil stále na kole(měl ho tam po starším klukovi)
Já jim upekla pravé české buchtyy,buchtičky s krémem,houskový knedle a perník :grinning: sestřenka mi poděkovala,že jí všechny chlapi rozmazlím a nebudou chtít ke snídani chleba :grinning:
Na oplátku jsem se cpala haluškama,ovčím sýrem a o alkoholu ani nemluvím :grinning: odpověď :pivo nepiju,byla zamítnuta :grinning:
Byly jsme v ZOO Bojnicích,a v ZOO Bratislava-nádhera a fakt se mi vše líbilo i dětem! :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
vše nej k svátku :wink: .máš zrpávu na FB :wink:
17. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo vše neeeeeej :grinning:
Terez dobrý:slight_smile:))))
Maki, taky jsme si jednou takhle naběhli, koukali jsme po bytech na Staráku a v jednom (skoro u Korza) nám paní říká, že je i s garáží, tak jsem si říkala, bomba, garáž přes křižovatku, to není špatné.... a ona byla v té řadě až za Pekárnou(?) nebo co to tam je, štreka jak blázen, no představa, že jedu s nákupem, doma vyložím a ještě si udělám procházku abych dala auto do garáže....hmmmmm a ta cesta je tam fakt hrozná
17. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj......
díky za gratulace :slight_smile: .
Natt,fakt ti to slušelo... :slight_smile:
Klárko,já bych ráda zase šla na oční,ale neberou mi to tam,tak si myslím,že mají dovolenou.Akorát,že už jsem to zkoušela asi před 14 dny a to samý..ale číslo bych měla mít dobrý..tak to budu ještě zkoušet.Zubař-my chodíme celá rodina i s malým k dr.Bolfíkové a nemůžu si stěžovat.Šíma k ní chodí od prvních zubů a nikdy nebyl problém,je milá.Ale nevím,jestli bere další pacoše..
17. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,vše nej k svátku :slight_smile: !
17. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Petru, taky vše nej k svátku :slight_smile:

Takže nám v sobotu ráno odjel tatínek zase do Norecka, já jela na dva zápasy na turnaj do Letňan (vrátila jsem se zbitá jako žito). Šla jsem spát v 9 večer s klukama a ráno jsem se z postele vypotácela v 9! (Kolem 7 jsem teda vyprovodila Macka na záchod).No a včéra nás teta Matéta vytáhla dopoledne do lesa - jeli jsme ke Sněžníku, našli jsme 2, slovy dvě jedlé houbičky , které si Matéta udělala jako smaženici k obědu :grinning: Ale vejlet fajn, byla to moc hezká procházka. Odpo mi volali z pracáku, že 30.8. nastupuju na ten rekvalifikační kurz, takže jsem dnes zařizovala družinu pro Ondru (na první rodičkovské schůzce v čevnu nám řekli, ať se přihlašují opravdu jen ti, co mají práci) - měla jsem z p*dele kliku - volala jsem do školy a zrovna tam náhodou byla paní vedoucí z družiny - že prý má poslední 2 místečka - tak jsem sbalila Macka a letěla s ním do školy vyplnit ten zápisní lístek - seděla jsem přitom ve sborovně a Macek mě drkal :grinning: (točil se na židle a drkal mi do stolu). Ale jupí, družinu máme a to je hlavní. JInak po dlouhé době (týden byla děda na tom turnaji v Praze, předtím jsme byli na chalupě a předtím, když tu Zdenda byl, to on je vždycky mnohem mírnější) jsme zase naplno poznali, jak chutná soužití s naším tatíčkem. Jsem se dověděla, jak jsme zavalení bordelem a že mám vše vyhazovat, jak se má nasnídat, když jsem mu nesklidila stůl, kde je zase ten druhej jedinej krájecí nůž, kterej máme, jaktože nesvítí světlo na chodbě a proč mu to nikdo neřekl a že co všechno tady musí dělat...u oběda jsem byla seřvána, že jsem neudělala k rejži pořádnou omáčku, co že to je za maso, že to nemá žádnou chuť, furt tyhle zdravý blafy (bylo krůtí na cibulce a pórku, dávám tam obvykle kari, ale to mě tuhle sřval, že z toho má p*ůjem :grinning: )....a tak dokola. jo a že to kafe mu leju moc plný (a to jsem si dnes extra dala záležet, aby tam měl místo).
Zkrátka...."To je pohoda, když není táta doma... :grinning:"
17. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek