• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Akce na tuto sobotu v ZOO Děčín:

Černokněžník, Hloupý Honza, Červená Karkulka, Křemílek a Vochomůrka… tak právě tyto, ale i další pohádkové postavičky bude možné spatřit již tuto sobotu 21. srpna v děčínské zoo. Centrum návštěvnických služeb přichystalo pro své malé návštěvníky super akci plnou pohádek, úkolů a záludností. Pohádkové postavičky provedou děti nesnadnou cestou ke zlému černokněžníkovi, který uvěznil krásnou princeznu na svém zámku. Pokud se dětem podaří splnit záludné úkoly, které je na cestě za záchranou princezny čekají, princezna se jim za jejich statečnost jistě odmění. Pokud chcete se svými dětmi strávit prima odpoledne, Pohádková zoo začíná ve 14.00 hodin. K poslechu hraje hudební skupina U-Style a bude možnost se povozit i na konících.
17. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Akce v ZOO Děčín na tento pátek:

Už tento pátek bude možné se přijít podívat do děčínské zoo na „kukandu“ po zavírací době. S touto speciální akcí spojenou s komentovanou prohlídkou přichází zoo letos již podruhé. Červencová prohlídka měla i přes nepříznivé počasí velmi kladné ohlasy. „Návštěvníci dostanou možnost vidět chování zvířat v klidném prostředí lesoparku a protože mnoho z našich svěřenců ožívá až se soumrakem, je předpoklad, že uvidí spoustu zajímavého a přitom se dozví nejrůznější informace o samotných zvířatech a u některých i osobní příběhy,“ uvedla vedoucí Centra návštěvnických služeb Ing. Dagmar Floriánová. Noční prohlídka začíná v pátek 20. srpna v 19.30 hodin, v případě velkého zájmu lze prohlídku opakovat v čase 21.00 hodin. Cena za prohlídku je 100,- za dospělého, 60,- za dítě a je nutné se předem objednat na telefonním čísle 412 531 164 nebo e-mailu info@zoodecin.cz. Počet míst je omezen.

17. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek holky,
zdravím po dlouhé době ( a opět jenom když něco potřebuju :wink: )....Když tady píšete o těch doktorech, můžete mi, prosím, někdo poradit nějakou dětskou doktorku ve městě? Stěhujeme se z Boletic do Ludvíkovic, tak bych potřebovala něco blíž. Prosím, prosím, dejte tip :slight_smile:
17. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Sin,za pekarnama je to ze Staraku jeste blizko :grinning: ,nase inkriminovany garaze stojej skoro v Brezinach,15 minut chuze ze staraku.
17. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Sin, to jsem se zasmála... Liščenko, Pluščenko, Nemakačenko... nebo co... ty jsi dneska všude dopadla jak sedlák u Chlumce, holka :grinning:
17. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko, všechno nejlepší k Tvému dnešnímu svátku!
17. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Laro, zabííííít :grinning:
17. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě jednou díky... :slight_smile:
Ještě,že máme v práci ten net,jinak bych se tu dneska ukousala nudou..nikdo nechodí.To jsem mohla být radši doma.. :pensive:
17. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
17. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja uz to videla pred par tydny.Rvala jsem jako krava.... :grinning:
17. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, to ani dokoukávat nebudu...jednak spojení zbraně(byť u tatínků přes rameno)-děti nemusím....jednak toto vidím cca 4x do roka, když nám tatínek přijede/my za ním....ani nemusí bejt válka :wink:
17. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé Leni, to jsem viděla, mám odkaz uložený a občas si to pustím, řvu vždycky jak kráva:slight_smile:)))))))))))
Laro - ooooooo, to bych tedy tatínka nemusela, a brzy ho poslala... na Island :grinning:
17. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
já to videla včera a řvala jsem taky :slight_smile:
17. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,ja su tak stastneeee! :grinning: Mame spravenou cestu!!!Ted s tim prisel bracha,ze jsou zaasfaltovany diry a okraj sesty,co vzala voda uplne je novy!No to jsem necekala ani v nejdivocejsim snu!!!Miluju pana Dvoraka z MU. :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
maki,
tak to je mega rychlost,ale bylo to tam potřeba už dávno..........no to nevim,jestli bude Romča nadšenej,že miluješ p.Dvořáka :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, super a ještě máš novou lásku... :grinning:
17. srp 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt,myslim,ze az Romcovi povim tu novinu,bude ho milovat taky! :grinning:
17. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
to je lásky :grinning: ....to se pán má :grinning:
17. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
:rolling_eyes: závist ... už máte opravené cesty??? tak to blahopřejeme, já dneska odřela při objíždění našeho závalu auto :(
17. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
mirando,
tak zkus taky nejak zapůsobit :slight_smile:?????????????????
17. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja teda nepusobila nikaj,jen telefonicky a zabralo to.Mirando,zavolej tam taky,posilam cislo na toho urednika: 412 593 238,604 210 273,jmenuje se Dvorak,ma na starosti komunikace v Decine. :wink:
17. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo,holky,aby se nám pán nezaláskoval,tolik dobrých skutků a milovníku!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
17. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@larakroft ......hmmm a bramborák je moc bramborovej a kyselo moc kyselý....... :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky :grinning: :grinning: :grinning: ,no jen ať se pán z úřadu klidně zaláskovává ve všech čtvrtích ve městě a přilehlém okolí :grinning: .Nám tady zasejc v akci dobrý skutek odstranili naplavenej bordel ze silnice :grinning: .Měli jsme tu malý šutrový retardér :grinning: .
17. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm,asi vam tam z toho kopce priplavalo lecos,co?
17. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 Jéžiš to je vídejko,no fakt u toho člověk po prvních záběrech hledá po kapsách kapesník :slight_smile: .
17. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 No povětšinou šutříky.........tchýně je hned druhý den ráno sbírala lopatkou a házela do kolečka,že je jako bude vozit na dvůr a zasypávat tim to naše bahno,co tu máme.....ale vzdala to neb to bylo prej moc těžký :sweat_smile: .Já jen nevěřícně po ránu zírala z okna,co to tam vyvádí a úplně stejne výraz měli řidiči aut co u ní brzdili neb byla uprostřed silnice :sweat_smile: .
17. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvoje tchyne je fakt ulitla! :grinning:
17. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 no, o zajímavé sitauce s ní rozhodně není nouze :grinning:
17. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenkaz Ahojky,my chodíme k dr.Pánkovi.Má ordinaci v Elišce Krásnohorský kousek pod nemocnicí v DC 2 -Ordinuje odpoledne 16-18h přes den dělá primáře na dětskym v nemocnici.Je fakt bezva a hlavně to má i výhodu v tom,že kdyby byla nějaká nouze ,tak odpo můžou jít s dětma po práci i tatínkové nebo zaměstnané babičky :slight_smile: .Tady je na něj číslo : 412 516 593
17. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek