• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky,
tak my byli dneska v Makru na nákup a pak za známýma na Chlumu. Pouštěli draky, tak jsme se vysmradili a jeli domů, docela zima :pensive:
Jo a holky, sháním ořechy, tak pokud by jste o něčem věděli, písněte... :wink:

Hani,
pěkné fotky ale vypadá to, že na dovolené jste měli celkem ošklivé počasí :frowning2: Ale i tak jste si to určitě užili!
4. říj 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem

Prin, bylo převážně zataženo, ale teplo. Nejhůř bylo, když jsme jeli do toho zábavního parku, to chvílema i pršelo jak naschvál, takže pláštěnky byly nutností :unamused:

Leni, to je fajn, že máš z vítání hezký zážitek. Pro mě to prostě neni. Hlavně jsme tam byli sami, takže to bylo o to trapnější. Přednášel vám starosta ?

My se teď vrátili z procházky, šli jsme Kamennou nahoru ke kaštanu, nasbírali pár kaštanů a stromovkou dolů. No jsme naprosto vymrzlí, vyfoukaný a vydrncaný z tý cesty sadem. Snad bude Luci spát o to líp. Je fakt už zima, úplně jsem cejtila jakoby mrazivej vírt :confounded:

Tak si užijte ještě neděli :dizzy_face:
4. říj 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska sme byly s Madlenkou samy doma, taťka v práci a pak ke známýmu na čajík. Skoro celej den sme byly doma, já poklidila, připravila sem si korpus na dort, zítra jdem babičce přát k narozeninám, budu zkoušet poprvý potahovanej dort tak sem zvědavá jak dopadne, snad dobře, držte mi palce :slight_smile:
Odpo sme akorát sjely nakoupit, doma skoro nic nebylo, nesehnala sem mandlový aroma tak potahovací hmota bude jako marcipán asi vypadat, ale už nebude tak chutnat, uvidíme snad nebudou ochutnávači dělat ksichty :grinning:
Hezký zbytek večera a pěknou neděli :slight_smile:
Leni dobře, že se Ti líbilo vítání. Závidím bryndák, my ještě dostali pletený botičky :unamused:
4. říj 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
apacuka nevím jestli sem chodíš, posílala sem Ti zprávičku přes IP
4. říj 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mám chvilinku,abych se připojila.Taťka a Ája ještě spí,Kája tu obdivuje svítící hračky,co jí včera Andrejka přivezla z cirkusu ( byla odpoledne s babičkou ).

Rya - nic si nedělej z toho,že jsi nebyla na vítání,my nebyli ani s jednou holkou,naštěstí jsme se oba shodli,že na takový akce nejsme.Nikomu to neberu,komu se to líbí a jsem ráda,že si to ostatní užili,ale osobně si myslím,že jsi o nic nepřišla. :slight_smile:

Nás dneska taky čeká oběd u tchýně a pokud nebude zima,vezmou si pak tchánovci obě holky do zoo,pokud ne,nechaj si je na baráčku a já pojedu domu dělat štrúdlíky do školky.Maj tam zítra akci,že každá mamina má upéct štrúdl,děti budou ochutnávat a pak vyhlásí nejlepší.Tak se musim snažit,když o mě vlastní dcera řiká,že neumim píct. :grinning: :grinning: :grinning: Budu dělat jogurtový štrúdl s jablky a tvarohem.Místo šišky udělám takové malé taštičky,ať se to dětem líp jí. :slight_smile:

No a pak se budu učit,včera jsem nad tim seděla a připadám si jak negramot,tak si to musim ještě aspoň přečíst,ať zítra na další lekci nesedim jak tydýt. :angry: :angry: :angry: Předtim jsem se vymlouvala,že nejsou učebnice,ale teď už je mám,takže mám smůlu. :frowning2:

Pěknou neděli všem. :slight_smile:
5. říj 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,noc priserna,budil se kazdou hodinu,sice nebrecel,ale knucel.V pul 2 dostal najist,pak byl klid do 6 (hura),jenze pak ho vzbudily prdy a uz neusnul.Ted vytuhl uprostred krmeni v obyvaku na zemi na puzzlich.To se jeste nikdy nestalo.Ale je to dobre,venku je pul stupne a sedivak!!!Fuj,to je kosa!
5. říj 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
vy jste toho teda napsaly.... Díky za tipd na dříví u Aleny, už jsem jí psala do IP.
Já jsem od včerejška bez Elí, vzali si jí naši a jeli na chatu. Dneska odpoledne přijde celá rodina k nám, Eliška ná svátek, tak bude oslava, musím udělat chlebíčky a nějaké další dobrůtky. :grinning:

Tak se zatím loučím,užijte si slunečnou, když studenou neděli. :slight_smile:
5. říj 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mrňous je už od 10 hodin u mých rodičů na zahrádce, tak máme doma siestu. Vidím to tak, že to za chvilku zalomim a pak ukecám mou drahou polovičku na jídlo do Huníkova nebo Jakub, tam taky dobře vařej.

Petrunko, jo, vítání se mi líbilo. Říkala jsem si, jestli tam máme vůbec jezdit, ale jsem ráda, že jsme se rozhodli pro to tam jet.

Prin, možná bych pro tebe ořechy měla. Poptám se rodičů, kolik jich letos mají na zahrádce. Kolik bys jich tak chtěla?

Hani, tak toho jsme se nejvíc báli, že tam budeme sami a bude to trapas. Naštěstí tam bylo opravdu hodně lidí. Primátor zrovna odjížděl, měli jsme tam náměstka pana Samlera. Byl fajn.

simcecz, jojo, u nás není bryndáků nikdy dost.

Mílo, tak hodně sil do učení :slight_smile:

Maki,copak trápí Maxíka? Něco mi uniklo? Po očkování už to asi nebude... chudinka.
5. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :dizzy_face:

Tak ráno teda venku brutus, normálně snad mrzlo, už nám v autě svítila vločka :confounded: . Naštěstí, že se to teď odpolko zpravilo, protože takovýhle počasí na začátku října ? Já ještě pořád váhám nad zimní bundou, ale už asi nemusim :unamused:

My dneska u tchýňáků, takže mám cca 5 kg nahoře. Pořád dokolečka super buchtu, marcipán, šunku, rajče, bramboračku, čínu, buchtu, marcipán, tyčinky.... no děs. Tam je to pokaždý, jak když se něco slaví, i uprostřed týdne :angry:

Maki, chudák Maxík, asi ho něco trápilo, možná zoubky ne ? U nás se tlačily pěkně dlouho. Bude hůř, tak nezoufej :wink:

Jo Milo a Zdeni, ani jsem vám včera nepoděkovala za tu upřímnou a podrobnou zpověď o tom, jaký to je s dvěma dětma. Díky, vážím si tý upřímnosti. :wink:

Pbauerová, kde se couráš ? Máte taťku doma, tak na nás prdíš ? :grinning:
5. říj 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Odpoledne jsme byli u rodičů,bylo hezky,takže příjemné odpoledne :slight_smile: .Na jejich zahradě to ani nefoukalo,tak jsme mohli být jen v mikinách a bylo nám teplo :slight_smile: Šimonek po obědě nespinkal, na zahradě lítal jako šus,tak snad to brzo zalomí a nebude si vymejšlet :angry: .
Leni,doufám,že jsi si pořádně odpočinula,každá to potřebujeme :wink:
5. říj 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co trapilo Maxika nikdo nevi! :grinning: Uz je zase v pohode,uvidime v noci. :wink:
Leni,to je fajn,ze sis orazila.
5. říj 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim děvčata ...jen posílam pozdrav skoro z Prahy....., vyrustala jsem kousek od Děčína tak to tam trochu znam a moc rada na to dětství vzpominam... :slight_smile:
5. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ele,tady byla rano jinovatka a na teplomeru za oknem v prvnim patre pul stupne,takze fakt kosa.
Mozna uz zuby,slinta jak Pavlovuv pes a dneska jsem ho chytla,jak si brousi dasne suchym zipem,ma ho na takovy knizce na zavirani a je pekne ostrej,kdyz jsem mu ho chtela vzit,tak tacal natahovat,tak jsem mu ho zase vratila a byl spokojenej. :grinning:
5. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,

my byli včera taky na mejdánu, ségra měla v týdnu narozky, tak jsme trochu slavili. Zkusila jsem jednoho frťánka (Míša pak dostal sunar, aby nedivočil), ale už jsem asi abstinent. Byla jsem hned zhulákaná po takový kapce :grinning:

Jéé Mílo, Luci byla s Járou v cirkuse v pátek a přinesla si svítící-blikající rohy, tak jsme je museli taky všichni vyzkoušet :slight_smile:

Ele, není zač. Taky jsem ráda, že jsem se mohla vykecat :wink:

Simce, jak dopadl dortík - povedl se Ti ?

Leni, jak sis odpočinula ? Když jsme měli jenom Lucinku a občas nám ji někdo hlídal, tak jsem se taky nejdřív těšila, jak si to užiju a pak jsem bloumala po bytě, nic mě nebavilo. Místo abych si to užila :slight_smile: No blázen.

Akce typu vítání občánků taky nemusím, jsem ráda, že jsem přežila svatební obřad. Navíc tenkrát starosta asi v polovině zapomněl řeč....No naštěstí se pak chytil a dokončil proslov a nás právoplatně oddal. Teda doufám :grinning:
5. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíííš, já píšu jak tatar. Samý "taky". Ale psala jsem to narychlo, protože ten první příspěvek mi to zase sežralo :angry:
5. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,zdravim po víkendu.

Včera super den,oběd u tchýně,pak jsme tam nechali obě holky,jeli do ZOO a my s taťkou vyrazili trochu po krámech ( v Tescu upravovali akci na hračky a elektroniku,kdo už chcete kupovat ježucha - my se tam chystáme asi zítra - můj typ - maj tam plazmovku se zabudovanym DVD s DivX,úhlopříčka 38cm za ...no a teď jsem trapně zapomněla tu cenu,ale i ta cena je zajímavá,nám jí donese ježuch holkám do pokojíčku - konečně se podívám na něco jiného než minimax :grinning: )

Pak jsem doma patlala ty štrúdly - dopadlo to šéleně,doufám že si dneska ve školce nevylámou zuby. :angry: :angry:

Ráno se Ája vzbudila trochu s rýmou a 2x pšikla,tak je radši doma,ale nic jí není a řádí.Takže místo odpočinku před odpolední školou poslouchám řádění těch našich čertic.Taťka je po úřadech,pozvali si ho na policajty vysvětlit nějaký přestupek - to zas bude pokuta.Stopro zase překročil někde rychlost. :frowning2: :angry:

Jo,nevíte o někom,kdo by koupil zimní kombinézu na holčičku?Je naprosto úžasná,santaklauzovská ( sytě červená s bílým kožíškem ),hodně teplá a vážně hrozně hezká.Andrejka jí nosila kolem 1 roku ( je to asi 74,80 ),včera jsem jí zkusila Káje,ale je jí malá,normálně jsem to obulela.
6. říj 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,
tak my už jsme doma z procházky a Jarda ještě spinká. No udělám mrkev a bramboru, ať si dá do nosu :slight_smile: Od pátku -pravděpodobně začneme chodit na plavání. Volala nám paní, že mají narváno a tak otvírají nové kurzy, ale pro mimi od 6měsíců je to od 8.00 ráno- prý z hygienických důvodů. Nám to nevadí, protože Jarda vstává kolom 6,30hod, ale ty dětičky co kolem 8hod. no nevím. Taky se nám může stát že zaspíme a bude po plavání, ale jinak se moc těším! :sweat_smile:
Jo a taky jsme byli ve čtvrtek na kontrole a máme 8300g 70,5cm a velkou pochvalu že jenom kojíme. Prý je Jarda statný, no aspoň není tlustý :grinning:

Mila,
snad se Ája brzo dá do kupy, ale to bude asi tím počasím.

Leni,
co nový kočárek, jak jezdí? A co Daník?

Maki,
nám takhle Jarda slintal skoro od třetího měsíce a za měsíc hup, dva zuby a od té doby ádijos krásné spaní a vstávám co 2-3 hod, ale je to v pohodě! Tak ať jsou brzo venku :wink: Jo a prosímtě, vzpomeneš si na ty stránky jak prodávali ty dětské sluneční brýle? Jedeme v lednu do Rakouska na hory a budou potřeba!
6. říj 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak krásnej víkend za náma, myslím hlavně počásko, vyšlo hezky. Sice bylo chladno, ale sluníčko svítilo ostošest.
Tak včera sem předala dortík, myslim, že se mohl povést mnohem líp, ale líbil se a chutnal a to je hlavní.
Jinak Madlenka skoro on narození spí celou noc, teda kromě pár nocí, který šli spočítat snad na prstech jedný ruky, ale na dnešek :frowning2: ....nejdřív se vzbudila kolem jedenáctý, šla sem jí dát duldík, kterej sem nemohla najít, nekonec sem i rozsvítila, hledám po zemi a ona na něm ležela...kolem půl druhý znovu tak vstal manžel, to by ještě šlo, někdy jí dáváme v noci dudlík i 3x, ale ona už neusnula, nakonec sem vstala já, poslala manžela spát, ráno vstával do práce...ale Madlenka nespala ještě hodinu, nevim asi bříško, nakonec sme udělali mlíko, najedla se, spala do rána a vyspala se do růžova...tak snad se to nebude nějak často opakovat, bylo mi jí hrozně líto, když brečela a já netušila co by jí mohlo bejt :frowning2: :frowning2: :frowning2:
prin tak to je Jarda kus chlapa, to sou krásný míry :slight_smile: gratulujeme
Mila nemohla bys mi poslat nějakou fotečku tý kombinézy? Jednu máme, ale budem jezdit na hory tak bych možná užila ještě jednu...kdyžtak můžeš na mailík simcecz@seznam.cz díky :slight_smile:
6. říj 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin www.branakdetem.cz,maji je v doplnkach.Kdybys je chtela na dovcu pujcit,tak no problem,mame tmave modry. :wink:
6. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak paradni vaha :wink: Jinak teda to moje dite bude fakt dlohan,uz Jardu prerostl... :astonished:
6. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky podařila se mi hodit fotka do alba.Není to žádná šílená kvalita,tehdy jsme neměli digitál,takže jsem teď vyfotila obyčejnou fotku a dala tam tu novou,ale snad to aspoň trochu uvidíte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Prin - vážně krásná váha a super že jen kojením,závidim :slight_smile:
6. říj 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo,
ta kombinéza je fakt pěkná, škoda, že nemám druhou holku :frowning2: :slight_smile: Teda jenom kvůli tý kombinéze, jinak neměním :grinning:

U nás se dneska v noci taky nespalo.Mišák má rýmu jak trám, hrozně zahleněný, pořád ho to budilo a brečel. S přestávkama brečí doteď. Už aby lezl, nebo byl trochu akčnější. Když jenom leží, tak je to nanic, všechno mu stéká do krku a z toho pak kašle :frowning2: Jen aby z toho zase nebyly průdušky :frowning2:
Nejzmlácenější samozřejmě vstává táta, který celou noc prospí :wink: :wink:
6. říj 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,
zdravím po víkendu, je to jak psala Hanka, měli jsme doma taťku a navíc v sobotu jsem měla v Teplicích srazík ze střední, sešlo se nás zase jen pár a povětšinou ta stará a osvědčená garda :slight_smile: , mě se po těch lidech tak strašně stejská, šla bych do školy hned!!!!

Milo a kde děláš ten kurz???

Hani, zrušila jsem plavání, mám z toho prostě hrůzu, chodit teď na zimu, radši si přidám ještě Rákosníčka, koukala jsem, že dělaj taky tu solnou jeskyni, docela bych to prubla a co ty bylas v těch Boleticích, je to tam pěkný?

Zdravím všecky spavečky i nespavečky, ať všichni spinkáte jak v bavlnce, aby se vyspinkali i maminky a tatínkové a hlavně děcka: DO RůŽOVA!

Elišce dodatečně vše nej k svátečku :slight_smile:

Iiro a odkud pak jsi byla?
6. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

taky Elišce vše nej k svátku.

U nás noc v poho Vendulka šla spát okolo osmý ale usnula až kolem devátý hrála si v postýlce s rybičkou, a pak vstávala až někdy v půl druhý nebo tak nějak. Zatím se drží ani rýmu nemá tak jsem ráda a mě už je taky líp konečně.

Takže všem marodům brzké uzdravení :wink:
6. říj 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky !

Péťo, myslíš jako kde jestli jsem byla ? V tý solný jeskyni nebo v MC tady v Boleticích Cipísku ? Do solný jeskyně jsem chodila s Luci, když ještě nelezla ani nechodila a bylo to něco na fyzičku, tam s ní celou dobu blbnout, teď bych se zase bála, že mi tam bude jíst ty kameny... A tady v tom MC jsem ještě nebyla, protože teď měla Luci tu rýmu, takže jsme téměř nevylejzaly... Ale zítra to začne, plavání, MC atd. Já plavání nevzdávám, aspoň se otužíme (při prvním nastydnutí si na tebe vzpomenu :wink: )

Holky, já teď byla v porodnici se podívat na v sobotu narozené miminko kamarádky - 2960g a 48 cm, NESKUTEČNÉ !!!!! Taková miniatura !!!!!!!!!!!!!!!!! :confused: :frowning2: Porod ovšem nic moc - bez kontrakcí, takže kleštěma. :confounded:
6. říj 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak mě sem táta na chvilku pustil,můžu rychle napsat.Odjel totiž ke známýmu s autem,něco nám tam bliká,tak to jeli napojit na počítač a vynulovat.

Pbauerová - na ten kurz chodim do Kassu,nejdříve jsem si to rozmýšlela,protože mi všichni řikali,že v Kassu se toho moc nenaučim,ale v tomhle případě to není pravda.Je to hodně intenzivní kurz,musim tomu věnovat i dost času doma ( po nocích ) a je to hodně odborný.Jsem s tim spokojená.Já jsem taky zrušila plavání,za prvé mi to časově moc nevycházelo a za druhé s plaváním říjen - listopad nemám moc dobré zkušenosti,budu radši chodit až od prosince,to už je vymrzlo. :slight_smile: Taky bych chtěla zkusit toho Rákosníčka,napíšeš mi o tom něco?Ještě jsem tam nebyla,mám zkušenosti jen s Cipískem a Běláskem.

Mám dneska doma zase obě holky,užíváme si taťky.Zítra Andrejka pomašíruje do školky,protože jedeme s Karolínkou do Motola na kontrolu očiček,jak mi loni řekli,že je slepá.Mám z toho hrozný bobky - myslete na nás,jsme objednaný na 12.45hod,kolem 9 ráno vyrážíme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak všem přeju krásný den,má být hezky,tak si užívejte. :slight_smile: :wink: :slight_smile:
7. říj 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak konečně to funguje. U nás nic nového. Dneska jsme byli v Badschandau koupit nějaké mňamky jako třeba čokoládu, lososa a taťkovi vínko.

Mílo tak budu držet palečky ať je vše OK.

Já zítra zase kroužek v zoo a tatínek bude hlídat 2hod. To jsem zvědavá jak to zvládn a Vendulka taky, prý m být hezky tak snad bude. Má trochu rýmu ale zatím to jde je to čirý tak jí stříkám do nosánku Stérimar.

Takže všem dobrou noc
7. říj 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré poledne, koukám že tu od včera nikdo nebyl?? Přeci si tu nebudu psát sama :zipper_mouth:
8. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
já se vůbec nedostanu na net, v práci je toho moc :confounded: , kolegyně je na školení a doma sedí u pc manžel, dělá si svoje nové internetové stránky.
Máme domluvenou dovolenou, hurá :sweat_smile: . Koncem října jedeme na prodloužený víkend do Rakouska lyžovat, už se moc těším, potřebujeme si všichni odpočinout, hlavně psychicky.

Tak se opatrujte, uzdravte se a brzy nashle. :slight_smile:
8. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holčiny,

co s tím včera bylo ? Jsem si připadala, jako když se chci nabourat do kompjůtru NASA nebo co.

Mílo- doufám, že vám to vyšetření dopadlo dobře a že jste si udělali pěkný výlet mimo naší vesnici :wink: :slight_smile:

Rya- a na jaký chodíš kroužky do ZOO ? Vím, že už jsi o tom někdy psala, ale nepochopila jsem.... Snad se Vendulce ta rýma nerozjede. :unamused: My s tím taky už pár dní bojujeme. :angry: Včera už jsem nasadila těžkej kalibr- napojila jsem obyč. hadičkovou odsávačku na vysavač, dala nejnižší výkon a odsávala. Byl to docela cvrkot, ale Mišák měl hned na pár hodin čistej sosáček a mohl se pěkně prospat a nic ho nebudilo.Když mu to normálně odsávám pusou, tak to prostě neudejchám.

Kami -paráda - dovolená.!!! Závidím, my sice nejsme sportovní rodina, ale taky bych někam vypadla.
8. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek