• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
bell,
tak to je mazec,se tu řežu Tvé tchýni................chudák,asi škytá :slight_smile:)))))))))))))))))))
17. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, děkuju, píšu si :slight_smile:
17. srp 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkaz Nejni zač :slight_smile: .

17. srp 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já se ani nepochlubila,že jsem se dnes odhodlala zajít si ke kadeřnici :slight_smile: .Jára dostal na starost obě holky(Janičku tedy přeposlal vedle k babičce :sweat_smile: ) a Jájinky se statečně ujal,že to spolu snad mezi kojeníma chvilku vydržej.Já jsem jí nafutrovala co to šlo,skočilajsem do auta a pádila do města.Kadeřnici jsem několikráte připomněla,že mě doma čeká čtyřměsíční miminko,takže opravdu to co normálně trvá mim dvě hoďky se stihlo za hoďku a půl :fearful: :grinning: .........ale byl to adremalin jako blázen :grinning: .Já prostě nejsem stavěná na nějaký větší vzdálenosti od svých miminek :slight_smile: .Celou dobu jsem žmoulala mobil v ruce,jestli Jára nevolá,že Jájinka řve a chce buď jíst nebo maminku.Ale vydrželi oba :grinning: .Akorát,když jsem vjela zpět do dvora tak vidim a slyšim vřeštítí Jájinku v rukách tchýně.TAkhle rychle jsem snad nikdy nezaparkovala,vyskočila jsem z auta,že to byl skok jak na olympiádě :sweat_smile: a rychle jsem se pro ní vrhla.A ona okamžitě ztichla.....v následující minutě,po prvnim šoku jak tu dítě beze mě trpělo,my bylo řečeno,že byla hodná a spinkala :slight_smile: ,akorát minutu před mým příjezdem,přijeli tchánovci a potřebovali od Járy pomoct s nějakýma věcma nahoru,tak jí tchýně na chvilku podržela.Ovšem Jájinka nějak když jí drží někdo(krom tatínka tedy) z koho necejti mlíko,tak řve ....ale to Jaňule ze začátku dělala taky :slight_smile: .Takže jsem aspoň ostříhaná,uff,uff aj pár melírků mám.Už jsem to potřebovala jak prase drbání,páč jsem od porodu zasejc krásně proplešla :grinning: ,naštěstí to vypadá,že už se to začíná zmírňovat :slight_smile: . A dobrou všem :slight_smile:
17. srp 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
SLAVA TCHYNIM :slight_smile:
Ta moje se zase ted o vikendu u nas ve Zlebu pokusila prejet ten nekolika tunovy zaval pod mostem, samozrejme zde uvizla i z detma, se kteryma se vypravial do zoo, a musel je tahat traktor ... uz si o tom vypravi cely Zleb ...

bell: gratulace!!! zajit bez deti ke kadernici a nechat je poprve manzelovi doma chce velky kus sebezapreni :grinning:

18. srp 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
o tchyních jsem napsala už hodně :grinning: :grinning: naše šla s Dájou na prochajdu dvakrát, vždy ho vrátila úplně hysterickýho, ale to ji ještě asi neměl rád, teď už si naštěstí docela rozumí, Dája už neřve, dokonce s babčou blbne a směje se na ní.... uffff, už jsme si s manžou říkali co s tím uděláme.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bell já dodnes žmoulám mobil, akorát tedy když hlídá manža tak to hodím za hlavu, kluci si poradí a co spolu vyvádí, no raději nevědět :grinning:
Maki - takový manželský trojúhelník?:slight_smile:))))když to bude ku prospěchu všem, tak co:slight_smile:))))

Jinak mě už asi třetí den pobolívá hlava, dítko mi přidává svým jekotem, takže jsme pořád venku, aby se něčím zaměstnal a hlavně tak neřval....včera jsem byla u sestřenky, zmokly jsme jak slepice, no paráda, vždy když tam jedu, tak leje :confounded:
18. srp 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...když už jsme u těch tchýní...Maruška dnes jede na brněnskou onkologii na vyšetření těch ostatních znamínek...tak držíme palečky, ať je to dobré :pensive:

Jinak Sing, z Norecka je to na Island prakticky jen kousek, a stejně bych ho nevyměnila (jako teda Zdendu) ani za nic, ani za Gatese zkříženého s Pittem a matkou Terezou dohromady :grinning:
A hlava mě taky bolívá, když se mění počasí...nezabírají kolikrát ani prášky, ani vyspání.

Bell, dobré, já u kadeřníka byla naposledy, když byl Macek mimino a chystali jsme se na bratránkovu svatbu :wink:

Maki, no hurá....u nás zase oprabují chodník, tak se děda radoval, že konežně udělají i ten náš vjezd, který je hrozný a máme tam nacpané cihly a prkna, abysme se dostali domů...a prej prd, dělají jen ty vyvrácené obrubníky před průmyslovkou :angry:
18. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hólky! Tak naše Oliva si vyčíhla, když nebude ségra přes noc doma porodila jí do (přestěhované a zrovna vysvlečené) postele koťátko!!! Naštěstí je jen jedno, takže to nemusíme nikterak redukovat, což se nám příčí, ale co s těma kočkama, že :sweat_smile:
18. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
po dlouhé době vás jdu všechny pozdravit :wink: . Moc nestíhám, takže k pc se dostanu velmi málo. Dnes jsem stahovala fotky a Šimůnek spinká, tak jsem toho musela hned využít. Pát fotek jsem dala i do alba.
Mrňousek nám roste jako z vody, je mu 9 týdnů, minulý týden vážil 4850g a měřil 61cm. Včera jsem s ním byla v ÚL na ortopedii a dostal sádru na nožičku :unamused: , má ji vtočenou dovnitř, údajně z toho, jak byl zmáčknutej v děloze. Zatím to má na týden, pak mu to sundají a buď opět zasádrují nebo dostane dlahu. Tak máme doma veselo, taťka Šimůnkovi teď říká "sádrový trpaslík" :grinning:. Ale zvládá to dobře, zatím se moc nepohybuje, tak že ho sádra tolik neomezuje. I v noci krásně spinkal, vzbudil se pouze 2x na kojení.
18. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami,
malej je nádhernej :wink: ,jé a ta nožička,snad to bude brzy v pořádku,poíláme pohlazení :wink:
18. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, trapaslíčkovi držím palce, ať je zase brzy úplně v pořádku :slight_smile:
18. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macek rozbil skleněné dveře. Hlavou!!!
18. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis Laro a porezal se moc???
18. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Laro, doufám, že je v pohodě!!!!!!!!
Kami, malej je šmudlínek, a ta nožka bude dobrá, já viděla minule u dr. miminko, to mělo obě nožičky zasádrovaný...stejně jsou to prdelky statečný, jen přijdou na svět a už si to vybírají.... držíme vám palečky....

mě to moje zlato dělá pořádek v šuplíkách, takže mezi spodním prádlem jsem našla manželovy ponožky a u manži mezi ponožkami odpočívá knížka se zvířátkama....a moje ponožky jsou mrsklý za reprákem.... chjo... :grinning:
18. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkaz jeee, ja jsem ti chtela doporucit MUDr. Baudischovou - tam chodime my.

dckami: take drzime trpaslickovi palce!!!

Lara: stalo se mu neco??? Daja rozbila jednou v hospode ohromnou sklenenou vitrinu - take hlavou a nemela ani skrabanecek a to tu ohromnou tabuli s ostrou hranou drzela v ruce a vydesene volala: tatiiiii, tatiiiiii .... :o
18. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, dej vědět a držím palce!
18. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro: jestli je to obyčejná kočka domácí a chcete udat kotě, tak my bychom si vzali ... chceme si jednu kočičku pořídit ...teda mysleli jsme až na jaře :slight_smile:
18. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, má jen malinkou asi 0,5cm škubku na čele, stáhla jsem mu to mašličkou. Taky už to mohl mít aspoń na jeden štych, když už...bych aspoň z pojistky zaplatila to sklo :angry:

(jinak jsem samozřejmě ráda, že se mu nic nestalo)

Kami, držím palce, ať máte zase doma brzy dítě normální místo sádrovýho trpajzlíka :wink:
18. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft ty jsi pragmaticka matka :grinning:
18. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro :grinning: :grinning: já bych šílela, ale když mi známý říkal, že u třetího dítěte jen sledují, jestli se zastaví krvácení a pak začnou plašit....asi na tom něco bude :grinning:
18. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Laro,jestli ma pul centaku,tak by to na steh bylo,ne?
18. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně, že je happy end
18. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, babičku z Brna pustili, má jen zákaz slunění a kontroly 2x ročně :dizzy_face:
18. srp 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, prosím Tě a kde má ta vaše doktorka ordinaci? Mohla bys mi i písnout, jaké má ordinační hodiny? Zatím pořád provádím průzkum - popřemýšlím, vyhodnotím, rozhodnu :slight_smile: Doufám, že se trefím do někoho, kdo přibírá nové "kousky".

18. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkaz ordinace je naproti hlavnímu nádraží ... Cs.Legii 10 - a ordinační hodiny jsou
odbery: kazdy den 7-8 ordinace Po-Pa 8-11
a pak jeste ma odpoledne pro zvane, poradny a prevence (po12:30-15, ut 12:30-17, čt12:30-15:30)
18. srp 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, tak to je super!!! Úleva co?
18. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to víš, že nám všem spadl obří šutrák ze srdce...úplně jsem měla na krajíčku, když jsem s ní mluvila :wink:
18. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,velikánská gratulace Majce :slight_smile: .A Mackovi taky......že hlava zůstala celá :grinning: ,to chtěl zkusit pevnost materiálu či co ? :grinning: .Hlavně,že je kluk celej :slight_smile: ......a dveře....njn......aspoň ten jeden štych to chtělo,když už člověk platí ty pojistky
:grinning: .

Kamčo, :slight_smile: máte roztomiloučkýho sádrovýho trpaslíčka :grinning: :grinning: :grinning: .Přeju mu ať je co nejdřív v porřádku a dělá vám jenom samou radost :wink: :slight_smile: ,kulíšek malej :slight_smile: .
18. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, podle následných výslechů se celá událost seběhla asi tak, že Ondra opustil "hřiště" na chodbě a šel do obýváku, Macka to samotného nebyvilo a šel (spěšně) za ním, akorát prohmátl kliku a tělíčko v čele (doslova) s mako vičkou holt pokračovalo neotevřenými dveřmi. Naštěstí teda neproběhl skrz, jen do toho bimznul a bylo to :slight_smile:
Zítra jseště skočíme za naší paní doktorkou a uvidíme., jestli se to dá na pojistku napsat. Platíme fakt dost, tak bych byla ráda, kdyby se něco vrátilo :wink:
Jo ty dveře stály 390 a udělali to hned...u Vojanovky.
18. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek