Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
nattally
17. srp 2010
bell,
tak to je mazec,se tu řežu Tvé tchýni................chudák,asi škytá 🙂)))))))))))))))))))
zdenkaz
17. srp 2010
Bell, děkuju, píšu si 🙂
bellatrix13
17. srp 2010
@zdenkaz Nejni zač 🙂 .

bellatrix13
17. srp 2010
Holky,já se ani nepochlubila,že jsem se dnes odhodlala zajít si ke kadeřnici 🙂 .Jára dostal na starost obě holky(Janičku tedy přeposlal vedle k babičce :-N ) a Jájinky se statečně ujal,že to spolu snad mezi kojeníma chvilku vydržej.Já jsem jí nafutrovala co to šlo,skočilajsem do auta a pádila do města.Kadeřnici jsem několikráte připomněla,že mě doma čeká čtyřměsíční miminko,takže opravdu to co normálně trvá mim dvě hoďky se stihlo za hoďku a půl 😕 😃 .........ale byl to adremalin jako blázen 😃 .Já prostě nejsem stavěná na nějaký větší vzdálenosti od svých miminek 🙂 .Celou dobu jsem žmoulala mobil v ruce,jestli Jára nevolá,že Jájinka řve a chce buď jíst nebo maminku.Ale vydrželi oba 😃 .Akorát,když jsem vjela zpět do dvora tak vidim a slyšim vřeštítí Jájinku v rukách tchýně.TAkhle rychle jsem snad nikdy nezaparkovala,vyskočila jsem z auta,že to byl skok jak na olympiádě :-N a rychle jsem se pro ní vrhla.A ona okamžitě ztichla.....v následující minutě,po prvnim šoku jak tu dítě beze mě trpělo,my bylo řečeno,že byla hodná a spinkala 🙂 ,akorát minutu před mým příjezdem,přijeli tchánovci a potřebovali od Járy pomoct s nějakýma věcma nahoru,tak jí tchýně na chvilku podržela.Ovšem Jájinka nějak když jí drží někdo(krom tatínka tedy) z koho necejti mlíko,tak řve ....ale to Jaňule ze začátku dělala taky 🙂 .Takže jsem aspoň ostříhaná,uff,uff aj pár melírků mám.Už jsem to potřebovala jak prase drbání,páč jsem od porodu zasejc krásně proplešla 😃 ,naštěstí to vypadá,že už se to začíná zmírňovat 🙂 . A dobrou všem 🙂
miranda77
18. srp 2010
SLAVA TCHYNIM 🙂
Ta moje se zase ted o vikendu u nas ve Zlebu pokusila prejet ten nekolika tunovy zaval pod mostem, samozrejme zde uvizla i z detma, se kteryma se vypravial do zoo, a musel je tahat traktor ... uz si o tom vypravi cely Zleb ...

bell: gratulace!!! zajit bez deti ke kadernici a nechat je poprve manzelovi doma chce velky kus sebezapreni 😃

singid
18. srp 2010
ahojky,
o tchyních jsem napsala už hodně 😃 😃 naše šla s Dájou na prochajdu dvakrát, vždy ho vrátila úplně hysterickýho, ale to ji ještě asi neměl rád, teď už si naštěstí docela rozumí, Dája už neřve, dokonce s babčou blbne a směje se na ní.... uffff, už jsme si s manžou říkali co s tím uděláme.... :-p :-p
Bell já dodnes žmoulám mobil, akorát tedy když hlídá manža tak to hodím za hlavu, kluci si poradí a co spolu vyvádí, no raději nevědět 😃
Maki - takový manželský trojúhelník?🙂))))když to bude ku prospěchu všem, tak co:-)))))

Jinak mě už asi třetí den pobolívá hlava, dítko mi přidává svým jekotem, takže jsme pořád venku, aby se něčím zaměstnal a hlavně tak neřval....včera jsem byla u sestřenky, zmokly jsme jak slepice, no paráda, vždy když tam jedu, tak leje :-S
larakroft
18. srp 2010
Ahoj holky...když už jsme u těch tchýní...Maruška dnes jede na brněnskou onkologii na vyšetření těch ostatních znamínek...tak držíme palečky, ať je to dobré |-|

Jinak Sing, z Norecka je to na Island prakticky jen kousek, a stejně bych ho nevyměnila (jako teda Zdendu) ani za nic, ani za Gatese zkříženého s Pittem a matkou Terezou dohromady 😃
A hlava mě taky bolívá, když se mění počasí...nezabírají kolikrát ani prášky, ani vyspání.

Bell, dobré, já u kadeřníka byla naposledy, když byl Macek mimino a chystali jsme se na bratránkovu svatbu 😉

Maki, no hurá....u nás zase oprabují chodník, tak se děda radoval, že konežně udělají i ten náš vjezd, který je hrozný a máme tam nacpané cihly a prkna, abysme se dostali domů...a prej prd, dělají jen ty vyvrácené obrubníky před průmyslovkou ]-(
larakroft
18. srp 2010
Hólky! Tak naše Oliva si vyčíhla, když nebude ségra přes noc doma porodila jí do (přestěhované a zrovna vysvlečené) postele koťátko!!! Naštěstí je jen jedno, takže to nemusíme nikterak redukovat, což se nám příčí, ale co s těma kočkama, že :-N
dckami
18. srp 2010
ahoj kočky,
po dlouhé době vás jdu všechny pozdravit 😉 . Moc nestíhám, takže k pc se dostanu velmi málo. Dnes jsem stahovala fotky a Šimůnek spinká, tak jsem toho musela hned využít. Pát fotek jsem dala i do alba.
Mrňousek nám roste jako z vody, je mu 9 týdnů, minulý týden vážil 4850g a měřil 61cm. Včera jsem s ním byla v ÚL na ortopedii a dostal sádru na nožičku :-| , má ji vtočenou dovnitř, údajně z toho, jak byl zmáčknutej v děloze. Zatím to má na týden, pak mu to sundají a buď opět zasádrují nebo dostane dlahu. Tak máme doma veselo, taťka Šimůnkovi teď říká "sádrový trpaslík" 😃. Ale zvládá to dobře, zatím se moc nepohybuje, tak že ho sádra tolik neomezuje. I v noci krásně spinkal, vzbudil se pouze 2x na kojení.
nattally
18. srp 2010
kami,
malej je nádhernej 😉 ,jé a ta nožička,snad to bude brzy v pořádku,poíláme pohlazení 😉
lenik_25
18. srp 2010
Kamčo, trapaslíčkovi držím palce, ať je zase brzy úplně v pořádku 🙂
larakroft
18. srp 2010
Macek rozbil skleněné dveře. Hlavou!!!
makinka.1
18. srp 2010
Jezis Laro a porezal se moc???
singid
18. srp 2010
Jééé Laro, doufám, že je v pohodě!!!!!!!!
Kami, malej je šmudlínek, a ta nožka bude dobrá, já viděla minule u dr. miminko, to mělo obě nožičky zasádrovaný...stejně jsou to prdelky statečný, jen přijdou na svět a už si to vybírají.... držíme vám palečky....

mě to moje zlato dělá pořádek v šuplíkách, takže mezi spodním prádlem jsem našla manželovy ponožky a u manži mezi ponožkami odpočívá knížka se zvířátkama....a moje ponožky jsou mrsklý za reprákem.... chjo... 😃
miranda77
18. srp 2010
@zdenkaz jeee, ja jsem ti chtela doporucit MUDr. Baudischovou - tam chodime my.

dckami: take drzime trpaslickovi palce!!!

Lara: stalo se mu neco??? Daja rozbila jednou v hospode ohromnou sklenenou vitrinu - take hlavou a nemela ani skrabanecek a to tu ohromnou tabuli s ostrou hranou drzela v ruce a vydesene volala: tatiiiii, tatiiiiii .... :o
lenik_25
18. srp 2010
Laro, dej vědět a držím palce!
miranda77
18. srp 2010
laro: jestli je to obyčejná kočka domácí a chcete udat kotě, tak my bychom si vzali ... chceme si jednu kočičku pořídit ...teda mysleli jsme až na jaře 🙂
larakroft
18. srp 2010
Holky, má jen malinkou asi 0,5cm škubku na čele, stáhla jsem mu to mašličkou. Taky už to mohl mít aspoń na jeden štych, když už...bych aspoň z pojistky zaplatila to sklo ]-(

(jinak jsem samozřejmě ráda, že se mu nic nestalo)

Kami, držím palce, ať máte zase doma brzy dítě normální místo sádrovýho trpajzlíka 😉
miranda77
18. srp 2010
@larakroft ty jsi pragmaticka matka 😃
singid
18. srp 2010
Laro 😃 😃 já bych šílela, ale když mi známý říkal, že u třetího dítěte jen sledují, jestli se zastaví krvácení a pak začnou plašit....asi na tom něco bude 😃
makinka.1
18. srp 2010
Hele Laro,jestli ma pul centaku,tak by to na steh bylo,ne?
lenik_25
18. srp 2010
tak hlavně, že je happy end
larakroft
18. srp 2010
Hurá, babičku z Brna pustili, má jen zákaz slunění a kontroly 2x ročně x-)
zdenkaz
18. srp 2010
Mirando, prosím Tě a kde má ta vaše doktorka ordinaci? Mohla bys mi i písnout, jaké má ordinační hodiny? Zatím pořád provádím průzkum - popřemýšlím, vyhodnotím, rozhodnu 🙂 Doufám, že se trefím do někoho, kdo přibírá nové "kousky".

miranda77
18. srp 2010
@zdenkaz ordinace je naproti hlavnímu nádraží ... Cs.Legii 10 - a ordinační hodiny jsou
odbery: kazdy den 7-8 ordinace Po-Pa 8-11
a pak jeste ma odpoledne pro zvane, poradny a prevence (po12:30-15, ut 12:30-17, čt12:30-15:30)
lenik_25
18. srp 2010
Laro, tak to je super!!! Úleva co?
larakroft
18. srp 2010
Leni to víš, že nám všem spadl obří šutrák ze srdce...úplně jsem měla na krajíčku, když jsem s ní mluvila 😉
bellatrix13
18. srp 2010
Laro,velikánská gratulace Majce 🙂 .A Mackovi taky......že hlava zůstala celá 😃 ,to chtěl zkusit pevnost materiálu či co ? 😃 .Hlavně,že je kluk celej 🙂 ......a dveře....njn......aspoň ten jeden štych to chtělo,když už člověk platí ty pojistky
😃 .

Kamčo, 🙂 máte roztomiloučkýho sádrovýho trpaslíčka 😃 😃 😃 .Přeju mu ať je co nejdřív v porřádku a dělá vám jenom samou radost 😉 🙂 ,kulíšek malej 🙂 .
larakroft
18. srp 2010
Bell, podle následných výslechů se celá událost seběhla asi tak, že Ondra opustil "hřiště" na chodbě a šel do obýváku, Macka to samotného nebyvilo a šel (spěšně) za ním, akorát prohmátl kliku a tělíčko v čele (doslova) s mako vičkou holt pokračovalo neotevřenými dveřmi. Naštěstí teda neproběhl skrz, jen do toho bimznul a bylo to 🙂
Zítra jseště skočíme za naší paní doktorkou a uvidíme., jestli se to dá na pojistku napsat. Platíme fakt dost, tak bych byla ráda, kdyby se něco vrátilo 😉
Jo ty dveře stály 390 a udělali to hned...u Vojanovky.

Začni psát odpověď...

Odešli