• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@larakroft Auuuu :fearful: ............njn,když oni furt někam musej spěšně.......to je u nás taky :fearful: ,aspoň,že se vlastně stalo prdlačku :slight_smile: ,taky se moh ošklivě pořezat.Čoveče vedle Vojanovky to je Chládek,že? Ten má chatu u nás na Brložci :grinning: ,jeho dcéra má teď stejně starýho (asi o týden starší) chlapečka než je Jájina a byli s náma na vítání občánků :grinning: .
To mi připomnělo jo.....že Brložec je taková úplně prťavá díra tady kousek za Děčínem-asi tak 20 baráků,žádnej obchod,žádná hospoda.....nic,bus tam zajede ráno v 5 a pak ve tři odpo,jinak se musí běhat kilák na bus do jiný vesnice :sweat_smile: .No a když jsem rodila Janičku,tak nás daly na pokoj s holčinou....která shodou okolností má na Brložci také chalupu(známe se odmalička :grinning: ),no a pak jsme se sešli s Chládkovic na vítání občánků,kde jsme byly tři maminky celkem z toho dvě Brložecké :grinning: .No a Jára má v ordinaci sestru,která bydlí na Brložci a tu opravdu,ale opravdu neznám(koupili tam barák nedávno) :grinning: a přišla aniž by věděla,že na nějakej Brložec jezdíme :grinning: ......ále to jí právě poslala sousedka k nám neb jí zná,protože má rodiče v Huntířově (což je vesnice hned vedle Brložce) a odtamtud se znaj zase oni dvě..no a ta sousedka,tak ti si zasejc koupili barák tady vedle nás v Březinách......no prostě.Přijde mi,že ten výdrholec, jak tej naší ospalej díře řikáme,bortí veškeré statistiky a výpočty pravděpodobnosti
:grinning: .A to nemluvím o tom,že si tam koupil chalupu DAVID MATÁSEK :grinning: a čas od času ho fakt vídáme.Minule jsme se šli s Járou a holkama projít k dětskýmu hřišti a jedinej,kdo tam krom nás přišel byl právě Matásek s rodinou,tak se tam holky houpaly a my se snažili moc blbě neočumovat :grinning: .
18. srp 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a taky se musím pochlubit,že takhle nedávno přijela za Matáskem na návštěvu jedna hérečka(s doporovodem) a pochvalovala nám Janičku jaká je to pěkná holčička :grinning: .......řikal náš dědek tedy.Šli se projít do vsi a oni se ho ptali,jak se k těm Matáskům dostanou.Přišel do chalupy oči na vrch hlavy,že to byla prej nějaká dcera primáře ze seriálu Ordinace :grinning: :grinning: :grinning: .....a já vim teda prd,kdo to je neb jsem to nikdy neviděla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
18. srp 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Bell,to máte teda super sousedy na chatě..:slight_smile:....moje ségra se s Matáskovýma zná,Davidova druhá žena je její dobrá kamarádka,takže tam u nich i párkrát byla na chatě.Prý je děsně milej a sympatickej v reálu..:slight_smile:Už byli i na návštěvě u našich..jsem jediná z rodiny,co ho ještě osobně nezná :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 :grinning: :grinning: :grinning: Děčín je fakt vesnice,co ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže taky víš,kde je Brložec ! :grinning: :grinning: :grinning:Jáse picnu a ona je to fakt taková díra,divim se,že se dá najít na mapě :grinning:. No ona jeho žena je z Děčína a snad chodila na gympl ? Jsme se o tom tehdá,když tu chatu kupoval,bavili s Larou,že jí snad i od vidění zná....nebo tak nějak,ale nechci kecat :grinning: ,už si to tak moc nepamatuju.Jára se netvářil,že by si jí pamatoval :sweat_smile: .
19. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, jo, paní Matáskovou znám z gymplu, kámošky jsme teda přímo nebyly, ale zdravily jsme se a občas něco prohodily :slight_smile: Ona Katka kamarádila se Sašou od nás ze třídy a chodila tuším o 2 roky níž.
19. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,Katka chodila na gympl,s mojí ségrou do třídy,maturovaly tuším rok 97.
19. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se s Matáskem potkala v hospodě v centrum Děčína :grinning:
19. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další super obec jsou Kytlice - má tam chatu úúúžasná Petra Černocká, jezdí tam Lucie Vondráčková a byl tam do smrti i Horníček, ten je tam taky pochován. A když jsem byla na jeho pohřbu (coby novinářka), tak jsem se tam potkala se Stelou Zázvorkovou.
19. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
v centrum = v centru = já dobrá Čecha
19. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,já vím dělala jsem 7 let výpravčí ve MLýnech :grinning: :grinning: :grinning: .V Kytlicích a Mlýnech bych mohla dělat už i průvodce po chalupách slavných :grinning: :grinning: :grinning: .To je taky ves,kde se se rozhodně nic před nikym neutají :grinning: :grinning: :grinning: .
19. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pravda pravda, vlastně jsme se už jednou bavily o tom, jak maká ten výpravčí v ústavu :slight_smile: Je úžasnej!
19. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v Kytlicich mel chalupu i Brodsky.Nase kamaradka tam mela penzion a ted tam ma chalupu,svyho casu jsme tam byli kazdej vikend. :wink:
19. srp 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam totiž krásně!
19. srp 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme zub,máme zub,máme zuuuuub !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hurááá,konečně se zas chvilku vyspim,než poleze další :grinning: .
19. srp 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,je tam nádherně,mě se odtamtud ani nechtělo :slight_smile: .Já už tam tak zžitá,Když jsem měla šichtu na Vánoce,tak jsem chodila do Kytlic na půlnoční,o víkendech po denní jsem pospíchala do lesního divadla,.Znala jsem tam už kde koho.Bylo to takové poetické pracoviště :slight_smile: .Děčín a Ústí už stojí za h...... :rolling_eyes: .
19. srp 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,no nekecej!!!Zavidim,bo mala si hrabe v pusince a kolikrat je videt,ze ji to boli.Ale tuktuk na drevo,spi jako drevo.... :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=mMVDdTYAaU8 pred par minutami u nas.... :wink:
19. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: zub ve čtyřech měsících ... to patříte mezi rekordmany :slight_smile: ... já to říkala ;)
dnes jsme podali přihlášku na bazén ... ozvou se prý na konci sprna ...

jo, jo Děčín je taková velká vesnice :slight_smile: za chvíli se bude znát každej s každým ... přes fb se to všechno strašně zrychlý ;) ... jo ale jinak máte dobrý známosti ;)

už je cesta pod mostem průjezdná ... takže jak se jmenuje ten pán, co ho mám milovat??? nebo že by to spravil nějaký fanklub??? :grinning:
19. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 ... večeře??? :grinning:
19. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando,my tam byli taky podat prihlasku!!! :grinning: Zrovna dneska okolo poledne!
Pan je Dvořák,koukam,ze ani nevi,jakej jsem mu zalozila fan klub!
19. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje nebo tech srnek? :grinning: Byl tam tata i mama srna,hledala jsem koloucha,ale nebyl...
19. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, děkuji všem za milá slova a podporu :wink: . Šimůnek je fakt moc statečněj, zvládá to zatím moc dobře. Jenom doufám, že mu to pomůže a bude mít nožičku v pořádku.

Když jste tady řešily ty osobnosti, já občas potkávala J. Laufera v Arnoltické hospodě, má chalupu někde poblíž.
19. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 jo, jo večeře .... čípak??? na to se ptám ... ;)

my podali přihlášku asi kolem 10h ... tak to bude veselo :slight_smile:
19. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki, a na koho si dala přihlášku?Pro Emču,Maxe nebo na oba? :slight_smile: Já přihlásila obě holky a předem si nahlásila,že chci v úterýa čtvrtek po 14,30 kvůli hlídání.To má manža krátkou,takže vždycky jednu z nich pohlídá.Paní mi to odkejvala a že prej mi dá vědět.Ale dávala jsem si je do normálka do PLavečáku,né do Ledňáčka.Přeci jen je mi plavečák nějak přijatelnější,i když mi taky občas lezly krkem.Janička bazen snáší dobře a u Jájinky uvidim...kdyby jí nedělala chlorovaná voda dobře,tak by jsem se s ní přesunula holt do Ledňáčka.

Mirando,noo Janička taky měla zub ve čtyrech měsícíh.to Jájinka se za Janičkou ještě pár dní opozdila :grinning: .Ale jsou i děti co se se zubem narodí :astonished: :grinning: .
19. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,jenom pro Emcu.A budu se to snazit smerovat na patek,bo kdyz tu nebude Roman,nacpu Maxe supem k babe a necha si ho do soboty minimlane... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a kdyz tu Roman bude,tak muze jit s Maxem do velkyho bazenu nebo na nas pockaji v balonkach. :wink:
19. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Bell, gratulace k zubu :slight_smile:

My dnes ráno jeli k doktorce, ukázat to Mackovo čelo...celou cestu Ondra pištěl, že počká v autě(zamítnuto), nebo v čekárně, že nechce slyšet, jak bude Macek řvát (proč by řval)...Macek řval, že bude řvát. Při vystupování Ondra přes moje zavytí na celý Bynov mách dveřma tak razantně, že sousednímu autu vyrobil šmouhu (šla "vygunmovat") a mému Brucovi odřel hranu (vygumovat nešla, bude mi to reznout :angry: ). Paní doktorka ho ale pěkně vcucla dovnitř, i když se bránil (naštěstí jen slovně), a rovnou mu provedla 7letou prohlídku. Mackovu mašli na čele mi pochválila (neřval), pojistku napíšeme. Macek se chtěl taky zvážit a zvrhl se z plechové točící se stoličky pod dřez. Bez dalších zranění. Pokračovali jsme na zimák, kde jsme chtěli mrknout, jak "mí" kluci z mladšího dorostu hrají přátelák. Kámoška Denisa hrála s nima a proti hrála jedna holčina z Chomutova, co s náma hraje v Litvínově. teda už "s nima" :wink: O přestávce jsem svěřila děti Denise na střídačku a šla si nechat nabrousit brusličky - když jsem se vrátila, brácha našeho trenéra do nich hučel, aby hráli hokej, to že je sport pro pravý chlapy :grinning: Zůstali jsme ještě 1 třetinu (Ondra chtěl vidět gól, ten padnul asi 2 minuty před koncem, tak Macek chtěl koukat ještě na "to modrý,. co dělá ten led"). Pak jsme jeli na VZP pojistit celou rodinu na ten zájezd. KLuci byli "zlatí", paní za přepážkou se napřed bavila, pak jim dala omalovánky, pak všechny ostatní letáčky, co tam měla, pak už mě jen litovala. Jo, doporučila mi za 2 Kč na den pojištění odpovědnosti za škody. Vzala jsem ho. Když jsem platila příslušný obnos na pokladně (paní pokladní mě vzala přednostně), rozložil Macek ten špagát, co tam mají na sloupcích. Když jsem konečně odcházeli, měli ve VZP poněkud ušoulaná kanapátka, zato z podlahy by se dalo jíst :sunglasses:
Pak nákup v Tescu (to už bylo poledne) - převážně koupadla, opalovadla a poopalovadla. A hlavně "pufíky" (cereální), který nám u snídaně došly. Hned na zhačátku se vytratil Ondráš. Na zařvání na půl Tesca se vrátil. Posléze se zapomněl Martin. Zařvala jsem na druhou půli a vrátil se (nerad) i on. Moje bádání nad etikatemi poopalovacích přípravků přerušovalo neustále narážení vozíkem do regálů a jedním do druhého. Měla jsem chuť je naložit do vozíku, odvézt do skladu a nechat je jštěrkou uskladnit až úplně nahoru. No nakonec s vypětím nervů, svalů a hlavně hlasivek jsme z Tesca odjeli chudší o 1600 a bohatší o sadu nafukovacích plovacích potřeb z výprodeje pro dvě děti, dvě mikiny, sadu spoďárů a fuseklí s fotbalovými motivy pro Ondru, třemi krabicemi různých cereálií (no zkrátka jsme se nemohli dohodnout) a několika dalšími životně důležitými potravinami. Rozumějte několika tabulkami studentské pečeti v akci :grinning:
19. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doma rychlooběd od předvčíra (kurňa, nějak na mě nezbylo, nepodívala jsem se, kolik toho zbylo, takže já jen štrůdl). Po poledním klidu jsem dědovi pomáhala překátrovat trochu z tý hromady suti, co máme na dvoře - zasypával tím mamutí past odpadní šachty, co zůstala ve sklpě po té stoupačkové "rychloakci". Pak poklidný tenísek s dětmi na dvoře. Ondra hraje moc hezky s citem. Macek máchá raketou jako palašem. A to i když na něj neletí míček, takže když šel Ondra najít jeden zatoulaný, Macek si máchnul o krapet blíž ke zdi. Břinknul do zdi, ta rána mu vyrazila raketu z ruky ajak se odrazila, dostal držadlem do zubů. Takž ret má zvenku rozbitej od rakety a zevnitř od zubů. Ty má i nadále všechny. Kupodivu. Chvilku řavl jako tur a když mu děda řekl, že jak je ta krev sladká, ochutnal a začal se řezat smíchy. Pak se zamotával do houpačky a vytvářel rotační Mackoid, což se mi i podařilo zachytit. POsléze přiložím. Další kratochvíli vynalezli s bednou. Foto opět přiložím.
Oliva je vzorná matka a o koťátko se stará moc hezky.
19. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft Laro,ještě,že to píšeš tak hezky telegraficky :grinning: ,páč by se vám ty každodenní radosti nevešly ani na tři stránky :grinning: :grinning: :grinning: .Já se ti vlastně divim,že si vaše neukecala ať hrábnou do úspor a jedou s nima na tu dovču aspoň na měsíc :grinning: :grinning: :grinning: Já se tááák těším .....až bude za rok touhle dobou.......to už bude Jájina běhat a taky odmlouvat ...a až spojí holky své síly a znásobí tak radosti s tím spojené ..... :grinning: :grinning: :grinning: .Brzy jistě začnu být vděčná za každý byť i jen návrh,aby si je sebou někdo někam na pár dní vzal :grinning: :grinning: :grinning: .
19. srp 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft Rotační Mackoid........to trénuje na astronauta? :grinning:
19. srp 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,s tou zahradní návštěvou...........já si pamatuju právě ze Mlýnů na moje první setkání na blízko s jelenem..vyšla jsem tak před nádraží pokocaht se hezkým večerem(byla jsem na noční) a kousek vedle mě za telefonní budkou se ozval nekutečně příšernej zvuk jako když někdo sere a bleje zároveň :grinning: :grinning: :grinning: .No já měla samo málem infarkt a ještě když na mě ze tmy vykoukla ta hlava s parožím,tak to už se o mě pokoušely mrákoty :grinning: :grinning: :grinning: .Přeci je jsem zvolila rychlejší návrat do své bezpečné kanceláře :grinning: .Postupně jsem si pak zyvkla na ten příšernej řev neb chodili vočumovat v noci až na peron :grinning: .
19. srp 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek