• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell - rotační Mackoid...čéče nevím, zatím mluví co se budoucnosti týče jen o Ewě Farně, hokeji, tenise a naprosto všech autech a motorkách, co kde vidí.
Naši hrábnout do úspor...kurník...to by musel Zdenek v tom Norsku už asi zůstat napořád, aby to tu všechno utáhl :grinning:
Nicméně...měsíc bez dětí...to zní jako rajská hudba...to už by se mi snad i začalo stýskat :grinning:

Jo...zapomněla jsem upozornit, na té druhé fotce, na krapet nezřetelnou, nicméně přesto čouhající Mackovu ručičku zpod bedničky :wink:

A že každý večer ve vaně drhneme černá kolínka, lokýtky a mnohdy i jiné části tělíček kartáčkem a vana i voda v ní je následně černá...zatímco kolínka a lokýtky...no...pravda, prokouknou, ale šedavý nádech z nich úplně vydřít nejde (aniž by na nás byla poslána sociálka - podotýkám, že k nejblížším sousedům je to z okna koupelny tak 40m a za roh)...
19. srp 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, děkuji ti za informace :slight_smile:

Laro, tééda vy jste famílie :grinning: Jsem se zase pobavila :grinning:

Bell - jelení story :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
Maki nám se tady taky potulují pod panelákem, na parkovišti, minule za zastávkou.... jsme s manžou jen zírali :confused:
Laro - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty bys fakt mohla napsat nějakou knihu, něco jako prevítem snadno a rychle :grinning: a to že kolínka nejdou vydrhnout úplně, to znám:slight_smile: já včera objevila Dájovi megamodřinu na nožičce, vůbec nevím, kde se mu tam vzala....tak jen se mu vyhojí monokl, tak má moncla na nožičce... chjo :frowning2:
Bell - no SUPER, gratulujeme k zoubku, my si museli počkat až do 8. měsíce :grinning: tak jen ať rostou rostou a moc nebolí...
20. srp 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už to začíná...prý mám moc řečí :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Bell, ty jo, takhle brzy zoubek, moc gratuluji. Tak to určo pojedeš pro nové šaty :slight_smile: Jinak lesní divadlo v Mlýnech je super, hodně jsem o nich psala v novinách a stále se tam hraje. Hele a moooc jsem se pobavila u toho, jak jelen vydává zvuky, jak když někdo sere a bleje zároveň, tak to bys mě měla vidět, jak se tady chlámu :grinning:

Martinko, jééé, na samotě u lesa! Nádhera :slight_smile:

Laro, vidíš, jaká jsi šikovná domácí lékařka! Pochvala tě neminula. Fotky máš jako vždy úžasné a miluju takové momentky. A Olivka je bomba! Já jsem taková kočičí máma, takže jsem z ní unešená.

20. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, super fotka. Takový "Matko ježiiiiš nevotravuj!!! " :grinning:
20. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, :grinning: :grinning: :grinning: a to už mu zůstane :grinning: :grinning: :grinning: .

Leni,jj je to děsnej nebo spíš divnej zvuk,co ten jelen dělá :grinning: .Měla jsem z toho málem smrt....a ještě ve tmě :sweat_smile: .Čoveče,lesní divadlo ve Mlýnech je super,já tam chodila tak ráda.....škoda,že už se ta jen tak nedostanu.Budu museet počkat až třeba příští rok až Jájinka poodroste :slight_smile: .A taky ty lidi z ochotnickýho divadla z Č.Kamenice :grinning: :grinning: :grinning: ...ale to už je zas jiná kapitola :grinning: .Jeden můj kámoš-kolega výpravčí,se do toho tak zažral,že si chce udělat i nějakej kurz divadelní režije :grinning: .On je to teda komedinat sám o sobě....i před tím nutil,kde koho do nějaký divadelní činnosti
:grinning: .Docela mi tam ty lidičky chyběj.Kdyby občas nepřišel někdo z nich se zubama a nepovyprávěl Járovi,co je s nima novýho,tak už vůbec nemám přehled :sweat_smile: .
20. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak já se jdu pokusit zabalit na dovču :slight_smile: .Pomalu si to skládám na jedno místo už několik dní,ale i tak se mi ještě na rychlo dosušuje někaolk hadrů na šušáku..a opak na rychlo dožejlit.a pak...ještě tohle a támhleto..... :grinning: .Janička kolem mě skáče jak kolem toetmu neb je zvědavá co se to děje.....akorát neví co přesně to slovo dovolená znamená,tak si myslí,že jetra jedm někam na výlet,tak co jako šílym a tolika krámama,když jsme hend zase doma :grinning: .Kdybych se už neozvala,tak mi odnesli počítač na výkuch :grinning: !

Jooo a hlásím,ýže Jájinka po výlezu zubu dnes v noci spinkala krásných 7 hodin v kuse a po gáblíku ještě další 3 :dizzy_face: .Tak uff uff.........škoda,že jsem si to neužila neb jsem šla spát ve dvě ráno :grinning: :grinning: :grinning: .
20. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, nejmenuje se ten "komediant" pan Krejčí?
20. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Byli jsme na ockobani,Em vzorna,plakala jen asi 20 sekund po bodnuti.Byla tam jina sestricka,byla z Emci posrana,prej mega krasna holcicka.Dmula jsem se pychou. :grinning: Vaha 6730g a meri 67 cm. :wink: Reakce zatim veskera zadna,dokonce jsem v klidu dala kavicku v Zebre. :wink: hnedle po jidle to zalomila.
Bell,poprskala jsem se kafem u tvy jeleni story. :grinning:
20. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam kontrola preklepu je mi stejne na prd. :grinning:Ted tu byla sousedka z ob chalupy nad nami,vykradli je... :angry: Hafo naradi a sekacka a tak....Nedobrej pocit,ze nekdou kradl 100 metru od naseho baraku.Jesteze mame pesosku,sice je stara,ale pozemek uhlida.
20. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak třeba si s druhým dítětem užiješ očkování bez reakcí. S Maxem sis to docela vyžrala, ostatně i jako my s Danečkem.
20. srp 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,.......Krejčí mi něco řiká.............dala bych krk za to,že je bejvá napsanej na plakátech :grinning: ,ale ....no nechci kecat,přeci jen ten svůj kejhák mám ráda.Já znám lidi kolem Aleše Vlčka,né úplně všechny tedy(ale málo taky né :grinning: ).Je to říďa Kamenickýho Centra dětí a mládeže a tam maj krom jiného i to svoje ochotničení.Jinak kolega komediant se jmenuje Olda Brzák :grinning: o tom se nedá ani vyprávět,ten se musí zažít :grinning: :grinning: :grinning: je to vskutku originál :grinning: :grinning: :grinning: .

Maki,no tě pic s tou vykrádačkou :rolling_eyes:,hezky si pesosku hejčekejte ať je když tak zakousne mizery :angry:. .Jinak my jsme taky neměli žádnou reakci.Byli jsme 3.8. a měli jsme stejnou váhu jako Emča :sweat_smile: .Jájina se ani netvářila,že by jí to očkování nějak něco dělalo,ale zakňoukla si na chvilku to jo :grinning: .Nejlepší bylo,že Pánek se k ní blížil s tou injekcí a ona se usmívala,pak zvážněla zvedla hlavu a zírala na něj a on jenom na nás : ježiš ať a mě takhle nekouká :grinning: ,pak mě nebude mít ráda,všichni na ní cukrujou,jen já jdu do ní píchnout :grinning: .Noo a taky nám jí pochválil , jak je bystrá,že z ní vyroste chytrá holčička.........to samý nám řikal o Janičce a samo to řiká o každym miminku,co mu tam přijde,ale já se přistihla jak mám takovej ten spokojenej telecí úsměv :grinning: :grinning: :grinning: .

Tak holký,já fakt nějak zabalila,pořídili jsme si na to hokejistickou-brankářskou tašku :grinning: .........takže to vypadá,že si opravdu odvážíme skříň na kolečkách :grinning: .Lara jistě potvrdí :grinning: .Když jsme jí objednávali,tak pán v e-shopu byl ochoten povykládat o tom jaký betony se do něj v klidu vejdou a co všechno k tomu,že :grinning: :grinning: :grinning: .Jára mu tedy poděkoval,ale neodepisoval mu,že do toho nacpem hadry čtyřčlenné rodiny :grinning: :grinning: :grinning: .Počítač jde na výkuch v týdnu,tak ho ráno odnesem vedle k tchánovcům a já jdu snad i spát či co :fearful: :grinning: ! ? Mějte se hezky a moc to s tim krafáním nepřehánějte ať vás pak nemusim ještě další týden dočítat :grinning: .Dobrou :slight_smile:
21. srp 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Bell, o kejhák bys nepřišla. Krejčí je dramaturg lesního divadla a taky komunikuje s novináři. Jinak... obdivuju tě s tím ponocováním, když máš dvě cácorky :slight_smile:

21. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,pravdu dis!Bez reakce,krasne spinkala a ja taky!!! :grinning:
21. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell ahoooh,uzijte si to! :wink:
21. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell krásně si to užijte a hodně zážitků:slight_smile:)))
21. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme doma z chalupy.
Nedočtu vás, na to nemám ani sílu ani čas - je tu megabordel, musím tak týden prát a prát a pak žehlit... fuj :frowning2:
21. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru bléééééé :grinning: :grinning: ale my nikde nebyli a taky musím žehlit a moc moc, dala jsem si žehlící prázdniny a teď tu mám takovou prádlovou výčitku :grinning:
tak hezký den všem, dnes by mělo být krásně, my možná někam vyrazíme, ale tatínek měl včera slinivkový záchvat, tak uvidíme uvidíme :wink:
22. srp 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak želící resty tady mám taky, uf. :frowning2:

My za chvíli vezeme Danečka do večera k našim a někam vyrazíme. Měli ho mít ze soboty na neděli, ale jeli ke známým do Boru, tak si ho vezmou aspoň na pár hodin dneska.
22. srp 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - mně tu vyrostl za dnešek žehlící MEGA(EVE)REST!!! FUJ!
Ale kašlu na to, ještě chvíli přežijem.
Konečně jsem se taky probrala fotkama - tak koho to zajímá, tady jich pár je:
http://www.facebook.com/album.php?aid=23533&id=100000450254154&l=b6963819d0

Dneska jsme byli u našich na zahrádce, táta měl svátek, tak jsme měli i večeři no krása.... ať to počasí ještě chvíli vydrží.

Petík si navykl vylézat z postýlky - je to hrozný, v poledne i večer několikrát přikráčí s úsměvem ala Holywood :angry: - tak snad to je jen období. Potřebovala bych, zejména, když je práce za dveřmi, aby prostě šel spát a spal a ne že ho tam budu zahánět ještě půl hodiny...
22. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
fotky :wink: ,a nmyslim,že je to období,jak na to přišel :grinning: ,nežehlim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,kašlu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

máme ted toho hodne,pak napíšu co je nového :wink:
22. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já taky jen letmo koukám, za chvíli mi přijede taťka, pohlídá Danečka a já jdu na schůzku rodičů do školky.
23. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, Daneček nastupuje do školky v pondělí 13.9. na pět dnů v měsíci. Seznámila jsem se tam i s paní učitelkou, kterou bude mít a je mi děsně sympatická, Danečkovi dá prý i plínu na spaní a těší se na to, jak bude maličkej a roztomilej. Tak mám z toho všeho dobrý pocit. A na těch 5 dnů v měsíci je to 215 Kč/měsíc.
23. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Leni, tak to je super :slight_smile:
Naprosto luxusní - za Adama mi jasně řekli, že do školky musí jít bez plenky, musí se umět obléknout a najíst sám. Málem šel natvrdo v 2r a 3m, ale pak to naštěstí dopadlo tak, že šel až ve 2r a 8m a to byl tedy rozdíl...

23. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, to chtějí někde i dneska, třeba v Borovskýho to chtěli, tak jsem si sotva malovala, že tam Daneček nastoupí v lednu. Tady mi ředitelka i učitelka rovnou řekly, že je to o přístupu a že jim to vůbec nevadí. Učitelka mi naopak řekla, že se na takovýho prťouska těší.
23. srp 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt parádní, moc vám to přeju, Daneček si to určitě bude užívat (a ty taky :wink: )
23. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude mi smutno, když si to představím.
23. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je super!A neboj,budes rada,ze muzes SAMA na kaficko nekam do kavarnicky! :grinning:
23. srp 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
šimon,taky pujde na pet dní,ale dám ho poslední týden a první týden vždy v mesíce,at to má v kuse :wink: .............no u nás to jednoduše neprobehne :unamused: .............................už ted se nudim taky a hlavne ten řev,až mi ho budou brát :unamused: ,asi ho tam nedám,nebo nevim,prej musim jít rychle :frowning2:
23. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek