• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Natt tak to abys trénovala běh... :slight_smile:
jinak zdravím do asi deštivého dne... :wink:
my musíme na kožní, ale protože už mám druhý den střevní obtíže tak nevím nevím... možná až zítra
a už zase vstáváme v 5h... přes den nespí (včera dal 2x 30 minut) a ráno takhle vstává.. a to spal u mě v posteli, doufala jsem,že takhle vydrží dýl... tak nic no...
a manža jde zítra na pohovor, tak držte palce :wink:
zatím pa
24. srp 2010 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Natt, Daneček tam taky bude týden v kuse. Teď jde poprvé od toho 13.9.na týden a pak je to prý jedno, který týden si vždycky vybereme.

Sin, já jsem se vzbudila přesně ve 4,11 a už jsem nemohla usnout. Když jsem zabrala někdy kolem 7,00, tak se vzbudil Daneček a byl dost protivnej. Manžovi budu držet palce!!!
24. srp 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno a doufám, že deštivé ne :wink:

Sin, zítra držíme palce, co to dá.

Natt, on si zvykne a bude tam s dětmi rád - chce to jen čas.

Petřík dneska spal vzorně - usnul sám (po několika dnech scének a držení se mě za ruku do usnutí) a spal do 5:30, dal mlíko a pokračoval do 6:15.
Včera jsme byli na očkování a když jsem se ptala, kdy máme přijít, tak prý ve 3 letech... Takže si vážení a měření ve 2 letech musíme udělat sami.

Autem už docela jezdím, za týden nebo dva už budu muset jet sama s Petříkem, zatím s náme jezdí tatínek. Tak snad nebudou nervy zbytečně pracovat...
24. srp 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Verčo, máš za volantem strach, jsi nějak našponovaná nebo zjišťuješ, že získáváš jistotu?

A já vám musím napsat, jaká jsem matka ostuda. Dneska jsme byli s Danečkem ve městě nakupovat (samo, že bez kočárku) a já táhla kabelku a tři těžký tašky na pravém rameni, do toho Danečka za ruku. V prioru se mi v 1. patře zasekl u mašinky v chodbě a konec, prostě se šprajcnul a na všechno mi říkal "NE" a vztekal se. Holky, mně chytly takový nervy, že jsem ho tou prázdnou ruku čapla za šos a vlekla k výtahu za nadávek typu "Mám tě už plný zuby!" "Už tě mám fakt až po krk!" "Poslouchat budeš, nemám na tebe nervy!" a přestože byla plná chodba lidí, tak jsem nahlas a hodně naštvaně dodala "Ať si jde na mateřskou tatínek, já už toho mám dost! Padej do výtahu!" Všichni jenom koukali. Za chvíli jsem se uklidnila a i mi to trochu bylo líto. Ale někdy ti mrňaví "zmetci" fakt nevědí, kolik toho máme.
24. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: :grinning: :grinning: - naprosto ti rozumím...

Ad řízení - získávám jistotu - já vždycky byla v autě naprosto klidná - jinak jsem rapl a lekám se, ale když řídím, tak ne. Jsem hodně opatrná, to jako joo, pořád z toho mám velký respekt, ale takový ten strach - ten hnusný - se zvolna vytrácí. za chvíli jedem do Lidlu a pak na zámečák na kačenky a ani nemám tu řídící trému... zatím :wink:
24. srp 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jak ja ti rozumim..... :grinning: Obcas si max taky podobnou lamentaci vyslechne.Teda je fakt,ze venku se nam to jeste nepostestilo,bo on ve meste byva prakticky bezproblemovej.Ale doma to obcas dohani do extremu.
Je az s podivem,ze treba kdyz jdeme z nadrazi,kde by nejradeji teda bydlel,tak mu vysvetlim,ze musime jit a on zamava masinkam a jde... :confused: :wink: Nebo ze zverimexu....V tomhle je zlatej.
24. srp 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: :grinning: :grinning: dnes byly asi erupce na slunci ne? Dája taky dostal přes prdku, dneska hulákal kvůli každý blbosti, takže v 6 večer už jsem měla nervy jak špagáty, uši hluchý, a tak si taky vyslechl, že už ho mám plný zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky je mi to vždycky moc líto, ale někdy se to prostě fakt už nedá... navíc teď moc nespí, přes den dá málo a ráno vstává krutě brzy.... :cry: jsem unavená, nervově trochu vyčerpaná, takže je toho fakt dost... :astonished: tak se Leni moc netrap :wink:
24. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já už jsem tady pěkně dlouho nebyla, ale je toho nějak hodně! A teď máme taťku celý týden v Praze, takže tak! Zítra deme do poradny, no jsem moc zvědavá :slight_smile: Za týden už školka, no snad bude pak víc času :sweat_smile:
Rostík mi konečně spí v noci, ale přes den je to horší, no a navíc má nějaké "fajn" období a ječí v kočárku, paráda...už jsme to zažili s Jardou, tak mě to moc nepřekvapilo, asi budou jeden jak druhý a jak se říká že druhé dítě je za odměnu, že je hodné a tak...tak u nás to teda neplatí :sweat_smile: , ale stejně jsem ráda že je mám a neměnila bych :sweat_smile:

sin,
tak co manža, jak dopadl? Držím palce!

veru,
jsi šikulka, jak pak člověk jezdí a jezdí, tak je to super! Taky jsem měla jednu dobu strach jezdit, protože jsem dlouho nebyla za volantem a než jsem to překlenula, tak to chvíli trvalo, ale mám velmi trpělivého manžela, tak to šlo :sweat_smile:

Leni,
chápu že ti to bylo líto, ale v tu chvíli si člověk potřebuje ulevit, takže žádné výčitky a jedeme dál :sweat_smile: :wink:
24. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ty lidi si museli klepat na čelo :grinning: :grinning: :grinning: Ne, jsem v klidu. Asi jsem na tom jako psala Sin, pár takových výstupů, nespaní a jsem nervově vyčerpaná a prostě už to jede :grinning: Manža se tváří trochu nechápavě, ale když jsem byla chvíli pryč, dostal od něj Dan nedávno 2x.
24. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani tu nemuzu psát co se nám dnes stalo,už je toho na me moc a už me nic nebaví,ale nic :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

neco jsme meli taky z ničeho nic,jsem já a Šimon předevčírem zvraceli :frowning2: :frowning2: ,šimon to rozchodil já jeste dneska né :zipper_mouth:

leni,
tak tomu rozumim,taky už jsem kolikrát tak vytočená :frowning2: .ach jo,když oni to s námi umí,dneska me vzbudil s obejmutím a slovy,vstávej lásko moje jediná :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!!!no pak jim dej na prdel,ale on už je vyčuranej,když zvýšim hlas,tak už řiká neřvi na me jo????????!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.

Já musím zaklepat - druhá noc dost v pohodě - opět mlíko v půl šestý a spaní do čtvrt na osm :hearts: - tak jen šeptám.
Dneska se jdu polidštit - mám na hlavě něco strašnýho :angry: a zítra už jdu do práce.
Budu teď učit něco přes půl úvazku - 3x týdně 4 hodiny. Tak si naši užijí Petříka jen co je pravda! Akorát mamka letí za 10 dní do Tunisu a táta ho nemůže zvedat, tak doufám, že ho do postýlky nacpe tím průlezem. Dneska jde táta na další kontrolu, snad už mu seberou ten korzet a dovolí jezdit autem.

Natt, drž se, jsi strašně silná, myslím na vás.

U nás na prdku nedostává - ono by to ani nefungovalo - takže mám nervy jak ocelová lana!
Včera například po obědě asi 8x vylezl z postýlky a smál se jak blázen, já ho hodinu neúspěšně uspávala. Pak tam šel Adam a za 3 minuty ten trpaslík spal jako poleno. :wink:
Ten nám ještě dá.
Byli jsme včera na Mariánské louce a on tam lovil ženský
Viz fotodokumentace...
25. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty fotky mi sem nejdou dát - tak ještě jednou:
25. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prostě mi to nejde - tak jsou na FB :wink:
25. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, no ten je suprovej! Jsem z něj hotová. A copak to tam ženský cvičily?
25. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme 5750g :grinning: , to měl Jarda ve třech měsících, ale taky byl menší, no jo no :grinning:
25. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - on je prostě komunikativní, i když neumí mluvit, tak se trochu děsím, co bude, až se rozpovídá :grinning:
Cvičily tam jógu.
Ta louka je prostě úžasná, lidi tam civčí, malují, hrají, běhají, moc se mi to líbí... :hearts:

Prin, to je pěkná váha ve 2 měsících :slight_smile:
25. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Leni,to znám taky,tyhle stavy.Teda spíš,když byl menší a já byla fakt nevyspalá.Potřebuju určitý počet hodin spánku,nebo aspoň nebudit moc brzo-třeba kolem 5:00,pak jsem snesitelná..:slight_smile:
K tomu plácnutí..už jsme docela dlouho Šimonka neplácla.Nejsem horlivá odpůrkyně plácnutí,to vůbec ne,jen to fakt nemá vůbec smysl,akorát vytočím sebe a jemu je to jedno.Snažím se trochu změnit přístup a styl výchovy.Je to náročný,často se to nepodaří,ale když jo,tak to má výsledky,až koukám.Chce to ale hoooooooooodně trpělivosti,což je někdy problém.
My už najeli na normální režim,máme už školku otevřenou,tak si všichni od sebe trochu odpočinem.Šimonek se tam těší a těší se i odpoledne na nás:slight_smile:
25. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojda, holky ... ja nejak nestiham ... :(

:slight_smile: asi jsou nějaký erupce na slunci ... jsem totiž taky úplně ko - nervy na špagátě ... naše Dája pusu taky nezavře a občas člověk zírá jaká kravina ji napadne, ale jinak ji musím pochválit, hysterické scény, kdy se za námi lidi otáčeli máme za sebou v loňském listopadu a od té doby klid :O ... zato Tony začíná zkoušet, co ještě maminka vydrží ... už se těším, až ke mne přijde probudit jako Šíma natt :slight_smile:

na Mariansky louce cvici Marta hathajogu ... fialové elastaky :slight_smile: - chodi i do belasku

prin: pekne, pekne - kluk jak buk

sin: a nebude to další zubisko??? a co manža na pohovoru???

25. srp 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste bedynkove zpravodajstvi:

minuly tyden v patek bedynka - mozna byla trosku chudsi ... 2 zeli, cuketa (nechteli jsme okurku), bramobory, jablka (jina odruda nez posledne), papriky, rajcata, cibule, cesnek, petrzel, mrkev a kudrnka... rekla bych az na tu cuketu vse v dobre kvalite ...
takze jsem opet spokojena ... :slight_smile:

jo a nejvice se mi libi tak rychlost ... bedynku jen zaplatim, preskladam a muzu domu ... :grinning:
25. srp 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, včera jsem nějak už nestíhala přijeli naši a zdrželi se až do 22h :grinning: manža má totiž dnes narozky tak jsme trochu slavili...
včera na pohovoru si myslí že dobrý, ALE z centrály z Prahy požadují maturitu a tu manža nemá, tak teď jen čekáme, jestli si to ten oblastní vedoucí obhájí, že je sice bez maturity, ale šikula, budeme vědět v pondělí...díky za držení palečků.. jo a novinka, když to klapne, tak by mohl začít chodit znova do školy a tu maturitu si dodělat, uvidíme, ročník už je plný, ale prý se vždy hlásí plno lidí a pak nastoupí jen 75%, tak by možná místo bylo

Veru, Petík je fakt úžasný, balič ženských:slight_smile:))))
Prin, Rostík krásně roste, jen tak dál
Petrunko, taky se snažím držet, kolikrát prostě musím odejít, takže snaha je, ale jak píšeš, musím mít prostě naspáno, jinak jsem hrozná máma.... :confused:
Natt držím pěsti, ať už se nás ta smůla pustí

Mějte se zatím krásně, já jdu dnes na masáž a zítra jdeme k profi fotografovi, Davídek bude mít za 14 dní 1. narozeniny:slight_smile:))
26. srp 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji vám všem hezký den, aspoň tak hezký, jak ho mám dneska já...
26. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady ještě pohromadě
26. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,super,gratuluju....doufám,že dám brzo něco podobnýho..:slight_smile:
26. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni!!!!!Super!Doufam,ze si nechas rict pohlavi,jestli to bude holka,mas od nas haldu hardu!!!!! :grinning:
26. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
super zpráva!!!!Moc moc ti grauluju a doufám že si pohlaví říct nenecháš :grinning:
26. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Necha!!!Ja to tu do pristeiho kvetna susit nebudu!!!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, asi budeš, protože my jsme rozhodnuti už dávno, že si to nenecháme říct :grinning: Jinak díky, holky.
26. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hearts: :hearts: :hearts: Nádhera, gratuluju moc!!!
26. srp 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, moooooc gratuluji a doufám, že to bude holčička (tedy jestli ji chcete :grinning: )
26. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, holky dííííkyyyy :slight_smile:

Sin, tak páreček je určitě hezká záležitost, ale upřímně je mi to fakt jedno, jestli kluk nebo holka. Hlavně, aby mi to ještě potvrdil doktor a bylo to ok.
26. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek