• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni, myslela jsem si to :grinning: :grinning: držím palečky, kdy půjdeš k dr?
Maki, děti úžasný :grinning:
já byla včera na masáži, dobrý, v noci se to nějak rozleželo a píchlo mi za krkem, takže se jdeme dnes fotit a já budu braná asi jen z předu a z levé strany, doprava se prostě neotočím :sweat_smile: :sweat_smile: a Davídkovi se na tváři udělal nějaký uhřík... ale to se prý vyretušuje:slight_smile:))))
jinak máme prima příbuzenstvo, každý chce radu, co malému koupit k narozeninám, tak ždímu mozek, tak aby ty hračky za něco stály... a co myslíte, oni to koupí hned a hned mu to i dají!! takže jsem řekla dost, ať si k narozkám přinesou co chtějí, jedna i druhá babča, jak přes kopírák... já vím, že mu chtějí udělat radost, ale už nevím co vymýšlet... (a pak že nemají peníze :grinning: )
27. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím po delší odmlce :slight_smile:

DĚcka máme zdravé,byli jsme celá rodina na rychlodovče :slight_smile: 3denní,museli jsme se vrátit kvůli vyšetření srdíčka ,páč malej už příští čtvrtek jde na tu operaci pupeční kýly.

Zatím se mějte všechny fajn a až bude časík písnu víc,ale zda Vás dočtu no to nevím :grinning: je to tu jak ve starý kronice :grinning: tolika psaní :slight_smile:

Přidávám foto v kroji z Čičman-ruční práce
27. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky :frowning2: Já vám tu 40 min. psala telegrafické líčení mého týdne a než jsem si to stihla zkopčit (což pro sich před odesláním delších příspěvků dělám), celej koník mi ztuhnul až chcípnul :frowning2:
27. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, fotky jsou moc pěkný - Max v těch brýlích :grinning:

Terez, krásná krojovka z tebe je :slight_smile: My máme taky pupeční kýlu, ale prý jen málo... ?
Tak ať je vše OK.

Laro - 40-minutový telegram??? Tys toho koně tím prostě zabila :grinning:
27. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou dnes koně, nic už to nevydrží :grinning:

Maki, děti pěkný pěkný pěkný :wink:
Leni, držím palečky! :wink:
Singid, tvýmu muži taky! :wink:

Takže si dělám kafe a fakt jen v heslech znova:
Sobota: celý den "fotoškolení" na svatby - obřad Libochovice (nádhera), hostina Duchcov.
Neděle: dopoledne balení, odpoledne odvoz rodičů a dětí na letiště, po cestě výstup s přijevším párkem motorkářů na Hárleji - omylem jsme nechali vyčůrat (5 kapek) Ondru na jejich "soukromém pozemku" (cedule na protější straně silnice) před (cca 25m vzdáleném, rovněž na druhé straně silnice) domem. Že prý to udelá každý. Bába řvala jako prokoplá. Kdyby si tam postavili kadibudku, ještě mohli vydělat.
27. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě v neděli: na letišti od Zdendy info: Řecko sužují požáry (pevnina, Kréta) a stávka radiokominikačních pracovníků. Letadlo mělo zpoždění nakonec jen hodinu a něco, já nečekám a (tajně) prchám do Ikey - botník, stojan na ramínka apod. - potkávám kámoše fotografa z oseckého klubu.

POndělí: nákupy (lampičky, peřina, polštáře, prostěradla, šroubky - potkávám kámoše od koní), trénink, montáž zakoupených kusů nábytku (stejný botník, co se mnou montoval děda celý den s akušraubrem (polovinu zabralo nabíjení) na několik pokusů, jsem zvládla sama bez pomoci a s ručním šroubovákem za 1a1/4h.
Úterý: Markéta si jede do Phy vyzvednout propriety na brigádu - promoakci piva Master. Strašná rána, málem zbořila barák a doopravdy zrušila boční posuvné dveře a zadní blatník dědova transportéru. TRénink. Rolba sežrala puk. Máme jich dost, ale on se v ní zasekl. Veškeré vesměs bílé oblečení přihozené k nově zakoupeným blěděmodrým prostěradlům tahám z pračky v jednotném tónu. Jedinou výjimkou je pistáciová babiččina noční košile. Původně bylA vanilkově žlutá.
Poprvé spím nahoře (na zemi na matraci v dětském pokoji).
27. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Středa: když jdu ráno do Myšárny si vybrat kytky, přichází mi v ústrety kočka. Zvenku. Jaktože necháváš kotě samotný, potvoro?
Kde máš kotě, mrcho!
Po několikaminutovém hledání a postupném se smiřování s krutostí přírodních zákonů kotě nalézám za gaučem. Živé. Nesu je do pelíšku. Kočka je nese za gauč. Ještě několikrát jsme přenesly kotě, až jsem vzdala a přenesla pelíšek. Trénink, nákupy.
Čtvrtek: Přijdu dolů, chci venčit psa v domění, že se chce venčit on. V obýváku nalézám roztrhané igelity, drobky a ožižlaný kousek kůrky Včera díky akci zakoupený milovaný farmářský chlebíček je sežrán zrzavou bestií. Máme po snídani, svačině i večeři. 10,00 info schůzka na UP kvůli rekvalifikaci, nákupy (nevíte někdo o vkusných bílých záclonových tyčích?), potkávám spolužačku, trénink. Večer pracovní schůzka kvůli sobotnímu focení svatby.
Pátek: KLofu 2x průběh svého pracovního týdne.
Co jsem nepsala a dělala po celý týden, kdyý jsem nedělala výše popsané, je čučení a upravování fotek ze sobotní svatby. Když už jsem byla z čučení do fotek unavená, čučela jsem do fotek a předvybírala fotky na výstavu. Ano, opravdu to ještě nemám vybrané :sweat_smile:
27. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

čtvrtý test pozitivní. Už se nebudu testova, asi je to jasný.

Sin, doktorka má dovču, v úterý už tam bude, tak jí zavolám. A moc se těším, až ukážeš nové fotky!

Makinko, kráásný fotky. Není Max trošku přistřihlej? A Didinka teda roste jako z vody!

Terez, taká selka! :grinning:

Verčo, Terez, taky máme pupeční kýlečku, ale malou, tak máme čekat.

Laro, díky :wink: Super vyprávění!

27. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, neměli by pěkné bílé záclonové tyče v bývalé Růži v Křížovce? Ale je tam drahota teda.
27. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za pochvaly.Leni,je to jasny!!!! :grinning:
Maxule ma zastrizenou jenom ofinu,podle kastrolu.... :grinning:
Laro,opet se bavim!
27. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, mně to asi pořád jasný nejni po tom osmiměsíčním snažení. :grinning:
27. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Leni..je to jasný!!!!!!!!
Laro..super romány,fakt se bavím...:slight_smile:
Terko,ať se vše v pořádku.Budou mu to dělat tady v nemocnici?My totiž nastupujeme příští středu a budeme na dětském asi do pátku..teda,ve čtvrtek se vyměníme s Martinem,já jdu v pátek do práce.Držím pěsti...
27. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, v Růži jsem samo byla (taky u Políra, v Jysku, v Tescu)...výsledek: buď bílé plastové obludy tvarem stjné jako ty vyřezávané dřevěné, co byly moderní tak před 15 lety (neb jiné nebyly), nebo, kovové bílé na objednání za cca 3 týdny a cca 1000 Kč/ks i s koncovkami dle výběru, nebo to samé v Růži cca 2x dráž, tam ovšem měli i velmi vkusné dřevěné, ovšem "bílá vrba", což nikdy nikdo v reálu neviděl, na cenu jsem se ani neptala. Takže si koupím po 500Kč v Ikee dvoumetrové, které holt na 160cm budu muset pomocí pokosnice a pilky na železo (k dostání rovněž v Ikea) zkrátit.

Jo Petru, a kdybyste mohly číst i tu nezkrácenou sežranou verzi, válely byste se pod stolama :wink:
27. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedeme do ÚL na tu operaci,byla jsem tam i s Jiříkem ten měl zase vodní kýlu-tříselnou,tak už vím +- co nás čeká....

Holky můj chlap říkal no Ty vypadáš jako selka :grinning: on myslel že nosily stahovací korzet hihi,a měly pasy jako vosy,no se trochu spletl ve staletí asi :grinning:
27. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tříselnou kýlu jsem měla i já jako malá...tak hodně štěstí
27. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, aha, to je teda shánění :grinning:

Jé Terez a já taky napsala selka :grinning:

27. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Petrunko, tak šup šup, ať si těhotníme spolu, přece tady na koníkovi v tom nebudu sama samička...
27. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 posíláme ohromnou gratulaci a přání ať je vše OK!!!!
27. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc moc děkuji
27. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni..ale my se snažíme...fakt!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ..snad už brzo...užívej si to,moc ti to přeju
27. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni my se zacnem po tom 13.9. snazit tak mozna budem rychly abys tu nebyla sama.
27. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já tomu po 1,5 roce snažení taky nevěřila :grinning:
focení - nechápu modelky, já byla splavená už po 5 min. můj čerstvě udělaný makeup se spouštěl spolu s potem, hrůza, malej vydržel asi 10 minut a pak už jen bral čápa ven, tak jsme ho neustále chytali a vraceli, pak si sáhnul na svíčku, tak pomalu začal i řvát, ale nakonec jsme to zvládli, uffff,fotky budou v pondělí. Za odměnu do maxe na zmrzku kde začlo tak pršet, že to prostě nešlo... a malej usnul cestou domů, takže jsme jeli na výlet a doma dospával ještě skoro hodinu.. taky ho to nějak zmohlo..
Terez pěknej obleček :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, Lucko, tak šup šup :grinning:

Sin, rok a půl? Tak to bych nevěřila :slight_smile:
27. srp 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sing a kde jste se nechávali fotit?
27. srp 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,dle rozkazu...šup šup :grinning: :grinning: :grinning: ...snad už brzo
27. srp 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenííí jéé gratuluju :wink:
27. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé já bych taky šup šup..ale manža je v hospodě :grinning: :grinning: :grinning:
Laro vedle Stelinky, je to nějakého pána, ale fotila nás taková holčina :sunglasses: tak snad to bude ok :grinning:
přidávám fotečku Dája má nové kalhoty:slight_smile:))
27. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě prosbička, chystám se na nákup golfek, ale je toho mraky, nemáte nějakou oblíbenou značku, kterou máte trochu vyzkoušenou, abych ten výběr zúžila?? díky moc... :wink:
27. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek