• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojky
Leni, to je tutovka...!!!
Já po těch 5 letech ani nedoufala, Ale človče po IVF jsem si HNED byla jistá ;) :hearts:
Moc gratuluju a těším se, jak to tady budeme s tebou (a doufám že i dalšími) prožívat.

Laro, srandovní, fakt - mrzí mě ten telegram ztracený :grinning: Hezky to nafoť, jo?

Sin, já měla golfky Chicco Multiway a naprostá spokojenost. Těším se na fotky :wink:
27. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

teda mně je blběěěě!!!

Verčo, díky.

Sin, určitě chicco, ale osobně bych před zimou nekupovala golfky a zůstala bych u sporťáku, protože já na golfky hrozně nadávala ve sněhu.
28. srp 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lení zvykej si :wink:
28. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je supéééér!!!

Já jezdila s golfkama celou zimu a docela to šlo.
28. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vím, stojí mi to za to, abych blila jak amina :grinning:
28. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak to ráno vypadalo nadějně s tím mým krkem... a pak jsem vstala a luplo mi na druhé straně, takže dnes chodím pro změnu ohnutá na druhou stranu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Leni, to bude dobrý:slight_smile:))
28. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, teda, je to cizí neštěstí, ale musela jsem se teď smát...
28. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nejsi sama, manža byl ráno velmi škodolibej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale zase je to dobrý, před chvílí to přestalo, tak jsem zvědavá, co si ráno nalomím :sweat_smile:
28. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravííííííííím ve spolek :grinning: ! Tak už jsme vydovolovaný :grinning: .Vložila bych pár fotek,ovšem po výkuchu počítače jaksi zase tápu jak zmenšit rozlišení fotek.Tak až mi to v lebce sepne jak se to dělá jinak než přes outlook tak hned něco vložím :grinning: neb na MK se můžou bkládat fotky jen do 5MB :sweat_smile: .

Rychle jsem nalistovala zpět co,že přesně se tu děje nového..... a posílám Lenikovi veeeeeeeeeeeeelikánské gratulace :dizzy_face: :slight_smile: .Držim moc moc palečky :grinning: :dizzy_face: ať je všechno OK,ať je tobě a bříšínku OK ........a všechno to kolem toho :slight_smile: !!!
29. srp 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak v kostce jak nám bylo.Cesta tam v poho...Jájinka moc nevyváděla ač z dlouhý cesty až tak nadšená nebyla.Janička spala nebo čučela na krtečka na dvd a ve chvílkdy už jsme vjížděli do Vrchlabí plni nadšení,že už tam za chvilku budem se Janička celá zeblila.Po odstranění škod a omytí dítěte v motorestu a následném nakojení a přebalení druhého dítka jsme dojeli až do Špindlu,kde se přesně při dobržďování u hotelu zeblila Janička znova za řevu Jájinky,kterou už to fakt prudilo :grinning: .Začlo nám to hezky :grinning: .Ale jinak to byla fakt paráda. úplně jsem vypla mozek.Každej den celej den venku :slight_smile: .Do středy tam bylo fakt nádherně,pak se to zhoršilo a dom už jsme jeli za pořádnýho slejváku.Ale jinak fakt paráda.Jájinka byla hodná většinu prochrupala v kočárku a když nespala,tak pozorovala stromy a Janička se vzorně unavovala ťapáním po kopcích za neustálého vyprávění nám všeho :grinning: .Divim se,kde na to brala dech :grinning: ,huba jí jela celej den dokud večer nepadla do pelechu :grinning: .Trochu zajímavější bylo chodit s batoletem a kojencem na polopenzi..... :rolling_eyes: ..měla jsem pocit,že budu mít žaludeční vředy :sweat_smile: neb přimět děi k hodnosti na konkrétní hodinu a mezi lidi,co se chtěj taky v klidu najíst..... :grinning: .No ale najedli se nakonec vždy všichni :grinning: :grinning: .

Tak, až padnou večer holky za vlast, pokusím se vás dočíst :slight_smile: !
29. srp 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,vitej zpatky!!! :wink:
Tesim se na foto,myslim,ze uz se snad zmensovat nemusej,co je to tu novy,ne??? :confused:
Ja se tesim,az dorazi Roman domu a pojedeme taky nekam na vylet.Asi dame ty masinky v Nemecku. :wink:
29. srp 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Bell vítej zpátky :grinning:
náš miláček se naučil zvedat ze země sám, takže už to není, že sebou flákne a někdo běží ho zvednout, už se drápe sám:slight_smile:))
včera jsem dostala od tchyně švestky, chtěla jsem pár, dostala jsem půl košíku, takže dnes budu asi dělat pyré, něco zamrazím, taky koláček bude... no mám den naplánovanej....
dnes taky mají manžovi volat z té práce, jsem nervozní až hrůza, pak si jde do školy pro rozhodnutí, jestli je přijat (neofiko mu to už řekli v pátek na sekretariátu, že ano) a momentálně je u upírů v nemocnici a daruje krev.... :grinning: :grinning:
takže den jak malovaný všem:slight_smile:
30. srp 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj....
Bell,vítej zpět
Sin...držím pěsti s prací..

My měli víceméně válecí víkend,až mě to štvalo,ale prostě jsme se nějak nedonutili k akci :grinning: .
Holky,asi jsem se zlbáznila,ale čím dál víc uvažuju o dalším studiu.Vymyslela jsem si totiž,že bych ráda pracovala ve školce,takže bych potřebovala nějaký pedagogický vzdělání.Nevím,proč jsem šla tenkrát na ekonomku,když mě to nijak zvlášť nebaví...
30. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak my máme dovolenku před sebou ... ve středu letíme na Rhodos ... a mne uz asi chytnul cestovni prujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no vzdyt je to skvely!!! nezblaznila!!! jen do toho!
30. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 tož vítejte :slight_smile: .... moc se těšíme na foto!!!
30. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Bell, moc děkuji :slight_smile:

Petrunko a víš, že si tě dovedu dobře představit jako učitelku ve školce! Tak tu školu zkus.

Jinak holky, jsem magor, chtěla jsem si udělat PRO JISTOTU a můj pocit blaha ještě jeden test po vynechání MS a tak jsem si ho dneska udělala. Ty jo, taková druhá tlustice! Ani nestačil ten test nasát všechno a už tam byly dvě čárky. Tady máte soubor mých testíků, jsem si to vyfotila pro radost. A už se fakt testovat nebudu, přísaháááám
30. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdem d...l, tady je ta fotka
30. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 nádhera!!!
30. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..už se netestuj,stojí to peníze a je to zbytečný,tohle už fakt není náhoda :grinning: :grinning: :grinning: .Ty jsi se testovala ještě před vynecháním MS?To jsi měla tušení nebo co..?Fakt si mě umíš představit jako učitelku ve školce?Už o tom uvažuju nějakou dobu,tak to asi budu muset realizovat...
30. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,nop samozřejmě,že jestli máš nějaký plány se ještě něco nového učit,tak jdi do toho :slight_smile: .Říká se ,že lidé,jenž dokáží úsěpšně několikrát za život změnit svůj obor,tak mají i ve vysokém věku vyšší IQ a dožívají se ........právě toho vysokého věku :grinning: .Aspoň si pořádně promasíruješ mozkový buňky a budeš moct dělat,co tě baví.Taky si tě úplně klíďo dokážu představit jako úču ve školce :slight_smile: .

Leni :slight_smile: .....už se netestuj :grinning: .Úplně tě chápu :grinning: ,ale teď už si počkej až na prohlídku u dr. :grinning: .
30. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,držim palečky :slight_smile: :wink:

Mirando,.......no čistá závist :slight_smile: ,já bych taky hned ještě někam jela............hlavně někam kde mi uvařej a nemusim uklízet a jen se rekreovat :grinning: .Na cestovní průjem zkus imodium :grinning: ,ten je spíš na průjmíky stresovýho charakteru :sweat_smile: .Hlavně si to tam krásně užijte a prodlužte si léto :slight_smile: .Tady už to vypadá dost podzimně :slight_smile: .
30. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, fakt už se nebudu testovat, už jsem o tom přesvědčená, hihi :grinning: Však jsem psala, že jsem blázen.

Petru, testovala jsem se dva dny před očekávanou MS, páč mi bylo pořád blbě a ono to bylo hned pozitivní, no hned... asi za minutku. A dneska jsem si dělala tři dny po očekávané MS a byla to čára tlustice. Joo, jako učitelku v MŠ si tě FAKT dovedu představit.
30. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, u nás na průjem jen ercefuryl, ale je na předpis. Takže bych volila imodium.
30. srp 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Mirando závidím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem si dělala asi 6 testů, manžovi jsem přiznala jen dva:slight_smile:)) a pokaždý jsem si v duchu říkala "JSEM TĚHOTNÁ":slight_smile:))))))))
Peťo jen do toho, manža je přijat, 7.9 jde poprvé do školy :grinning: :grinning: já celý život snila o práci zdr. sestřičky.. máma mi tenkrát nechtěla podepsat přihlášku na střední, že budu jen utírat zadky, tak jsem dala ekonomku :rolling_eyes: ale tak já se aspoň ráda hrabu v číslech a navíc bych asi nikomu nebodla injekci... ale jen tak, jít na tu školu a udělat si maturu....a možná někdy tu práci...:slight_smile:))
manželovi zatím nikdo nevolal, tak nevím.... :confounded: je mi z toho úzko, vypadá to asi bledě....
30. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, viď? Už pro ten pocit :grinning: :grinning: :grinning: Jo, možná jsi to tady už psala, tak se omlouvám, ale co že bude manža studovat?
30. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se prozatím loučím, jdeme s Danečkem vyvenčit hafušu, pak přijede manžel, pohlídá dítko a já jdu s nej kamarádkou do kavárničky :slight_smile:
30. srp 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 mně právě te´d bylo taky divně před MS,tak jsme se zkusila testnout a ono nic..druhý den ráno jsem MS dostala,takže bylo jasno..ale fakt mi bylo divně asi týden,motala se mi hlava a i trochu zvedal žaludek
30. srp 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, dálkově na Ruský,obor podnikatel.-)))
30. srp 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Leni, to je krásná fotka - nejsi blázen, mám velmi podobnou :wink:

Sin, držím palečky, aby zavolali a bylo to OK.
Včera krize s místem, takže parkujem u vás pod oknem :wink:

Petru, jooo, jen pojď do jámy pedagogické :wink: - je to děsně fajn.

Bell, vítej zpátky a koukej napsat ty tvoje úžasný zprávičky a příspěvky - já to ráda čtu.

Dnes jsem potkala Laru - chi chi - jsme se minuly a já si říkám, že tuhle holčinku znám a za chvíli na mě volala, tak jsem se otočila :grinning: - jen to bylo v letu...

V práci pohoda, zítra jsem doma a ve středu a čtvrtek už jdu v době, co mám v rozvrhu.

Počasí mě štve - 11 stupňů v srpnu??? FUJ!!!
30. srp 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek