• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Veru, jj koukala jsem, že bude to auto asi vaše:slight_smile:))))) stojíme za váma tak ne že nám to odřete :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, no jo libereskou SPZ tu nemá každý :grinning: Bude vyjíždět Petr, tak neboj - ale až ve středu ráno... :wink:
30. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táááák holký už jsem se konečně urvala a dala fotky z dovči na FB :slight_smile: , sem snad až zbyde chvíle taky něco přifrknu
:sweat_smile: :
http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?aid=26806&id=100000433962732&ref=mf
30. srp 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí

@bellatrix13 fotky krásný, no je vidět, že jste si to užili ... a počasí asi ještě trošku ušlo :slight_smile:

jinka se tedy musím přiznat, že teplo moc ráda nemám, ale, jak již bylo psáno, v srpnu 11stupnu :O ..., uz abychom byli pryc :slight_smile: ...
privezu zpet teplo, alespon na fotkach ... slibuju!!!!!!! :wink:

PS: vzala jsem si enterol ...
30. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, užijte si dovču - Enterol schvaluju :grinning:

Bell, krásný fotky :wink:
30. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni gratuluju :grinning: ,fakt ti to moc přeju,určo se brzy přidáme,až nebudem mít blbé období :wink:

tak za 14 dní jsme prožili,umrtí tchána,přestehovat se do nového,připravit a vymalovat oba byty,taky nám nekdo ukrad penezenklu s 12 tisíce a telefonem, :unamused: ,rozbil se nám notebook a nemám ani jednu fotku :angry: :angry: :angry: :angry: a do toho i přišlo předvolání po tý bouraččce,takže určo pokuta až 10 litru a budu rída,když mi ho nechaj :angry: :angry: :angry: ,no co já komu udelala,tenhle rok je fakt užasnej :unamused: :unamused:

taky jsem zkoukla fotečky na FB,dokud mám pučenej PC :wink:

bell,
už tu bydlim :wink: ,Šimon jde do sluníček a vy???????jeste zítra juknu,kam Vás dali,bydlim,hned u školky na proti,teda spíš škole,ale přes ulici :slight_smile:))

sin,
já mela Chipolino a nadšená nadevše (fotka na FB),lehlý,skladný :wink:
31. srp 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, :astonished: no prosim tě tolik smůly........to snad ani neni možný :confounded: .Opravdu,když se to ser.....,že jo no :rolling_eyes: .Držim palečky ať jste co nejdřív v klidu :slight_smile: .Fakt,to je období......bože můj.Snad si to opravdu vybíráte na hooodne dlouho dopředu.

Sin,tak to manžovi vyšlo :slight_smile: .Tak ať se mu ve škole i v práci líbí :slight_smile: .Tý jo,když se mu nebude chtít do školy,budeš mu psát omluvenky? :grinning: JInak my pořídili jako lehký skladný golfky chicco ponee xs.Jako fakt jsou lehký (5,5kg),lehce skladný do auta,maj velkej košík.........ale jinak to má takový ty malý plastový kolečka,takže každej kamínek v cestě tomu rozhodí sandál :sweat_smile: ,ale do města a na nákupy dobrý.

Nooo a ještě jsem vás dočetla,ale vzhleem k tomu,že holky si dneska večer vystřihly každá solo,že nebudou spát :rolling_eyes: ,tak jsem to zasejc zapomněla......skorem.

Tak aspoň co si vzpomenu....musim pochválit fotky Terez :grinning: ve slušivém oblečku a Petíka-on ej opravdu moc rád mezi ženami,co ?! :grinning: :grinning: :grinning: Jooo a Leni s tim jak dokážou bejt děti "úžasný" v naprosto nevhodnejch chvílích..........v tom opravdu nejseš sama :grinning: .Si pamatuju jak jedna maminka na plavču uklidňovala druhou co si takhle nějak obdobně postěžovala na svýho synátora,slovy : "Každej harant dokáže vytočit ! " :grinning: :grinning: :grinning: a rozhodně to nebyla nějaká dračice,vlastně úplně hodná a starostlivá maminka :grinning: .

Mirando,tak honem ať jste z dovči zpět ať se trochu zahřejem :grinning: ,dnes i mě studěl nos...... :sweat_smile: .
31. srp 2010 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to je hrozný, ale já věřím, že TEĎ už snad máte vybráno - kolikrát jsem ti toto psala??? A vy si pořád nedáte pokoj :grinning:
Tak ať se vám hezky bydlí a už nepřekračujete ten smolnej kořen.

Bell, ano, Petřík je opravdu rád mezi ženami....... až moc :grinning: - co nás jako čeká ve školce???? A teď nemyslím na to, že bude lítat za holčičkama, on půjde rovnou po paní učitelce :grinning:

31. srp 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: učitelky ho budou milovat, on je.... no aspoň bude mít potom hezký vzpomínky.. :grinning: a autíčko tu máte, hlídám vám ho :grinning: :grinning:
včera manžovi nikdo nevolal, takže ... takže nic, jsem fakt zklamaná, už jsem se těšila, ta práce by ho bavila...je to fakt smůla, blbá maturita, přitom je to šikovnej "hotovej" člověk, raději si asi vezmou ucho ale hlavně že má papír s razítkem.... :unamused:
Natt to je mi fakt líto, ťuk ťuk nemáme to "tak" hrozný jako vy, ale stačí to, rok 2010 je prostě rokem tygra a to prý není až tak dobrý, hmmm asi na tom něco bude, posílám ti štěstí, jestli tedy ještě nějaký máme :confounded:
Bell krásný fotky, dovču bych si taky dala říct... :wink:
a díky všem za rady ohledně golfek, asi to teď půjde trochu stranou, korunky se využijou jinde....
jinak zlatíčko včera excelentní spánek od 10:30-13:30 a to jsem ho musela jít vzbudit (ráno vstával v 6:30) a dnes spinkal až do 7:15 (u mě v posteli, nevím jak se tam dostal... jsem prostě náměsíčná, ale manža říkal, že to je vlastně dobrý, on se vyspí, já se nevzbudím :grinning: :grinning: :grinning: všichni jsou spokojení)
tak hezký den všem, já už zkouším topení, je tu jak v psírně, brrr
31. srp 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, díky za hlídání :grinning: - nechceš k našemu autíčku hlídat chvilku i naše dítě??? :grinning:
To je hrozný, že manželovi ani nezavolají. Ale je to běžná (husná) praxe - pomáhala jsem ségře hledat práci (maturitu má) a trvalo to 16 měsíců, obeslaly jsme kolem 50 firem, z nichž dobře 20% nereagovalo ani na to první, další samý slib, že se ozvou a nic - myslím, že to taky vypovídá něco o té firmě. Nakonec práci našla, ale nebylo to to pravé ořechové a po 8m tam skončila. Hledala dál a za 4m našla práci, která ji baví, je fajn a je tam už 4. rok. Tak věřím, že manžel taky něco najde - zvlášť, když je šikovný. Držím palečky.
31. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.To je zima,co?Normalne navecer pritapime,to je paradicka.Mam pocit,ze to nebude dlouho trvat a budeme tu muset snad topit komplet celej rok,vzdyt jsme kvuli Emce topili jeste v kvetnu a ted je srpen...Divny zpusob leta... :angry:
Natt,teda "vy se mate" :unamused:
31. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký, i když studený den... :slight_smile:

V prvé řadě přeji za celou svoji rodinku všechno nejlepší Pavlínce k svátku. Hodně štěstíčka a ať dítka nezlobí :slight_smile:

My jsme byli nakoupit, teď dám vařit polívku a dneska se z domova hnu maximálně na vyvenčení psa.
31. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký, i když studený den... :slight_smile:

V prvé řadě přeji za celou svoji rodinku všechno nejlepší Pavlínce k svátku. Hodně štěstíčka a ať dítka nezlobí :slight_smile:

My jsme byli nakoupit, teď dám vařit polívku a dneska se z domova hnu maximálně na vyvenčení psa.
Pardon, koník měl asi pocit, že jednou vám to nestačí...
Petrunko, tak to vyjde příště. Držím palečky.

Sin, tak to jo, je dobrej, že se chce vzdělávat. Tohle je fakt super.

Verčo, však jestli všechno klapne, tak bude ta fotka na prvním místě v albu druhého miminka :slight_smile: A díky. Už se netestuju, poslední nepoužitej testík jsem věnovala kamarádce.

31. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, je fakt, že mi teta (taky bydlí v baráku) říkala, že přestala topit v dubnu a už zase zatápí (má na starosti dědu a ten je pořád zmrzlej) :astonished:
Veru ne ne, takhle jen vykouknu a mám to, Petík by byl asi větší záhul :grinning: :grinning: ale zase by si s Davídkem vyhráli:slight_smile:)) a praxe některých firem je fakt otřesná, tady je to přes známého a ten se dušoval, že by pán zavolal i kdyby to nevyšlo... dohaduje se asi s Prahou jestli může vzít člověka bez maturity... a taky jsou tam místo 4 lidí jen dva, tak toho má asi hodně... ale zase zítra už je 1. .... tak nevím nevím, odpo mu manža brnkne jestli máme ještě čekat nebo co... a někde jsem četla, že je dobrý poslat životopis a ještě tam třeba za týden zavolat, jestli jim to došlo a zda mají zájem pozvat na pohovor... trochu je tlačit no... a nový ZP tomu fakt pomáhá :frowning2:
31. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, já si taky říkám, že nám to nešlo, protože prostě bylo blbý období, samý nervy. A teď se to v létě dost uklidnilo. Ale není pravda, že to chce odpoutat myšlenky od toho, že chceš miminko. Já jsem na to myslela, že ho chci a stejně to vyšlo.

Bell, parádní fotky, hlavně kde jsou holky spolu. A tobě to jako dvojnásobné mamince moc sluší.

Sin, tak na tohle jsem alergická, když nejsou schopný ani zavolat, že je jim líto, ale nevyšlo to. To je prostě hrozně netaktní a je to hnusárna.

Maki, táta dneska odjel do lázní (do těch Podběbrad), tak budeme muset mamce na barák objednat taky uhlí, nebo nám tam asi zmrzne. To počásko je letos nějaký zvláštní co? Tento způsob léta... však to znáš.
31. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my se nemůžeme dočkat účtu za teplo, páč jsme i v paneláku topili ještě v květnu. Děs.
31. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Sin..to je mi líto,že se ani neozvali...taky se mi to stalo,když jsem před koncem mateřský hledala jinou práci.Nechápu to,příjde mi to jako základní lidská slušnost,ozvat se v každým případě.
Leni..myslela jsi na mimčo a stejně to vyšlo?to jsi mě potěšila,nějak mi tyhle myšlenky nejdou vypnout,i když bych ráda,pak se akorát o to víc stresuju.
Natt....no,tak už konečně snad máte vybráno,to už není ani možný.Teď už to musí být jen lepší,ne?...moc vám to přeju
Nám zatím doma zima není,uvidíme po pár takových "letních" dnech.Mně zase přijde,že nedávno jsem kupovala rozmrazovač na okna do auta a za chvíli ho budu potřebovat zase...Navíc má tohle počasí dost negativní účinky na moji náladu,všechno mě štve,mám "depky"..potřebuju ještě babí léto,abych se nabila před zimou
31. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě vše nej Pavle k svátku :slight_smile:
Terko,nevím,jestli se ráno ještě dostanu na net,pak jdu do nemocnice..přeju Kristíkovi,aby bylo při a po operaci vše v pořádku.Budu na vás myslet...
31. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, držíme palce, ať to v nemocnici dobře dopadne, a k miminku, já myslím, že ty stresíky ohledně Šimonkovy ruky, to ti asi moc nepřidalo a teď ta nemocnice...až se to zklidní tak bude líp :wink:
Pavli vše nej k svátku... :slight_smile:
31. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid díky..já myslím,že teď už to bude dobrý,ani nejsem nijak zvlášť nervozní z dalšího pobytu v nemocnici..hlavně,aby to už bylo za náma a Šimonek byl v pořádku
31. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se s přáním Pavle k svátku - vše nejlepší, hlavně zdraví a pohodičku s dětmi :wink:

Asi mě praštíte - my netopíme ani v zimě (letos jsme topili celkem za zimu dohromady asi 5 dní) - máme zateplení a plastová okna a stabilně tady je 22 - 24 stupňů. Takže stále větrám (manžel tedy tvrdí, že mám větrací mánii). A za teplo nám vrací kolem 10 - 12 tisíc.

Petrunko a Terez, ať jsou kloučci brzy OK a vy se držte.

Hezký den všem.
31. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, kdybys sem už dneska nezavítala, tak ti už teď přeju, ať vám to se Šimonkem dopadne na jedničku a máte už od nemocnice pokoj. Terez, kdy jedete do toho Ústí? Ve čtvrtek? Taky držím palečky.
31. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tichá závist, já jsem zimomřivec, Daneček taky, takže my topíme celou zimu. Teď Daneček usíná a má teplý fusekle, kalhoty od pyžama, tričko s krátkým rukávem a na tom mikču. Dobrej komplet co? Vypadá fakt božsky. Já jdu za chvíli taky spát, jen co usne dítko.... jem šíleně unavená.
31. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,já se tu ještě dneska objevovat budu,ale díky.Já jen,abych ráno na Terku nezapomněla. :grinning:
Já jsem bývala taky dost zimomřivec a docela mě to přešlo..teda,není to ideální,ale po porodu se mi asi jinak nastavila termoregulace nebo co... :grinning: .A hlavně,Šimonek je horkokrevnej,takže by se doma potil,kdybychom moc topili.Taky máme zateplení,okna teda stará,ale i tak moc netopíme a taky nám dost vracej za teplo.
31. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju Prin,všechno nejlepší k svátku :slight_smile: !

A Šimonkovi ať je co nejdřív v pořádku :slight_smile: ! A všem příjemný den i v tomhle podivnym počasí :slight_smile: .Mě holkdy ně jak nenechaj si usednout k PC.......tak teď už konečně zavřeli očka a jdu rychle prohlížet ještě fotky z dovči.....máme jich totiž kolem pěti set :fearful: .Joo a děkuji za pochvalu fotek a dovči,snažila jsem se holky fotit i vícekrát společně.......ále oni se prostě moc hejbou a tak je spousta těch fotek rozmazaná :fearful: .
31. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manža tu práci nemá, prý opravdu trvají na maturitě.... :cry: :cry: :cry: :cry:
31. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid to je mi líto..příště to už vyjde,držím pěsti
31. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid :( ... určitě na něj čeká něco lepšího ...!!!
31. srp 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty zmrzlinko :slight_smile: - Petík teď po o spal u otevřené ventilačky jen v bodynu s krátkým rukávkema měl na sobě slabou deku.... No tak holt jsme polárnická rodina - kromě taťky, ten klidně chodí v létěve fleesové mikče a že prý je otužilý (tedy jaksi obráceně :grinning: )

Sin, to je mi líto, ale neboj, najde se něco jiného.
31. srp 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek