• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
jste hodný holky, díky
31. srp 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli,vse nej!!! :slight_smile:
31. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, :frowning2: neboj manža určo něco najde.
31. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli,taky přeju vše nej :wink:

sin,
to mi je líto,dneska ráno mel Tomáš jet taky do práce a v půl 12 mu napsal zamestnavatel že nééééééé,no tak kde jsme?????????jo a Tomáš maturu má a k čemu mu je?????????snaží se,shání maká,neldy i za 500 kč na den,což by jinej chlap ani nevstal,ale snaží se a nikdo to neocení :frowning2: :frowning2:,hrozná doba,ale ten kdo si tim neprojde,to rposte nepochopí :angry: :angry:!!!!!!!!!!!!!!!!!

no už toho mám vážne plné kecky :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
1. zář 2010 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou,

tak my koukáme na Pepka námořníka ještě v pyžamu, nějak jsme s Danečkem oba líný a vlastně i pes se tady válín jak lemra líná. Musíme se ale dát do kupy, jedeme ke kámošce na Starák jen tak na návštěvu.

Taťka už je v Poděbradech, ubytování prý strašný, ale jídlo dobrý. Jak se bál malých porcí, tak byl mile překvapenej. Akorát to počásko kdyby měl lepší. Jo a na procedury to má asi 700 metrů a musí to jít denně několikrát, tak to jsou pro něj asi muka, páč je zvyklej jezdit autem i ze Staráku ke Kokosu.
1. zář 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky,
moc moc děkuju za přání k svátku :sweat_smile:

Tak my jsme nástup do školky zvládly super...Jaroušek ještě neměl ani bačkůrky a už mi utíkal do třídy a aby mi dal pusu, to bylo skoro nemožné :grinning: tak jsem byla ráda, no uvidím jestli mu nadšení vydrží :slight_smile:

No musím vás dočíst a pak písnu! :wink:
1. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínko, no tak to je naprosto super! Právě jsem čekala, jak to bude u vás probíhat. A jde po o domů? Pak napiš, jak se tam měl, jak jedl a tak... co prostě řeknou učitelky :slight_smile:

Já jdu zítra v poledne na gyndu.
1. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli vše nej k svátku! :slight_smile: Jaroušek je pašák!!! :wink:

My dnes předoperační vyšetření,bože to byl hysterák!!! :frowning2: takže si ten zítřek ani nedokážu představit.......
Leni dík že na nás myslíš! :slight_smile: Pak písnu co a jak...

Jiřík dnes nástup do školy,no že by se mu chtělo a mooc se těšííl,to se říct nedá :grinning: já se tedy netěším na to dojíždění...a opět zimu a nesjízdný silnice :angry: bléééé

Holky já Vás totálně nestíhám dočítat :sweat_smile: takže pak musím hodit rychlý oko co se to vlastně událo..

Jo a Kristík bojkotuje-vstává opět v noci-např.dnes 2h ranní,minule 4h,jindy zase 5h ranní,musí dostat lahev mlíka a pak jěště vytuhne!No a po obědě řve jako tur,navyklý z prázdnin,že po o šel spát do kočáru!!Přeci bysme neseděly doma že ,když jsme byly na dovče,takže se pěkně namlsal!!!
1. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
deme pro něj až teď, na tu třetí hodinu :wink: ale večer nebo zítra písnu jak to šlo :slight_smile:
Tak konečně ti to potvrdí co? :sweat_smile:
1. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,
díky, ale jestli byl pašák celý den, se uvidí :slight_smile: Zrovna koukám že Kristíkovi budou už dva roky, bóóóže toto letí :frowning2: :sweat_smile:
1. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem!
Matky batolat,nechcete nektera koupit par kousku tehle testovin?Normalni cena je 51 korun,kamoska Radka prodava za 25 kus.Zaruka jim konci ted v zari a v rijnu,proto byly tak levne.Nakoupila si je na dovolenou ve Fedoo.cz ale jeji Tomasek je proste nechce a my mame zasobu.Jsou to vsechny uvedene druhy,krome tech prvnich lasagni.
http://www.hipp.cz/produkty/zelenina-a-menu/bio-detske-testoviny.htm
1. zář 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Maki my ne, jsou tam rajčata a to by malej nepřežil :unamused:
jinak přikládám fotky, dnes jsme pro ně byli, ale ještě nemáme CD, tak jsem se je snažila přefotit foťákem, tak omluvte kvalitu :wink:
1. zář 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já si teď pustila TV........No a mám dost!!Máma(to se ani nedá nazvat...pro mě to je kur+svi dohromady)holce 6leté dala napít fridex(udělala to prý záměrně,myslela že holčička zemře hned)ale chudák malá měla 5h křeče a nemohla dýchat tak jí zavolala záchranku!!No už jí zabásli a malá bojuje o život!Co je tohle za ženskou???Mě se chce úplně brečet!!...............
1. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, no ty jsou krásný! A teda přijde mi, že za poslední dobu prcek pěkně vyrostl!

Terez, já to taky viděla ve zprávách a teda stačilo mi to. Jak taková ženská vůbec kdy může porodit dítě?!
1. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to mi povídej!!!!

Sin jj fotečky pěkný!Sekne Vám to.-)
1. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Maki, my máme zásobu, jinak bych si vzala :grinning:

Já to taky viděla v TV - no síla :cry: :angry:

Sin, krásný fotky!!!

Dneska jsme byli fotit volavky, no nic moc :grinning:

V práci pohoda - nepotkala jsem děti :grinning: Zítra to bude podobné.
Petřík u našich po 2-měsíční pauze skvěle, tak snad vše bude OK.
1. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,ja vim Verco,psala jsi,ze jsi je kupovala.No nakonec to sezrandi Max,jak tak koukam :grinning: .Jemu to teda nebude delat problemy,on je rozeny Ital-spagetozrout... :grinning: Ale nemuze mit porad testoviny,ze jo.... :grinning: :grinning:
1. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,krasna fotka!Prej nic moc,potvoro,taky bych chtela takovej snimek!!! :grinning:
1. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zprávy no coment :frowning2: -síla

sin,
fotečky super :wink: ,sluší Vám to :wink:

leni,
tak zítra se tešíme na dobrý zprávičky a snad i fotečku :wink: z UZ

terez,
dobře to dopadne :wink:

jeste zítra sepsat elektriku na sebe a už ofiko bydlíme :wink: ,sice pořád jak po výbuchu,ale už jsem klidnejší :wink:

prin,
nástup do školky ti závidim,my na ni vidíme,je statečnej,že tam jako bude,když tam bude ve tříde i Táda bratránek a Matýsek nej kamarád,ale nevim,nevim,moc tomu nedávám,bože já ho tam snad ani nedám,jestli bude hysterčit,prej mám,ale nevim,nevim,jestli na to budu mít srdce,ale co budu delat já??????půl dne bez nej,hrozne to uteklo :unamused: ,proste jsem na nej zvyklá 365 dní v roce,24 hodin denne,nikdy,nikde nebyl,jen se mnou :unamused: ,to bude katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže fakt závidim váš nástup do školky :wink:
1. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .

Terez,přeju Kristíkovi ať to zmákne bez trápení :slight_smile: .No hele já o takovejch zprávách jak kdo kde ublížil dítěti ani nemůžu slyšet.Vždycky se mi udělá zle co je to za zrůdu :frowning2: .

Sin,krásný fotečky. :slight_smile: Dája se moc krásně usmívá :slight_smile: .

Prin,rychle povyprávěj jakej měl Jaroušek den ve školce ! Je fakt šikulka,že hned zapad bez breku :slight_smile: .Stejně se holky máte,že můžete dát děcka do školky hned.Já nějak nechápu proč, když nás pro tenhle školní rok přijlai,tak se dušujou že takhle malý děti neberou.......respektive nedoporučujou...a kdesi cosi.....hromada keců kolem jen,aby jim maminky děti daly až co nejblíž k třetímu roku :rolling_eyes: .A hned na to řeknou,že kdyby jsem na tom nějak moc trvali,tak bychom mohli neb platíme celý školní rok.Prostě nechtěj mít s dětma žádný velký starosti.....asi.... :unamused: .Janička půjde asi až v lednu nebo v únoru..........ještě uvidím.Kdyby přeci jen zatoužila mezi děti a byla neodbytná,tak by jsme to zkusili dřív..tedy,jestli si opět nevyslechnem přednášku proč,že radši ne :rolling_eyes: .Bez plíny je,nají se sama,trochu zápasí s oblečení a botama,ale to i kolikrát o dost větší děti.Tak já nevim,co jako ještě, podle nich, dítě všechno musí zvládnout samo,aby je moc neobtěžovalalo.
1. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,to mi připomnělo,že jsem dneska byla s holkama na hřišti u DDM tady v Březinách a přiběhla mi tam nějaká ta jejich vedoucí dát letáček,že se u nich zasejc koná BURZA dětskýho oblečení.Takže je to : 13.-17.9. Příjem je po,út 9-18 ,Prodej po,út,st,pá 9-18 , Výdej po,pá 9-16 .Neprodaný věci se musí vyzvednout nejpozději v pondělí 20.9.

1. zář 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,volavka je nádherná :slight_smile:...ale asi ti holka nějak nepadla do oka,že řikáš o ní nic moc :grinning: .
1. zář 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Verčo, krásná fotka, fakt povedená!!!

Natt, budu mít maximálně zprávu, že jsem těhotná, ale nic víc. Moje gynekoložka nemá utz, na ten mě pošle do nemocnice v příštích dnech. A zítra ráno určo půjdu do polikliniky na krev.
2. zář 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co asi Šimonek a co Kristík... myslím na ně.
2. zář 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky,
tak manža je na mě naštvanej, protože v noci nespal a malej taky moc nespal, tak jsem pro něj přišla do obýváku (po půlhodinovém uspávání malého), že když tedy nespí, jestli by nezkusil uspat malýho... on že jo, jde do ložnice, vytáhne malýho z postýlky a šup s ním do naší postele, tak jsem se ohradila a prý že u něj nebude hodinu stát, naštvanej je proto, že jsem odvětila, že já u něj stát můžu.... hlavně, že pořád plaší, jak už malýho přestěhujeme do jeho pokojíku, akorát bude pořád nastěhovanej u nás v posteli... jemu to možná nevadí, protože malej spí na mý půlce a kope do mě ne do něj... chjo ta mužská palice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky a Veru myslela, že ty volavky nic moc, fotky má krásný :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, to je blbý, že dr. nemá utz u sebe, mě hned tak mohl dr říct, že tam bublinka je a ani na krev jsem nemusela...

Natt, četla jsem, že učitelky jsou na scény připravené, ale dítě se musí do určité doby adaptovat (snad když ještě po 14 dnech hystericky vyvádí, tak už je to blbý), brečí skoro všechny děti, já prý řvala první a druhý den a třetí už jsem jen ráno fňukala a pak to už šlo... máma byla solidární, řvala v práci a já ve školce, jo a řvala jsem vždy jen ráno, než mě zabavili:slight_smile: tak neboj
2. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
LENI,
jak nemá UZ,jako žádnej???????? :unamused: a tehulka jsi :wink:
2. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, já jsem za doktorku Bezákovou ráda. Před rokem jsem k ní utekla od dr. Černé, která sice má utz, ale neumí nic jinýho, než stresovat a pomalu každé mamince hlásit, že potratí. A těch případů, kdy řekla ženský, že nemůže mít děti a pak najednou bylo mimi. Prostě za ty nervy mi to stojí dojet si do nemocnice.
2. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem!
Leni,verim,ze jsi u Bezakovy spokojena,o Cerny jsi vypravela desny story.Ale stejne je divny,ze jeste v dnesni dobe jeste nema UTZ v ordinaci.Treba Kosarka mi delala ultra pri kazdy kontrole.
2. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
fotky moc chválím a Sin, nic si z toho nedělj, u nás uspávám oba kluky taky jenom já, teda Jardu už i tatínek, ale kolem toho roku jenom já a do svého pokojíčku šel Jarda nějak, už nevím přesně, ale rok mu nebyl...sice jsem k němu chodila na kojení, ale když jsem toho už po roce měla dost, tak jsem ho v noci odstavila a od té doby tam spí a je klid, i pro něj :sweat_smile:

No holky, včera...přišli jsme na třetí hodinu a prý všechno jedl, spinkal tam (to jsem si říkala, paráda, večer usne v deset a houby, usnul už před osmou :sweat_smile: ) byli venku, hrál si, ale v podstatě dost i proplakal :frowning2: no tak jsem si říkala že nebude chtít dneska, ale prý jo, že de do školky, no radost z mé strany veliká, z manželovi už menší, on si pořád myslí že je malinký :sweat_smile: ve školce jsem dostala pusu, Rostík taky a fajn, no ještě jsem nebyla venku z areálu a takový pláč, mamííí...no já slzy v očích a pelášila pryč :confused:
Prý je moc šikovný, ale je trochu problém v tom, že jak byl pořád se mnou, tak je závysláček, ale to prý bude v pohodě, tak snad ví o čem mluví, uvidíme!
2. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já k Černé chodím a jsem zase moc spokojená :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek