• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni, jo jo,já spíš myslela, že je to dnes docela zvláštní a že ti vlastně takhle nic moc neřekne, až po těch vyšetřeních.... a ad Černá, ta bohužel před 30 lety rodila mého bratra a dodnes má následky takového rázu, že nikdy asi nebude schopen samostatně fungovat.... :rolling_eyes:
2. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono stačí podívat se na stránky www.znamylekar.cz a najít si tam doktorku Černou a názory na ní. S těmi negativními se na 100% ztotožňuju. Pavlínko, jsi snad jediná, která je spokojená, vážně.
2. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se schválně dneska Bezákový zeptám, jestli neuvažuje o pořízení ultrazvuku. Bylo by to fajn.
2. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u doktorky těhotenství potvrzeno, zítra ještě na krev a na ultrazvuk až 13.9., ať je něco vidět.
2. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - já vás dočetla v práci, ale nepřihlašuju se tam, neb mě to pak odhlásí doma a hlavně v práci není moc čas - a od příštího týdne už vůbec nebude.

Leni S U P E R - tak gratuluju, mamko :hearts:
2. zář 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
tak ještě jednou gratuluju!!! Když je to už potvrzené... :sweat_smile:

natt,bell,
já myslela že vám budou děti chodit už teď do školky!?

Michal byl dnes ve školce a prý to Jarda zvládl v pohodě, ani neplakal, krom toho rána, tak jsem si oddechla a hned je mi mnohem líp! Hlásí doma že de zítra zase, tak se mu tam asi fakt líbí :sweat_smile: Prý je to rozumbrada :grinning:
2. zář 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
ne ne muze jen na 5 dní,nejou mu tři :wink:

leni,
gartuluju,moc moc ti to přeju :wink: ,opravdu,snad te za chvíli doženem :wink:
2. zář 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
Leni,gratuluju,je to super
Pavli..super,že to Jaroušek ve školce zvládá,já othle zažívala před rokem,ale Šimonek byl teda úplně v pohodě,neplakal ani jednou a hrozně se tam těšil.
Jinak jsem ovšem dneska děsně vytočená.Včera nás přijali do nemocnice.Byli jsme tam celé odpoledne zbytečně,jen mu vzali krev,což mohli klidně až večer..no,to je vedlejší.Hned nám řekli,že je nadstandard obsazený,ačkoli jsme si ho zarezervovali.Ta rezervace ovšem není k ničemu,což nám nikdo neřekl.Prostě,když přijde někdo dřív,tak ho volnej nenechají.Ohradila jsem se proti tomu,že tohle nám nikdo neřekl,že jsme s tím počítali a musíme se v nemocnici vystřídat s manželem.Na to mi bylo řečeno,že to možná bude problém,protože jsme tam po dvou na pokojích..Nakonec měli volný poko, nikoho nám tam nedali,takže tam dneska Martin zůstal.Další věc-vždycky předtím dali po příjezdu ze sálu Šimonka na JIP,po pár hodinách na pokoj a druhý den se šlo domů.Dneska to bylo jinak.Buď jsem mohla odmítnout dát ho na JIP(což jsem neriskovala) a šlo by se zítra domů,nebo ho dají na JIP a půjde domů až v sobotu,že by to jinak pojišťovna neproplatila.Navíc tam má být podle plánu až do rána,což je úplně absurdní,protože je v pořádku,nic mu není,nemá problémy,jen se nudí a ruší ostatní pacienty.Budu ještě mluvit s Martinem,jestli je neukecal,aby ho dali na pokoj už teď.
omlouvám se za román,ale jsem vážně vytočená,jako už dloho ne..budou tam úplně zbytečně den navíc.A aby to bylo dokonalý,tak poslední kapička je,že mám nejspíš plodný dny a manžela zavřenýho v nemocnici :slight_smile:.
2. zář 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru,
ach jo,snad to bude už o.k. :wink:

holky nejedete nekdo do Ikey???????????? :wink:

u nás už topí :slight_smile:
2. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,snad jo...
sáhla jsem na stoupačky a taky nám zavlažují..
do Ikey nejedeme:frowning2:
2. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,gratuluju :slight_smile: .Je to sice k nevíře,že je jěště nějakej gyndař bez UZ ......ale pokud jseš spokojená,tak to nevadí.daný počet UZ,který v těhu potřebuješ ti zajistí jinde a je to.Mě teda Černá rodila a mám na na ní na levý noze památku na celej život :rolling_eyes: .Joo a tady přikládám ten odkaz na sluneční clonu : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24512880&tab=4

Petru,jen si ulev.Už i tak je to dost komplikací a stresu mít dítě v nemocnici a ještě,když se to víc zkomplikuje tak je to naposr..... :unamused: .Hlavně ať už je Šíma doma a zdráv :slight_smile: .A manža doma a k dispozici :grinning: .

Natt,Jára už taky hlásil,že začli topit :grinning: ,ale zatim si přitápí pod nos jen dole v ordinaci.....doma stále větráme :grinning: .Teď koukám na teploměr a je tu 22,7 stupňů.........to je podle mě už pěkný vedříčko.Ale Jára řek,že už možná odvzdušníma topení a přitopíme aspoň Janičce v pokojíčku.Dneska ráno zase spala celá odkpoaná a v půl osmý se budila a kńourala,tak tam letim a oan v polospánku a celá ledová,tak jsem jí zachumala a blo an ní vidět,že je ráda..a chrněla až do půl deváté :dizzy_face: ........na rozdíl od Jájinky :rolling_eyes: bohužel :sweat_smile: .Ta vstává teď s manžou :sweat_smile: .No a do Ikey zatím nejedem.............kdyby jo tak budu hlásit,ale tenhle a příští víkend určo ne.

Prin,no jo holt naše školka jaksi malejm dětem moc neholduje.Janička by klidně mohla od 1. září na každý den do školky,ale dostalo se mi přednášky o tom,že školka je pro děti od tří let :rolling_eyes: ,takže půjde až za pár měsíců.O něco dřív jí vezmou to jo,ale z mýho pohledu se tim nic moc nezmění,když jsem se jí snažili co nejvíc osamostatnit už teď kvůli druhýmu miminku.............ále no jo no.Teď už jsme se tu tak nějak všichni zžili,takže je to víceméně na ní jak moc bude toužit po dětech.Pro mě to bude spíš výhoda hlavně v tom,že budu moct chodit s Jájinkou taky na nějaký to cvíčo pro mimča a plavání apod. nebo si zajít k dr. jen s kočárkem bez toho,že bych musela furt shánět hlídání.A Jaroušek je i tak hrdina,to je jasný,že je zvyklej na maminku :slight_smile: ,ale dětskej kolektiv je pro něj určo bezva změna :slight_smile: .Za chvilku si zyvkne(š) :grinning: .
2. zář 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo ještě jsem chtěla k těm stránkám známý lékař.........že spokojení pacoši nosej flašky a čokolády a nikam nic nepíšou,ti spíš závistivý maj touhu pomlouvat a když někdo k tomu dá prostor....jsme v Čechách tady se vždy jen plive špína.Lepší je spíš konkétní doporučení do člověka,kterýho známe než nějaký anonym :rolling_eyes: .Však i tady na MK se maminky ptaj kam zajít a kam radši ne podle zkušeností,který máme.

A jdu spat konečne či co :grinning: .Na dovče jsme chodili spinkat relativně brzo,takže teď ten nespánek rychle zase doháním :grinning: .Dobrou všem!
2. zář 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

ten můj rarach mě vytáhl z postele už v 6,28. To je na mě fakt vražda! No nic, on asi ví, že mám jít dneska na krev. Jsou tam asi do 11, ale podle Danečka čím dřív, tím líp.

Všem moc moc děkuji za gratulace. :slight_smile:

Bell, s těmi stránkami známý lékař máš pravdu, taky si to myslím. Ale přeci jen se u každého doktora najdou i kladné ohlasy, tak i ty pozitivní názory si nenechají všichni pro sebe. Mrkni třeba na gyndaře Závěrku nebo Šedivého... samá chvála :slight_smile: A je proč. Chtěla bych chodit k Šedivákovi, ale bohužel se tam prostě nedá dostat. Nebo jestli někdo víte, jak...

jooo a děkuji za odkazb na clonu :slight_smile:

Bell, obdivuju tě, jak chodíš se dvěma dětmi spát o půlnoci... bych byla mrtvola.

Pavlínko, tak super, jak Jaroušek zvládl ten druhý den ve školce!!! Teď už to snad bude jen a jen dobrý.

Petrunko, tak to je na zabití, když je člověk v nemocnici na něčem domluvený a všechno je jinak. To je vidět, že na nějakou individualitu se v naší nemocnici kašle. Hlavně, abys už měla oba kluky doma!!!

3. zář 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Petrunko, nemocnice jsou blééé navíc když ještě jsou takové komplikace a každý den navíc se počítá že.... :frowning2:
Leni jjj do 11, já dnes taky vylítla už v 6:30 a šla sbírat Dájovi čůránky, v pondělí jdeme na roční prohlídku a dr. chtěla kontrolně moč, tak jsem to tam hodila už dnes, v po budou výsledky tak to bude při jednom...
Pavli super, Jaroušek je šikulka a ty jsi moc statečná já bych řvala, slzy jak hrachy :grinning: jsem hrozná, prostě představa, že mi dítě řve a je u cizích a celý den nevím co s ním dělají.... chjo chjo chjo
Bell, u vás bych zmrzla, ještě že v ordinaci budete mít teplo:slight_smile:))))třást se zimou i strachem, to by bylo moc:slight_smile:))
3. zář 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak hrdinství skončilo či co...ráno že de do školky a jak se měl jít oblékat, tak začal natahovat že nechce. Nicméně jsme došli ve školce plakal zase že nechce, no šla jsem s ním do třídy a v nestřeženém okamžiku zmizela, slyšela jsem jak řve, ale za chvilku byl klid, tak snad dobré! učitelka říkala že už se srovnává, tak snad jo a já kupodivu ani neřvala! Beru to tak že tam prostě musí a když už tam jednou je, tak ho nechci brát, pak by to bylo ještě horší...je to jak s odbourání skojení v noci! :sweat_smile:
3. zář 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme druhý zub :grinning: ! Tak teď se dám asi na modlní,aby jsme měli alespoň malou pauzičku než začnou růst horní jedničky....uff uff :sweat_smile: .

Leni,já jsem mrtvola :grinning: .Po ránu na mě musí bejt úžasnej pohled.Takticky se vyhýbám zrcadlům :sweat_smile: .Ale dneska holky bodovaly ,vstávaly jsme v 9 :slight_smile: ..když opomenu,že Jájina se co hodinu budila a až nad ránem to zakápla na 4 hoďky a Janička se v šest ráno počůrala :rolling_eyes: a ještě nám to přišla hned říct asi to chudák nestihla,kdžy jí to vzbudilo,takže dostala čistý pyžamo a zalehla k nám do postele a chrněli jsme všichni dál :slight_smile: .
3. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínko, neboj, bude to dobré. To je ten pomyslný třetí den, jak říkají učitelky ve školkách... bude líp.
3. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem v pohodě :grinning:

bell,
gratulace veliká, převeliká :sweat_smile:

holky, nemáte někdo číslo na galerii hefaistos?
3. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super Pavlínko, že to bereš v poho :slight_smile:

Jinak přímo do kavárny telefon nemám, ale majitelem je Václav Šedivý. Chceš sehnat číslo? Zavolala bych známému?
3. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.
Bell,vy se mate!My asi cekame na prvnu zubak,bo jinak si neumim vysvetlit tu hnusnou noc,co mame za sebou.Budila se snad co hodinu a chtela dudlik.Nastesti zadny velky rvani,ale stejne to cloveka unavi.A Max se pridal,ten uz zase pro zmenu nekolik dni usina az okolo 23 hodiny!!!Ikdyz jde do postele ve 20,30,proste nespi,pobrekava,ze chce,abych spala s nim nebo chce do moji postele.Kdyz jsem si k nemu lehla,povidala jsem mu pohadku,slibil,ze bude spinkat,ale kdyz jsem odesla,zase brecel.Uklidnilo ho az dalsi mliko a dudlik. :confounded: Uz byl bez nej,ale nevim,co ho to popadlo.
3. zář 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
dneska mám v práci fofr,ale zase to uteklo,za chvíli jdu domů a ráno už mi kluky snad pustěj domů.
Leni,já bych tááááááááák ráda k Šedivýmu,ale není šance.Má dva obvody a nemůže brát,i kdyby chtěl.Já chtěla přes protekci k Závěrkovi (švagrová dělá v nemocnici a zná se s ním),ale ani to neprošlo.Kdybych byla zaměstnaná v nemocnici,tak jo,ale jinak...
Školka-já měla co dělat i tahle,abych nebrečela.Šimonek byl naprosto v pohodě,usmíval se,zamával a dal pusu a ahoj.Kdyby plakal,tak nevím...teda vím,řvala bych jak želva :grinning: .I včera se mi chtělo brečet,když jsem odcházela z nemocnice,že ho tam nechávám (by't s tatínkem a za mě fakt neměl kdo jít do práce)...
Teď má na ruce asi tři stehy,má to zavázaný,aby si to náhodou nestrhl a nevím,nevím,jestli ho vezmou do školky,než mu to vyndají.Prý musí brát jen naprosto zdravý děti.Chápu,že by ho nevzali se sádrou,ale takhle..?Nic mu není,ani by to zavázaný mít nemusel,je to jen pro jistotu.S rukou hýbat může.Navíc si teda myslím,že by nám mohli vyjít vstříc,když se mu to stalo tam a měli jsme ho doma celý léto a prostě nemáme tolik dovolený a hlídání žádný.
3. zář 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,tak jako uspávání Janičky je u nás střídavě pohoda a střídavě horor na pokračování.....co jsme přijeli z dovči tak usíná až tak k desátý hodině......ovšem dnes.......před chvílí teprve zalehla :rolling_eyes: neb v poledne nechtěla jít spát a odpo jsme byli v parku pod zámkem na prochajdě a pak pro bedýnku(ovoce,zelenina) a v půl šestý nám usnula v autě :rolling_eyes: .V půl osmý se vzbudila k večeři a tu už bylo jasný,že prostě spát nebude i kdyby jsme se postavili na hlavu :rolling_eyes: .Aspoň,že Jájina usnula a zatim chrní,takže se půjdu ospršit a taky konečně padnu za vlast :slight_smile: .Zrovna jsem dneska četla článek v MAMINCE.jedna pisatelka dvou dětí tam psala jak jí přišlo morbidní,když její maminka řikala,že když byla ona a její sourozenci malí,tak měla pocit,že se snad vyspí až v hrobě. :grinning: ,ale teď už to naprosto chápe :grinning: :grinning: :grinning: .
Dobrou celoprospanou noc všem :slight_smile: !
3. zář 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

poslední dobou budíčky kolem 6,15-6,30, což jsou pro mě muka. No co, v poledne to zakápnu s Danečkem.

Makinko, chudinko, vůbec se nevyspíš. Já jsem zvědavá, jak to budu mít s druhým dítkem já. S Danečkem jsem se vyspala vždycky krásně.

Petrunko, no jsem na sebe zvědavá, až odevzdáme Danečka do školky. Hned jeho první školkový den jedu do nemocnice na ultrazvuk, tak snad budu myšlenkami trošku jinde. A jinak teda můj názor je, že Šímu do školky mohli vzít. Že tam musí mít jen zdravé děti... to chápu tak, že tam nikdo nesmí být nakažlivý. Ale tohle...

Bell a vy jste Janičku nevzbudili, když jste dojeli domů? To já bych Danečka radši vzbudila, aby mi právě nespal do osmi a co pak... :slight_smile:

HOLKY, JAK JSTE SPOKOJENÉ S TĚMI BEDÝNKAMI??? Je to nějaký převratný? Jako že se to hodně vyplatí?
4. zář 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
@lenik_25 To je u nás normální čas na budíček,i o víkendu :grinning: .Neboj,nástup do školky zvládnete oba výborně,ale nervy to budou,to chápu moc dobře...
Bell,jsi fakt hrdinka,že ještě funguješ,já bych při dvou dětech a celodenním zápřahu byla mrtvá,kdybych chodila spát jako ty...Jo,a taky bychom určitě Šimonka vzbudili po příjezdu domů,aby nešel spát kdoví kdy.
Stou školkou se ještě uvidí..po telefonu se sice učitelka "netvářila"moc nadšeně,ale možná se ještě dohodneme,podle toho,co řekne i dětská a tak...má tam fakt asi tři stehy a nemusí to mít ani nijak moc ovázaný.
4. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, jo, to zvládnem oba, myslím tu školku. A Daneček s tím vstáváním asi trénuje, protože ho chci do školky vodit před 7. hodinou.
4. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Péťo a kam chodí Šíma do školky? Do té bynovské dole vedle základky?
4. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Míla jde v pondělí do školky a už z toho mám taky nervy. Hlavně jak zvládne oblíkaní je na to dost pohodlnej obuje si akorat kalhoty a boty a někdy se mu povede bundička.
4. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jo do té dole,vedle základky a jsem spokojená.A Šimonek očividně taky..:slight_smile:
mami- neboj..to záleží na přístupu učitelek,ale u nás běžně pomáhají s oblečením,to fakt není problém.Navíc,když Míla uvidí,že i ostatní děti se oblíkají,bude to dělat taky :grinning:

4. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, vždyť tam máš tetu nebo někoho příbuzného ne? Určitě Mílovi pomůžou. Třeba Daneček se nesvlíká a neoblíká vůbec. Umí si jen zout boty a někdy si milostivě sundá gatě, když jde na nočník. Jinak se nechá obsluhovat.

Petru, jo, to je fajn školka a má velkou zahradu.
4. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

My tedy měli včera den :angry:
Nejdřív nás bez rozloučení opustila pračka :frowning2:
Pak se mi do batůžku vyprdla hořčice - no hnus, velebnosti - jsem to tady čistila z celýho nákupu :frowning2:
Navečer jsme byli výletit na Belvedéru, tak jsem cestou domů řídila, stavili jsme se v Hypernově - já si tam frajersky zacouvala a když jsem chtěla vypnout výstražná světla, tak to prostě nešlo :frowning2: - takže Petr vyloupl ten kryt vypínače a nějak to tam provizorně zajistil - no haluz.
Petřík si 2x prokousl pusinku a bouchl se do čela tak, že tam má čáru jak blázen...

Dneska vařím na víkend a dám se d oprádla - odkládám to zdatně asi týden :frowning2:
Odpolko pojedem na výlet a zítra akce pračka a oslava mamky narozenin s celou rodinou.

Mami, školka bude v pohodě, neboj.

Leni, to je dobrý budíček - u nás už týden probíhá noční intermezzo mezi 3:30 a 6 a pak se jako chce vyspávat do 8 :angry: :confounded:
4. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek