• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni, tak snad to bude mít Daník dobrý !!! Jo a s tím stromkem Jára říkal, že jel až nahoru - prý aby mu trochu okapala ta voda (nebo sníh, či co) , ale nepochlubil se tím, že ho někdo vozil :grinning: :grinning: No v kažým případě už je stromek ozdobenej a vesele nám svítí v tomhle pochmurným depresivním počasí :wink: :slight_smile:
11. pro 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, vozil ho ten můj :grinning: :grinning: :grinning: Tvůj manžílek jel docela nedobrovolně :grinning: A doma jsem o něm slyšela jako o sympaťákovi z šestky, že prý je to od pohledu pohodář. Přemýšlím, že už taky ozdobím stromeček, já se toho nemůžu dočkat a Danečkovi je šumák, kdy má chodit ježíšek.
11. pro 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,s kojenim a s tim,ze clovek nevi,kolik toho vypil mam taky svoje zkusenosti.Bohuzel spatny...proto jsme na UM.Co ja se natrapila.Ale neva,ted uz je vsechno O.K. :wink:
Leni,tak hlavne,ze to neni nic vaznyho,s tou skytavkou.taky sis uzila pernou noc,koukam.Snad uz bude lip....
11. pro 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak tak, jsem ráda, že to je takhle. Trochu mě doktorka vyplašila s tím, že musíme hned na neurologii, zdálo se mi to divné. Ale jsem nakonec ráda, že jsem tam šla, znáš to - klid na duši. A noc byla pekelná. Teď tady s Tomášem sedíme a oběma se nám klíží oči. A Daneček v ohrádce vesele mlátí do hraček a zvedá prdýlku.
11. pro 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no jo, to znám....skoro každej večer sedíme celí gumoví s TM na gauči, těžce oddychujeme a je nám úplně fuk, co je v bedně....hlavně, že je chvíli ticho a klid :grinning: (to když už to lotři zalomí)
11. pro 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ty jo, nevíš, kdo to vrtá jak zběsilej? Dítě mi konečně usnulo a teď tohle :angry:

Laro, je to asi všude stejné :grinning:
11. pro 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky,my tady taky večer sedíme už s očima na půl zavřenýma a to zvíře malý tříská všim do plechový mísy,co jsem obětovala z kuchyňských potřeb,takže asi je to fakt všude stejný :grinning: .
11. pro 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, k tej škytavce.Já jsem teda nečetla celou tu lapálii,ale my jsme taky porád škytali a nijak jsme to neřešili.Někde jsem si přečetla,že stačí pár doušků na napití a přejde to a na nás to fakt zabíralo,jen si trochu cucla z prsíčka a bylo po škytce.A po tom půl roce to opravdu skoro úplně přestalo,teď si škytne jen jednou za uherák a když tak jí dám cucnout už z hrnku. :slight_smile:
Maki,já právě vůbec nějak ještě nemám načteno kolik maj ty dítka vypít.Už jsem malý koupila hrnek,aby se naučila pít sama.Takže zatim zkoušim jen hoooodně ředěný ovocný šťávy a jakýs takýs dětský čaj.Ale někdy vypije jen trochu někdy hrnek celej.Ale každopádně si to ani nijak nezapisuju a ani nepamatuju.Stejně k tomu je i kojená......takže trochu nevim kolik toho vypije stejně.Tak mi to přijde takový zvláštní,když je to takhle plánovaně číselně vyjádřený. :slight_smile:
11. pro 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je fajn, ze to je s tou skytkou tahle...

No uz se fakt tesim na zoubky, jeste se tedy par mesicu po dvou hodinkach v noci prospime :grinning:
11. pro 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo...to se mi taky tuhle stalo...jsem je konečně uspala, padla do toho gauče (TM byl někde na zápase), bylo cca 22 h....a za zdí začali sousedi něco vrtat...a jako vrtali docela dlouho....naštěstí teda kluci byli fakt tuhý, takže ok...
A ještě v létě, pravidelně, když jsme zalehli po o do pelechů, štěkal jim v ložnici pes...nebylo to nijak moc nahlas, klukům to nevadilo, mě ve spaní taky ne...spíš mi vrtalo hlavou, že chudák neochraptí...páč štěkal fakt v kuse, přestávky měl asi 1-2 s. Ale už neštěká...asi mu taky koupili ten citrónovej cákací obojek :confused:
11. pro 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ta naše hlava rodiny,co povídala něco o tekutých hovínkách :grinning: ,co se gelů na zoubky týče......tak taky povídal něco lehce kladného o Solcoserylu......tak kdyby to chtěl někdo zkusit.My jsme teda zcela bez a zatim jsme přežili.K dnešnímu dni stav : 7 zubů :slight_smile:
11. pro 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, omlouvám se, že píšu až teď, ale u nás bylo slyšet vrtání jenom odpoledne. Teď nic. Tak to asi bude na vaší straně.
Jo a k tomu štěkání psů- tady jeden blafe a vyje každý den od rána - začíná to zhruba v 6.05 a někdy to trvá celý dopoledne. :angry: Občas je to slyšet i pozdě večer - asi když je páník na mejdánu nebo co.Už by si hafan mohl zvyknout, že je sám doma - trvá to alespoň rok. Úžasný je, že bydlíme v 6.patře, moje ségra ve 12. a slyšíme to všichni :confounded:
11. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý brďo...fakt chudák pes...sousedi teda taky...
A nemají ty cákací obojky i u nás?
11. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jako jo,co je to ten cákací obojek? Si nějak pod tim představuju ledacos :grinning: .
11. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, já bohužel taky nekojím, takže mu na škytavku nemůžu dát cucnout z prsa. Škoda :frowning2: A čajík jsem mu na to zkoušela dávat, ale nepomáhal.

Zdeni, no samozřejmě mi ten "někdo" Danečka vzbudil. V tak velkém paneláku se ale člověk nedopátrá, kdo vlastně vrtá, takže jsem nemohla jít ani požádat, ať přestane. Teď už je naštěstí klid. A o tom psovi vím, určitě to bude ten samý, slyším ho taky tak kolem té šesté, někdy o chvíli dřív. A štěká a hubu nezastaví :unamused: Ty jo a to už trvá rok?

O cákacím obojku taky nic nevím, slyším to prvně. Ryangi by možná mohla něco vědět, ta problematiku kolem zvířátek zná :wink:
11. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda bydlim v centru v DC 1 a psi nás tu moc netrápí.........za to ten hluk všude okolo :unamused: .Teď v zimě máme ušpérováno a neni to tak slyšet,ale v létě.....Máme přehled o každym ,kdo se trousí dom ze všech těch heren a hospůdek,co jsou kolem nás.Taky nám tu začali stavět novej barák (Tyršovka) a kupodivu řemeslníci makaj aj v sobotu brzy po ránu......někdy i v neděli.....uff uff. :confounded: Jako jde jim to hezky od ruky....tak jim to snad aj přeju ať to maj hotový,co nejdřív :sweat_smile: . Pamatuju jak jsem cenila vzteky zuby,když tu v létě pravidelně,když malá usnula,začal zkoušet zrychlení motorky přes Tyršovku nějakej blb a otočka a znova a otočka a znova :rolling_eyes: ......děs.Rambajs jak kdyby nám jezdil přes ložnici :frowning2: .
11. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,hele,ale já si myslim,že po tom půl roce se to zlepší.Když škytá dítko kojený i nekojený,tak by zrovna tak mohli stejně přestat :wink: .
11. pro 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cákací obojek...známí měli boarderke, co na zahradě štěkala smad i na sýkorky, nejen na všechny kolemjdoucí a jedoucí...no a zakoupili takovej oboječek, na něm je čidlo zvuku a cákátko s citronovou náplní...prej to psům v tý koncentraci moc nevoní :wink: ...no a jak pes štěkne, cákne mu to do ksichtíku...v podstatě na tlamu....za jedno odpoledne bylo po štěkání :wink:
11. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
taky dáváme Kamistad.ty dva byli na nic,jinak noc taky děsná,dneska zrovna u me byla kamarádka,čeká chlapečka tak se ptala,co a jak,tak jsem jí řikala,že jsem taky prořvala pár nocí,že nevím co s ním,co jsem za matku a tak,ale že to neni všude,já hold mám uřvaný dítě :frowning2: ,dnešní noc taky děsná :unamused:

larakroft,
ty máš kluky hlášený tady a bereš tady mateřskou????????nevíš jak to je,ona se vdala do Nmecka,rodí tam,tam neni porodný,má český obcanství,nevíte nekdo jak to je???????????

leníku,
tak vidiš..........v poho........paráda :wink:
11. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Maxino dneska vecer v pohode,vypil kasi a usnul sam.Chvili to sice zkouse,knucel,kdyz jsem prisla,tak se rozerval.Asi zkousel jestli zase nebude kocarek. :grinning: Docela jsem si oddychla,ze usnul za chvili sam.
Bello,to je jasny,kdyz kojis,tak tyhle veci nemusis resit.My nekojici musime hlidat mliko a ted co davame pevnou stravu i ostatni tekutiny. :wink:
11. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni já slyšela jen o elektrickým obojku, a používá se jako výchovný jak píše lara je to na stejným principu, jakmile zaštěká tak dostane slabý elektr. šok, prý to pomáhá, já tyhle majitelé psů nechápu, to si neuvědomujou že ruší sousedy?? A proč si psa pořizujou když jsou věčně v trapu :angry: :angry: :angry:. Omlouvám se, ale musela jsem :confused:

U nás dneska usnínačka v osm jak byla zvyklá, ale noc na dnešek taky nic moc.
11. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a na škytavku trpíme taky, já tedy kojím, a škytá většinou když se přejí, ale někdy nepomůže ani když se ještě napije.
11. pro 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ryangi: no tenhle citrónovej je právě taková humánní alternativa k těm elektrickejm - to mi fakt přijde trochu...ehm...jak to říci...no, co kdyby náhodou se pokazil a vydával impulzy silnější, že :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
s cákacíma obojkama bych věděla i na některý lidi (ne některý specielně i ten elektrickej :zipper_mouth: )

O čoklech štěkajících na celou ulici by se daly psát romány, my jednoho takovýho máme naproti v oknech, no comment, to jsou chvíle, kdy normálně psy nenávidim (přotim jednoho mazlika u mámy v baráku sama mám, ale neměla jsem to srdce tahat jí do činžáku, takže zůstala pěkně v domečku se zahrádkou, s důchodkyní co je skoro fourt doma)

Bell, ahoj!!! Tvůj muž je farmaceut nebo lékař?
12. pro 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano...

Pes opruzak je i u nas v baraku - fakt desny!!! Ma tak pronikavy stekot :frowning2: Ale jeho panicka ceka kazdym dnem mimi ap ry ho daji k rodicum ,takze snad bude klid.

No a vrtani? Holky, my jsme nedavno vrtali jak vztekly - v nedeli odpoledne od 3 do 6 - no desny, ale nikdo na nas neprisel... Jenze kdy to ma clovek udelat? Ve vsedni den chodi manzel domu az po 6. nebo dokonce po 8. vecer. Bylo mi to pekne blby, byla jsem pripravena, ze na nas nekdo vlitne, ale ono nic...
12. pro 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné zasněžené ráno všem maminkám,
pokud se chcete pokochat malým zázrakem moderní medicíny, vložím sem odkaz na diskusi MK, kde holčina, co jsem si s ní dlouhou dobu psala v jiné diskusi, porodila po umělém oplodnění trojčátka - mají 3 holčiny. Musím říct, že jsem trojčátka nikdy neviděla...
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=77770&vGroupOffset=0&vOffset=960
12. pro 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak dneska mě brouček nechal narozdíl od včerejška vyspat, hurá. Zato tatínek si dal záležet. Chrápal, že jsem se odstěhovala k Danečkovi do pokoje. Vždycky jsem ho utišila a za minutu znovu :frowning2:

Bell, když si někdo takhle tůruje motorku a dělá blbosti, tak můžeš zavolat městskou policii. To asi není běžné chování na silnici. A doktorka mi říkala přesně co ty, máš pravdu. Prý po tom půl roce už by to mělo být lepší.

Makinko, tak to je přesný. Daneček taky usíná sám a když přijdu, tak se rozeřve, asi mi něco moc vážného sděluje :grinning: Ale na mě to neplatí.

Dančo, neomlouvej se, máš pravdu :slight_smile:

Verčo, no jasně, my zas vrtali po nastěhování v neděli, protože jindy nebyl čas. A jeden pán na nás vlítnul, že je po noční. Ale vrtat v sedm večer... no nevim. Ale těžko říct, když ta naše mimča spí ráno, po obědě a ještě večer, že? To by se musel dotyčný chodit ptát po celém baráku. Co nadělám....

Kamčo, tak to je super! Já jsem u toho samozřejmě brečela jak želva.
12. pro 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro Laru: Tak tuhle informaci o cákacím obojku si nechám radši pro sebe,aby snad má drahá polovička mi ho nechtěla pořídit na mé občasné postěžování si :sweat_smile: ....když je tak humánní :grinning:
jinak pro Makinku : já teda kojím hlavně proto,že jsem líná :grinning: takže tak :grinning: a to,že to je pro dítě dobré mám jako bonus :grinning:
jinak manžel.....je tento no zubař :zipper_mouth: ,ale moooc hodnej,že jo Laro?! že jo :slight_smile: ,takže malá už má kartu založenou od prvního zoubku :slight_smile:
jo eště pro Laru: já jsem nějak nesledovala tu story s lososem,jen jsem to přejela očkem........vy jste měli chycenýho lososa? To Zdenda vysekal díru do ledu............?! :sweat_smile:
12. pro 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje Kami, tak tomu říkám nadílka :grinning: :grinning: :grinning: (holky, ale úplně soukromě, já byla šťastná, že se chytlo jen jedno, já se bála i dvojčátek) Já už si se Smilers psala, když byla těhu,že je to fakt statečná ženská!!! No držim jim palce!
Já jedny trojčátka znám, ale holkám už je myslim 14, tenkrát jim dávaly myslim 6 embryjek, takže dopadly ještě dobře :wink: , ale byl to fakt mega záhul pro maminku i pro o okolí, navíc taťka šífák...no měla těžký, ale byla šťastná, že je má :slight_smile:
12. pro 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, máme superbouli, nafotim a dám do alba to stojí za to... :rolling_eyes:
12. pro 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek