• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Zdravím ve spole,zkusím dočíst... :slight_smile:

Tak holky,v plavečáku už mi stačili pocuchat nerv(jen jeden neb ostatní mi okupujou holky :grinning: )a ještě jsme tam ani nebyli.Samo na nás stejně jako v loni zapomněli a dnes začali kurzy plavání a nám ńikdo,kdy máme přijít, nezavolal.Naštěstí dens přišla moje mamka a jen tak v řeči řiká,že švagrová už jde zítra s Míšou na plavání.....a já se podivovala,že vlastně už je 6. a nikdo mi nevolal.........takže jsem si zavolala já a samozřejmě náš kurz s Janičkou začíní zítra v 15,15 :rolling_eyes: .....to je porstě na pěst.A že prej mi určitě volali a posílali sms.Jsem projela telefon neb na něj poslední půl rok nejenže ani moc nekoukám natož něco mazat a kde nic tu nic :angry: a pak z ní vypadlo,že tam má poznamenáno,že jsme spolu mluvili,že by se mi to hodilo v út,čt................to je pravda,ale jaksi si to tam napsala k sobě a jestli to platí na tuty už nikomu neřekla a nezavolala :rolling_eyes: .Nooo to je fuk,jen jsem si ulevila :rolling_eyes: .každopádně jdem zítra plavat.Jájinka až od října.Úplně stejně na mě zapomněli takhle vloni.Instruktorka si v červnu zapisovala kdo bude chodit dál a že se nám v srpnu ozvou a ticho po pěšině,kdybych se neozvala tak si na nás ani nevzdechli a taky to bylo ze dne na den honem honem.Tak teď jdu vymýšlet komu zítra svěřím Jájinku :grinning: .Asi jí vyhraje tatínek :grinning: .
6. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,tak a´t jsou kluci fit :slight_smile: .Že by Jaroušek přines první známky docházky do školky? :confused: Já jsem na to zvědavá............jestli budou marodit u normálně moc nemarodící děcka.Když oni tam na sebe všichni prskaj a kdeco strčej do pusy..a jak to koluje............myslim,že ani Janička nebude ušetřena :confused: .

Koukám,Verča už (se) pere :grinning: .

Terez,teda ty jsi babka bylinkářka :grinning: :grinning: :grinning: .Tak klidně ještě nějaký moudra občas sem hoď.Já bych potřebovala něco na uklidnění,ale aby se u toho dalo kojit a zároveň,abych měla dostatek energie :grinning: :grinning: :grinning: ........jestli vůbec na tuhle kombinaci existuje nějaká kytka :grinning: .

Leni,asi jsou skvrny na slunci.Na Janičku zasejc začli zabírat BUBÁCI ....jakoooo mě se to hodí neb jí to okamžitě sklidní,když zlobí.....ale taky je teď každou chvíli někde vidí :frowning2: asi má špatný svědomí,že zlobí...... :fearful:
6. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
na nás taky zapoměli a volali mi teď na kurz,tak jsem řekla že chodit nebudeme, ale s Rostíkem bych taky chtěla!

No jestli je to ze školky nevím, ale on běhal doma bosý a nahatý docela douho a taky tomu určo pomohlo to počasí a školka nakonec asi taky. Normálně začínám chápat maminky že dávají děti i s rýmou do školky...on si Jarda za ty tři dny tak nějak zvyknul že bude chodit, pak byl výkend, no prý to bývá po něm náročné, no a šup, ještě je další dva dny doma, tak si ani nemůže pořádně zvyknout, ale nemůžu ho tam s tím jeho kašlem dát...
6. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

bell,
jste v pastelkách :wink:

jinak jsem byla dneska zaplatit školku,přímo u nich a chtela jsem dát Šimona na tech pet dní,no hned me nas............,že jsme jako domluvili jinka,u zápisu byla zástupkyne,ted ředitelka,jak by vzala všechny deti a ted zas řikala,že kdyby bylo na ní,tak ty 5denní nevezme a že nejdřív v listopadu,že jako na to nárok mám,ze zákona,ale oni s nima maj víc práce, i když jako docela umí všechno :angry: :angry: :angry: :angry: ,tak me to nastvalo :angry: :angry: :angry: :angry: ,že maj jako s nima práci ,tak od čeho tam jsou??????????????hned jsem si vzpomela jak holky v Boleticích nemaj problém a učitelky se na deti těšej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no pořád mi to ležáí v hlave,takže platit se bude,samo nosit jak debil papíry kvuli mateřský každej mesíc na sociálku,kde napsáno,že chodí a on bude doma,nechci se ho zbavit,je mi jedno,že ho mám doma,mela jsem ho tři roky,ale jen mi jde o princip a že chce mezi deti,on tam normálne šel sám :wink: :wink: ,což jsem se divila a brečel,že nejde domu a proč tam nemuze chodit :frowning2: :frowning2: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!třeba by tam nebyl,to nevim,ale za zkoušku to stojí a ona na me takhle,takže zítra až tam pujdu a papírem na sociálku,zeptám se jí znova :angry: :angry: ,co to jako melo znamenat :angry: :angry: :angry: :angry:

my začali brát lék na imunitu a bere pořád tu hlívu,tak se uvidí,jak my a školka,až se nám ho uráčej vzít :unamused:
6. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
my byli na té roční prohlídce, máme 74cm (ale tedy oblečky č. 74 nám už dááááávno nejsou) a 9,05kg :grinning: :grinning: a to bych řekla, že sestra to zvážila tak by očko, tipla bych že má tak o pár deka víc :wink: jinak vše ok, a dokonce už můžeme do bazénu, tedy já spíš asi jen když půjdeme třeba na výlet a tam bude aquapark, ale jinak ty kurzy neeee, budeme chodit do Rákosníčka, jestli nás tedy vezmou, trochu tam předělaly docházku a takřka všechny kurzy už mají plné... :frowning2:
a dnes jsme nakoupili dárky na narozeniny, sehnali jsme tu didaktickou kostku a měli i batůžek Timmyho :grinning: tak si jdu hrát:slight_smile:
6. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.ja mela Maxe 2 dny u babi,a tak jsem toho doma hodne zvladla,schovat letni veci :cry: a vybalit ty podzimni,zjistit,,ze ceho jsme vyrostli (skoro ze vseho) a i jsem si trochu orazila.Emca je zlata holcicka,necha me skouknout i CELEJ film,dokonce v celku. :grinning:
Bell,me z plavani volala,a chteli nas narvat uz do tohohle kurzu,pani na me vybafla,kdy chceme chodit,tak jsem ji musela zabrzdit,ze nam jeste zdaleka neni 6 mesicu.... :grinning: Takze taky az v rijnu. :wink:
Marodum prejeme rychle uzdraveni!!!
6. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Bell, na nás s plaváním nezapomněli, ale u nás si to hlídá lektorka a já jí kladla na srdce, že naše skupina BUDE chodit - ve stejný den a čas (taky jsem si to v práci zařídila, abych mohla v pátek - ono se to hodí :grinning: ).. Jo už se (pe)ru - jsem si to nejdřív takhle přeložila :grinning:

Natt, nenadávej na školku, Péťa, co má Dorotku (PB) školku nesehnala vůbec :frowning2: A to jsou malé skoro 3 roky a Péťa chodí do práce. Tak doufám, že ti vyjdou vstříc a už se netěším, až toto budu na jaře řešit - chci do školky, kam berou kolem 8 dětí :-O

Zítra v práci poprvé uvidím děti!!! Jupíííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!! Se na ně těším.
Hlídá ségra, mamka letí zítra do Tunisu - měl hlídat táta, ale jde k dr. Příští úterý opět problém, mamka ještě nebude doma a táta jede do UL na magnetickou rezonanci, tak to vidím tak, že omluvím Adama ze školy z rodinných důvodů a bude hlídat on... ??

Terez, ty jsi hotová bylinkářka!! Smekám, tohle obdivuju.

Sin, gratulujeme k narozkám - kdy přesně jsou? Jo a Davídek tedy váží míň než Petík v 5 měsících... :sunglasses: - i kdyby mu přidala 25 dkg... :wink:

Tak já se jdu chystat do práce - mějte se krásně.
6. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,díky :slight_smile: .No hele mně to taky pěkně leží v hlavě.....nebo spíš možná v žaludku :grinning: ........že jsou školky,kde děti mladší tří let do školky můžou a o kousek dál je školka,kde to nejde,protože by měli "práci" :rolling_eyes: .Takže přijatý na tento školní rok jsme,platíme školkovný už od září každý měsíc a dítě do školky nemůže :angry: :angry: :angry: to je prostě :angry: .......vrrrrrrrrrrrr.Jsem o tom zorvna mluvila dneska a mamkou......jako ze zákona bych si tu docházku v klidu vydupala,ale pak začne kolotoč napomínání mě učitelkama....že Janička tohle a támhleto.Pokaždý,když bude zdržovat s obouváním nebo oblíkáním nebo s jídlem tak to budu mít hned na talíři a neustále mi bude připomínáno,že je malá,že jí ještě nejsou tři roky a bla bla bla..............prostě budou tak dlouho otravovat až si jí radši necháme doma,že.Takže počkáme.Ale janička by mezi děti moc chtěla.Úplně by stačilo aspoň jeden den,aby si pohrála :slight_smile: .
6. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,
to snad není možné jak to tak čtu...dyť je mu už 2roky a 8měsíců, myslím že je dost velký a hlavně co by jako měl umět, oni dětem pomáhají, Jarda se taky třeba krom slipů, tepláků a botiček sám neoblíkne, tak mu prostě pomáhají no, je to fakt o přístupu!!!Držím palečky, ale chápu že je člověk nas...a nemá chuť do té školky jít,ale prostě ty děti v tomhle věku kolektiv potřebují, to je jasné :wink:

Veru,
ale tak myslím, že teda neměli Šimonka brát když se jim to teď jaksi nehodí! Jinak souhlasím, že školku spousta maminek nesehnala. Já ani nedutám, jsem za to ráda! :wink:
6. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, :grinning: :grinning: :grinning: no záleží kam se ty závorky přesně umístí...variant je více,že :grinning: :grinning: :grinning: .No hele já třeba až tak na školku nadávat nechci,ju............ale tak nás prostě neměli přijmout a bylo by.Já třeba chápu,že to od nich bylo dobré gesto,že nás teda jako přijmou a počkáme si až nám budou tři,ale.................že jo no.My vyhazujem peníze oknem a nemůžem tam......fakt jako z principu je to trochu divnééé :fearful: .

Sin,nenech se zvyklat Dája má pěkný míry :grinning: .Počkej po matuře :grinning: to se perve uvidí komu se budou muset vysekávat futra na hlavu,aby prošel .Nakonec bude o dvě hlavy vyšší než maminka :grinning: .A narozky má ve čtvrtek?
6. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
jj to jsem,jen mi jde o ten princip...............no dávat ho tam nebudu nebudu,ale nevim teda v čem je pořád problém!!!!!!!!!!že by učitelka musela dvema nebo třem detem oblíknout tričko?????????????no provokovat nebu,aby si na nem nezasedli,ale snahu by mít mohli :angry:
6. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki a díky za info o cestě na Starák :grinning: .Já narychlo vyrazila s oběma holkama na nákup a honem, honem,aby jsme se stačili vrátit včas na večeři.Tak letím jakože zadem,že je to blíž a u vlakový zastávky mi najednou docvaklo,že to vlastně bylo celý uzavřený a váhala jsem zda se vrátit za včasu než zjistit,že se musim vrátit až bůhví odkud :grinning: nebo to risknout :grinning: .No hele nás kdyby cpali do kurzu s Jájinkou už teď tak bych na to snad i kejvla :grinning: .Ale radši to nechám fakt na ten říjen,však ono nám nic neuteče :grinning: .Jájina, jak jsme byli ve whirpoolu na dovče,se teď snaží plácat do vody a chcechtá se tomu :grinning: .Teda dělá to dost neohrabaně :grinning: ,ale při koupání jsme ohozený vodou všichni i s koupelnou :grinning: .Čoveče holkám už bude 5 měsíců :dizzy_face: ,to to letí.......Jájinka je teď zase už nějaká jiná.Co jí vylez ten první zoubek,tak je najednou taková strašně zvídavá a musí bejt u všeho :grinning: a strašně moc se jí líbí Janička,může naní oči nechat ať dělá co dělá :grinning: :grinning: :grinning: .Předpokládám,že velmi pečlivě sleduje,co by taky všechno mohla dělat(alias zlobit) :grinning: :grinning: :grinning: .Jo a taky se sní ani pořádně nenajíme neb na nás kouká,že by se i kámen ustrnul :grinning: :grinning: :grinning: ,ale ona fakt dostane první ňamku až po desátym říjnu..ale fakt ty psí oči.....úplně mi drhne sousto v puse :grinning: .Vy už určo papáte,že jo?Jak se Emča tváří na gáblík? :grinning:
6. zář 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
my ráno byli na převazu u naší dr.,tam Šimonka pochválili,jakej byl hodnej v nemocnici (dcera naší dr. je dr. na dětským),dostal dárek...Pindíka moc neřešila,že prý do pěti let to neřeší,když nemá problém..tak uvidíme.Pak jsme byli ve školce a dobrý,ve čtvrtek ho tam dáme a docela bez problémů.
Pak jsme šli na oběd a odpoledne ven s kamarádkou Soničkou a pak k nim na návštěvu.Soničky maminka mi povídala o schůzce ve školce-ta byla,když jsme byli v nemocnici a docela jsem se rozčílila.Nevím,jestli jsem to psala,ale ten úraz se Šimonkovi stal právě se Soničkou,drželi se za ruce,asi se za ně tahali a on zakopl.Možná ho Sonička naváděla,aby utíkali(což on by se ale nedal moc dlouho přemlouvat).NO, a teď učitelka mluvila i o bezpečnosti a úrazech a podívala se na Soni maminku a řekla něco jako,no,koukám na vás..kvůli Šimonkovi...a dál,jako,že děti mají vědět,co si můžou dovolit.No,to mě dostala,jako by to Sonička snad udělala naschvál.Byla z toho dost mimo,nechtěla ani do školky chodit.Navíc teda nechci být zlá,ale zodpovědnost za děti má snad učitelka,která bylo tou dobou na druhý straně třídy a ani to neviděla.Navíc má Soni maminka pocit,že ta učitelka něco Soně řekla v tom smyslu,že za to může ona,že má dávat pozor,protože se pak s ní děti dlouho nebavily a nechtěly si s ní hrát.To se mi vůbec nelíbí a je mi líto,že jsem na schůzce nebyla.Určitě bych zticha nebyla.
Prin...já dřív nechápala rodiče,co dávaj děti do školky i s rýmou..ale poučila jsem se.Rýmu měl Šimonek prakticky celou zimu..pár dní byl vždycky doma,ulevilo se mu a pak to bylo znovu.Oba pracujeme a nemůžeme si dovolit být třeba14 dní v kuse doma,takže rýmu už neřeším a klidně ho tam dám..pokud nemá hnisavou a není mu celkově špatně.
6. zář 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,tak ta dr. dcera tej vaší dr. je sestrou spolužačky mýho manži a Lary :grinning: .Když se Janička narodila,tak se přiběhla na sál podívat jak ta naše holka vypadá :slight_smile: u Jájinky to bohužel nevyšlo neb neměla zrovna službu :slight_smile: .
Hele jako to je fakt dost nehezký s tou Soničkou..........takže je vlastně chudák holka potrestaná dvakrát,nejdřív,že nemůže vídat Šimonka a hned na to je vyhnancem třídy..pěkný,pěkný.A to ty učitelky nejsou cvičený na to,aby zvládly i dětskou psychiku?! Aby to řešili diplomaticky a né tak hrubě?! :rolling_eyes: Dětský dušičce stačí dost málo k ublížení :frowning2: .A rýmu taky chápu.Jako opravdu rodiče chodící do práce maj dělat asi jako co,že jo no.Jak píšeš dokud neni hnisavá nebo nejsou nějaký další příznaky,tak jako co.To by děti opravdu musely bejt doma celej rok.
6. zář 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,Děčín je malej..já s tou Vendulou(doktorkou na dětským)chodila na základku,takže se známe už dlouho.
Já ti nevím,co si myslet.Ta druhá učitelka naší třídy zase říkala,že děti samy začaly mít na Soničku řeči,že za to může o ona s kolegyní to utnuly,promluvily s dětma a vyřešily to..tak nevím,kde je pravda.Každopádně vím jistě,že Sonička pak do školky chodit nechtěla..Mně vadilo,že veřejně dávala učitelka za špatný případ tu maminku Soni,jako,že asi malý dost nevysvětlila,jak se má chovat k jinejm.No,já aspoň získala kamarádku,protože jsem si s tou Soni maminkou začaly psát,tykáme si a scházíme se i mimo školku..
6. zář 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
Petrunko, přijde mi divný, že by děti samy začly na Soničku útočit, že mu ublížila....spíš si myslím, že úča trochu popíchla, jako že za to Sonička může a děti se pak přidaly.... :frowning2:
jinak ad školka, já spíš byla překvapená, že vás všude vzali, i když dětem nejsou ani tři roky....to že platíte, i když děti nechodí, je to hnus ale chápu to, drží tam vlastně místo a to musí mít zaplacené... :confounded:

Veru copak je to za miniškolku, jestli se můžu zeptat??? :grinning: a Davídkovi bude rok 9.9.:slight_smile:))) a s váhou - na mou tělesnou konstrukci až až :grinning:

nám včera dr. stáhla pindíka, Dája ani nemukl, řekla, že mu to jde docela dobře, takže máme občas při koupání v teplé vodě stahovat... akorát to má teď trochu červený (tu špičku pindíka) tak nevím, jestli mu to nemám třeba omývat heřmánkem, nebo jak psala Terka řepíkem????? jo a v pondělí jdeme na očkování Meningokoka C, ufff už jsem z toho nervozní, protože v úterý jdu k zubaři a jestli bude mít malej teplotu, tak ho nemá ani kdo pohlídat, neb mamina se jede rekreovat do Španěl a myslela jsem, že by pohlídala sestřenka... no uvidíme :wink:

a závěrem, manža dělá 30.9 zkoušku na ten řidičák, dnes odpo poprvé do školy :grinning: a 17.9 jde na konkurz do ZOO na nočního hlídače, protože u Homolkových nás tak zazdili, že i když má manža v oboru protekci, tak i tak ho nikam prostě nevezmou... a budeme čekat jestli se neozvou z MHD... :confounded: ta zoo by byla dobrá, mohl by u toho studovat, peníze sice nic moc, ale lepší jak na pracáku a při troše skromnosti vyjdeme tak akorát.. ale prý je tam docela nával, tak nedávám moc šancí tu práci dostat, ale bylo by to pěkné....

tak se mějte, já za chvilku jedu za mamkou, jdeme do města, neví co malému k narozkám, tak si uděláme okružní jízdu po hračkárnách.-))))))))
7. zář 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vás jen prolítla - tedy pravda je, že to zas bude něco na mě ta školka!!!
Petrunko, to je fakt divný - je to všechno o lidech - nevěřím, že by ji děti odsoudily samy od sebe!!!

Bell a Natt, já vás chápu, holky, taky by mě to sr... - já doufám, že Petíka vezmou od září, i když mu 3 budou až koncem října.
Adam chodil od 2 let a 8m bez problémů.

Hezký den, letím za chvíli do práce :wink:
7. zář 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Daneček se ráno vzbudil a teče mu z očí, z nosu, trochu chrčí a sem tam zakašle. Vypadá to i na zvýšenou teplotu. Tak uvidíme... v sobotu chceme jet za tátou do lázní a v pondělí má jít do školky, tak nevim nevim, jak dopadneme.

Holky, když jde malej jen na těch pět dnů v měsíci, tak nemusím lítat na sociálku, nebo ano???

Natt, tak ho dej do Májovky v Boleticích, je tady prý ještě volno. Ale máš to dost z ruky, co?

Sin, držím palce manžovi!

Jo, Vendulu Lodlovou, doktorku na dětském v nemocnici, znám taky osobně a je hrozně prima. A je to fakt moc dobrá doktorka, citlivá a poradí.

7. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj....
Leni,já se obávám,že na sociálku musíš..právě doložit,že chodí jen na pět dní a že máš nárok na rodičák:kamarádka to takhle teda dělat musela,ale nevím,jestli se něco nezměnilo.Musela to dokládat snad každý měsíc..nebo možná čtvrtletně,teď nevím jistě.
Já jsem ráda,že Vendula chce přebrat ordinaci po mamince,znám ji a vím,že je moc hodná a fajn.
7. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni na tu socialku musis a hlavne ja tam byla uz v srpnu dolozit ze pujde do skolky a neco vyspat a prave tam mi dali papir kde se doklada ze tam chodi jen tak jak muze.A na tu socku me poslala skolka ze tam musim prave v sprnu.
7. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
musíš stejnak jako já :angry: ,mám to nahlášený,je to kvuli mateřský,každej mesíc doložit doklad ze školky :unamused:
7. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
neboj v Bělásu ho naučim,jak má sám čurat a pujde,mám na to nárok mám,je samostatnej je,takže pokud nebude řvát,nevidim duvod,proč by nechodil :slight_smile:,deti potřebuje jak sul a že je učitelka líná mu oblíknout tričko,tak at sebou mrskne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem.-)

Kontrola pupíku OK!!:slight_smile:stehy jsou vstřebatelné,takže za 14dní+- odpadnou...
Já málem odpadla v Úl páč to tam je rozkopaný a cesta do Děčína byla pro mě horor :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem tam dlouho nebyla tak to nemám projetý,kde co otevřeli a kde uzavřeli.....
Malýmu jsem koupila ty jídla v srdíčku jak psala tady Maki za 28kč,v lékárně u nemocnice v Úl,nám osušky ve slevě v Tescu(ale vypadají dobře)
Po příchodu domů a otevření obálky od ČEZ mě radost opadla.budeme doplácet.No máme topení na elektriku :frowning2: :angry:
7. zář 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Terez, tak to je fajn, že kontrola dopadla tak dobře, jen tak dál. Jo, my jsme taky byli v sobotu v Ústí překvapený, pěkně jsme to tam objížděli. Jinak se taky nemůžeme dočkat obálečky od ČEZ :unamused:

Holkyyy, ty jo, to mi ani neříkejte, já byla na sociálce dneska nahlásit nové příjmení!!! Ty vogo, to jsem to mohla mít vyřešený. Co k tomu potřebuju? Jen rozhodnutí o přijetí do školky? Nebo od školky ještě něco dostanu?

7. zář 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja tam byla jen s prihlaskou dostala neco vyplnit a ty papiry na potvrzeni ze skolky.
7. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže od nich dostanu papír, poletím do školky pro potvrzení a pak to tam zas ponesu zpátky? Ty voe!
7. zář 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A každej měsíc...
7. zář 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj presne
7. zář 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
me jich dali vic najednou ale stejne je musim kazdy mesic odevzdavat a jeste jen do urciteho dne
7. zář 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do jakého dne? Stačí mi to vyřídit příští týden, až bude Daneček ve školce?

No to jsem nasr... už se tady nervujeme s Tomášem oba. Byrokracie v naší zemi. Každej měsíc tam lítat s papírem, to je trochu postavený na hlavu!!!
7. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek