• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Daneček je nachcípanej, nechce se mi ho zítra tahat na socku. Tak bych to ráda vyřídila až příští týden.
7. zář 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
nezabiju, jenom koumám jak to udělám :sweat_smile:
7. zář 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vám nezávidím holky:frowning2:
7. zář 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kašlu na ně, vyřídím si to příští týden, za pár dní mi žádnou sankci dávat nebudou. Ať si políběj, byrokrati!
7. zář 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jj tam vyplníš žádost a dostaneš od nich papír,s kterym tam pujdeš každý mesíc nejdýl do desátého.klid.........za září do 10.října,to stihneš :wink:
7. zář 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Leni do tří let,nebo jak máš mateřskou,nebo než nastoupíš na další,tak už nebudeš muset,nevím,jak ti to vychází :wink:
7. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,prijel nam tatka,tak nestiham,klasika. :grinning:
Bell,jeste dlabanec nemela,cekala jsem na Romcu,uderem 5 mesice dame mrkev. :wink: Jsem zvedava,ale s jejim apetitem nemam strach.... :grinning:
7. zář 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,Leni,jak ti to vychazi?Budes navazovat s dalsi materskou plynule?Ja to s Bell vychytala dobre. :wink:
7. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, :grinning: to máš recht,aby vám tu mrkev nesnědla i s lžičkou :grinning: .

Jinak jako se musím pochlubit.Dnes byla Jájinka na očkování,takže máme 7,230kg a pozooor Pánek začal měřit miminka :slight_smile: .Má na to takovej speciélní metr :grinning: .Takže Jájinka měří prosím 73 cm :grinning: .Já to zrovna cestou k němu manžovi v autě řikám,že asi metrák zrovna nepřibrala,ale že nám nějak moc žene do dýlky a ono jo :grinning: .

Joo a dnes jsme byli s Janičkou plavat a krom toho,že trochu zapomněla zadržovat dech,takže se trochu nalokala, se nám to moc líbilo a voda v tom dětskym bazenu vedle whirpoolu mi vůbec nepřišla studená :sunglasses: .Bylo to fajn :slight_smile: a na převlečení jsme dostali skupinovou šatnu(kupodivu).

ÁÁÁ teď vás jdu dočíst :slight_smile: !
7. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,se ti ani nedivim,že jseš nasrkakaná :rolling_eyes: .To je papírování kvůli každý maličkosti........furt chtěj šetřit,tak a ť začnou třeba na papíru :sweat_smile: .Já si zas budu muset dojít zažádat o rodičovskej příspěvěk............a už se tam chystám tejden........a opravdu, opravdu se mi tam moc nehce.Papír na to tady mám.....ale ze zkušenosti s Janičkou,kdy jsem si vzala formulář včas dopředu,hezky si ho vyplnila a když jsem si tam vyseděla frontičku mi paní u okénka řekal,že mezi tim vydali formulář nový :rolling_eyes: :angry: ..takže jsem to tam stejně musela celý přepsat znova..... :sweat_smile: no prostě.Přeju pevné nervy :slight_smile: .
7. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, :slight_smile: to je dobře,že se Kristík tak dobře hojí :slight_smile: .Ať už to má kluk hezky za sebou a může zase řádit jako tajfun :grinning: .
7. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,tak držím palečky manžovi.Jakákoliv paráce je dobrá a hlavně ať zmákne zkoušky a školu. :slight_smile:
7. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,vidis,ja bych na to zapomela,ona nam za chvili bude konit materska,ze jo.... :confused:
7. zář 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty chces tu zrychlenou,ze jdes zadat uz ted?
7. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no já nevim.právě..asi už né,dám so oddych :sweat_smile: .Teda ještě jedno dítko chci,ale nevim zda to risknout zase znova do dvou let.Nejspíš si už nechám zadní vrátka ,aby když tak Jájinka nebyla ochuzená zbytečně o jeden rok péče.Ale hlavně mateřská nám končí teď v září :fearful: ,takže si musíme zažádat o RP,aby nám ho v říjnu už dali.Já tto teď z hlavy nevim přesně,ale tušim,že mě končí PPM teď 9.září.....musim na to ještě mrknout.
7. zář 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Natt, jen jestli to za září nemusí být do 10. září a ne až října...

Makinko, mateřská mi vyjde bezvadně. S Danečkem mi končí 25.6. a TP mám 8.5. Teda jak jsem si ho vypočítala já, ale vychází to tak. Takže tam nemám žádnou "výluku" hihi :grinning:

Jdu volat na socku.
8. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne 10.října :wink:
8. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, díky, je to tak, už jsem se s paní domluvila. Ještě se poptám v úterý za nás za všechny, jestli by to nešlo posílat poštou, kámoška z Prahy říkala, že u nich to jde. Taky by mě zajímalo, jestli by se dalo využít datové schránky.
8. zář 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell řádí jako tajfun od neděle :grinning: v sobotu byl +- klidnější,nyní už zase skáče přes kaluže :grinning:
8. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to je moooc dobře, že je mu už fajn.
8. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prý to jde posílat měsíčně poštou... ten papír ze školky. Nebo to tam může hodit i někdo za vás. Psala mi to Míla na facebook. Tak to tak udělám.
8. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tomuze,segra se takhle střídala se sousedkou :slight_smile:,jednou šla ona,po druhé druhá :slight_smile:
8. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlasim zpravy z prvniho dne ze skolky.mila si sel hrat jako by se nechumelilo, pak po pul hodce si to uvedomil brecel ale pak v poho. jen to jidlo, svacinku pry nemusi tedy to rikal on a k obedu jen polivku.vic nechtel. ale nerika ze zitra nechce. :slight_smile:
8. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 Tak super..myslím,že úspěch,ne..? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ať si to nerozmyslí...:slight_smile:
8. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky doufam ze nezacne zitra pred skolkou stavkovat.
8. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad ne..přeju hladký vstup do školky,je to fakt o nervy...prožívám to s vámi znovu :slight_smile:
8. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..Šíma začal opět se vztekáním.Včera se vztekla,když jsme šli od švagrový-klasika,nechtěl domů.Pak se uklidnil,ale až doma,najedl a šel spát.Po spaní u žani nevím,co jsem mu "provedla",ale začal na nás oba křičet,tahal nás za oblečení.Odnesla jsem ho do pokojíku,kde jsem se snažila ho uklidnit,zatímco on se snažil mě kopat,škrábat..v tom jsem mu zabránila.Kupodivu se mi podařilo se udržet v klidu a nekřičet na něj,ani ho neplácnout.Pak jsem mu jen vysvětlila,že se zlobit může,ale ani tak nesmí druhýmu ubližovat.Prý to ví a omluvil se mi a bylo to dobrý.ale děsně to vyčerpává.Nevím,po kom je,my jsme docela kliďasové.Teda,já jsem nervák,ale jinak,nekřičím a nemlátím kolem sebe.
Jo,předtím se zase čílil,že se nebude převlíkat,sebral mi bačkoru a že si s ní bude hrát.Opět domluva,že je to bačkora,s tou se nehraje,mně bude zima,můžu nastydnout..nic,prostě ji chtěl a hotovo.Dokonce jsme mu byla ochotná dát na chvíli nový boty,co jsme den předtím koupili,takže byly ještě čistý..ne,chtěl bačkoru.To jsem ovšem nevydržela a tu bačkoru mu sebrala a šla pryč se uklidnit..on je jinak zlatíčko,nevím,co ho to chytá,asi období.Bavily jsme se s tou Soničky maminkou a Soňa se taky teď hodně vzteká a jsou stejně staří..tak doufám,že to brzo odezní,nebo na nás vlítne sociálka asi,páč on dost huláká..
8. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
no Šimon je taky dneska jasne,co vstal :frowning2:

jinak co čtu,školky se zvládaj v celkem v klidu :wink: ,rozhodnuto v říjnu jde,at se třeba pos...............,teda pokud to bude dobře snášet :wink:
8. zář 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, to je zas něco na slunci ne? Daneček je dneska totál protivnej, všechno si vynucuje kňouráním a vztekáním, třeba i jen to, že chce na klín. Takže jsem z něj taky dost vyčerpaná. Když po o spal asi 20 minut a pak se mi zase přišel vztekat před oči, tak už mě i pobolívalo břicho. Fakt mi teď dává.
8. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,asi je neco na slunci...Aniz bych cetla vase radky,tak jsem si postezovala na Facebooku...Max je hodnej,ale Didika je dneska desna.... :confounded:
8. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek