• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
přidávám se do klubu, Dája je už pár dní protivnej až hrůza, vzteklina největší, jak jinak poslouchá jakž takž tak teď vůbec, jako bych na něj ani nemluvila :frowning2: dneska jsem potřebovala péct a ač měl tatínka jen pro sebe, tak řev jak v opičárně, visel mi na nohách no hrůza... a jak blbě poslední dobou spí... chjooooo
takže se držme matky :grinning:
8. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak já se taky přidávám - u nás to je ale tím, že Petíkovi rostou pětky - ty noci zase nabírají grády a přes den taky nic moc - slintá jak bernardýn a je protivka... :frowning2:
8. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, můžu se přidat taky? :grinning: Jarda teda dost zlobí, no dostal na zadek a jak řval, tak jsem ho chytla a odnesla do pokojíčku-on už si tam teda de někdy sám :sweat_smile: ať se vyvzteká, zavřela dveře a za chvilku přišel a pohoda, když je hodný jeden, tak druhý si to vybírá, ale zjistila jsem, že co chodí do školky, tak zlobí víc, myslím si že je to tím, že tam má nějaký řád a přijde domů a je jak utržený ze řetězu...teda někdy,ale potvrdila mi to i kamoška, tak nevím, nevím! :confused:
8. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nazdar ženy a já myslela,že jsem dnes jediná vyšťavená až na doraz :sweat_smile: .Janička mě,včéra dnes a doufám,že né i zítra, vytáčí jak to jen jde :rolling_eyes: .Dneska jsem po odpoledním spánku oblíkla holky hodila je do auta a jela s nima do parku pod zámek,aby jsme se odreagovaly dál od domova a řikala jsem si cestou,že jestli bude Jájinka v kočáře řvát, tak ať si řve a Janička,když se bude vztekat, tak jí tam nechám a půjdu dokud si to nerozmyslí a nedoběhne nás :sweat_smile: .Naštěstí je ten park nějakej magickej.Obě holky byly jak sluníčka.Za to teď večer...Janička usnula až před chvílí a to jenom proto,že jsem jí nakecala,že si pro děti,co v noci nespí, chodí bubák :rolling_eyes: .Fakt jako to nejsou skvrny na slunci,ale celý krátery jako krávy :grinning: :grinning: :grinning: .
8. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak mám asi angínu nebo nevim. Krk v ohni, rýma, uslzený oči... je mi mizerně. Do toho Daneček...

Pavli, nestraš, že se školkou to bude ještě horší!
9. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co bych mohla v 6tt na bolest v krku???
9. zář 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
Bioparox,je fakt super a učinej,ale drahej asi 170 kč,zrovna ho taky používám,nejsem tehule,ale jsem s nim spokojená :slight_smile:
9. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je i do nosu na rýmu :slight_smile:
9. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, díky moc. Tak mi ještě jedna kámoška doporučila cucací tablety, tuším septisan, teď si nemůžu vzpomenut na název (ale manža už to má napsaný) a jitrocelový sirup. Dělám silnou hovězí polívku a mám i domácí med a bylinkový čaj pro těhotné.
9. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..

@lenik_25 Leni,tak jsi docela vybavená..ať je brzo líp a trpaslík nezlobí..
Ten náš dneska odmítal vstávat do školky,že je ještě tma,tak nemůže být ráno..:slight_smile:.No,vstal,ale do školky se mu moc nechtělo..musí si asi zase trochu zvyknout,dlouho tam nebyl
9. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, tak v lékárně manžovi neprodali pro těhotnou v začátku těhotenství absolutně nic s chemií, jen jitrocelový sirup. Nedoporučili mu v Damoně ani to, co je prý psáno pro těhotné - bioparox, septisan, pinosol. Prostě nic. Asi tady chcípnu.
9. zář 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 to je blbý..mně docela zabírá uvařit vodu,dát do ní hoooodně citronu a med..je to dobrý a fakt pomáhá
9. zář 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, do konce prvního trimestru opravdu žádná chemie není vhodná - já byla v 11.tt doma týden bez léků - jen čaj s medem a citronem a postel... Tak ať ti je brzy líp!!!
9. zář 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ať je ti brzo líp...je to naprd,já vim,že se člověku nemůže ulevit rychlejš,ale jak psaly holky,čaj s medem a doufat..já nevim citron bycjh moc nepřeháněla ten dost vysušuje sliznici.Ještě bych zkusila česnek.Taková česnečka pohladí po těle i po duši :grinning: jen na líbačku to moc nejni :grinning: ..teda pokud teď česnek sneseš :slight_smile: .
9. zář 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,poradnou slepici polivku,to je vselek a cesnek taky neuskodi.Kup si u Gresika Decinskou smes a pij s medikem. :wink: Zitra jedu do Prahy,jinak bych ti privezla domaci kure,ale nemuzu...
9. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,přeju všechno nejlepší,hodně štěstíčka a zdravíčka, Dájovi k narozeninám :slight_smile: .On má fakt hezký datum narození :grinning: 9.9.2009 :grinning: :grinning: :grinning: .
9. zář 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo..Dájovi vše nej..:slight_smile:
9. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jak to?????????????bioparox je pro tehotné??????????? :angry: ,jdu si to přečíst :unamused:
9. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Dájovi přejem taky vše nej,nej a brzy sourozence :slight_smile:
9. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tak teda nevim,ale já ho užívala a ty muzeš taky

http://www.samoleceni.cz/50000197/bioparox-inh.sol.pss.10ml-400davek
9. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak děti spí, manžel v Německu, tak je klídek :sweat_smile:

Leni,
přeju brzské uzdravení, teď to ale řádí všude, je toho nějak moc! A nevím s tou školkou jestli bude hůř, ale u nás prvotní nadšení opadlo, jak se dalo čekat a jsme ve druhé fázi, která snad brzo přejde. Jarda je teď od pondělí doma, kvůli té rýmě, ale ráno mu říkám, tak se oblíknem a dem do školky, no hrůza, slzy jak hrachy a prý já nechcííí do školkyyy, no a jak tak brečel, tak začal kašlat jak hrom, tak je do pátku doma a de v pondělí, se těším, ale pude kdyby měl potok vyplakat, nedá se nic dělat!
No zítra odpoledne ale jedou s Michalem na jachtu, tak budu mít trošku oddech, se docela těším!

Sin,
gratulace Davídkovi k narozeninám! Rostík měl termín 7.7, no, nějak se seknul a narodil se 27.6 :confused: :grinning:
9. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky prejeme Davidkovi vsechno nej!!! :slight_smile:
9. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
moc díky za přáníčka, jj pěkný datum,maminka sama vybrala :grinning: :grinning: :grinning: Dája měl TP až 29.9. :grinning:
oslava se povedla, ráno byl teda Dája na zabití, řval, vztekal se, až jsem si říkala, že teda bude brutus den...ale odpo s hračkama se to docela povedlo, akorát neměl odpo spánek, tak už byl v 6 hotovka a šel spát už v 18:30, a nejvíc obdivoval tu naši kostku, takže jsme s manžou nadšeni:slight_smile:))))))))

a jinak telegraficky:slight_smile:)))
manža poprvé ve škole, přišel s tím, že to budu mít těžký, všechno přečíst a ještě ho to naučit :grinning: jako maturitní předmět má čj, aj a něco odborného :grinning: učí se psát na stroji, no je to sranda, do toho dělá tu autoškolu, má toho teď hodně, tak ho musím uklidňovat, že to bude dobrýýýýýýý

v pondělí jde manža do PRÁCE!!!!!!!!!!!!!!a zůstane dokonce v oboru, tak snad se zadaří a bude to ok, dokonce jim nevadí, že bude chodit do školy, pan majitel sám studoval dálkově školu, takže mu fandí, uffff jsem z toho fakt nadšená:slight_smile:))

fotky z oslavy dodám zítra, teď jsem úplně kantáre, posílám všem hubana štěstí :grinning: :grinning: :grinning:

PS: Leni, já taky vždy odležela, jedině co mi dali byla vincentka (na kloktání i jako tablety), tak držím palec :wink:
9. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ať Ti je brzy dobře!!!
Dnes ráno Jiřík ucpaný nos...včera byl venku a docela oblečený-asi se přehřál,odpolko jsem ho vyzvedla ze školy,lehl doma do pelechu a usnul do večera 17h!Spal od 14h!
Ani pořádně nejedl a to se těšil na čočku,kterou jsem kvůli němu dělala i polívku,prostě prďavý jídlo který půjde praseti :grinning:
Já teď večer konečně vytřela!Podlaha už na mě volala haloo tady jsem :grinning: !!
Na zítřek máme lístky do kina na Kájínka...tak jsem na to zvědavá...páč přijede k nám tchýně nebo mladá švagrovka a bude hlídat,do kina jdeme s manžou asi po 150letech :grinning:
A mě se začala motat hlava až teď večer,já celý den pořádně nepila...zkrátka jak není teplo tak zapomínám!!

Sin Davídkovi vše nej!!Dnes má ´3narozeniny i mojí sousedky syn,tak byla dnes už na ÚP....a od rána jí je zle-zvrací+průjem,podle mě začlo něco řádit!!! :angry: :frowning2:
9. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět ...včra jsme ještě byli na pláži - v teple ... a teď. Snad se zahřejeme alespoň u fotek :(.
9. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,tak obrovská gratulace celé rodince :slight_smile: !Jste určo nevěděli,co oslavovat dřív :grinning:.

Mirando,jejda to hřeje :slight_smile: ,koukám na fota se studenym nosem i nohama :sweat_smile: .Krásně jste se tam měli :slight_smile: ,ouplně závidim.My se mořit ještě asi jen tak nebudem....možná příští rok,ale bůhví.Jak se cestuje s ročním a tříletým pokladem? :grinning:
9. zář 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirando,
tak super :wink: ,kde sjte byli????????dejchlo na me teplo :wink:

sin,
tak paráda,blahopřeju :wink:

terez,
na Kájínka vid,jako půl Děčína,jen já jsem bez manži,takže pešek :angry:
10. zář 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Klárko-moc gratuluju..kde bude manžel pracovat?Snad se to konečně začíná obracet k lepšímu...
Leni,jak je?
Mirando-krásný fotky,zahřály...
10. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Sin, tak to jsou od vás samé krásné zprávy - gratulujeme několikanásobně :slight_smile:

MIrando, to je krásný, jste si užili sluníčka, tak doufám, že jste i nějaké dovezli s sebou :wink:

Bell, myslím, že letecky byste to dali v pohodě. U vás fakt nepochybuju.

My jdem za chvíli na plavání - po té letní odmlce jsem na to zvědavá... to zas bude...!!!
10. zář 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ptam se za kamaradku, je tehu a shani detskeho lekare. Bydli na staraku. nevite kdo by mohl brat a mela to blizko?
dik
10. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek